Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#63199) 2ozzmexy válasza ncc1701 (#63197) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

"Mert addigra kitakarította a többi olaj." igen, pontosan ezért csináltam, mert ez volt az egyik folyamatos "probléma" vele, a másik az erőtlensége, amit kombinált fogó és elemlámpa segítségével orvosoltam (folyton lecsúszott az intercooler csöve ezzel egy halom fals hibakódot generálva random időpontokban, oka: retek minőségű bilincs -> megszorít rendesen és működik), a harmadik az ABS hiba lámpa volt, amit egy szenzorcserével sikerült javítani. Nyilván "lifetime fluid" volt mindenben, szóval öblíteni kellett a jövő hetet is benne, összes szűrőt cserélni (mindezzel ingyen műsort adva a ltp népének és a gyerekek szókincse is tuti bővült pár obszcén kifejezéssel :DDD ), de azóta fut és teszi a dolgát. Korábban 4-500km után fekete volt benne a motorolaj, mert "lónglájf"...

Ki kellett ganézni rendesen kívül belül, mert hát "pool autó" volt, szóval akadt rajta több éves bogártetem, gyanta, kátrány, guánó és minden ehhez hasonló szennyeződés, ám némi kezdetleges dekontaminálás után egészen autónak nézett ki. Mindezt leszámítva inkább ez mint egy új 1.0 vagy 1.2 valami 3hengeres benzines... ebben legalább 4 henger van, ami a mai világban lassan sor6nak felel meg. ;]

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.