Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) FoLey-v válasza monti0222w (#150) üzenetére


FoLey-v
addikt

Én is kíváncsi leszek. Alin 7k-ért volt le is csaptam rá. :)

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#152) floratm


floratm
senior tag

Lassan 2 éve használok 1 xiaomi neckbandot ami jól teszi a dolgát. Előttem irták hogy a neckband szállitása problémás...
Ez nekem uj, a nyakamba van ha használni fogom, nem kell elcsomagolni, és a megtörését sem tudom elképzelni...
Vezetés közben jol bevált, és 8 óra zenehallgatást bir. Az ujabb modell már több mint a dupláját tudja 16-20h lejátszási időt, de ennek már az ára huzósabb.

Mint mondottam volt vezetéshez szeretem ezt a kialakitást, mert a hivásokat is tudom intézni vele MONOBA vagyis nem a külvilágtol elzárva, mégis jó a beszélgetés minösége a neckband kialakitás végett.

Szivesen használnék persze TWS-t de ahhoz az kellene hogy az eppen monoba használt mikrofon jol tegye a dolgát...mert gondolom mind 2 oldalon van mikrofon és ugy a legjobb ha mindkettő üzemel...

Fontolgattam még a KZ neckbandot is amely tipusrol jókat irnak, nagy előnye a cserélhető sokféle minöségű és árú hangszóró ( ahol a monoban használt hangszóró egyszerüen csak lehuzható, üzemidő növekedést eredményezve), de utánaolvasva valaki azt irta hogy nehézkes a vezérlése mert a gombokat ujbeggyel nem, csak körömmel tudta megnyomni... :((

Én tehát olyan TWSt keresek ami monoba is tud telefonálni :)

[ Szerkesztve ]

(#153) -NoVa- válasza floratm (#152) üzenetére


-NoVa-
őstag

Mind olyan, és nem használnak 2 mikrofont hívásnál, mert egyszerűbb lekapcsolni egyet, mint összeidőzíteni kettőt.

(#154) Breki


Breki
veterán

EarFun Free-t rendelt már valaki?

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#155) Fall-N válasza Breki (#154) üzenetére


Fall-N
veterán

Valószínűleg ez is egy cimkézett OEM termék, így ha rákeresel akkor megtalálod az ismertebb klónját. Lehet, hogy Awei, QCY, Badeus stb. néven találod meg.

[ Szerkesztve ]

(#156) Breki válasza Fall-N (#155) üzenetére


Breki
veterán

Nem ez egy indiegogos, kezdő cég kampány. Ahogy írják is

Szépen emelik már az árát és egyre drágul, de viszont egyre ismertebb is mivel nagyon jó minőségű, szerintem pár hónap múlva 100 dolcsi alatt nem fogsz ilyet kapni

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#157) -NoVa- válasza Breki (#156) üzenetére


-NoVa-
őstag

"de viszont egyre ismertebb is mivel nagyon jó minőségű"

Te még mindig elhiszel mindent? Reddites valódi userektől reálisabb képet kapsz:

"That's because the bass technicalities are mediocre - wooly, one-notey and indistinct. Most casual listeners won't notice due to the tuning but those characteristics can become fairly obvious with some tracks."
"As such, these don't really have much air and sound a little congested. It also doesn't help that the stage is small, and lacking in depth and center image, sounding two-blobbed as a result."
"Well, the feature set is decent, ergonomics need a bit of work (driver flex) and the sound is pleasing despite being flawed. However, it has very little volume headroom and, in some cases, will be too quiet. As such, unless you're comfortable with that, I'd advise saving your money and buying something else. "
"I also had issues with driver flex but the bigger problem was that the pressure causes the sound to become muffled and suck my ears.
Mine broke within a week after the right bud fell onto on the charging case less than 10cm in height. In addition to damaged connections I suspect the strong magnets might have dislodged something."
"I just received mine today and they sound HORRIBLE.. Muddy, echoey, literally will get a refund. It sounds like I'm in a subway and music is playing far away. I am truly disgusted that this would be released as a production quality this sound makes everything sound horrible.
I guess you get what you pay for."
"Mine arrived today and I‘m not that happy with the sound. Way too muddy and boomy in upper bass, and with too quiet mids. My AirPods (slightly 'modded‘ with tiny ear pads for better fit and slightly better seal) sound WAY better."
"Sound is OK. Not great, not terrible. My expectations were higher."

Átlagos copy-paste custom design rendelés 0 fejlesztéssel, + marketing. Kényelmetlen is, minőségben sem ad pluszt, de a salesek természetesen leígérik a csillagokat is mindenről.

(#158) dzoli87


dzoli87
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék venni TWS-t 40k-ig bezárólag, a Lypertek Tevi-től ebben az ársávban van olyan, ami jobban ajánlható?
Néztem még az Anker Soundcore Liberty Air 2.
:R

(#159) Breki válasza -NoVa- (#157) üzenetére


Breki
veterán

Idéztem a szövegből. Amit egy vásárló írt, semmi köze a salesekhez. Nem véletlen a dőlt betű!

Itt nem kéne a másikat kioktatni próbáló hangnem. Azt hagyjuk meg a másik fórumnak.

Én is sok véleményt olvastam és a videók alatt is több megrendelő véleményét.
Pont ezért kérdeztem meg itt is van-e valakinek, mert kíváncsi lennék itteni véleményekre is.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#160) f4lcon válasza dzoli87 (#158) üzenetére


f4lcon
őstag

nekem van Liberty Air (nem a kettő) és meg vagyok vele elégedve.
ha javítják a bugjait a 2-ben, akkor egészen jó kis füles lehet.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#161) dzoli87 válasza f4lcon (#160) üzenetére


dzoli87
aktív tag

Szia!
Milyen bug jelentkezett nálad?

(#162) -NoVa- válasza Breki (#159) üzenetére


-NoVa-
őstag

Véleményeket kérdeztél, kaptál. Csak nem egyezőt, nem dícsérőt. Kb mint anno a BlitzWolf TWS-ek kapcsán, ott is felsoroltam objektíven a hibáikat, mitől számít az rossznak, mégis tovább dícsérted.
Ugyanúgy amíg pl AnonimInc az egyik legjobb hangú TWS-ként hivatkozik a FYE5-re, simán értelmetlenné teszi azt, hogy az egyik legjobb hangú TWS-ként hivatkozik az EarFun-ra. Nem hallott még jót, csak sok olcsót, nagyjából ugyanazzal a béllel, különböző gyártóktól.

Az ár pedig klasszikus sales trükk, csak most még olcsó, ugorj bele, mert később már drágább lesz, és lemaradsz. Csak nem szokott később lenni, mert jön a következő modell kampánya, ami csak olcsó. Pár indiegogo-s kínai cucc termékciklusát leköveted, átláthatóvá válik.

(#163) Breki válasza -NoVa- (#162) üzenetére


Breki
veterán

Szó sem volt arról, hogy csak dicsérőt várok.

Viszont olyat akinek tényleg van, rendelt
A kérdés így szólt: rendelt már valaki

Nem a Blitzwolf tws-ek kapcsán, hanem konkrétan BlitzWolf® BW-FYE5 kapcsán ami van nekem és nem csak dicsértem, hanem elmondtam a véleményem róla.

Pl és ezt még most is tartom nagyon tetszik a hangja Tronsmart Spunky Beat-al pont ez volt a bajom, hogy nem hozta azt a hűha hatást elsőre mint a BlitzWolf. Most kezdem jobban bejáratni és belőni. De elsőre a hangja szokatlan és kicsit csalódás volt!

elmondtam azt is mi nem tetszik benne pl nekem a Blizwolf nagyon könnyen kiesik a fülemből edzés közben és egy tws-nél egy szabadban végzett köredzésnél az elég érdekes lehet amikor beleesik a fűbe.

Hadd döntsem már én el nekem melyik füles tetszik
A sráccal is aki erősítőket épít tehát van valami hozzáférése a dologhoz ezt próbáltátok meg eljátszani, hogy csak az lehet jó amit ti annak mondtok, nem lehetett más véleménye.

Közben látom olvasom a facebookon, hogy ő 10 vagy akár 20 tws-t berendelt mindegyikről részletesen írt és össze is hasonlította őket. Mondjuk nem tudom, hogy tudja mindet ilyen gyorsan eladni, de ez már az ő dolga.
Ez mezei felhasználónak aki csak pl egy tws-t akar, hogy napközben hallgathasson a buszon zenét a telójáról sokkal többet ér és hasznosabb.

nem AnonimInc írta azt amit idéztem.....

Az árnál pedig tényleg úgy volt, hogy akik akkor megrendelték 35 dollár körül megkapták most már láthatóan emelkedik, ezt több hozzászóló is írta ebayen is látszik.

A csapat ennyire Kínai :-)


Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#164) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Sajnos lama voltam es eddig a FEjhallgato topickba irogattam... :(((

Raszantam magam, h en is vennek egy vezetekmentes fulhallgatot... iphone-t hasznalok igy adna magat a dolog, de mivel a zajszurot elegge kihasznalnam itt az irodaban igy leginkabb a Pro valtozat jonne szoba. Viszont felek tole, h mennyire kenyelmes es ezert kisse vacillalok... tovabba a 279EUR-s arcedula sem konnyiti meg a dontest, igy lehet elotesztelnem v.mi olcso alternativaval amit ha bevallik atadok a csalad fiatalabb tagjai kozul v.kinek.

A kollegam mar egy ideje elegdetten hasznal egy Amazonrol rendelt Kinai (TaoTronics) fulest de az nem tetszik mert nincs szara csak a "gomboc" a fulben. Cserebe ugyanezen gyartonak van olyan ami tetszene es csak 40EUR...

Ettol fuggetlenul ugy alltalanossagban lenne 2 kerdesem:
- Mennyit kesik a hang, ha az ember vidot nezne vele YT-rol?
- Ezeknek a fulesknek problema a laptophoz (HP, win10) csatlakozni? Sokszor van, h onnan megy a Spotify es a YT is.

Mit gondoltok?

Esetleg van v.mi olcso alternativa amivel megerne probalkozni??

(#165) Breki válasza No.01 (#164) üzenetére


Breki
veterán

Pont most futottam át a Ces 2020 kapcsán ezt a cikket hátha segít kicsit a választásban

Best AirPod Pro alternatives that cost less
Apple have the new-release AirPod Pro headphones available, but what great alternatives are out there if you're not able to commit to the $250 price tag?

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#166) hajbel válasza No.01 (#164) üzenetére


hajbel
addikt

Soundcore Liberty Air, illetve az újabb verzióját az Air 2-t szokták ajánlani, mint olcsó Airpod alternatíva. Drágábban a prémium LIBRATONE TRACK AIR+ ami játszhat. Azt hallottam, hogy aac ide vagy oda, airpodon kívül mindennél van egy kis lag a hangban iphoneal, valamint az airpod mikrofonja is verhetetlen.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#167) No.01 válasza hajbel (#166) üzenetére


No.01
őstag

Koszonom.
Sajnos ezek arban nem altrnativak. Ha mar ennyit kiadok erte akkor - nevezzetek sznobnak - de megvennem az Apple felet. A Liberty Air 2 volt akcios karacsony elott akkor neztem, de meg a 89EUR-s arnal is elgondolkodtam reven ha a kialakitas bevallik akkor ugyis lepasszolom elobb utobb igy most arra az 1-2 honapra v.mi alacsonyabb bekerulesi oszeggel kell(ene) kalkulalnom...
Ezt a Libratone-t egyaltalan nem ismertem. Tetszik, elmentem.

Breki:
Koszi a linket atfutom hatha van benne olyan amirol meg nem olvatam az elmult par napban ;)

(#168) hajbel válasza No.01 (#167) üzenetére


hajbel
addikt

Akkor válaszd az airpods prot szvsz. Nem olcsó, de legalább sokkal jobb, mint a sima airpods minden téren. Amazonon úgyis egy hónapig vissza lehet küldeni a terméket ha nem jön be.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#169) maximilian4 válasza fabri07 (#145) üzenetére


maximilian4
addikt

Majd esetleg írd meg mire jutottál. :)

Maxi

(#170) vicze válasza hajbel (#166) üzenetére


vicze
félisten

Az alacsony késleltetés szinte kizárólag SW kérdése. X app-ban rendesen megy Y-ban nem. Nekem tipikusan Netflix jó, Amazon Video késik egy kicsit, YouTube nézhetetlen és általában minding az a legrosszabb.

Windows-on pl. semmilyen kompenzáció nincs így szerintem fülestől függően(100ms +/-) nézhetetlen illetve csak SBC hang.

(#171) hajbel válasza vicze (#170) üzenetére


hajbel
addikt

Milyen eszközökkel próbáltad iphoneon a késleltetést? Szerintem simán elképzelhető, hogy az alma megoldja, hogy mindenben legyen késleltetés az airpodson kívül. Nálam androidon bármilyen aptex képes fülessel jelentősen csökkent a latency ha aptex adaptive-ra állítottam a codecet. Esetleg ezt próbáld ki. A windows egy érdekes téma. Állítólag a 10-ben van AptX támogatás. Van is otthon sbc és aptx fülesem, kipróbálom youtubal a késleltetést ha hazaértem. Kíváncsi vagyok.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#172) fabri07 válasza maximilian4 (#169) üzenetére


fabri07
aktív tag

Hát még gondolkodom.. lehet átlagár alatt eladom.. ismerősöm 2 hónapja anélkül használ egy neckbandes fülest.

(#173) f4lcon válasza dzoli87 (#161) üzenetére


f4lcon
őstag

- sokszor ha kiveszem a jobb odalt és a balt csak később, akkor az nem kapcsolódik
- ha csak a bal oldalt veszem ki, akkor az magában nem kapcsolódik
- néha eldobálja a jelet miközben az iPad-on lejátszott videóban állítom a hangot
- többször megszűnik a jobb-bal oldal közötti hangerő "egyformaság" (nem tudom jobban mondani) miközben a lejátszott videóban a hangot állítom, azaz mintha az egyiken nőne a hangerő, de a másikon nem változna (vagy fordítva, az egyiken csökken a másikon semmi)

jellemzően ezek

viszont a dokkoló elvan hónapokig is töltés nélkül, üzemidőben bőven hozza a füles amit a gyártó igér és a dokkoló legalább 3x teljesen fel tudja tölteni (bár ha nem 100% hanem csak 95% akkor már csak 2 led világít a 3-ból, és ezt tartja úgy kb 20% töltöttségig, amikor lemegy 1 ledre, majd nem sokkal később kikapcsolnak a ledek, szóval a töltöttség kijelzés is bugnak sorolható)

a hangja kifejezetten jó, bár nekem hiányoznak bizonyos mélyek belőle, de jórészt filmezésre használom így nem feltűnő
vannak filmek, amiknél van delay (akár 0,2s is lehet) de van olyan film is, aminél gyakorlatilag nincs delay vagy nem észrevehető

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#174) maximilian4 válasza fabri07 (#172) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem írtál nekik hogy cserélik-e? Persze simán lehet análkül használni, szerintem a hangzásra nem igen van hatással. Lehet a ragasztás volt gyengébb mint az átlagos. Ki tudja. Nekem egy másik fülesemről jött le mikor tisztítottam (nem xiaomi), de észrevettem és vissza tudtam ragasztani szerencsére.

Maxi

(#175) vicze válasza hajbel (#171) üzenetére


vicze
félisten

Nem ma kezdtem a BT-zést, hanem 12éve.
Nem iPhone-ről beszéltem, hanem általánosan. Igen iPhone+AirPods páros lesz késleltetésben a legjobb ott nem játszik be nagyon más.
AptX adaptív esetében ha elérhető AptX LL akkor nyilván alacsony lesz. De ezt elég kevés készülék támogatja.
Igen elméletben van W10-ben AptX, csak a gyakorlat ne lenne...

(#176) hajbel válasza vicze (#175) üzenetére


hajbel
addikt

Én viszont iphoneról beszéltem a hsz-ben, amire reagáltál. Ha annyira értesz a bluetoothoz, tudnod kéne, hogy az AptX adaptive és a LL két teljesen különböző szabvány. Tevin az aptx adaptive működött, pedig aptex LL-t nem támogat a füles. Tudtommal TWS-ek közül a LL-t csak a Sennheiser Momentum támogatja, viszont minden 2018 szeptembere után gyártott Qualcom chip Qualcomm CSRA68100 és QCC5100-től kezdődően támogatja az aptx adaptivet. Magában az AptX ami a Win 10-ben van késleltetésben minimálisan jobb mint az SBC (nagyjából 200ms), de nem LL (40ms) vagy adaptive(50-80ms), ami szignifikánsan csökkenti a latencyt. Adaptive vagy LL ill. hasonló szabvány, még nem támogattot a windowsban, de sokan aláírták már a petíciót, ami erre irányul, tehát van remény.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#177) floratm


floratm
senior tag

Ezen lista nyomán a Sabbat X12 Pro most nagyon bevonz.

Azt irják rola hogy nem agybadugós ami jó, és a legjobb telefonálós tws.

Beszéljetek le róla pls :)

[ Szerkesztve ]

(#178) fabri07 válasza maximilian4 (#174) üzenetére


fabri07
aktív tag

Igen én is azt akartam visszatenni, mert lecsúszott magától, de csak rontottam a helyzeten..

(#179) Hibarin válasza floratm (#177) üzenetére


Hibarin
tag

Szia!

Mostanában én is sokat nézegettem a 10-20 közötti kategóriát, de nem igazán jöttem rá, hogy melyiket is kéne nekem rendelni. Viszont ezeket a Sabbatokon eléggé elgondolkodtam, ennél ajánlottabb azért szerintem a Sabbat E12 Ultra (bár igaz, hogy ez agybadugós), [link] ami mindenhol 20 fölött van, viszont a gb-on elég kedvező az ára. Minden létező tesztet elolvastam róla, és egyöntetűen dicsérte mindenki, főleg azt, hogy mennyi basszus van benne, és végülis ezért nem vettem meg, ha elektronikus és pop zenéket hallgatsz, akkor valóban ez a fülesed, de aki rock és alter rockot hallgat főként, mint én, az ne válassza ezt.

Ezen kívül még az Mpow T5, 1more stylish-sal és az Edifier TWS5-tel szemezgettem, mindenféle tesztek megnézése és elolvasása után ezek voltak a legszimpibbek, de ennek ellenére még nem mertem megrendelni egyiket se, valahogy félek, hogy aztán csak csalódok a hangjukban. Mondjuk ebben lehet az is benne van, hogy belefutottam egy összehasonlító tesztbe, ahol a Sabbat E12 Ultra és a Lypertek Tevi is benne volt és kicsit sokkal jobb volt az utóbbi, igaz kétszer annyiba is kerül, de elkezdtem gondolkodni azon, hogy csak nem húzom meg a dolgot húszezernél. Bár most a Nillkin GO TW004 [link] szúrt szemet, nagyon jól néz ki, és a specjei is jónak tűnnek, remélem hamarosan jön egy pár teszt belőle, ezen még lehet elgondolkodok, ha mégse akarnék negyvenet kiadni. :)

[ Szerkesztve ]

(#180) floratm válasza Hibarin (#179) üzenetére


floratm
senior tag

Ahogy nézem a sabbat E12 ultra annyiban különbözik az x12 protol hogy előbbi agybadugós és tud vezetéknélküli töltést. Nekem egyik sem kell ugy hogy még mindig az x12 vezet.

Na de ezzel a Nilkin goval jol bekavartál nekem hallode te fiú :U 13 óra lejátszási időt irnak ami elég durva ilyen kis bogyótol, de legyen csak 10, az is nagyon jo idő

(#181) tomp


tomp
félisten

iTech Prostereo H2: LDAC 32/96kHz 990kbps-el azaz mindent maxra állítva 4,5órát bír az akksi. Akinek van ilyen fülese nektek is ennyit bír? :)
A OnePlus Bullets Wireless 8órás üzemideje után szoknom kell ezt az időt de az csak aptX-et tud. Azaz valamit valamiért.

(#182) Fall-N válasza floratm (#180) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem is Nillkin van, de ez a modell.
Meg vagyok elégedve vele. AptX-et nem tud, de nem csoda, nem Qualcomm van benne.

(#183) Septum15


Septum15
aktív tag

Sziasztok.
Van most elfogadható TWS 5-6 ezer környékén? Leginkább csak filmnézésre lenne használva.

(#184) floratm válasza Fall-N (#182) üzenetére


floratm
senior tag

Szerintem ez drága 50 $ ért. Ezek nem tudják h nincs benne aptx?

(#185) Fall-N válasza floratm (#184) üzenetére


Fall-N
veterán

Ó, hát az ár nem jelent semmit. Lásd Huawei 40ezres TWS-ét vagy a jelenlegi Samsung Galaxy Buds-ot, csak az új Buds+ fogja támogatni az AptX-et. De a Sony sem támogatja még a saját LDAC szabványát sem, nemcsak az AptX-et nem. Még a 90ezres modellje sem! Na az már ciki.

Úgyhogy szerintem megbocsájtható ennek a Nillkinnek. Persze igen, vannak ismertebb kínai csodák amik támogatják így azért is írtam, hogy csak akkor ajánlom a sajátomat ha nem lényeg ennek a hiánya.

A történet a következő nálam. SOS-ben kellett vennem valamit az utolsó pillanatban magamnak a karácsonyra kapott pénzen, de a külföldi rendelés már nem volt opció mert nem jött volna meg. Túl sokat meg nem akartam költeni jelenleg így maradtak a helyi boltok, ami vidéken nem olyan mintha Pesten lennék ahol szinte bármit kapni. Később tervben van egy Lipertek Tevi vagy a Sabbat E12 Ultra. Egyelőre nem sürgős.

[ Szerkesztve ]

(#186) fabri07 válasza Fall-N (#185) üzenetére


fabri07
aktív tag

Ez a sabbat bogarat ültetett a fülembe :D

(#187) minek?:S válasza -NoVa- (#134) üzenetére


minek?:S
őstag

& hajbel

Mondjuk a kábel az jogos. Annyira megszoktam az LG-nél, hogy vissza lehet húzni a kábelt, hogy teljesen abban is gondolkodok. Akkor 10k körül(haza/normális rendeléssel) a QCY T1/T2 a legjobb alternatíva? Hangzásban számíthatok hasonlót, mint a HBS-900? Illetve akkor ezek mellett a Xiaomik abszolút felejtősek(még az AirDots Pro is(az is 14k ismerőstől)?

Üdv.:M.

(#188) dzoli87 válasza f4lcon (#173) üzenetére


dzoli87
aktív tag

Értem, köszönöm a kimerítő választ!
:R

(#189) lorcsi


lorcsi
veterán

Sziasztok!

Mi a velemenyetek a blitzwolf Fye7-rol ?

Most a bangood-on jo aron adjak ...30€

(#190) hajbel válasza minek?:S (#187) üzenetére


hajbel
addikt

Nem tudom, hogy a HBS-900 hangzása milyen. Mindenesetre az Airdots (Pro) van a tápláléklánc legalján, utána jön a QCY T1/T2. A Trostman Spunky Beat van felette, ahogy olvasom a topikban, valamint elég jókat olvastam, hallottam a KZ S1 Hybridről, valamint az időközben megjelent Haylou GT1 Plusról is, ami a legolcsóbb AptX-et támogató füles. Ha ezek valamelyike mellett döntesz, akkor szívesen olvasnánk a a véleményedet :D A legjobb ebben a kategóriában valószínűleg az Mpow T5/M5, ami ugyanabban a házban van, mint a Lypertek Tevi, viszont ez is kiegyenlített. Nem lenne ebben a kategóriában, ha nem lenne leárazva jócskán.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#191) V@ns


V@ns
aktív tag

Srácok, nem tudtok ajánlani egy oldalt / megoldást arra, hogy a 1more stylish TWS-en hol/ hogy tudok nagyobb earwinget / o-hookot szerezni? A három pár közül a legnagyobbat használom és gyakorlatilag alig van különbség ha rajta van vagy ha leveszem róla, nem érzem, hogy stabilabb a fülemben.
(A gyári illesztéknél is a legnagyobbal kicsit lötyögött és baromi sok zajt beengedett szóval azt is cseréltem. Természetesen a termékoldalon minden tökéletesen a helyén van... lehet abnormálisan nagy fülem van? :D )

(#192) -NoVa- válasza lorcsi (#189) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nagyon régóta nagyon sok néven árultaká már 5-50$ között ezt a hajszárítókinézetű dupladriveres megoldást, ne várj csodát. Ha olcsón kell multidriveres, akkor inkább a KZ S1-et próbáld ki 23$-ért Aliról.

(#193) vicze válasza -NoVa- (#192) üzenetére


vicze
félisten

Amúgy még a jó öreg JVC HA-FXT90 óta majmolják a kínaiak ezt a kialakítást. :)

(#194) f4lcon válasza hajbel (#190) üzenetére


f4lcon
őstag

ennyiért tényleg olcsó az Mpow mert alin $45-46 (itt meg kb $35)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#195) szasszer98 válasza lorcsi (#189) üzenetére


szasszer98
újonc

Nekem az van, nagyon szeretem.

Pro: Nagyon jó hangzása van ár-érték arányban bajnok. Eléggé szigetel is, halkan is lehet zenét hallgatni benne akár zajosabb helyen is (pl.: villamos)
Kontra: Érzékeny a jelerősségre, komolyabb mozgás (pl.: futás) mellé nem ajánlanám, mert könnyen "szaggatni" fog a zene.

(#196) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Hátha vkit érdekel : . Bővebben tesztek a rendelkkinait...asszem faces csoportban.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#197) monti0222w válasza hajbel (#190) üzenetére


monti0222w
addikt

A Haylou GT1 Pro-ról írtam már véleményt nemrégiben, ár-érték arányban ajánlható TWS füles szerintem, a bibi a felhasználótól függ, kinek mi az igénye, mert aki hosszú üzem időt szeretne azoknak nem ajánlanám, arra a Tronsmart Spunky lenne a választás és hangban sem rossz, vagy vannak egyébb igények amiknek ezek a fülesek nem felelnek meg, de aki az olcsóbb kategóriából nézeget az ezekkel nem jár rosszul. :N
Hangban is van feljebb, de az már más árcédula, és még a drágábbak sem érnek fel egy jó vezetékes füles szintjéig egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#198) fabri07 válasza monti0222w (#197) üzenetére


fabri07
aktív tag

Á, már rengeteg van, már fene se tudja melyik a legjobb.. A sabbat e12 ultra jobb ezektől?

(#199) monti0222w válasza fabri07 (#198) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem tudom, ezeket hallottam róluk tudok nyilatkozni, ők pedig nem rosszak, nem kiemelkedőek, hacsak a Tronsmart üzem ideje, a Haylou meg olyan kis összetett. :)
A másik, én azoknak ajánlom akik nem tudnak több tizezret kiadni egy TWS fülesre és az igényekkel is tisztábban vannak.

[ Szerkesztve ]

(#200) minek?:S válasza Taktoj (#196) üzenetére


minek?:S
őstag

Ezt nem lehetne egy "Összefoglalóba" beleírni? Vagy akár árkategória szerint stbstb, mint ahogy a többi topicban is van?

Üdv.:M.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.