Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7008) TXT


TXT
őstag

30-as szint utan mi a taktika, tapasztalat, hogyan tovabb? Van, amit elobb kell megcsinalni, kinyitni, beszerezni? Meg csak most kezdtem el a Side Mission-oket, eddig csak Control Point-oket, Bountikat es az Activity-ket csinaltam a Story kuldetesei mellett. Amit nem ertek, hogy ket napja ugyanugy 30-as szintem maradtam, hiaba “leptem” tul a kovetkezo szintre es kaptam ugyanugy meg a szintlepessel a Field Proficiency Cache-t, maradtam tovabbra is 30-as szinten. Es ez mar ketszer megtortent, megis 30-as vagyok. Mit b.szok el? :U Dark Zone-ban is 30-as szinten vagyok, ha ez szamit, vagy jelent valamit. Van meg hatra par CP, Contaminates Zone, Territory Control, Propaganda, kerdojelek es felszedheto SHD, valamint a legtobb Side Mission. Campus es Theater 4-es szintu, a Feher Haz 3-as. A Crafting Station pedig High-End. Az Armor 93k, a Health 38k. Biztos nem ez a legtutibb stat, de vegig szoloban nyomtam eddig, kenyelmesen, gyujtogetosen.
Hogyan tovabb sracok?

Illetve meg egy kerdes. A Crafting Station-on a Mod-ok kozul kifejleszthezoek a Chem Launcher, Hive, Turret stb is, az is szintezodni fog, ahogy a fegyverkiegeszitok is?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.