Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-10 15:19:20

LOGOUT.hu

Ez egy agyalós-beszélgetős Covid-19 topik. Érvelni kötelező, a másikkal foglalkozni tilos, rettegőzés duplán, a szemlélet tudományos (a "meddig maradjanak a lezárások", azaz a társadalmi rész elfér, de csak szűken/járványhoz kapcsolódóan), ergo nem oltásellenes, nem hit alapú. Ami ebben a szellemben íródik, marad, ami nem, az nem, téríteni meg se próbálj.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51251) emvy válasza Ringman (#51245) üzenetére


emvy
nagyúr

Így van, merthogy nem oltottak.

while (!sleep) sheep++;

(#51252) Ezekiell válasza emvy (#51250) üzenetére


Ezekiell
veterán

Én már elengedtem, hogy logikát keressek bármi Covid intézkedéssel kapcsolatban.

Asszony hivatalos PCR teszttel volt pozitív, kutya nem kereste karanténnal kapcsolatban, ha akart volna, minden nap mehetett volna maszk nélkül tömegbe (akkor még nem kellett maszk).
Unokaöcsém Covidos lett, a tesztje után 9 (!!) nappal hívták fel, hogy akkor holnapig karanténba kerül. Káosz, vicc...

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#51253) Ringman válasza emvy (#51251) üzenetére


Ringman
nagyúr

logikus amúgy.

(#51255) Ezekiell válasza #32839680 (#51254) üzenetére


Ezekiell
veterán

De ami intézmény szempontjából káros, alkalmazott kiesik, egy csoportnyi családot kellene "megszivatni" jajj azt már mégse... Mit szólnának?

Egészen pontosan, szó szerint ez a "döntési háttér", igen :K

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#51257) attiati


attiati
veterán

Társasházban beszálltam egy nő mellé a liftbe, nem volt nálam maszk, mert leugrottam a ház elé pár percre.
Láttam, hogy ffp3as maszkban van és kesztyűben. Kérdezem tőle, hogy beszállhatok e vagy menjek a következővel? Megköszönte és mondta, hogy szálljak be (mert rajta van maszk).

Mondja, hogy vigyázzon mindenki, mert az anyukája októberben halt meg, két oltás ellenére.
Vége lehetne már ennek az egész covidnak.

(#51258) Ringman válasza Ezekiell (#51255) üzenetére


Ringman
nagyúr

jó, hát amikor a cdc-nek a delta airlines határozza meg a karantén időintervallumát, akkor nem kell itthon sem sokat elvárni.

(#51259) mpo


mpo
veterán

Djokovic is hangoztatta, hogy nem akar vakcinát.
Az AUS Open meg előírta, hogy csak oltottak mehetnek.
Erre Djokovic kitalálta, hogy magánügy az, hogy ő oltott vagy sem, ezért nem árulja el.
Most külön-engedélyt kapott, hogy így is játszhasson, kell a pénz a szervezőknek, mert se Federer, se Nadal.
Elmehetnek a sunyiba.

Ha érted, akkor már elavult.

(#51260) Parci válasza mpo (#51259) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hülye fax. ha meg megrángatja és másodrendű teniszező lesz belőle, akkor mi van? hihetetlen, hogy világelső valamiben, de ez sem elég ahhoz, hogy megértse, hogy aki meg biológiából "világelső", az szintén annyival többet tud nála, mint ő az átlag jóskapista tenisz skilljénél :(((

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#51261) South Velen válasza mpo (#51259) üzenetére


South Velen
addikt

Nem djokovic volt az aki a covid hajnalán szuperterjesztő teniszkupát rendezett Szerbiában amin kb mindenki covidos lett? :DDD

Lényeg, hogy tanult belőle. Mondjuk nem is vártam tőle többet.

[ Szerkesztve ]

(#51262) C4mp3r


C4mp3r
addikt

a favirol meg mindig az a konszenzus, hogy nem erdemes beszedni, mert semmi nem tamasztja ala, hogy segit? azert kerdezem ha esetleg felirna az orvos, de nem szeretnek beszedni minden szart, csak aminek van tudomanyos alapja, hogy hasznal

(#51263) Parci válasza C4mp3r (#51262) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egyre több tanulmány szerint kimutathatatlan az előnye. én nem szedném be. vacakabbul vagy?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#51264) Ringman válasza Parci (#51260) üzenetére


Ringman
nagyúr

djokovicsnál ez elvi kérdés, antivaxer.

(#51265) emvy válasza C4mp3r (#51262) üzenetére


emvy
nagyúr

az

while (!sleep) sheep++;

(#51266) t72killer válasza C4mp3r (#51262) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Oltások, pláne 3, mellé nem szedném.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#51267) mpo válasza Parci (#51260) üzenetére


mpo
veterán

With more than 153 million U.S. dollars in prize money earnings.
Ez 50 milliárd forint, reklámok és vállalkozások nélkül, ezért lett monacói.
Antivaxerként lerokkanni vagy meghalni nagy baromság, 35 évesen ennyi pénzzel meg még nagyobb.

Persze még csinálhat egy pozitív tesztet, aztán kiteszik.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#51268) C4mp3r válasza Parci (#51263) üzenetére


C4mp3r
addikt

delutan le kellett fekudnom, mert brutal gyengeseg jott ram, laz megmaradt, hidegrazas, heart palpitations amit betudok a laznak es a kialvatlansagnak egyelore. bevettem egy algopyrint ez valamennyire eltuntette a fejfajast, de igen eleg szarul vagyok. tavaly volt egy brutal 65 kilos fogyasom 145kg->80kg, hat nem szivesen elnem meg ezt azzal az adipozitassal.

(#51269) koncsik válasza C4mp3r (#51268) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hogyan fogytál ennyit és mennyi idő alatt? Szándékosan?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#51270) emvy


emvy
nagyúr

[link]

"Lower back pain and 'scratchy' throat emerge as symptoms of omicron"

Na, lehet talalgatni, hogy mi az a ket szokatlan dolog, amit par oraja erzek :DDD

while (!sleep) sheep++;

(#51271) Biowaskular


Biowaskular
újonc

Sziasztok!

Az mennyire igaz, hogy az omikron ki tudja cselezni az antigén gyorsteszteket?

(#51272) C4mp3r válasza koncsik (#51269) üzenetére


C4mp3r
addikt

kaja es kardio (bicikli), minimalis szenhidratot eszem, szinte csak protein es zoldseg emelle heti atlag 12 ora edzes.

(#51273) koncsik válasza C4mp3r (#51272) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#51274) dssport


dssport
tag

Ma reggel nagy nehezen megkaptam a 3. csájzert... ((Minimum 4x akartam kijönni :D)) Feleségemnek mondtam a kocsiban, hogy nyugodtan felírhatja a lapomra: ebből ebben a formában nekem nem lesz 4.! Mindegy, így megyünk neki 2022-nek. Reményeket, hiú ábrándokat nem támasztok, továbbra is próbálok jó döntéseket hozni/mérlegelni minden felmerülő szituációban aztán kész, lesz ami lesz. A korábbi tanácsaitokat nagyon köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#51275) fatal` válasza C4mp3r (#51268) üzenetére


fatal`
titán

Az durva, grat. :D

Én 93-ról fogytam 81-re augusztustól decemberig, de ez csak kaja, minimális mozgás.

(#51276) Parci válasza emvy (#51270) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

milyen az a lower back pain? olyan, mint amikor elfexed a nyakad és beáll, csak lejjebb? vagy más jellegű?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#51277) syberia válasza kolopele (#51204) üzenetére


syberia
veterán

Nem beszélve arról, hogy a világ szegényebb régióiban még van ahol egy oltást sem kaptak az emberek, és amíg ez így marad, nem is lehet átütő eredményt elérni a víruskezelésben.

Ez magas labda, akkor lássuk:

"A Covid gyógyszercsomagok különböző korosztályok számára készült gyógyszereket tartalmaznak. A születéstől 1 éves korig és 1-5 éves korú gyermekek számára készült készletek paracetamol cseppeket, ORS-t és multivitamin cseppeket tartalmaznak. Míg az 5-12 évesek számára paracetamol tablettát, 6 mg Ivermectint és B-vitamin komplexet tartalmaz.

A 12 év felettiek számára az Azithromycin 500, Ivermectin 12 mg, D3-vitamin, C-vitamin, cink, B-vitamin komplex és paracetamol tabletta áll rendelkezésre."
https://www.hindustantimes.com/cities/others/covid19-medicine-kits-distribution-begins-in-varanasi-101641063721395.html

Covid Kit

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#51278) Asbee válasza syberia (#51277) üzenetére


Asbee
veterán

És megint megérkeztünk Uttar Pradesh csodahelyhez a bolygón. Ahol feltalálták a megoldást, ahol nincs covid, amit a világ tudománya mai napig nem tud. Persze ottvan benne a bizonyítottak gyakorlati körülmények között hatástalan Ivermectin. Röhögőgörcs.

(#51279) emvy válasza Asbee (#51278) üzenetére


emvy
nagyúr

Az ivermectin simán lehet, hogy hatásos volt Uttar Pradeshben, akar teljesen korrekt kísérlet esetén is, mivel ott magas a belfertozesek aranya. Ettől nekünk meg használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#51280) Parci válasza syberia (#51277) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ebben a hülyeségben csak te hiszel ebben a topikban. de te rendíthetetlenül. india remek hely, ott még omikron sincs, a <5 éveseket pedig megvédi az, hogy te hiszel a féreghajtóban, amit a >5 éveseknek adnak. stb.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#51281) emvy válasza Parci (#51276) üzenetére


emvy
nagyúr

Olyan, plusz hoemelkedes, plusz macsó hang. Kb ahol a gerinc S görbeje előrehajol.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#51282) Parci válasza emvy (#51279) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bármi lehet uttar pradeshben. az állami statisztika nullát ér, más meg nincs, a hely meg kellően messze van ahhoz, hogy ilyen fasságokat is lehessen állítani büntetlenül. egyébként ott mindenki időben hozzájut a gyógyszercsomihoz és be is szedi? mind a 120 millió user? omikron nincs?

syberia továbbra is képtelen felismerni egy statisztikáról, hogy teljes képtelenség.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#51283) Asbee válasza emvy (#51279) üzenetére


Asbee
veterán

lehet , lehet , lehet. Többivel Parci megelőzött.

(#51284) emvy válasza Parci (#51282) üzenetére


emvy
nagyúr

Semelyik állításoddal nem vitatkozom :)

while (!sleep) sheep++;

(#51285) Parci válasza emvy (#51281) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát az fasza, nekem tegnap fájt ott, azt hittem, hogy beállt vmi izmom. éjjel fájt a fejem, délelőttre múlt el. most meg picit kapar a torkom, meg futás közben nulla erőm volt, 7 percekbe is belesétáltam, meg kb. el akartam aludni menet közben (ez a "csak egy kicsit becsukom a szemem és úgy futok, mert fáradt vagyok" érzés, mint anno az egyetemen az órákon :DDD).

de tuti nem korona, mert az előző ötszáz alkalommal, amikor azt hittem, akkor sem az volt :DDD

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#51286) emvy válasza Parci (#51285) üzenetére


emvy
nagyúr

Hja, hat minimum gyanús :)

while (!sleep) sheep++;

(#51287) Ringman válasza emvy (#51279) üzenetére


Ringman
nagyúr

meg ugye voltak/vannak érdemi korlátozó intézkedések is, pl:
UP govt announces reward for making villages, wards Covid-free with new campaign

Emphasis will be placed on strict screening, treatment and vaccination and the state government will reward the three best-performing villages and wards for developmental work through various means. They will also receive additional funds for such work.

Uttar Pradesh Govt Plans Stricter Curbs As Covid-19 Numbers Rise
It is expected that curbs could be imposed on cinema halls, malls, swimming pools, etc. The meeting will be held at 6:30pm in Lucknow. Sources suggest that a weekend curfew might be on the cards as well. The state is already under night curfew from 11pm to 5am, gathering of more than 200 people has also been restricted in the weddings along with other curbs.

(#51288) t72killer válasza syberia (#51277) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Van innen megbízható népmozgalmi statisztika az elmúlt 5-6évből és természetesen a tavalyiból :F .
Érdekelne a többlethalálozás.

#51279: igen is meg nem is: a fontos, hogy PREVENTÍVE, hetekkel a fertőzés előtt szedjék már a féregirtókat, hogy kitakarodjanak az emberből és elkezdődjön a regeneráció.
Persze vannak arrafelé nagyon ronda állatok, aminek a kiirtása lehet instant javít a túlélési esélyeken.

[ Módosította: Parci ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#51289) kolopele válasza syberia (#51277) üzenetére


kolopele
nagyúr

Úgy tűnik, ez a magas labda rendesen fejbe talált...........
Én oltásokról beszéltem, nem pedig savanyú káposztáról és társairól. Felsorolsz itt antibiotikumokat, fájdalom és lázcsillapítókat, különböző vitaminokat, érted te miről beszélsz egyáltalán? Covid a téma, nem nátha.. Az Ivermectinnel meg megint nem sokra mennek, oké, nejem rögtön az elejétől beszedte 5 napig a Favit, de már én sem vagyok biztos abban, hogy köze volt ahhoz, hogy végre rendbe jött, sokkal inkább a 3 oltásnak amit beadatott ahogyan azt kell.

[ Szerkesztve ]

(#51290) Parci válasza kolopele (#51289) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"nagy dózisú cink terápia"
"van rá tanulmány"

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#51291) C4mp3r válasza Parci (#51285) üzenetére


C4mp3r
addikt

can confirm torokkaparas nekem is volt es a vasarnapi edzes is eleg gyasz volt mar, nem birtam tartani a tempot. [kép]

(#51292) Parci válasza C4mp3r (#51291) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

na, akkor megyek és bebalzsamozom magam. :DDD

(viszont nátha nincs zérósemmi, a hátam már nem fáj, a fejem sem igazán, a torkom alig. azért orrmosást nyomtam, meg mégegy cpc lemegy lefekvés után. meg nagy dózisú cinkelés :DDD)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#51293) Asbee válasza Parci (#51285) üzenetére


Asbee
veterán

De legalább minden részletes tünet és infó elérhető az interneten, ami nagyon fontos és elengedhetetlen, így öndiagnoztizálni tudod magad, ne adj isten be is beszélni, hogy ez bizony omikron. :) (nehogy magadra vedd, viccelek :D )
Én rendelném már helyedben a csoda indiai covid pakkot.

[ Szerkesztve ]

(#51294) emvy válasza Parci (#51292) üzenetére


emvy
nagyúr

Zeró nátha itt is, fejfájás múlik/elmúlt

while (!sleep) sheep++;

(#51295) t72killer válasza Parci (#51292) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nocsak, csaknem? Teisfiam, bluetooth?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#51296) kolopele válasza Parci (#51290) üzenetére


kolopele
nagyúr

A túlzott cinkszedés miatt rézhiány alakulhat ki. A vitaminok szedése akkor igazán indokolt, amikor bizonyítottan hiány van belőlük az ember szervezetében. Emlékszem még, amikor Lenkei dr? mindent képes lett volna meggyógyítani a mega dózisú, már-már az egészségre veszélyes vitamin készítményével. Legutóbb meg arról tartott előadást, együnk rengeteg sót, igyunk tengeri sós vizet, napi egy-két litert is akár, és akkor sosem leszünk betegek (ami igaz is, mert nagy eséllyel belehal aki megcsinálja hamar). A legborzasztóbb ebben az, hogy vannak akik ezeket el is hiszik.

[ Szerkesztve ]

(#51297) Parci válasza Asbee (#51293) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

most szólsz, hogy mégsem?! már félig bekentem magam, most fekszem be a kriptába épp, anyafejnek elmondtam a pin kódot, meg minden!

amúgy az lesz az eredménye, hogy holnap ellövök egy 3e ft-os tesztet már megint, tök fölöslegesen, ahelyett, hogy ugyanennyiből megkajáltam volna valahol (az omikronommal :DDD)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#51298) Asbee válasza Parci (#51297) üzenetére


Asbee
veterán

Kaja :D

(#51299) t72killer válasza kolopele (#51296) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Egyszer nyeltem sacc pohárnyi tengervizet: annyira szomjas lettem tőle, hogy a következő 2-3 órában elpusztítottam min 2 liter csapvizet :DDD .

Ezek úgy versenyeznek egymással, hogy ki tud nagyobb vitamindózist leírni/mondani.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#51300) Parci válasza t72killer (#51299) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

milliárdokkal nőtt a forgalma a csókának tavaly. a "belefeküdhetnék egy kád koronavírusba, akkor sem lenne semmi bajom, mert szedem az általam árult vitaminokat" miatt és felfüggesztettet adtam volna neki :(((

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.