Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53751) mefistofeles

Megérkezett az új családtag.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#53752) blakey válasza mefistofeles (#53751) üzenetére


blakey
titán

:C
Balesetmentes közlekedést.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#53753) mefistofeles válasza blakey (#53752) üzenetére

Köszönöm! :R
Még csak pár kilométert mentem vele de imádom. Szegény régi suzukim nagyon fapad hozzá képest.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#53754) racerx válasza Moleman (#53739) üzenetére


racerx
őstag

Elméletben. Nekem jött régebben bírság , a közig. bírság alattiról (mittomén 58 ról, 50 nél), a szokásos nyilatkozzak ki vezette az autót, stb stb. És ugy e itt még működik a régi jó bevált ,nem vagyok köteles családtagra stb stb.. :) . Meg is léptem, így semmi. Nem is értem minek is próbálkoztak be. Rádásul még céges autó volt, ugyhogy ott is kiegészítettem, hogy családtag is vezetheti az autót :).

(#53755) roti86 válasza mefistofeles (#53751) üzenetére


roti86
őstag

Ez gyors volt, gratulálok! Ha majd tesztelgeted jöhet tapasztalat róla (menetzaj, fogyasztás, észrevételek).

(#53756) SirKero válasza racerx (#53754) üzenetére


SirKero
őstag

Ez még 2008 előtt lehetett.
2008.05.01.-óta objektív felelősség van köteles vagy nyilatkozni. Ha nem teszed meg kivonják a gépkocsit a forgalomból.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#53757) AMD Power válasza tboldi (#53750) üzenetére


AMD Power
titán

Jó de nekem ott még csak 3900RPM pörög az SX4 150-nél. :K Végre szerintem lazán hozza a 190-t biztos. Egyszer family nélkűl megnézem hol a vége. :K

Mefistofeles Gratulálok a géphez!! :R :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#53758) SyMbioTe válasza mefistofeles (#53751) üzenetére

:C :C
Jól néz ki, sok balesetmenteset.

Más:

Megvolt a 2. éves szerviz az Scross-on, összesen ~61k-t fizettünk.
Kép1, Kép2

Szokásos dolgok + fékolaj, és kaptunk ajándék klímatisztítást is.
Plusz még kaptunk egy ECStar tisztítócsomagot :K :
[kép]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#53759) AMD Power válasza SyMbioTe (#53758) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem ez teljesen korrekt ár. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#53760) eami válasza AMD Power (#53757) üzenetére


eami
addikt

én csak szabályok szerint tolom és saját órája alapján. ott 130-140 között 3000en pörög max :)

(#53761) racerx válasza SirKero (#53756) üzenetére


racerx
őstag

Mint említettem ez az objektív felelősséges határ alatt volt (ami pl, városban 67 asszem). Felette igaz, de alatta van ez most is. Ha pl megállítanak (amit nem nagyon szoktak) 55-el, az simán 10 ezer helyszíni. Csak épp az én esetemben külték a csekket 10 ezerről, de mivel nem az objektív alá tartozott, ezért lehetett megúszni a régi módszerrel. Gondolom bepróbálkoztak. :)

(#53762) PeterPH válasza racerx (#53761) üzenetére


PeterPH
senior tag

Valószínűleg pont azért, mert céges.
Ebben az esetben, ha menetlevelet is kell vezetni, akkor nem bújhatsz ki alóla legálisan.

(#53763) racerx válasza PeterPH (#53762) üzenetére


racerx
őstag

Menetlevél nem volt, fizették a cégautóadót.

(#53764) tatararpad


tatararpad
őstag

MySuzukiról soha nem jön meg a jelszóhelyreállító email (Outlook.hu). Ötlet valakinek?

(#53765) mefistofeles válasza tatararpad (#53764) üzenetére

új emailcímmel csinálsz új regisztrációt

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#53766) Luck Dragon válasza AMD Power (#53700) üzenetére

:(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#53767) 2ozzmexy válasza mefistofeles (#53751) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Sok örömet és balesetmentes kilómétereket kívánok hozzá, a színe miatt adom. Nekünk a Swift kicsi lett volna, így is néha tetriszezek a csomagtartóban, ezért is esett a választás a Vitarára. :K
Sokat újítottak a régiekhez képest, csak ugye aki nem vezetett soha Suzukit az csak elképzelni tudja. Hallottam már olyat aki a 323-as Mazdához hasonlította... aztán beüllt mellém és meglepődött hogy tempomat, multikormány, hangvezérlés, tolatókamera, ülésfűtés, digitklíma meg telefon tükrözés és ha rugom neki akkor még szedi is a lábát... ehhez képest ő a Dusterben semmit sem kapott majdnem ugyanennyi pénzért. Kinek mi, van aki sosem üllne be egy Suzukiba... :B (én inkább bevállalom hogy csóró vagyok, de nem is defibrillátorral járok szervizbe... ;] )

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#53768) _ak_


_ak_
addikt

Nem tudtok esetleg egy olcsó ülés huzatot 19-es Vitarára? Ülésvédő célt kellene, hogy belásson, semmi mást nem szolgálna.
Főleg tapasztalatból érdekelne, mert nem tudom, hogy az univerzális mennyire használható, gondolok itt a légzsákokra. Méretpontosnak reklámozott 50-60k-tól indul, de annyit nekem nem ér meg a dolog. Köszönöm!

Let's begin, de gozaimasu!

(#53769) blakey válasza _ak_ (#53768) üzenetére


blakey
titán

Mi ellen akarod védeni. Sz@r ülésvédő több kárt okoz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#53770) _ak_ válasza blakey (#53769) üzenetére


_ak_
addikt

Gyerek, gyerekülés, cukros italok, naptej, kakaóscsiga, asszony... ;]
Alcantara a gyári, így egész kezelhető, de az a morzsa/homok mennyiség az időnként kiömlő italokkal, csak az én szememet szúrja.

Let's begin, de gozaimasu!

(#53771) dethroner válasza _ak_ (#53770) üzenetére


dethroner
veterán

Na, ezeknek veszel qrva olcsón valami tragacsot és ők azzal járnak, amíg megtanulják megvigyázni apa kocsiját :))

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#53772) pigmeus


pigmeus
tag

Úgy jártam, hogy rányitottam a garázst az SX4 Scross első lökhárítójára a rendszám tábla mellett... a műanyagnak nem lett semmi baja, egy kis apró karc. Na de beszürkült ott a műanyag azon a pár helyen ahol érte az ajtó. Esetleg valaki már próbálkozott ezzel a szúró lánggal vagy hőlégfúvóval? Neten ahogy nézem ez egy "megoldás" az ilyesmire, hogy visszanyerje az eredeti fekete színét a műanyag?

[ Szerkesztve ]

(#53773) AMD Power válasza 2ozzmexy (#53767) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem nem rég egy friss jogsis kollégám mondta. Bármit vesz csak Suzukit nem. Mondom akkor ezzel a "nagy tapasztalattal" a hátad mögött mégis mit szeretnél? Opelt vagy VW.

Én meg. Ok. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#53774) 2ozzmexy válasza _ak_ (#53770) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Lidl-ben kapható, olyan 10 rongy körül mozog, zipzáros a hátsó, első kettőnél ott az AIRBAG felirat, tehát olyan a varrása stb. Sima egyszerű fekete fehér cérnával varva, nem csúszik el, nem hasad szét, olcsó és működik.
Sajnos nem találok most róla képet, csak ennyivel tudlak közelebb vinni: [link] Ilyesmi, de nem pont ilyen, hanem tök fekete az egész és csak a cérna fehér, nézd meg azt ajánlom, mert a GL+ kárpitjára hajaz nagyon, csak annál műszálasabb érzetre, de kinézetre nem tré. 20fokos gyors mosás megújítja, ha valami meg annyira kiömlik, akkor hidd el nekem, a lemezig áztat mindent, hacsak nem teszel a két kárpit közé műanyaglepedőt, de az már nagyon alja...

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#53775) 2ozzmexy válasza AMD Power (#53773) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Egyikkel sincsen baj annyira, csak nem értem hogy miért érzik többnek magukat tőle... :DDD

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#53776) dReFiX válasza _ak_ (#53768) üzenetére


dReFiX
senior tag

(#53777) mefistofeles válasza 2ozzmexy (#53767) üzenetére

Máig sokak szemében a suzuki valami kis, fapados tákolmány... Ők nyilván sosem ültek egyben sem....
Melóhelyen elkezdtem sorolni, mennyi az extra az új autóban, felénél elfáradt a szám, ők meg csak néztek..... Persze máig vannak nálunk melósok akik fél évente vesznek egy 25 éves audit, aztán kint sírdogálnak az ebédlőben, hogy mennyit költöttek rá és még sem jó....
Értelmesebbeknek elmondtam, hogy biztos, hülye a gyár mert 10 év vagy 200K kilométer garanciát vállalnak a motorra, váltóra és a hybrid rendszerre.....
A csomagtér tényleg kicsi de főleg városozok vele (90%) meg ha kell akkor kitalálunk valamit.
Jövőre lehet, hogy kiruccanunk kanadába, akkor nem ezzel megyünk a reptérre... :)

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#53778) Luck Dragon válasza AMD Power (#53773) üzenetére

Most magamra ismertem egy picit , csak Dacia formájában . Elég kételkedve fogadtam a cégest 2017-es DCI Logant , azóta csak hajtva van , már meghaladták a 250E kilométert és csak izzókat eszi egy ellenállás hiánya miatt , plusz a kopó - fogyó alkatrészeket .
Az egyidős Ford Mondeoban már motor csere is volt. :DDD
Na de ez itt off.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#53779) AMD Power válasza 2ozzmexy (#53775) üzenetére


AMD Power
titán

Kb 1 éve egy kollégám ugyan ezt a szöveget előadta nekem. Mondja neki egy C Corsa kell. Mondja milyen. Mondom abban bicikli lánc van, problémás lesz. Nem dehogy jó kis autó az..... 1 év alatt a 600e C Corsara már 200e ráment, + most mondták neki ,hogy csörög a lánc és az is cserés..... :(

De ugyan ez dizel Nissan Primera. Szintén első autó, fiatal srác. Mondom ne , ezért és ezért.... nincs egy éves az autó és már el akarja adni, mert minden baja van. :(

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#53780) csaba1203 válasza AMD Power (#53779) üzenetére


csaba1203
addikt

Mindkettő bőven rá fogja költeni a kocsija árát és sosem fogja egyik sem biztonságban érezni magát...

(#53781) 2ozzmexy válasza csaba1203 (#53780) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Szerinted mennyire szempont a biztonság az ilyen embereknek? :U

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#53782) 2ozzmexy válasza AMD Power (#53779) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Ezekkel nincsen baj, csak ezt a költségmentes autózást engedné már el ez a sok korlátolt ember... ;)

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#53783) 2ozzmexy válasza mefistofeles (#53777) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Persze, de ültek, egy '96-os swiftben egyszer és az alapján ítélik meg a többit...
Soha senkit nem szoktam az alapján beskatulyázni hogy mit vezet, bár az igaz hogy a hírhedt sakktáblát, négynullát vagy a kakasnyilat ha meglátom semmi jóra nem számítok, és mindegy hogy a céges i30-at, a céges octaviat vagy éppen a Vitarát vezetem. Ennél újabban csak a melósfurgonok a rosszabbak, főleg ha valami rozsdabarna Vito vagy Ducato, na akkor tudom hogy esemény lesz...
Valószínűleg nem véletlenül vállal enniy garanciát a Suzuki, vagy nem is a Suzuki? Oh, wait, hát nem. 3 évet vállal a Suzuki, a többit egy független biztosító társaság vállalja rá, de annak is vannak feltételei ám.
Mindenesetre, ugyanezért a pénzért csak betegágyakat kapsz, szóval még mindig jó döntés.

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#53784) xmad válasza roti86 (#53755) üzenetére


xmad
őstag

nekem van 30.000km-nyi tapasztalatom az új swiftel...

inkább csalódás az egész kocsi

(#53785) mefistofeles válasza xmad (#53784) üzenetére

Na ez érdekel. Mond....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#53786) zsolt19900 válasza xmad (#53784) üzenetére


zsolt19900
őstag

ez az első számú kiszemeltem oktatóautónak (amennyiben új autóra adom a fejem), én is hallgatlak :D

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#53787) mefistofeles válasza mefistofeles (#53785) üzenetére

Nyilván az sem mindegy, miből ül az ember a kocsiba de nekem még fáradtan is nehezen akaródzik kiszállni, annyira szeretem....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#53788) Laybee válasza mefistofeles (#53777) üzenetére


Laybee
őstag

Lehet nem tudnak egyszerre kifizetni 5 millió forintot egy kisautóra.

(#53789) csaba1203 válasza Laybee (#53788) üzenetére


csaba1203
addikt

Az itt jelen lévők többsége beleértve engem is valószínű részletre vásárolta a Suzukiját.....

(#53790) xmad


xmad
őstag

mefistofeles:

én újan vettem 0km-esen.
kb 16.000km-ig nem volt gondom, aztán kuplung remegés, rángatás. ( ha a tiédnél még nem jött elő akkor előfog nyugi )
elöször kuplung csere nagy nehezen gariban, pár ezer km után ismét fos, utána elvileg a gyár szerint a lendkerék a szar, kicserélték azt is egy módosítottra... egy darabig szintén jó volt majd az is kezdett szar lenni..
elvileg a megoldás a splash exedy szettje lenne, legalábbis volt egy srác akinek az egyik szerviz a második csere alkalmával már a splash exedy szettjét építette be és azzal azóta is jó neki...
aztán váltóházon az a tengely amin csúszik a kinyomó csapágy szintén megkopik, külön nem cserélhető, csak váltóházzal együtt.. nálam azzal még nem volt gond mert 16.000km után szét szedték, de egy ismerősömnek aki pesten oktat neki kb 60,000 km-t bírt aztán váltóharang csere, kuplunggal egybekötve mert nekik már meg is csúszott a kuplung.
fényezés szar..
zajszigetelés nulla
jobb hátsó kerék felől hüvősebb időben nyekergés kopogás
sokaknak a kormánymű is elkezdett kpogni.. ( nálam azzal nincs gond)
szerviz tapasztalat is eléggé kiábrándító, kókler hozzá nem értő banda mindenhol és nem 1 és nem 2 szervízben jártam már. ez persze nem konkrét az autó hibája hanem úgy összességében a suzukié.
akkor, gyárilag már úgy adták a kocsit, hogy rázott 2 felni.. persze gariban se a felnit se a gumit nem cserélik.. arra nincs gari..
szerviz1: ráz a felni, ütése van... fasza de nem cserélik
szervíz 2 : a felni jó, a gumik öntési hibásak.. nem cserélik...
szerviz3: itt minden jó...
aha minden jó, 140-nél meg ráz...

de hogy jót is mondjak, a motor az fasza, kúltúrált járású, keveset is fogyaszt,,
más pozitivat nem nagyon tudok

én meg is váltam tőle most valaki más használja a családban, helyette vettem egy Ford Fiestát és fényévekkel faszább autó.. persze műanyag zörgések itt-ott ebben is vannak, szervizekkel nincs még tapasztalat..

[ Szerkesztve ]

(#53791) dethroner válasza csaba1203 (#53789) üzenetére


dethroner
veterán

Van aki kápében fizetett a swiftért ;]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#53792) zsolt19900 válasza xmad (#53790) üzenetére


zsolt19900
őstag

na hát ezek de jól hangzanak :) ironia on

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#53793) Laybee válasza csaba1203 (#53789) üzenetére


Laybee
őstag

Ezt is értem, de aki 25 éves öreg autókat vásárol, annak nincs pénze se kezdőrészletre, se 60-70 ezer havi törlesztőre. Nem akarok én ezzel semmit, csak nem kell őket se leszólni.

(#53794) xmad válasza zsolt19900 (#53792) üzenetére


xmad
őstag

kerüld el messzire :D
a 2011-2017 es széria fasza volt, olyanom is volt.. de a 2017 utáni egy kalap szar...

komolyan mondom hogy a Dacia se lehet ennél gyengébb tákolmány.

ja és ami még nagyon felb*szott, hogy kb bejárod a fél országot mire végre találsz egy olyan szervizt aki érdemben foglalkozik is a garanciális bajoddal.
mert általában ezek a szövegek mennek:

ez ilyen, mindig is ilyen volt, nyugati autóhoz képest ez fasza, ennyi pénzért mit vársz...

nagyjából ezeket ismerik kb pont ebben a sorrendben

aztán suzuki assistance:

szintén ismerősnek nem indult az 1500km-es kocsi ( utólag kiderült, hogy a nyest elrágott neki valamit)

assistance felhív, - nem indul a kocsi.
azt mondták neki, hogy hát most vasárnap van, nem csinálnak semmit, majd hétfőn bevontatják egy szervízbe :DD :D :DD :DD :DD :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#53795) mefistofeles válasza xmad (#53790) üzenetére

Látom próbálod, de nem tudod elvenni a kedvem.....
Először is, ahogy olvaslak, sok dolgot általánosítasz a te problémád miatt. Egy 10 milliós autóval is kifoghatsz egy fekete bárányt.
Arra nem tudok érdemben reagálni, hogy mi van/lesz 16000 vagy több kilométernél, mert az enyémben kb. 150 km van.
Az meg (már megbocsáss) marhaság, hogy "szerviz tapasztalat is eléggé kiábrándító, kókler hozzá nem értő banda mindenhol "
Van jó szervíz, szalon és szakember és van szar is, de ez nem hinném, hogy suzuki specifikus dolog.....
Amiben már ellent tudok mondani, hogy nálam aztán nem ráz egy felni sem. A hangszigetelést nem tudom mihez hasonlítod, kisautóhoz képest szerintem teljesen vállalható, a fényezését meg imádom.
Hosszútávon persze lehet akár igazad is de remélem nem lesz.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#53796) csaba1203 válasza Laybee (#53793) üzenetére


csaba1203
addikt

Akkor ha ilyen autót vásárolsz legyen pénz vastagon a javításokra is....
Sajnos nálam tapasztalat volt pedig egy 11 éves kocsiról volt szó de vitte ingem gatyám és egyszer csak betelt a pohár, mikor az ac pumpa elhányta magát és ottmaradtam az Aldi parkolójában a sok bevásárló szatyorral együtt....

(#53797) xmad válasza mefistofeles (#53795) üzenetére


xmad
őstag

ja nem, nem akarom elvenni a kedved. legyen szerencséd, azonban leszögezem hogy ez nem általánosítás ugyanis a fent felsorolt hibákkal nagyon sok embernél ugyanúgy előfordultak. szóval ez egy létező dolog minden swiftnél. ha elhiszed ha nem.
szervizzel kapcsolatban, igen, van jó szervíz. ha szerencséd lesz akkor nem kell bejárnod a fél országot ahhoz hogy meg is találd.. mert 10 ből 9 egy szar.
én ezt az utat már végig jártam, nem kell bemutatni.

hangszigetelést pl a fiestához hasonlítom, ahoz egy nagy nulla, de alapjában véve sem túl nagy, amikor azt hallom bent az utastérben fékezés közben hogy a betét súrlódik a tárcsán...

fényezése szép,. nem is ezzel van a gond hanem, hogy nagyon nagyon sérülékeny, pattog le mindenhol és mindentől.

ezek tények, nem én találtam ki, hanem sok más swift tulaj tapasztalata is egyben, javaslom facebookon lépje be a swift 2017 csoportba és olvashatsz még rengeteg panaszt rengeteg más embertől.

(#53798) mefistofeles válasza csaba1203 (#53796) üzenetére

Egy autó "tartása" az mindig pénz. Ingyen ebéd nincs. Ha új, akkor a kötelezők, a téli szett stb, ha pedig egy olcsó leharcoltat veszel akkor hiába írják, hogy "csak a nagyi ment vele bevásárolni a közértbe" sose tudhatod és mindig zsákbamacska.
Sajnos az a helyzet, hogy autót ne vásároljon az aki kb. annyit tud kiszámolni, hogy egy tank benzin belefér havonta és passz.
Nekem komoly érvágás az új autó de használtat akkor se vennék ha pisztolyt fognának a fejemhez. Nem értek hozzá, és a 20-50K- kilométeres autók igen drágák, 100K felett meg hazárdjáték az egész.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#53799) mefistofeles válasza Laybee (#53788) üzenetére

Mondj, lényegesen olcsóbb új autót. Egy új dacia logan 4,7 misi....Szóval ez nem a suzuki hibája... sajnos ilyen a piac, a közismert olcsó gyártók is emeltek, skoda 5 misi alatt már nem is nagyon van.....
Innen kezdve, ugyanabban a cipőben utazunk, vagy használt autó (szerencsekerékÍ) kevesebb pénzért, de kurva sok rizikóval, vagy új autó hitelre. (5 misis autót szerintem kevesen vesznek kp.-ra.)

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#53800) csaba1203 válasza xmad (#53797) üzenetére


csaba1203
addikt

Alapjába véve az a gond, hogy nagyon sok alkatrészt külső gyártóktól szereznek be a japók....
Ezek minősége na az nem japános és itt kezdődnek a gondok.
Hiába példás az összeszerelés minősége ha gatyi a felhasznált alkatrészé.
A húsz harminc éve gyártott japán márkákban keress Európai beszállító által gyártott alkatrészt.
Nehéz lesz találnod.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.