Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Anathema67 válasza RedCactus (#1850) üzenetére


Anathema67
tag

Köszi a gyors választ. :R

(#1852) fcbarca válasza RedCactus (#1850) üzenetére


fcbarca
őstag

ezzel 2.1 vagy 5.1-es hangfalat is lehet a tv-re kapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#1853) justgiveup


justgiveup
tag

Sziasztok!
Sporthoz, elsősorban futáshoz keresek vezeték nélküli fülhallgatót 20 ezer forintig. Az agybadugós változatot preferálom. Mindig kicsúsznak a fülesek a fülemből szóval alami stabil megoldás kellene. Nem tudom milyen megoldások vannak a rögzítésre (fülpánt, vagy valami, ami befeszíti a fülkagylóba).
Mit ajánlanátok? Előre is köszi.

(#1854) RedCactus válasza fcbarca (#1852) üzenetére


RedCactus
senior tag

Nem tudom hogy érted. Ha a hangfal Bluetooth-os vagy a Tv-ben van Bluetooth akkor talán.

(#1855) fcbarca válasza RedCactus (#1854) üzenetére


fcbarca
őstag

igen, a hangfal bluetooth-os, tvbe nincs

(#1856) RedCactus válasza fcbarca (#1855) üzenetére


RedCactus
senior tag

Akkor a transzmittert bedugod a Tv-be jacken vagy rca-n a hangfal rákapcsolódik és azon jön ki a hang. Hogy 5.1-en hogy szólna azt nem tudom.

(#1857) fcbarca válasza RedCactus (#1856) üzenetére


fcbarca
őstag

[link] ilyennel nem lehet kiváltani?

(#1858) RedCactus válasza fcbarca (#1857) üzenetére


RedCactus
senior tag

Ez akkor lehet jó, ha rákötöd a hangfalra vagy vezetékes fül-fejhallgatóra és mondjuk telefonnal vagy PC-vel rákapcsolódsz bluetooth-on keresztül. Ez recevier. Tv-hez transmitter kell, hogy egy bluetoothos fejhallgató hozzákapcsolódjon vezeték nélkül. A BlitzWolf mind a kettőt tudja.

(#1859) fcbarca válasza RedCactus (#1858) üzenetére


fcbarca
őstag

köszönöm az infót :R és elnézést az OFF-ért

[ Szerkesztve ]

(#1860) vicces válasza RedCactus (#1850) üzenetére


vicces
addikt

Nekem van ilyen hasonló eszköz otthon. De arra még nem jöttem rá, hogy lehet a fülessel összehozni. Ha a tv hallgatnám vele fülhallgatón. Ugyebár a telefonon van menü meg minden. Viszont a fülhallgatón semmi nincs csak az érintő felület. A kütyün meg a bekapcs és az rx/tx kapcsoló :F :U

:)

(#1861) RedCactus válasza vicces (#1860) üzenetére


RedCactus
senior tag

Párosítani kell őket. A kütyüt dugd be a Tv-be, rakd TX állásba, kapcsold be és tedd párosítás/pairing módba. Ezt készüléke válogatja, az enyémen pl. kétszer meg kell nyomni a bekapcsoló gombot, ilyenkor vadul villogni kezd a rajta lévő led. Ezután a fülest is pairing-be kell tenni. Egy kis idő múlva (fél perc max.) összekapcsolódnak. Némelyik fülesnél még egyszer meg kell nyomni a gombot, hogy elfogadja a transmitter kérését, de általában nincs rá szükség. Ezt a beállítást csak egyszer kell megtenni, legközelebb már maguktól összepárosodnak.

(#1862) HKorn válasza justgiveup (#1853) üzenetére


HKorn
addikt

Én Haylou GT1 Plust használok ilyen célra és tökéletesen teszi a dolgát, európai raktárból rendeltem, 9k volt. Stabilan benne van a fülemben, de csak az egyiket dugom be, hogy azért a külvilág zaja is megmaradjon.

Run&Ride

(#1863) Som@


Som@
őstag

Sziasztok.
Buta kérdés, de nem igazán találtam rá meggyőző választ.
Az ajánlott belépő szintű TWS fülesek esetében melyiknek van a tokjában töltöttség visszajelző LED?🙄
Sponky Beat, Onyx, Onyx Neo, Haylouk?

X2T-nêl hozzászoktam, hogy látom, kb mennyi energia van még a dokkolóban...

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1864) gamegod


gamegod
senior tag


és ez? Baráti ára van, a márka is elég jó ha telefonos kiegészítőket nézzük persze ez nem garancia hogy a tws is sz

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#1865) zodo válasza Som@ (#1863) üzenetére


zodo
nagyúr

kb. 5 perc google...

Tronsmart Spunky Beat - Van
Tronsmart Onyx
Tronsmart Onyx Neo - Nincs
Tronsmart Onyx Ace - Van
Tronsmart Onyx Free UV - Van

Haylou T15 - Van
Haylou GT1 - Nincs
Haylou GT1 Pro - Van
Haylou GT2 - Nincs
Haylou GT1 Plus - Nincs

(#1866) Scarabeus


Scarabeus
tag

Helló mindenki, visszaolvasgattam a topikot, de ezt konkrétan nem fejtette ki senki. Akiknek van már Tronsmart Spunky Beatjük elsősorban tőlük kérdezném, hogy mennyire jó a fülhallgató basszus orientált zenéhez (Trap műfaj elsősorban)? EQval kilehet belőle sajtolni egy erőteljes, mély basszust? Vagy 10 ezer forintig más ajánlott erre a felhasználásra? Ha már ilyet vennék, futáshoz is elvinném, arra is jó szerintetek?

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#1867) fabri07 válasza Scarabeus (#1866) üzenetére


fabri07
aktív tag

Szia,

Szerintem alapból is elég jó basszusa van, szerintem jó trap-hez.

(#1868) Som@ válasza zodo (#1865) üzenetére


Som@
őstag

Köszönöm, én nem leltem. 🥴☺️

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1869) vicces válasza RedCactus (#1861) üzenetére


vicces
addikt

Köszönöm, sikerült így ahogy írtad. Kb 1 másodpercig tartott míg egymásra találtak :R

:)

(#1870) RedCactus válasza vicces (#1869) üzenetére


RedCactus
senior tag

Szívesen!

(#1871) Tulku


Tulku
veterán

Nos egy újabb izonyíték, hogy a driverek mennyit számítanak RWS téren...tehát Sabbat projekt szombaton...mikor máskor ugye?
Szétkapva:
alt="" title=""
Volt pár megoldandó probléma de nem fárasztok senkit, a lényeg a két aramtúra és keresztváltó hozzáadása az egyenlethez...nos eszméletlen változást okozott....bár az erős közép túlsúlyt némileg kompenzálnom kellett a CI-nél egy plusz 4700 ohm-mal...de a végeredmény elképesztően jó lett, újra van elfogadható TWS CIEM-em.
Alapvetően sötét hangkép, nincs olyan mélytúlsúly mint korábban, de kellően természetes basszus (a CI jól hangolva meggyőző basszussal rendelkezik), a közepek nagyon jók, természetesek, a magasai visszafogottak, de nem ércesek...kissé háttérben vannak, de nekem pont így jó...
alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#1872) tigipuf válasza Tulku (#1871) üzenetére


tigipuf
senior tag

Én ebből nem sokat értek,hogy hol és mivel,milyen cuccok cseréjével nyúltál bele a hangképzésbe,nem néztem még utána még utána a tws fülesek belső felépítésének,működésének :U . Annyit azért látok az első képen,hogy nem volt egyszerű szétszedni :DDD

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#1873) patomi válasza Tulku (#1871) üzenetére


patomi
őstag

Ez most a te füledhez? Lenyomat alapján? Vagy hogy? Tokba visszamegy így is?

tigipuf 1835

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1874) Tulku válasza patomi (#1873) üzenetére


Tulku
veterán

Igen, a CIEM egy custom iem, ami fülnyomat alapján készült testbe (shell-be) épül...ilyenekkel foglalkozom...többnyire :)

Töltőbe nem megy bele természetesen, külön átalakítást kellett végezni rajta...de ezzel sem fárasztok senkit...

Már 2 évvel ezelőtt 12 armatőrát építattam egybe egy TWS fülessel (Erato Apolo 7)...ez rutin munka volt....bár itt is voltak nehézségek...

(#1875) -NoVa- válasza Tulku (#1874) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az a baj, hogy az ilyen projectjeid után kedvem támad szétkapni a C16-ot, kivágni belőle a magas armatúrákat, beledobni helyette az EA3 Knowlesét, és behangolni értelmesebbre a kettő hibridjét.

Csak a Cambridge Audio hangszóró köré épített back loaded horn dobozommal sem haladok, pedig ott nem kell lebontani végtelen sok ragasztót.

(#1876) Tulku válasza -NoVa- (#1875) üzenetére


Tulku
veterán

Elég lnne normálisan becsövezni és normális keresztváltót csinálni hozzá...még az is lehetséges...

(#1877) coccolino


coccolino
aktív tag

Sziasztok,

Sportoláshoz, utazáshoz keresek TWS fülhallgatót, 3 közül vacilálok:

- Tronsmart Spunky Beat
- SoundPeats Truedots
- Edifier X3

Láttam, hogy a Tronsmart esetében minőségi problémák merülnek fel, és inkább az Edifier-t ajánljátok, de függetlenül mindentől érdekelnének a tapasztalatok/vélemények, plusz a megakupon akciók :R

[ Szerkesztve ]

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#1878) RedCactus válasza coccolino (#1877) üzenetére


RedCactus
senior tag

Szerintem bármelyik jó lehet. Kár, hogy pont most lett vége a nyári akciónak az Aliexpress-en.

(#1879) zmtTom


zmtTom
tag

Tervezem egy 30-40e forint között venni egy bluetoothos fülhallgatót sportolási céllal. NAgyon nem ismerem őket. Amit idáig olvsatam láttam, az a JBL Reflect Flow.
Mi a vélemény róla jó/rossz? Illetve van e ebben a kategóriában jobb hasonló áron?
Köszönettel :R

(#1880) rob2174 válasza coccolino (#1877) üzenetére


rob2174
tag

[link]
Itt találsz egy csomó tesztet :)

(#1881) coccolino válasza rob2174 (#1880) üzenetére


coccolino
aktív tag

Ezt ismerem, 20x átnéztem már, objektív, ezért érdekelnének inkább a személyes tapasztalatok (Spunk Beatejet már elolvastam innen, többiről nem nagyon van)

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#1882) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Sziasztok,

Van egy Edifier TWS200 fülhallgatóm, ami egy héttel ezelőttig tökéletesen működött, azonban azóta jellemzően csak a bal fele szól. Mindig bluetooth-al párosítottam egy Samsung S10+-hoz. Van ez a TWS kapcsolodási mód is, de ezt nem is tudtam működésre bírni, nem tudom hogyan kell.

Egyből töltés után is jelentkezik a probléma, töröltem már sokszor a párosítást és újra párosítottam, de nem javult sajnos. Próbáltam másik telefonnal is, ugyanez a probléma jelentkezik. Van esetleg ötletetek, hogy mi lehet a baja?

(#1883) vond válasza vond (#1774) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Na, megjött az Edifier X3 is. :C Ez is 5 nap alatt itt volt Spanyolországból, az előbb nyomta a kezembe a GLS-es futár. Elképesztő ez a gyorsaság és olcsóság. Nagyjából 5500 kemény forintba került. Köszönjük patomi-nak a linket. :R

Gyorsan feltöltöttem és ki is próbáltam. Basszus, ez jobban szól még a Spunky Beat-nél is. ;] A magasak hangsúlyosabbak, tisztábbak, a tér tágasabb, viszont a mélyekben - az eddigi véleményekkel ellentétben - én nem nagyon érzek különbséget. Ez is brutál jól és szépen tolja a basszusokat. Hangerőben az X3 határozottan jobban áll. Ott ahol a Spunky-val kellett 90%, itt elég 70-75 is.

A kényelemről majd pár óra használat után nyilatkozok, de annyit már most is érzek, hogy ez jobban passzol a fülembe (már a közepes gumival is), valamint - és ez nagyon fontos szerintem - nem nagyon változik a szeparáció és a zenék megszólalása ha egy kicsit máshogy rakom be, vagy épp megigazítom. A Spunky néha teljesen elmászott, vagy épp nem tudtam tökéletesen beilleszteni a gyári gumiharangokkal, főleg a bal oldalon, és emiatt néha teljesen máshogy szóltak a muzsikák. Egy kicsit kezdett már idegesíteni. De valószínű, csak az én füleim defektesek. :DDD

A töltő/tok kisebb és főleg vékonyabb még a Tronsmart-énál is, pedig már arra is azt mondtam, hogy elég pici. Azt is simán becsusszantottam a farmer, rövidgatya zsebébe, ezt meg aztán főleg. Nagyon szuper. :K

Szóval így hirtelen annyit tudok mondani, hogy brutál jó kis cucc ez is. Ennyi pénzt a hülyének is megér. Nem is értem, hogy adhatják ilyen olcsón, ráadásul pár napos, ingyenes európai szállítással. :Y

Az akkuról is majd később írok, most tesztelni fogom, hogy mennyit bír a bölcsőből etetve.
________________________

Egyébként a Spunky Beat tokjában még mindig van kb. 30%-nyi szufla, pedig 8 napja minden nap használtam minimum másfél órát, 80-90%-os hangerőn. Szóval az én felhasználási szokásaimmal hetente egy töltés bőven elég, akár még kéthetente is. És ebből kiindulva a magától merülés sem egy komoly tényező, még ha van is valamennyi benne.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1884) Scarabeus válasza vond (#1883) üzenetére


Scarabeus
tag

Szuper, nekem úton van a Spunky Beat Ali official storeból 8000 forintért.. DPD PL volt írva termék oldalra, de most már DHL-PL trackinget kaptam, igaz még nem él. Most próbáltam visszakeresni ezt az Edifier linket, de nem találom. Nekem a hangerő igencsak fontos, mondjuk az sem baj ha 100%on kell járatni, de persze az Edifier 70%a jóval akku kímélőbb lenne.

Ugye én még 25.82 USDért vettem, azóta felment 29.99re, ráadásul ugyanúgy a lengyel raktárból CAINIAO WAREHOUSE EXPRESS SHIPPING hozná, ami nekem elég kínai.

Remélem jó lesz ez a Tronsmart is a basszus orientált Trap zenéhez, csak ha jóval olcsóbban én is megtudtam venni az Edifiert, ami rááadásul még jobb is, na az lett volna az igazi.. :)

Szerk: megvan a link, de ahogy látam az kb. aznap el is ment, most 25 USDbe kerül, tehát pariba van árban a Spunkyval.

@vond: Látom, köszi. Gratula hozzá, hogy eltudtad csípni annyiért. :)

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#1885) vond válasza Scarabeus (#1884) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Már belinkeltem én is, hogy honnan rendeltük. ;)
Szerintem jó lesz az a Spunky neked basszus orientált trap zenéhez. :K

Itt van két gyors összehasonlító fotó mobillal (egy átlagos méretű napszemüveg mellett), hogy érzékeltessem a tokok méreteit.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1886) Scarabeus válasza vond (#1885) üzenetére


Scarabeus
tag

Hű, azért ez elég szignifikáns. Mondjuk valamit valamiért, ha jól látom az Edifieren még microUSB csati figyel, a Tronsmart már type C, na meg a beépített USB-a is nagy fegyvertény tud lenni, ugyanis én laptopot használok túlnyomó többségben és akkor még kábel sem kell, csak rádugom és kész, tölti is. :)

Egyéni preferencia szerintem, kinek mi a fontosabb, a hangzás tekintetében, viszont az Edifier akkor azt mondod számodra jobb. Oksi, a következő lehet az lesz. :D Vagy a Tronsmartot odaadom majd tesómnak, és ha lesz valami hasonló alkalmi deal 16-17 dollárért akkor rácuppanok az Edifierre.

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#1887) vond válasza Scarabeus (#1886) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Igen, a Type-C hiányáért kár, meg elég jó feature a Tronsmart-nál a beépített kábel is. De most ahogy végiggondoltam, én nagyon ritkán venném hasznát. Mivel - ahogy írtam is az előbb - amennyit én általában használom ezeket a füleseket, bőven elég hetente egyszer rádugni a töltőre pár órára (pl. hétvégén), aztán bőven jó vagyok egy újabb hétig, még ha egy kicsit többet is hallgatom az általágosnál. :)

A beszámolómat azért ne vedd ám készpénznek. Ez egy hirtelen saját vélemény. :B Simán lehet, hogy valakinek jobban bejön a Spunky Beat hangzása. A hangerő különbség szemmel látható füllel hallható, de a Spunky 80-90%-a is bőven elég szerintem a legtöbb embernek, még zajosabb környezetben is.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1888) Scarabeus válasza vond (#1887) üzenetére


Scarabeus
tag

Na igen, előbb érkezzen meg. :D Remélhetőleg teljesen korrekt lesz ez is, és bízom benne 1 hónap után nem hallgat el az egyik oldala, vagy valami hasonló anomália nem üt be.

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#1889) FoLey-v válasza vond (#1883) üzenetére


FoLey-v
addikt

Hmm majd fizukor én is berendelek egy ilyet és fehér színben hehehe. ;]

Amúgy ha basszus tekkintetében kíváncsi leszek Sabbat E12 Ultrához képest hogy szól. Nálam ő a best. :D

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1890) FoLey-v válasza vond (#1883) üzenetére


FoLey-v
addikt

Cuponokkal együtt volt 5500ft? :Y
Amúgy nekem így majdnem 10k,így tényleg várok fizumig. :(

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1891) vond válasza FoLey-v (#1890) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ja, azt hiszem, 21-22 dollár volt az alapára, és három kuponnal sikerült 17-re levinni. Akkori árfolyamon az 5374 forint volt. ;]

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1892) coccolino


coccolino
aktív tag

Jól látom, hogy most Európából nem is lehet rendelni normális kézbesítési idővel? (max 7 nap)

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#1893) RedCactus válasza Beerwolf (#1882) üzenetére


RedCactus
senior tag

Resetelni próbáltad már? Tokban maradnak a fülesek, kinyitott fedélnél 8 másodpercig nyomva tartod a gombot. Utána megint párosítási módba teszed és amikor megjelenik a telefonodon mindkét fülhallgató, jobb és bal oldali is, kiválasztod bármelyiket.

(#1894) Beerwolf válasza RedCactus (#1893) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Igen próbáltam azt is és amikor megint bluetooth párosítást csinálom, akkor csak a L jelenik meg...

Akkor lehet, hogy teljesen meghalt a jobb oldali?

(#1895) vond válasza vond (#1883) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Felraktam a legnagyobb gumiharangot az Edifier X3-ra. Gyerekek, nekem ilyen jó fej- vagy fülhallgatóm még életemben nem volt. :C Jó, nem vagyok egy hardcore audiofil állat, de volt már a fejemen, fülemben jó sok féle cucc, és ilyen szépen még egyik sem szólt. Az L-es harang megadta még azt a pluszt, hogy jobban passzol a fülembe, ezáltal szinte tökéletesen zár, így a hangás is még jobb lett. Szuperkirály! :K

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1896) Zoleee83 válasza vond (#1895) üzenetére


Zoleee83
addikt

Mennyire áll ki a füledből ha megkérdezhetem?
Fontos lenne hogy vállalható legyen és ne álljon ki. :)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#1897) patomi válasza vond (#1883) üzenetére


patomi
őstag

Nekem is ma érkezett, de csak most volt időm foglalkozni vele. Első benyomás, hogy a csomagoláson spóroltak ami örvendetes. (több maradt a fülesre és kevesebb szemét) nagyon pici a töltőtok és nem is a legigényesebb de nem sorjás vagy ilyesmi.

Hangja nagyon jó, mély pont ideális. Kevesebb mint a Sabbat e12-ben, vagy inkább jobb nem nyom el minden mást(és nem búg a fejem közepén). Van magas és közép is, de magas lehetne több picit talán. Edifier TWS1 hangyányival jobb ennél mindenben. Bár, TWS1 kicsit olyan, hogy jobban akar szólni mint tud(ezzel együtt jobb). Jobban szól mint a QCY T2S, több a dinamika az X3-ban.
Érdekes módon a legnagyobb illeszték kellett, mert a közepes mellett mély alig volt, tehát nem szigetelt kellőképpen.

A füles maga nagyon kényelmes, kis mérete sokat számít. A TWS1 is ugyan ilyen kényelmes.

Kicsit retusáltam a TWS1-et, mert a pókhasam tükröződött.
A három legjobb fülesem :) Jabra 65t, Edifier TWS1, Edifier X3. Ebben a sorrendben. Meglátom X3 mennyit változik, valszeg helyet fog cserélni a TWS1-gyel.

Ezen az áron elég BB. De a $25 is jó ár érte ha azt nézzük, hogy jobb mint a spunky. (vond véleménye alapján)

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1898) vond válasza Zoleee83 (#1896) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Kicsit jobban, mint a Spunky, mert más, inkább hosszabb a kialakítása, a TSB-nek meg ilyen fülkagylóba illeszkedő, bab formájú. De szerintem egyáltalán nem vészes. Csináltam egy béna mobilos fotót: [kép] :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1899) vond válasza patomi (#1897) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Így van. Szerintem hangzásban is van különbség az X3 javára, az illeszkedés, szeparáció nálam sokkal jobb, valamint nekem a kezelés is szimpatikusabb, mint a Spunky Beat-en. Ezen 1 érintés a play/pause, 2 érintés a következő, 3 érintés az előző szám (bármelyik oldalon). Plusz mintha az érintés érzékenysége is jobb lenne. Kevesebb a véletlen belenyúlás, és betenni, megigazítani is könnyebb, mert a kialakítás miatt jobban rá lehet fogni. :)

Most is ezen hallgatom a zenét, pedig nem is ezt terveztem. De egyszerűen nem akarom kivenni a fülemből. ;]

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1900) mindkilla


mindkilla
tag

Sziasztok!

Néhány évente elhasználok 1-2 vezetékes fülest, és sajnos a legutóbbi elhalálozása után megint aktuálissá vált a vásárlás előtti kutatómunka.
Aztán valahogyan a vezeték nélküli fülesekre terelődött a fókusz, és meglepődve konstatáltam, hogy itt akkora a választék, hogy nehéz lekövetni.

Lényeg a lényeg, nem is tudtam dönteni, hogy bedugós vagy csak "beakasztós" lenne a jobb választás, ezért rendeltem mind a két fajtából egyet-egyet, azzal a szándékkal, hogy amelyik kevésbé szimpatikus, azon rövid úton tovább is adok.

A két befutó a Tronsmart Spunky Beat és a Tronsmart Onyx Ace lett. Teljesen rendben van mind a két füles, a Spunky sportolásra tökéletes lesz, kerek mélyek, kicsit életlen magas, összességében kellően valósághű hangkép. Az Onyx valamivel hangosabb, viszont ez a hang kevésbé van egyben, de ez lehet, hogy csak a beakasztós mivoltának a hozadéka. Konferenciahívásokra, autóba, sétálós zenehallgatásra tökéletes.

Meg is tartom majdnem mind a kettőt, egyedül az Onyx színével nem vagyok kibékülve, azt feketére cserélem.

Ugyanitt fehér Tronsmart Onyx Ace eladó! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.