Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-10 15:19:20

LOGOUT.hu

Ez egy agyalós-beszélgetős Covid-19 topik. Érvelni kötelező, a másikkal foglalkozni tilos, rettegőzés duplán, a szemlélet tudományos (a "meddig maradjanak a lezárások", azaz a társadalmi rész elfér, de csak szűken/járványhoz kapcsolódóan), ergo nem oltásellenes, nem hit alapú. Ami ebben a szellemben íródik, marad, ami nem, az nem, téríteni meg se próbálj.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51301) t72killer válasza Parci (#51300) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kíváncsi lennék, mivel van oltva.

Héj, elvitte a cica a szép szívférges képem ;] . Olyan cuki volt pedig :)) . Bár nem tudom ebben a stádiumban jó-e iverrel ott kinyírni szegényt...
Mindenkinek jó étvágyat a vacsihoz :R .

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#51302) Parci válasza t72killer (#51301) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

3 x pfizer, ha tippelnem kéne

az ilyen undi képeket link mögé next time, bitte!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#51303) t72killer válasza Parci (#51302) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, erősen valószínű :((( .

:R

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#51304) Ringman válasza Parci (#51300) üzenetére


Ringman
nagyúr

felfüggesztett, ugyan már, pár 100 óra közérdekű munka már inkább büntetés lenne.

(#51305) syberia válasza Parci (#51280) üzenetére


syberia
veterán

Megteszed hogy meghallgatod ezt a 2 perces beszélgetést? Te hülyeségnek tartod egy indiai állam védekezési stratégiáját, aminek a népessége az USA lakosságának 2/3-át teszi ki, mások nagyon is komoly figyelemmel kísérik a járvány ottani alakulását.

(#51289): Nem vagy képben, de nem szégyen alaposabban tájékozódni a msm szintjénél, szerintem sikerülni fog....vagy nem. :U

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#51306) Parci válasza syberia (#51305) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"Hear Dr. Robert Malone explain to Joe Rogan how Uttar Pradesh beat Covid with a mere $3 kit. Biden was also told about this by Modi but Big Pharma lobby screwed US big time."

:U :U :U

mondom, teljesen képtelen vagy felmérni egy számról vagy éppen hírről, ha teljesen kizárt, abszurd. azt tartom képtelenségnek, amit állítasz, amit hinni akarsz (hiszel is). a féreghajtó sem csodaszer, például nem hathatna, ha be sem veszik, márpedig a grafikonjaid alapján ott egy 100%-os hatékonyságú csodaszer csinált... csodát.

csodák nincsenek.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#51307) headhunter


headhunter
addikt

(#51308) Parci válasza headhunter (#51307) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

vannak gondok a szabadalmi rendszerrel amerikában, nem csak ezen a téren, minden téren. de ez itt most annyira nem releváns (bár biztos lehetsz benne, hogy a féreghajtó elnyomását azonnal meglátja benne, aki akarja).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#51309) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Heart attack patients told to make own way to hospital as Covid surge hits northern England

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#51310) kolopele válasza syberia (#51305) üzenetére


kolopele
nagyúr

Aha, én nem vagyok képben.....Itt be is fejeztem, amíg nem tudtam erről a topicról, elég volt nekem a laza is hasonlókat olvasni.

(#51311) bigdady válasza kolopele (#51296) üzenetére


bigdady
nagyúr

Só tablettát árul…

(#51312) Beldar


Beldar
tag

Sziasztok! Múlt héten voltam WhiteLab-nál (ABBOTT IGG S+N), S-fehérjére: 7251,7 AU/ml
(ez dec.elején kapott, azaz most 1 hónapos Pfizer-booster után, előtte 2xAstra volt kb.1660 au/ml eredménnyel) (amúgy az N-fehérje negatív lett)
Vajon ez most elég lehet Mikrobi ellen...? :U

(#51313) Parci válasza Beldar (#51312) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#51314) syberia válasza t72killer (#51309) üzenetére


syberia
veterán

Van akit már nem kell vinni sehová...

(#51306): A járványkezelési stratégiák gyökeres különbözőségére hívtam fel a figyelmet, nem csak az i-ről van szó! És ezt pontosan tudod, a lóféreghajtós szöveg pedig teljesen hatástalan: esszenciális humán gyógyszer amit állatorvoslásban is engedélyeztek, mert nagyon hatékonynak és biztonságosnak bizonyult ott is.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#51315) bigdady válasza Beldar (#51312) üzenetére


bigdady
nagyúr

Itt moderna 22ezret (3200 bau) csinált a 2 astrára (200 AU volt már csak) de ez is elég lesz

[ Szerkesztve ]

(#51316) Asbee válasza syberia (#51314) üzenetére


Asbee
veterán

És ennek mi köze a covidhoz?

(#51317) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

https://index.hu/belfold/2022/01/04/otodik-hullam-koronavirus-jarvany-pandemia-covid-19-egeszsegugy-korhaz-oltas-vakcina-omikron-varians/

"A szakemberek pedig újabb rossz hírrel szolgálnak, meglátásuk szerint a járvány már a jövő héten berobban Budapesten, és ezzel kezdetét veszi az ötödik hullám.

Ezért már nem a delta, hanem az omikron-mutáció lesz a felelős. A hét végére, nagyjából péntekre eléri a korábbi, delta-hullám magasságának felét, és valamikor a jövő hét során meghaladja a delta-hullámban elért magasságot Budapesten – mondta Vattay Gábor, az ELTE járványügyi modellezéssel is foglalkozó szakembere az RTL híradónak, hozzátéve, hogy vidéken néhány hetes csúszással indulhat az ötödik hullám, amelynek érkezését a szennyvízben található koronavírus örökítőanyagának emelkedése bizonyítja.
A vidéki településeken először a megyeszékhelyeken, utána a kisebb falvakban két-három hét késéssel jelenik meg ugyanaz a hullám, amely már a jövő héten nagyon látható lesz Budapesten"

öveket becsatolni!
(hétfőn megyünk 2. pfizerre a kisfiammal)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#51318) t72killer válasza Asbee (#51316) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Long?
Magyar vonalon igen korán, Tóth Bendegúzzal kezdődött a sor még 2020 elején.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#51319) Asbee válasza t72killer (#51318) üzenetére


Asbee
veterán

Semmi utalás rá. Sajnos minden évben vannak ilyen esetek. Ilyen az élsport. Persze twitteren majd lehet kihozzák, hogy esetleg oltott volt és amiatt stb stb, bezzeg az india pakkal még élhetne.
Nála sem bizonyított mai napig, így maximum rá lehet fogni. Kiderülni sosem fog.

[ Szerkesztve ]

(#51320) Vesa válasza lacafaca (#51109) üzenetére


Vesa
veterán

"a szellemem minden fejben ott lebeg, mert ott hátul azért mindegyik érzi, hogy az igazság a bauernél van, csak kínos kimondani"

Semmi ilyet nem érzek...de annak örülök, hogy Te már gondolatolvasó skillel is rendelkezel. Már csak egy lépésre vagy a messiás komplexustól.

A tudomány a valóság költészete!

(#51322) Asbee válasza Ringman (#51321) üzenetére


Asbee
veterán

Oda nem ért el a csoda?

(#51323) emvy


emvy
nagyúr

Meglett a harmadik negatív tesztem két nap alatt, elengedtem a kérdést :)

while (!sleep) sheep++;

(#51324) Ringman válasza Asbee (#51322) üzenetére


Ringman
nagyúr

biztos azért kell lezárás, hogy kiosszák az iver-kezdőcsomagokat :U

(#51325) Asbee válasza Ringman (#51324) üzenetére


Asbee
veterán

Jogos. :R ;]

(#51326) Parci válasza emvy (#51323) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

én sem tesztelem le magam reggel, tünet nélkül hiába antigénkedek, már semmi bajom sincs
- a hátam sztem elaludtam
- a fejem a fronttól fájt
- hogy miért voltam gyenge, az passz, de 3 napja nagyon túlfutottam magam
case closed :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#51327) t72killer válasza Asbee (#51319) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Minden évben van, magyar focis haláleset is volt 2019 előtt is, de valóban covid óta mintha gyakrabb lenne a téma - de lehet csak jobban bekerül a sajtóba.

Ami tény, hogy még az enyhe-tünetmentes covid is képes szuvenírt hagyni a szívben - ez egy r<π^2 usernél fel sem tűnik - mindenféle cuccon élő napi sok órában maxra pörgetett élsportolónál viszont bőségesen elindíthat egy lavinát.

Oltással kapcsolatos enyhe, fenti szimplausernél tünetmentesen múló szívbizgerencia is lehet sportolóéknál 1/1M helyett 1/5000 arányban durvul be. C'est la vie...

#51321: a tehenek felzabálták az ivermectint, jön a dögvész :(.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#51328) Parci válasza Ringman (#51324) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

fegyelmezett népség, hogy megint 120 millióan kivétel nélkül elrágcsálják. már vagy harmadszorra. nincs vírus.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#51329) Ringman


Ringman
nagyúr

hol helyezkedik el az omikron az eddigi variánsokhoz képest? elég távol - via eric topol: [link]
---
újabb t-sejtes tanulmányok: [link]

(#51330) Ringman válasza Ringman (#49288) üzenetére


Ringman
nagyúr

felvetődik a kérdés, hogy mi lesz az eü-ben, pcr-pozitívan lehet majd dolgozni, ha nincs tünet?

magamnak válaszolva, igen:

Covid-pozitív ápolókat hívnak be dolgozni ausztrál és amerikai kórházakban

(#51331) Parci válasza Ringman (#51329) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez a t-sejtes tanulmány azért megnyugtató igazából :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#51332) Ringman válasza Parci (#51331) üzenetére


Ringman
nagyúr

az, súlyos lefolyástól (kórház) jó eséllyel megvéd az oltás.

(#51333) Vesa válasza Ezekiell (#51252) üzenetére


Vesa
veterán

"Én már elengedtem, hogy logikát keressek bármi Covid intézkedéssel kapcsolatban."

+1 Jó régen...Ennyi értelmetlen, összefüggéstelen marhaságot ritkán látni. Ilyenm az, amikor nem szakmai alapú a szabályozás, hanem csak mutatóba megy, hogy el lehessen mondani, valamit azért csinálnak.

A tudomány a valóság költészete!

(#51334) t72killer válasza Ringman (#51332) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ráadásul a sejtes védelem sokkal tovább tart, mint az értelmezhető antitest-koncentráció. Ezért is főleg enyhe D-Afrikában (60% körüli átesett, 20+% oltott) és UK-ben (90++%-nak van vmilyen immunizációja).

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#51335) Vesa válasza syberia (#51277) üzenetére


Vesa
veterán

Nem unod még? :U

A tudomány a valóság költészete!

(#51336) Vesa válasza Parci (#51282) üzenetére


Vesa
veterán

Full "reális", hogy ilyen helyen nem terjed a vírus, cserébe az egész bolygón igen.
Full "reális", hogy ilyen helyről reális adatszolgáltatás van.

:W

A tudomány a valóság költészete!

(#51337) t72killer válasza Vesa (#51336) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Amikor kezdődött a covid, valóban bíztam benne, hogy az ekkora szemétben élő népek tífuszon, sárgalázon, malárián, anyámkíjnán szelektált (!="edződött") természetes immunrendszere elbánik a coviddal. Nem úgy tűnik, bár Indiából és a legtöbb Afrikai országból tartok tőle, még többlethalálozási számokat se fogunk tudni.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#51338) syberia válasza t72killer (#30911) üzenetére


syberia
veterán

(#51339) BlackV válasza syberia (#51338) üzenetére


BlackV
senior tag

Nézd már ezt meg neked találták ki. :)

A japán Nemzeti Gyermekegészségügyi és Fejlesztési Központ levele a BMJ egy félreeső zugába "félresöpörve."
Na melyik ország "győzte" le a Covidot?
Mikor küldték el a publikációt? 2021 szept 5.
Mikor tették közzé? 2022 jan 4.
Bigizééééé :)

VitD deficiency was reported as an independent risk factor for developing COVID-19 seroconversion. Also, VitD potentially plays a significant role in preventing or alleviating acute respiratory tract infections including COVID-19, meanwhile, VitD levels could strongly account for variability COVID-19 severity: negative correlation between mean VitD levels and number of COVID-19 cases for one million population or outcomes/prognosis of patients with COVID-19.

https://nutrition.bmj.com/content/early/2022/01/03/bmjnph-2021-000364

[ Szerkesztve ]

(#51340) BlackV válasza BlackV (#51339) üzenetére


BlackV
senior tag

..inkább arról van szó asszem hogy egy másik tanulmányra hivatkozva aggódnak a napfenyhianyos japán eü dolgozokert.

(#51341) mpo válasza Ringman (#51329) üzenetére


mpo
veterán

Ez a t-sejtes tanulmány jókor jött. :R
Feleségem hétfőn megkapta a 3. Pfizert (csökönyös volt, de mégis), az enyém 4 hónapos, de ez a tanulmány megnyugtatott, hogy nincs minden veszve.

Ha érted, akkor már elavult.

(#51342) mpo


mpo
veterán

No-Vaxx Djokovic

Opinion: Vaccine exemption for Australian Open will cement Novak Djokovic as tennis' top villain
"Djokovic has been openly skeptical of vaccines and against vaccine mandates, was never willing to say publicly that he would take it and has had an interest in holistic medicine to the point of promoting obvious junk science."
[link]
Remélem a többiek megszólalnak, a nézők meg távol maradnak vagy kifütyülik.
Az ausztrál Ashleigh Barty-t (női világelső) szívatták az ausztrálok a karanténnal és volt 68 negatív Covid tesztje.

Ha érted, akkor már elavult.

(#51344) Ricardo válasza #32839680 (#51343) üzenetére


Ricardo
félisten

"Most komolyan erről fog szólni a következő X év?"

Lesz még pár változat. Remélhetőleg nem lesz köztük olyan, ami a mostani változatoknál komolyabb gondot okoz. Az emberek/emberiség hozzáállását elnézve, egy , a mostaninál ütősebb változat brutális pusztítást végezne.

(#51345) emvy válasza #32839680 (#51343) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem kéne. Kezdünk óriási kárt okozni a gyerekeinknek. Szerintem mostmár mindenkinek volt lehetősége telepumpálni magát oltással; ergo sokkal többet úgysem tudunk tenni.

Ahhoz kene ragaszkodni, amihez már korábban is kellett volna:
- tömegközlekedésen maszk
- tünetesen a felnőttek nem mennek dolgozni (se influenzával, se hasmenéssel, se semmivel)

ennyi, egyebkent meg eljuk az életünket legyszi

(esetleg kötelező oltás)

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#51346) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

[link]

Érdemes átfutni. Azt jól látni, hogy baromi nagy gond lesz hogy 1.5 éve még egy sebész "napi 6+t műtött most meg hármat". Hogy a betegek elvesznek az eü labirintusában. Az orvosok idejének jelentős része gyógyítás helyett adminisztrációval megy el pl minek kell három helyre, három különböző hol működik, hol nem toolba ugyanazt lejelenteni?
Magában a + finanszírozás egyértelműen kellett vagy a covid közben dőlt volna be az EÜ de magában nem elég és ld első pldat van olyan ritka eset amikor még ártott is.

@morgyi Erősen sejtettem nincs ennek még vége de amikor tegnap olvastam szó szerint hangosan káromkodtam. És ha jön még pár variáns nem lesz mind olyan laza mint az omikron. Benne van a pakliban, hogy jönni fog vmi ami viszi a lakosság 1%át. Ott még felénk is lehet, hogy kijárási tilalom lesz.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#51348) emvy válasza #32839680 (#51347) üzenetére


emvy
nagyúr

Relevans:

New York Times -- No Way to Grow Up

For the past two years, Americans have accepted more harm to children in exchange for less harm to adults.
I have long been aware that the pandemic was upending children’s lives. But until I spent time pulling together data and reading reports, I did not understand just how alarming the situation had become.

...

while (!sleep) sheep++;

(#51349) t72killer válasza Dare2Live (#51346) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha működnek az oltások, miért lenne kijárási? Aki nem veszi fel, magára vessen. Ezutóbbi meg a másik, olyan nincs, hogy az antibaxxer évi 2x leharcolja az eü maradékait, a józan user meg intézze otthon a vakbélműtétet, mert a 28.hullámban is mindentjobbantudó, "dehát oltottakkalvanteleazintenzív" Pistát kell napi 24 órában forgatni.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#51350) emvy válasza t72killer (#51349) üzenetére


emvy
nagyúr

A kozegeszsegugynek ugyis vege van, akinek van ra penze, elmegy maganba, a maradek meg megoldja otthon kessel-villaval.

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.