Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) HKorn válasza kisqp (#1700) üzenetére


HKorn
addikt

Én Haylou GT1 Plus-t használok, ennek jó a mikrofonja, legalábbis még senki nem panaszkodott, hogy rosszul hallana, bár eddig jóformán csak lakáson belül használtam. Minden követelményednek megfelel, de érintős, viszont 10k-ból megvan európai raktárból rendelve. Futásra is használom és stabilan megmarad a fülemben.

Run&Ride

(#1702) kisqp válasza HKorn (#1701) üzenetére


kisqp
tag

Nagyon kösz! Kérhetek egy tesztet esetleg futas közben? :D

(#1703) kisqp


kisqp
tag

Van valakinek tapasztalata amúgy a Xiaomi Airdots Pro-val? (az agybadugós "drágábbik") Mikrofon tekintetében, különösen...

(#1704) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Meghozta a futár :C

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1705) Zoleee83 válasza FoLey-v (#1704) üzenetére


Zoleee83
addikt

Wow! Grat! :C

Egészséggel használd!
Várjuk szeretettel a tesztet/véleményt, nem lenne baj ha hosszabb leírás lenne sem. :D
Minőséginek tűnik már a tok is a képről, kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#1706) monti0222w válasza FoLey-v (#1704) üzenetére


monti0222w
addikt

Gratula hozzá, majd írj róla légyszi, tudom hogy van már tapasztalat vele, de mégis! :K

(#1707) patomi válasza FoLey-v (#1704) üzenetére


patomi
őstag

Jöhet a teszt :R

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1708) zodo válasza FoLey-v (#1704) üzenetére


zodo
nagyúr

Az igen, 6 nap alatt ideért.
Használd sokáig!

Nagyjából egy időben rendeltünk (szombat délután) de a Haylou GT1 Plus-om, Német raktárból csak mára került be a posta nyomkövetésbe.
Remélem holnap kiviszik a melóhelyemre és onnét hív majd a futár. :DDD

(#1709) patomi válasza zodo (#1708) üzenetére


patomi
őstag

Az már csak hétfőn szvsz.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1710) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Köszönöm nektek! :R

Első benyomás által hangerővel kapcsolatban Sabbat csak picit hangosabb.
Kényelmességben nekem furcsa így Sabbat használat után,de nem rosszabb.
Hangminőséggel kapcsolatban a basszusa Tevinek lágyabb és azért érezni,hogy jobb hatást kelt a háttérzajjal kapcsolatban.

Igaz kéne ennek a fülesnek legalább egy hét bejáratás,hogy okosabb legyek meg ugye habszivacs beszerzése. Érdekes Tevi mellékelt mellé habszivacsot csak nem megy bele a fülembe. :DDD
Sabbat E12 Ultra vs. Tronsmart Spunky Beats kapcsolatban is elsőnek alig volt különbség,de így bejáratva már nekem olyan kicsit fapadosnak tűnik a Spunky. :DDD

Gyűjteményem,sajnos a Tronsmart hibás(?) lett. :C

Apropó erről tud valaki? Az ára azért durva,de jól nézz ki csak a hangzás is milyen lehet. :Y
[link]

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1711) Demizson92


Demizson92
aktív tag

Sziasztok!

Vezeték nélküli fülhallgatót vennék, sajnos azért döntöttem a wireless mellett, mert az iPhoneomnak sajnos elég rossz a lightning csatlakozója és még nem jutottam el odáig, hogy cseréltessem.

A felhasználás sport közben zene hallgatás, leginkább kerékpározás.
Airpodsokkal szemeztem, de sokan azt írták, hogy szelesebb időben sokszor megszakad a hang, stb.

Tudtok ajánlani erre a célra? :)

Előre is köszönöm a segítséget.

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#1712) patomi válasza Demizson92 (#1711) üzenetére


patomi
őstag

Ha belefér a keretbe Airpods 2 jó lehet. Olyan hangja van a kialakításához(earbuds) képest, hogy gatyád leesik. De sport miatt összekötő nem árt, el ne vesszen. Öcsémnek van ilyen, de nem panaszkodott szakadozásra, sőt nagyon is szereti.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1713) patomi válasza FoLey-v (#1710) üzenetére


patomi
őstag

Akkor HUUUHAA érzés elmaradt? Kár. Nekem egyre inkább az az érzésem, hogy a Sabbat mélye sok számomra(persze le lehet csalni belőle, de az már nem olyan). A QCY T2S egyre jobban bejön, pedig a legolcsóbb fülesem :D .. Spunkynak mi baja? Reset nem segít?
Sabbatok lehet mennek a háztól. Talán lesz helyettük soundpeats truedot.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1714) Demizson92 válasza patomi (#1712) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Köszi a segítséget, én is ezzel szemeztem, csak picit sokallom az árát, valamint a fent említett dolog miatt, hogy szelesebb időben megszakad a hang..

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#1715) patomi válasza Demizson92 (#1714) üzenetére


patomi
őstag

Az talán azért lehet mert valamelyik érzékelőt átvágja a szél. (kicsit mögé fúj és pillanatra eltávolodik a bőrtől és leáll) De ez csak tipp. Tesóm nem panaszkodott ilyesmire.
Srácok a Galaxy Buds-ot szokták emlegetni ebben az ársávban. Illetve sokkal olcsóbban is vannak fülesek hazai kínálatban amik szerintem elfogadhatóak.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1716) mateus válasza patomi (#1713) üzenetére


mateus
senior tag

Szerintem ez ember/fül függő, nekem pl a Tevi gyári szivacs simán belemegy a fülembe, és azzal azért másabb a hangzás mint a gumiharanggal. Mióta megvan a Tevi nem keresek másikat, abszolút bevált. Brutális üzemidő, minőségi hangzás (mondom ezt úgy, hogy próbáltam Sony WF-1000XM3 -at ami árban többszöröse) , futás közben is stabilan áll a fülemben a kialakítás ellenére.

(#1717) FoLey-v válasza patomi (#1713) üzenetére


FoLey-v
addikt

Nem mondom azt hogy huhaa érzés elmaradna csak még ez a termék nincs úgy bejáratva mint a sabbat. De ahogy írják itt is leírom hogy jó sztereo,dinamukis teret ad,a háttérzajt nem mossa és hallani a különös hangeffekteket. Szivaccsal jobb lenne azért akarom beszerezni.
A Sabbat inkább kicsit basszus orientált érzésem van,de csekély különbség van kettő közül.
Kell egy hét hogy okosabb legyek.

A spunkyval az a baj,hogy zenehallgatás közben néha fogja magát és frekvenciazaj(egyik oldal néma lesz és furcsa zajt ad ki,utána vissza jön). Reset sem segített rajta. :(

Egyszer lehet beszerzek még Enacfire F1 vagy FIIL T1X. Ha egyszer olcsón lehet kapni a fent említett Panasonic füles. :DDD

Soundpeatsra kíváncsi vagyok hogy szól Sabbat után :))

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1718) b4lukapitany


b4lukapitany
tag

Sziasztok!
Tronsmart Spunky Beat fülesem itthon a lakásban használhatatlan szinte. Nem nagyon értek hozzá, hogy ez normális-e, de amint bekapcsolom a fülest a telefonom kb. semmi netet nem kap wifiről, pedig itt ülök a router mellett. Valaki hozzá tud ehhez szólni? :)

(#1719) Clay válasza b4lukapitany (#1718) üzenetére


Clay
senior tag

Válts sávot a router-en. Mindkettő 2,4GHz-t használ.

[ Szerkesztve ]

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1720) Gabis válasza b4lukapitany (#1718) üzenetére


Gabis
őstag

Nem lehet, hogy a telód ugyanazon antennát használja wifire és bt-re is? Bocsi ha marhaságot kérdeztem, de valami ilyesmi ugrott be a problémádra. :B

(#1721) vicze válasza Gabis (#1720) üzenetére


vicze
félisten

Minden eszköz ugyanazt az antennát használja azonos frekvenciákra.
Egyszerűen az adott telefon frekvencia osztás kezelése nem működik normálisan.

(#1722) RedCactus válasza FoLey-v (#1717) üzenetére


RedCactus
senior tag

Spunky Beat nekem akkor produkálja ezt a jelenséget, amikor a BlitzWolf BW-BR4 transmitterrel kapcsolódik és azon be van kapcsolva az aptX. Egyéb eszközzel nem csinálja.

(#1723) b4lukapitany válasza Clay (#1719) üzenetére


b4lukapitany
tag

Köszi, azt hogyan kell? :) TP Link TL-WR840N routerem van, 5 ghz-et nem tudja, ha arra gondoltál.

[ Szerkesztve ]

(#1724) Clay válasza b4lukapitany (#1723) üzenetére


Clay
senior tag

Nem, nem arra gondoltam. Jó régi router, fillérekért kapsz most jobbat, de nem ez a lényeg. A router beállításaiban, van egy olyan menüpont, ahol a csatornákat lehet váltogatni 1-12, esetleg 1-13 között, na ott ne automatikuson legyen, hanem vmi máson. Előtte érdemes scan-elni a környező hálózatokat is, hogy melyik csatornát használják és olyanra állítani ahol nincs senki vagy kevesen vannak. De ez router hiba lesz, ha meg akarod magad kímélni a szívásoktól, akkor egyébként is le kéne cserélned vmi modernebre.

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1725) zodo válasza Clay (#1724) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem kell lesajnálni a régi routereket de tény hogy haladni kell a korral és igényekkel.
Nekem egy 10 éve működő TP-Link TL-WR741ND volt még két hete.
Igaz csak 2 telefon amik csak alkalmanként és még ritkábban egy noti ami zenehallgatáskor lógott a wifin.

Lecseréltem mert úgy gondoltam bőven kiszolgálta már a pénzét egy Asus RT-AC57U v2-re.
Jövő héten ha minden igaz végre kezemben lesz a Haylou GT1 Plus.
2020.06.13. 9:59 Európa+ csomag érkeztetése, Nemzetközi Posta Kicserélő Központ
Melóhelyre vettem de tesztelem majd itthon is a hálózat közelében.
5Ghz egyelőre tiltva a routeren, csatornák is auto-n.

(#1726) Clay válasza zodo (#1725) üzenetére


Clay
senior tag

Egyáltalán nem sajnáltam le, próbáltam óvatosan fogalmazni, mert egyáltalán nem akartam megbántani. De úgy látszik nem voltam elég PC... :B

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1727) vicze


vicze
félisten

Még egyszer érthetően, a BT nem tudja zavarni a WiFi-t, hogy jelentős problémát okozzon, mivel 100x kisebb a teljesítménye. A BT egy 1MHz széles csatornát használ, míg a WiFi egy 22MHz-s csatornát használ. Már ebből adódóan is fizikailag lehetetlen, hogy a BT bármilyen formában zavarja a WiFi, pusztán interferenciát okoz és lassítja. Ráadásul a BT auto frekvenciaváltó és egyből vált ha nem elég erős a jel, vagy zavart.
A wifi zavarja a BT-t és minden más nagyobb teljesítményű 2.4Ghz eszköz, a mikrótól,az egereken és billentyűzeteken át kb. bármi.

A telefonok ugyanazt az antennát használják Wifi-re(2.4 és 5Ghz), BT-r és már jó pár másik frekvenciára, frekvencia osztásos üzemmódban.

(#1728) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!
Új bt füles vásárlása előtt állok. Korábban vettem egy EOZ Air-t, nagyon szerettem, de én marha egyik este hazafelé menet a táskámból elhagytam bölcsőstűl. :O

Mi most az aktualizált favorit 30-40e Ft-ig bezárólag?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#1729) Nabukin


Nabukin
tag

Ezt a Spunky Beats gyors merülést, álló helyzetben is lemerülést nem igazán értem. Az enyémet például most kb másfél hete nem használtam, de ugyanúgy 4 pötty világít, semmit nem merült a tok mióta feltöltöttem. Az üzemidő az valóban kb 3-3,5 óra 50-60%-os hangerőn. Ha berakom a tokba, akkor pár perc után szépen ki is kapcsolja magát.

Amúgy a Tronsmart Onyx Free, amit május 30-án rendeltem Geekbuying-on, még mindig várja, hogy átadják a DHL-nek.... Nem vágom, hogy mi történik, de már igazán jöhetne...

(#1730) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Ismeri valaki az Awei G20BLS fülest?
2 x 110Mah-s akksis, dual driveres... 15$-ért jó vételnek tűnik.

(#1731) wolfman válasza zolikaDB (#1730) üzenetére


wolfman
veterán

Az az ár kb túl szép, hogy minőségi cuccot kapj. A marketing fotók nagyon szépek mint mindig, de ilyet csak 1-2 megbízható teszt után vennék ha pozitívan értékelik.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#1732) zolikaDB válasza wolfman (#1731) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ezen kívül erős akksis kábeles bt füles kb melyik az, ami ajánlott? Nyilván 20$ körül nézelődjünk...

(#1733) vond válasza vond (#1678) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Na, 5 nap alatt megjött a Tronsmart Spunky Beat. :)

Basszus, ez rohadtul kicsi. :D Maga a két füldugasz, de a töltő/doboz is. Melóban vagyok, de feltöltöttem, és gyorsan ki is próbáltam. Szuper kis cucc. A gyári gumiharang instant kuka, mind a három méret. Nem tudom, ez kinek jó, de szerintem nem sokat érnek, mintha papírból lennének. Viszont átraktam rá az "ezer éves" vezetékes JVC fülhallgatóm masszív harangját, és ezzel nagyon jól tapad a fülembe, valamint brutál jól is szól. :K

Otthon majd még jobban letesztelem, hangminőségre, alapzajra, meg akkuidőre, stb. Az érintéses irányítást még biztosan szoknom kell, de alapvetően pozitívak az érzéseim. Szerintem jól megleszünk. :K

Köszi az ajánlást és a segítséget mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1734) zolikaDB válasza vond (#1733) üzenetére


zolikaDB
veterán

Annyi, h ha töltöd, majd vedd le őket...

(#1735) Zoleee83 válasza vond (#1733) üzenetére


Zoleee83
addikt

GRAT! ;)
Tesztelgesd egy kicsit, az alapzajra, meg a magától merülésre' kíváncsi vagyok. :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#1736) vond válasza zolikaDB (#1734) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Mármint a plusz harangokat? Pont beférnek így is a töltőbe. Rendesen bekapja őket a mágnes a helyükre.

(#1735) Zoleee83: ;)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1737) gamegod


gamegod
senior tag

Sajna ezt hamar elkapkodták

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#1738) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Használ még valaki Xiaomi Air 2-t?
Én kb 2 hónapig használtam, a járvány mizériáig. Március eleje óta a múlt héten vettem volna újra elő, de valami történt vele, mert nem veszi a töltést. Hiába hagyom töltőn akár egész éjjel, reggel akkor is csak pirosan pulzál rajta a LED, mint amikor tölt. Próbáltam 3 féle adapterrel/kábellel is, de semmi. Gearbest persze mindent kitalált, hogy hogyan ne érvényesíthessem a garanciámat. Végül 12e-et sikerült kicsikarnom belőlük, de most nem is ez a lényeg, hanem hogy esetleg mássel is előferdült-e ilyen? Elég bosszantó, főleg hogy kb előjel nélkül megkotlik a cucc.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1739) w.miki válasza gamegod (#1737) üzenetére


w.miki
veterán

9 után néztem, akkor már nem volt. Szerintem direkt csak pár darabot tettek fel.
Ez milyen lehet?
[Newest Version] Tronsmart Spunky Beat TWS Bluetooth - Earphones Only!!!
25 usd, ennyiért van jobb?
Esetleg más, ajánlott vétel van a TS store-ból? Vagy ezek is csak kamu akciók?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#1740) vond válasza vond (#1733) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Most olyan leszek így 40 évesen, mint egy óvodás. :D

Gyerekek, ez rohadt jó! :K Hol éltem én eddig, hogy pöcsöltem a kábelekkel? Eszméletlen könnyebbség ez, hogy nem kell foglalkozni vele, csak bedugom, aztán hajrá, csápolhatok kedvemre. Nem húzódik, nem verődik, nem hallatszik bele a zenébe, és még a telefonomat sem kell elővennem, hogy irányítsam a muzsikát. Ráadásul még bitang jól is szól. Ha ez a 7-8 ezer forintos cucc ilyen, akkor mit tudhat a 30-40 ezres? ;] Őszintén nem értem, hogy a szarba' tudnak egy ilyen fél diónyi cuccba ilyen szintű hangkeltést, és 6-7 órányi szuflát is belepakolni. Leborulok a tervezők és gyártók előtt, komolyan. :R

Hazafelé teszteltem nagyjából 40 percen keresztül (20 perc gyalog, 20 perc buszon). Ezzel a combosabb haranggal nagyon jól szűri a külső zajokat. Alapzajt csak simán bedugva semmit nem hallottam. Persze kint voltam az utcán, meg a tömegközlekedésen. De szerintem ez messze nem probléma, még ha van is valamennyi zaja. Hangminőségre és hangerőre is nagyjából azt hozza, mint a vezetékes JVC fülhallgatóm. 70-80-90%-os hangerőn nekem teljesen elegendő a Redmi Note 7-tel. Kicsit talán mélyorinentált, de egyáltalán nem túlzóan. A magasak meg talán egy csöppet tompábbak, mint a vezetékes fül- és fejhallgatóimmal. Kipróbáltam rajta sokféle zenét, popot, rockot, elektronikust, lazulósabbat, húzósabbat. Mind szépen, nekem abszolút megfelelően szólt. Itt 5:30-nál (csak Spotify Premiumon) majdnem lefostam a bokámat, pedig párszor letoltam már ezt is egy rakás eszközön. :DDD

Attól még parázok, hogy egyszer csak kiesik valamelyik a fülemből, de szerintem eltúlzom. :D A kezelést még szoknom kell, de szerintem elég jól megoldották ezt az érintéses dolgot. Sok netes véleménnyel ellentétben én simán be tudtam úgy tenni, és meg tudtam úgy igazítani, hogy nem nyomtam meg véletlenül az érintő felületet. Pedig elég batár kezeim és ujjaim vannak. Azt a csókát mondjuk felrúgnám a holdig, aki kitalálta, hogy "fordítva" legyen a szám léptetés és a hangerő nővelés/csökkentés. A bal oldalival megyek előre, a jobbal meg vissza. Hangerőnél szintén fordítva van. Tudtam előre, hogy ilyen, de akkor is, na. :((( Jó nagy hülye volt, aki ezt így gyártásba küldte. Mindegy, majd megszokom. Ez legyen a legnagyobb bajom.

Az önmagában merülésről egyelőre nem tudok írni. Ma napközben feltöltöttem, a következő napokban használom, meg figyelem, aztán majd jelentkezek az infóval. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1741) TheProb


TheProb
veterán

Onxy Free megérheti azt a kb 2e felárat a Spunky Beat ellenében, nem? Ahogy nézem, specifikációiban kb ugyan az, csak előbbinek jobb az akksija, talán jobb a vezérlése, vízálóbb, etc.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1742) FoLey-v válasza vond (#1740) üzenetére


FoLey-v
addikt

Ha ez a 7-8 ezer forintos cucc ilyen, akkor mit tudhat a 30-40 ezres?

Próbáld ki Sabbat E12 Ultrát vagy Lypertek Tevi-t és akkor majd meglátod. ;]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1743) fericske válasza FoLey-v (#1742) üzenetére


fericske
addikt

A Tevi porvédőjére a vetőcső végén vigyázz, tartsd tisztán ahogy tudod.
Az enyém jobb oldala elkoszolódott, levettem őket, kicseréltem másikra használaton kívüli fülesről.
Szerencsére megvan még a sajátja, majd valahogy megtisztítom és valahogy visszateszem (ragacs hiányában), mert kiderült, hogy nem szimplán porvédő, hanem akusztikai szerepe is van, és az nélkül nem tetszik úgy mint azzal.
Csökkent a mélyérzet és világosabb, vékonyabb lett a hangzás.
Majdnem mintha Aptx-szel hallgatnám. Mert én kikapcsolt Aptx-szel hallgatom, úgy jobban tetszik amit szól.

(#1744) Nabukin válasza TheProb (#1741) üzenetére


Nabukin
tag

Én úgy néztem, hogy mind a bogyókban, mind a tokban nagyobb az akksi. Emellett az Onyx Free-nek elvileg szuper király nyomógombja van nem érintője. Meg a vízállósági foka is jobb. Meg van benne UV fényes sterilizáló is a tokba építve, a koronavájrusz meg a fülzsírszörnyek ellen. :D Két hete úton van nekem, remélem nemsokára megjön végre és tudok összehasonlítást is írni. :)

(#1745) Tulku válasza fericske (#1743) üzenetére


Tulku
veterán

Gondlom egy 680-as vagy 1000 ohmos damper az....a baj az, hogy ha a tetején van, akkor baromi könnyen eldugulhat máskor is...

(#1746) TheProb válasza Nabukin (#1744) üzenetére


TheProb
veterán

Este végül megrendeltem én is az Onyx-ot, 6napos kézbesítési garanciát vállalnak, szóval remélem jövő héten már kéznél lesz.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1747) norby_42


norby_42
aktív tag

Ideért az Onyx Ace, bár 6 hét lett a 6 napból.

Első tapasztalatok:
- a doboz picike, de nem tökéletes: a fedele nyiszog, nem lehet lerakni kinyitva, a fülest nehéz kiszedni
- a hangja jó, de olyan vékonyka, ez várható volt a kialakítás miatt
- zajszűrés nincs, egy elmenő busznál már nem hallok semmit
- futáshoz nekem jó, nem esik ki, kényelmes (podcastot hallgattam)

Skype teszt ma lesz.

Eat pasta, run fasta

(#1748) fericske válasza Tulku (#1745) üzenetére


fericske
addikt

Ez csak egy szövet darab. De jó sűrű, nyílások nem is látszódnak rajta. Gondoltam, hogy változtat a hangon, de azt nem hogy ennyit.
Amúgy audiophile-bb nélküle a hangzása, de utcára, közlekedésre nekem nem ez kell, főleg, hogy igazából nem jobb, csak másabb. Kell az extra mély és alapból a vaskosabb hangzás, ami ezzel a porvédő és akusztikai cuccal megvan (aptx nélkül).

(#1749) zolikaDB válasza vond (#1736) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nekem KZ illesztékkel nem fér bele a bölcsőbe, de lehet mással oké.

(#1750) Tulku válasza fericske (#1748) üzenetére


Tulku
veterán

Nem tudom milyen vastag a vetőcső belseje, de egy 330-680-1000 ohm belehekkelése lehet jót tenne neki ;]

Most vettem épp egy itteni fórumtárstól egy sabbat-ot, szedem szét, kapni fog egy pár armatúrát és egy CIEM testet...majd írok róla...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.