Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simonjoe

    őstag

    válasz dethroner #50324 üzenetére

    Nem pont Neked, csak úgy általánosságban, ha nem haragszol! :))
    Barátaim és családtagjaim is csodálkozó arccal állnak a Splash előtt amikor felsorolom, h egy közel 11 éves kicsi autóban mennyi mindent beletettek anno.(6 lufi, ülés és tükörfűtés, kipörgésgátló, ABS, alufelni) A végén azért odaszúrják, h ez "csak" egy Suzuki! IGEN, de egy szerethető, megbízható és nem utolsó sorban alacsony fenntartású autóról beszélünk. November végén vettük, és már 8k-t beletettünk. Egyre jobban becsülöm és szeretem, nekem egy pozitív csalódás. Azon megy most itthon a disputa, h el kellene adni a Passat CC-t mert igazán nem használjuk. Csak egy apró összehasonlítás a két kocsinál: A Suzuki olajcsere olaj+szűrők 15k, és itt gyári olaj és MANN szűrőkről írok. A Passat 45k! Persze két kategóriáról beszélünk, de legyünk racionálisak, mindkettő elvisz A-ból B-be, csak az a nem mindegy, h mennyiért. Azon is gondolkodtam a napokban, h ha lenne a Suzuki-nak egy "értelmes" plug-in ja, egy percig nem haboznék. Én nagyon bizakodó vagyok ez ügyben! :D És a csere számomra nem lenne kérdéses!

    Joe

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés