Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) fabri07 válasza Thuglife (#1250) üzenetére


fabri07
aktív tag

Hali,
Bőven feljebb lépés szerintem, még az airdots pro-hoz is, nekem az volt. Az egyik angol tesztelő azt mondta, hogy a spunky jobb, mint a Sabbat hangzásba.

(#1252) papp54 válasza Thuglife (#1250) üzenetére


papp54
aktív tag

Én pont redmi airdotsról váltotam nem bántam a váltást spunky beatre.

Honor 50 5G

(#1253) Thuglife


Thuglife
senior tag

Köszi a választ és neked is fabri07!
És spunky beat vagy Onyx? Mert nem látok különbséget...

(#1254) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok!

Edzéshez, zene hallgatáshoz szeretnék vásárolni egy elfogadható hangzású sima füllbedugós füllhallgatót ( telefonálás se lenne hátrány.) JBL T220-at néztem, illetve SkullCandy Indy-t. Melyik lenne a jobb választás? 30e kategórián belül tudnátok esetleg valami jót ajánlani? :) köszönöm szépen előre is!

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#1255) patomi válasza newwave0507 (#1254) üzenetére


patomi
őstag

Edzéshez "agybadugós" ami jobb választás. Viszont a SkullCandynek nagy feje, nyomhatja a füled.
Én inkább a sokat emlegetett Tronsmart Spunky Beat-et javasolnám. Eléggé bevált a többieknek.
De kintről is beszerezhető olcsóbban.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1256) newwave0507 válasza patomi (#1255) üzenetére


newwave0507
tag

Köszi a válaszod! És a JBLről mi a véleményed ? Minőségben/hangzásban a Tronsmarthoz képest ? Nyilván árban duplája tudom, de úgy vagyok vele hogy egyszer normál keretek között azért persze, de kiadok érte. És akkor az legyen tényleg jó.

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#1257) patomi válasza newwave0507 (#1256) üzenetére


patomi
őstag

Nincs tapasztalatom JBL-el, nyilván minőségi termékek. Edifier TWS1-em van ezt merem ajánlani, illetve pár másik. Ha mindenképp drágább kategória, akkor Sabbat E12 Ultra, Lypertek Tevi. Utóbbi itthon aszem nem is kapható jelenleg.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1258) pulutodurumo válasza newwave0507 (#1256) üzenetére


pulutodurumo
őstag

A JBL felirat adja az ár nagyobb részét. Azon sem csodálkoznék, ha rosszabb lenne mint a Tronsmart. A jó nevű márkák olcsóbb / közepes cuccai nagyon sok esetben csapnivalók. A Sennheiser, AKG fül- és fejhallgatók közt is nagyítóval kell keresni azt a néhány típust, amik megérik az árukat.

Ha viszont csak a felső kategóriás cuccaikat nézzük, mind kitűnő. Ott már az ember ízlésén múlik melyik a nyerő.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#1259) newwave0507


newwave0507
tag

Köszi a válaszokat!

A Media-ban néztem a " Joyroom " termékek nagyon jó áron vannak, a jobb kategóriásak is. Erről esetleg vélemény ?

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#1260) patomi válasza newwave0507 (#1259) üzenetére


patomi
őstag

Én lehet kerülném, kicsit olvass vissza, akad itt sok vélemény. De ha mégis ez lesz a befutó én a TL1-et venném....
mondjuk vicc ÁK-n. Redmi airdots basic 4,7-es értékelésnél jár közben olyan a hangja, mint valami pléh doboznak. Épp ma volt nálam egy. Pana HT010 jobban szól, pedig harmad annyi az ára.(ok ez drótos)

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1261) anarchimedes


anarchimedes
csendes tag

Én is felültem a Sabbat E12 Ultra vonatra. Első vezeték nélküli fülesnek vettem eddig egy Einsear T2 szolgált. Nem tartom magam audiofilnek, számomra szépen szól, telefonálás közben is tökéletes volt, jól hallottak. Amikor mindkét fülest bedugom elég jól kizárja a külvilág zajait. Negatívumként azt tudom mondani amit már írtak korábban: a gombok kezelése. Annyira erősen kell megnyomni, hogy kellemetlen érzés, de lehet, hogy én vagyok rutintalan és ez majd még alakul.
Noob kérdés: Ti mindig a dobozában tartjátok a fülest amikor nem használjátok vagy csak amikor tölteni akarjátok? Pl. használod 10 percet utána egyből megy a dobozba (és elkezdi tölteni) vagy csak a kis tarisznyába, esetleg a zsebbe (nekem fura lenne csak úgy zsebre vágni)?

(#1262) ziku


ziku
csendes tag

Hosszas keresgélés után beneveztem egy Tronsmart Spunky Beat-re. Szerintem megéri az árát (én 7600 körül vettem aliexpress-ről, reg. bónusszal). Az egyetlen dolog, ami zavar, hogy van egy alapzaja, ami főleg akkor hallatszik, ha pause állapotban van. Ez így van rendjén, úgy értem ezért a pénzért ezt tudja, és kész? Ha igen, ezzel is együtt tudok élni, de ha nem, akkor van-e valamilyen megoldás rá? Esetleg ha beneveznék egy drágább TWS-re, az megoldaná ezt a problémámat?

[ Szerkesztve ]

(#1263) xerobyte


xerobyte
aktív tag

Sziasztok!
Intenzív edzéshez, kültéri futáshoz (80%) és egy kis meetingeléshez (20%) keresek vezetéknélküli, TW BT fülest. Egy minőségibb darabot keresek, ezért 50-200 dollár között minden érdekel, ami megéri. Spotify fog rajta menni Androidról; elektronikus, modern, rock zene.

Nézegettem a
JLAB Jbuds Air Sport True Wireless-t,
Creative Outlier AIR SE Sport-t,
de most megláttam, hogy a Qualcomm új chipjével elkezdtek megjelenni általam nem ismert termékek.
Mit tudnátok ajánlani?

Igény:
- maradjon a fülemben (akár kézenállás vagy sprint közben is), legyen izzadtságálló
- legyen jó ár/érték arányú
- BT5.0+
Jó, ha van, de nem kötelező:
- ANC, ami kikapcsolható
- külső zajok opcionális beengedése (akár részlegesen) pl. bringázáshoz
- zeneszám léptetés a fülesről
Nem döntő szempont:
- milyen töltő, milyen doboz
- 8, 10, 22, 42 óra egy töltéssel
- gari

(#1264) RedCactus válasza ziku (#1262) üzenetére


RedCactus
senior tag

Nem tapasztaltam alapzajt, szerintem nem természetes. Nem a füled zúg csak? ;]

(#1265) ziku válasza RedCactus (#1264) üzenetére


ziku
csendes tag

ööö, nem a fülem zúg :). Ennek alapján vagy ezzel a darabbal van gond, vagy te nem hallod, hogy zúg. Lehet rosszul fogalmaztam, igazából nem zúgás, inkább sistergés. Másvalakinek van még tapasztalata a Tronsmart Spunky Beat-tel?

[ Szerkesztve ]

(#1266) fabri07 válasza ziku (#1265) üzenetére


fabri07
aktív tag

Igen, ugyanez nekem is, de annyira nem zavar a hangja kárpótol.

(#1267) ziku válasza fabri07 (#1266) üzenetére


ziku
csendes tag

Köszönöm a visszajelzést. A hangja valóban nagyon jó, összeségében nagyszerű füles a maga árkategóriájában.

A kérdésem az, hogy felsőbb árkategóriában is tapasztalható hasonló alapzaj/sistergés?

(#1268) patomi válasza ziku (#1267) üzenetére


patomi
őstag

Nekem van Edifier TWS1, Edifier TWS200, QCY T3, Sabbat X12 pro. (Ucsó most érkezett). Semmi alapzaj egyiknél sem, QCY még olcsóbb is a Tronsmartnal.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1269) ziku válasza patomi (#1268) üzenetére


ziku
csendes tag

Berendeltem ezt is: Edifier TWS1 :). Kiváncsian várom!

(#1270) patomi válasza ziku (#1269) üzenetére


patomi
őstag

Én nagyon szeretem. Nagyon kényelmes és a hangja is rendben van.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1271) Richie0116


Richie0116
tag

Sziasztok! Zenehallgatáshoz szeretnék fülhallgatót vásárolni, viszont nem vagyok képbe mit lenne érdemes venni.

(#1272) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Baseus W07 ügyben jelentkeznék újra. :)

Próbáltam minél többet használni és valahogy bejáratódott vagy jól eltaláltam az EQ-t a Spotifyban. A lényeg,hogy a bassus kicsit normalizálódott és az egész hangzás faxa lett.

Ami nagyon jó benne, hogy szuperül kizárja a külső hangokat és bukósisak alatt is kényelmes hordani. Ma egy jó 3-4 órát használtam motorozás közben és eddig ez volt a legszuperebb erre a célra. Egyetlen apróság, hogy mikor veszem le a bukót, akkor mindkettőt kihúzza a fülemből és a bukóba vagy rosszabb esetbe a földre potyognak, ezt még ki kell tapasztalnom.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1273) patomi válasza V.Stryker (#1272) üzenetére


patomi
őstag

Szupi, hogy ők is jönnek fel.

Nálam Sabbat x12 pro van porondon. Csomagolás nagyon igényes.

Eddig néhány órát tudtam bele tenni csak. Earbuds a kialakítása ez a hangján is megmutatkozik, kicsit kevesebb mély van benne mint a TWS1-ben de nagyon kellemes a hangzása(ha kell azért üt a mély). Magasak, közepek rendben vannak. Hál istennek nyomógomb van rajta ami jobb mint eddig bármelyik érintős. Vannak hozzá sportoláshoz kiegészítők, de ezeket még nem próbáltam ki. Később sorra kerülnek.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1274) gamegod


gamegod
senior tag

6500 Huf Alin jelenleg az Onyx Neo ha valakit érdekel. Lengyelből dpdvel

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#1275) Isual válasza gamegod (#1274) üzenetére


Isual
veterán

Sziasztok!

Vezeték nélküli fülhallgatót keresek futáshoz, biciklizéshez jelenleg egy Huawei P30 mellé. Olyan 25-30k-ig gondolkozok.

Van olyan amivel jók a tapasztalatok, nem esik ki sport közben a fülből?

Előre is köszi a segítséget!

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#1276) xerobyte válasza Isual (#1275) üzenetére


xerobyte
aktív tag

Szia!
Pár napja tettem fel ezt a kérdést, válasz még nem jött rá, szóval megosztom mit találtam azóta. Én itt a TWS-ekre fókuszáltam, te is vezetéknélkülit írtál, de lehet nem a full vezetéknélkülire gondoltál.

Kezdem a konklúzióval, hacsak nem vagy szerencsés fülergonómiailag, vagy futás alatt igazából nem csak kocogást értesz, akkor valószínűleg a kis eartip/earwing-el rendelkező agybadugósak nem lesznek elegek, mert egyszerűen kiesik és baromi idegesítő. // Hozzáteszem, nálam a mérce, amit túl kell kimozdulás nélkül élnie a konstans 16km/h futás és 50 burpee lenyomása egyben, 1 órán keresztül, ez nem feltétlen általános fitness igény//

Ebbe a kategóriában a következőket szedtem össze:
FIIL T1X
HAVIT G1PRO
1MORE STYLISH TWS
SoundCore Liberty 2 Pro
Edifier TWS NB

A nem kiesők határvonala nálam itt van:
JBL Reflect Flow

És akkor jelenleg ezekkel szemezek, earhook-os kivitel:
Mpow Flame Pro (pillanatnyilag befutó)
JLab Audio JBuds Air Sport

Tudásban, hangminőségben és szintben ez a 8 füles nagyban különbözik, nincs egy szuper mindent legyőző legerősebb sajnos.

(#1277) Isual válasza xerobyte (#1276) üzenetére


Isual
veterán

Ránézek ezekre. Olyan 30 körül szánnék rá, nem vagyok audiophil, a lényeg h heti 1-2x futás közben kényelmes legyen és ne essen ki.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#1278) RedCactus válasza gamegod (#1274) üzenetére


RedCactus
senior tag

Link, ha valakit érdekel a Tronsmart Onyx Neo 6553Ft-ért.

(#1279) silvergod válasza RedCactus (#1278) üzenetére


silvergod
őstag

jó az onyx szerintem is,nekem is az van..bár a mostani értékeléseknél több olyat olvasni hogy gond van a bölcsővel nem tölti őket,bosszantó ha pont olyanod jön...bár rá is van írva hogy max. 500mah -el töltsd.

Látom sokan tanácstalanok TWS ügyben,és valóban választ nem kapsz vagy drága az ajánlott...ezért keresgéltem, és ezt az oldalt találtam ahol már 117 :Y fajta TWS van tesztelve olcsótól,a drágáig,különböző kategóriákban [itt olvasgassatok]
Ez alapján mertem megvenni az onyx neot-is.

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1280) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ez milyen? SONY WI-XB400 [link]
Vagy valami hasonló kellene ha tudtok ajánlani.....

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1281) Isual válasza xerobyte (#1276) üzenetére


Isual
veterán

Megnéztem ezeket. mivel 30k a keret, így pont az a kettő játszana, amivel most te is szemezel (Mpow Flame Pro és JLab Audio JBuds Air Sport).

Te mi alapján dőlsz az Mpow felé perpill?

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#1282) gamegod


gamegod
senior tag

Awei t19el volt e már valakinek dolga ?
[link]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#1283) capa88


capa88
csendes tag

Sziasztok,

"Earbuds" típusú TWS-t szeretnék venni. Elsősorban telefonálásra, 20-25k határig.
Nézegettem a fórumot, eddig a QCY T3 a nyerő számomra.
Esetleg tudnátok ajánlani, mást ami jobb, vagy szimplán ár/érték arányban jobb nála?
Köszönöm!

(#1284) patomi válasza capa88 (#1283) üzenetére


patomi
őstag

Inkább [link] , sajna T3 nagyon kényelmetlen rövid idő után nyomja a fület a nagy bogyó. Amúgy inkább valami hibrid ez nem is teljesen earbuds.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1285) gulyasa


gulyasa
őstag

Futáshoz keresek bluetooth-os fül- vagy fejhallgatót.
Mivel városban futok legtöbbször járdákon, kerékpárutakon, meg ahol egyik sincs, ott az úttest szélén, ezért ne legyen benne kültéri zaj elnyomás.

Esetleg ezzel találkozott már valaki élőben?
Niceboy HIVE bone
Sem nem agybadugós, sem nem fülre simulós, hanem arccsontot "rezegtetős".
Ígéretes technológia vagy inkább mást ajánlanátok?

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#1286) Tulku


Tulku
veterán

1. Hatalmas feketepont Viczének, hogy nem fojtatja a kis exceljét (nem érdekel, ha lefagy egész Manchester PC rendszere, az én érdekeim fontosabbak ;] )
2. Fiam, miközben madzagos megoldással bíbelődtem (BTR5 és saját 10 armatúrás füles egy 1940-es litz-el összekötve) elorozta az MW07-et
3. Ez a maszk b@szódás nem kedvez a madzagos ügyeknek, szeretnék valami használható TWS-t tömegközlekedésen, nem baj, ha jobb hangban mint az MW07...
Tehát Vicze jóváteheti bűnét, ha nem túl részletekbe menő, megfeleleő méllyel ellátott, organikus TWS-t ajánl nekem...de lehet más is...
Előre is köszönet! :R

ps: meg hát fiam elhagyott már egy Bragit és egy Jabrát, esélyes, hogy az MW07 sem végelgyengülésben huny ki....ugye.... :O

(#1287) vicze válasza Tulku (#1286) üzenetére


vicze
félisten

A piac sajnos akkora lett, hogy nagyon nehéz "követni". :( Még akkor is ha csak az értelmeseket válogatom.
Támpontot és hogy mire érdemes figyelni még így is talán ad.
Amíg nem lesz megoldva a LDAC, vagy a Huvi codec-je, TWS-hez, addig a hang 99%-ban a DSP-n fog múlni és nem lesz számottevő előrelépés szerintem.

KZ E10 + U18s? ;] (Csak A van az S-ből, az s ezért s: "LID, or Linear Impedance Design, enables a consistent, reliable sound regardless of what source.")

Beats Powerbeats Pro tuti nem hagyná el. ;) Elhagyás ellen csak a pánt fog védeni, semmi más.

[ Szerkesztve ]

(#1288) Tulku válasza vicze (#1287) üzenetére


Tulku
veterán

A mentegetőzésed nem érdekel ;]

Amit összehordtál abból egyedül a KZ E10-et értettem...ez ezek szerint jó? Hogy viszonyul az MW07-hez?
U18 hangja engem hosszú távon fárasztott, úgy hogy hagynám a tws irányultságot is velük....legfeljebb egy U6t szerű valamit vennék fel...
Valami N6 pro-t emlegetnek head-fin (pár oldalt tudtam végignézni, de egyelőre fáraszt) de az nem kapható ojrópában szokás szerint....

(#1289) fericske válasza Tulku (#1288) üzenetére


fericske
addikt

Tevi. Olcsó és nagyon jó hangminősége van. A Sony-t lezenéli.
Nála pont az a lényeg, hogy sbc-n kívül nem kell más kodek, meg valami, bármi szivaccsal jó szigetelést neki, mert egyébként nem érdekes maga az illeszték, hogy mi, csak szigeteljen.
Ha ez megvan, a természetes tonalitáson túl beszarás minőségű és mélységű basszusokat tud produkálni, és egész jó térérzetet is, még ha nem is színpad jellegű.
Akkuideje is kiemelkedő. Napi átlag 45 perc használattal havonta egyszer töltöm a tokot.
Szerintem kiváló tws zenehallgatásra.
De ha csak azért sem, egy Noble Falconnak utána nézhetnél. Kíváncsi volnék milyen, de nem veszek.
Ha ez a Tevi beszarik, akkor veszek egy másik Tevit :)

(#1290) Tulku válasza fericske (#1289) üzenetére


Tulku
veterán

Tevi csak sbc-t tud?
Falconnak utánanézek...hátha ki tudom belezni és vmi jobb armatúra egységet építeni bele.... ;]

(#1291) fericske válasza Tulku (#1290) üzenetére


fericske
addikt

Tud sima aptx-et, de azzal együtt bekapcsol egy dsp beállítás is (Kalimba) ami nélkül jobb a hangzása, tónusa, szerintem legalábbis.
Egyébként a hangjához mérten olcsó, tuti nem lősz mellé vele. Csinálsz neki valami szivacsillesztéket a nagy füledbe :D oszt csókolom.
Miért rontanád el armatúrával ami jó? ;]

[ Szerkesztve ]

(#1292) Tulku válasza fericske (#1291) üzenetére


Tulku
veterán

Falconról nem olvastam sok jót...a Teviről igen és a galaxy Buds-ot is szeretik....vagy Buds+....
Falconra írtam, hogy berhelném, de látom hogy egy sima DD, így sanszos hogy semmi köze hozzá a Noble-nak, csak nevet adták hozzá...
Tehát adott egy cég, ami armatúrákkal lett naggyá, továbbá TWS-hez köze sincs, majd kihoz egy DD-s TWS-t...persze :K

(#1293) vicze válasza Tulku (#1292) üzenetére


vicze
félisten

A Falcon egy... Sima kínai OEM amire dobtak egy közép kiemelt DSP-t azt jó napot, szokásos név elad mindent.
Buds-ból mindképp a + illetve ott az app is nagyon jó és lehet DSP-zni ahogy akarod.
A Tevi az általános normális árú középút, de az MW07-hez képest nem tudom mi az ami nem visszalépés. A Momentum TWS 2 is pont olyan bugos mint az első, hiába van értelmes hangja.

Mint vállalkozó szellem próbálkozhatsz a pár BA-s TWS-sel, de egyik se lesz se SW-ben, se használhatóságban annyira jó mint egy nagyobb gyártó terméke.
Mifo O7 / TFZ X3 (dualBA)
Mifo O5 PRO
Shanling MTW100

[ Szerkesztve ]

(#1294) Tulku válasza vicze (#1293) üzenetére


Tulku
veterán

A sanyi 1000xm3-ról írnak jó dolgokat, még ha csak AAc-t tudok is használni....a freki menete sem mutat rosszul és a Crinacle gyerek is szereti (bár az ízlésünk nem egyforma)...

Most Buds+ vagy sanyi 1000 XM3 között vacillálok...

(#1295) -NoVa- válasza Tulku (#1292) üzenetére


-NoVa-
őstag

Sima Buds tud mindent, amit egy MicroDD-től elvárok, azaz kb Carbo Tenore-vel tudok egyenlőségjelet húzni képességekben (talán picit még jobb is). Nem részlettelen, nem hamis, nem annyira drága, hogy ne lehetne belőle időnként elveszteni egy adaggal, de azért akad még némi elmaradás hangban a P1 mögött. A +-ra nem ugrottam rá, de elvileg nem rontottak sokat rajta :)

(#1296) syler123


syler123
veterán

Sziasztok!

Ti az BlitzWolf® BW-FYE5 vagy a BlitzWolf® BW-FYE3S -t választanátok? Leginkább sorozatnézésre lenne használva munkahelyen :D Sok időt nem kell mennie kb egy 20 perces agymenők részt kell kibírnia. Az FYE3s megéri a felárat? Melyik a jobb fülhallgató? Ma még akciósak, az egyiket szeretném megrendelni.

(#1297) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Sziasztok!
Mit ajánlatok Home office-hoz telefonáláshoz?

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#1298) RedCactus válasza syler123 (#1296) üzenetére


RedCactus
senior tag

Szerintem hangzásban nincs különbség (hogy az milyen, azt nem tudom :N ), inkább csak a töltőbölcső mérete lehet különbség. Az olcsóbb lényegesen kisebb helyen elfér, a nagyobb viszont tovább bírja és drágább. 20 percet ugyanakkor mindkettő kibír. :D

(#1299) syler123 válasza RedCactus (#1298) üzenetére


syler123
veterán

Köszi! Végül FYE3S lett a befutó. 1000ft eltérésen nem agyaltam. Jövőhéten gondolom megjön az eu raktárból. Nem kell nekem nagy extra hangzás, ahogy olvastam nincs vele gond.

(#1300) RedCactus válasza syler123 (#1299) üzenetére


RedCactus
senior tag

Biztos nem nyúlsz mellé, a BlitzWolf mindig hozza a kötelezőt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.