Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) SzalaiG válasza marsu (#3596) üzenetére


SzalaiG
addikt

Fehérvári elkerülő és éppen csak odaléptem neki egy kicsit. :U
Ezen a részen nem tudok trafiról.

(#3602) bobsys válasza divot (#3600) üzenetére


bobsys
addikt

Nálam a városban, pl: Szentendrei úton, szoktak ilyenek történni, aztán mikor szépen elmegyek mondjuk az 1.6 Astra mellett és meglátja a suzi fenekén a Swift 1.6 feliratot feladja (múltkor egy 1.4-es Polo próbált izmozni, ki is röhögtem)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#3603) kovi


kovi
senior tag

szerintetek nem balasetveszélyes ha rárakok a swiftemre egy másik autón levő állitolag kicsit használt téligumit. megadnám a méreteit de a gazdája nem adta meg. nemtudja, de aztmondja hasonló kaliberű auton voltak.
viszont jó árban lenne. sok lenne most nekem a 40-50k téligumira

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#3604) SzalaiG válasza kovi (#3603) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ha jó a méret és jó állapotú a gumi akkor nem lehet gond!

(#3605) süti5 válasza kovi (#3603) üzenetére


süti5
őstag

Hello!!!
Nekem van régi swiftre való 1 telet futott téligumim, és bazi olcsóér odaadnám.
A profilmélysége nagyon jó, trayal márkájú, jól kapaszkodik havon, nekem fiat unon volt, de aladtam a kocsit és megmaradtak a gumik.
155/70 r13-asak a gumik, ez a swift gyári mérete is. Már ha régi swiftről beszélünk.
A bazi olcsót értsd télleg olcsón!!!!!

(#3606) kovi válasza süti5 (#3605) üzenetére


kovi
senior tag

szia
mennyi lenne?
s hogy kerül le veszprémbe??? :U

privibe jöhetne msn cim

[Szerkesztve]

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#3607) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hol lehet a régi Swifthez kiegészítőket venni? Sz@rpofozó műanyagból, díszléc stb. Szfváron még a márkakereskedésben sem....

(#3608) Raptus válasza SzalaiG (#3607) üzenetére


Raptus
tag

Bontó

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

(#3609) SzalaiG válasza Raptus (#3608) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hol van Szfvár környékén Suzuki-bontó?

(#3610) Raptus válasza SzalaiG (#3609) üzenetére


Raptus
tag

fogalmam sincs, autobonto.lap.hu. keresgess ott, hátha találsz, vagy érdeklődj kereskedésekben

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

(#3611) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Mibe kerülhet egy vonóhorog a 2002es 1,3as Swiftemre?

(#3612) Raptus válasza SzalaiG (#3611) üzenetére


Raptus
tag

Swift levehető vonóhorog ECOFIT, forgalmazó: Láng Kereskedelmi Kft. Levehető vonóhorog az új Suzuki Swifthez. 30 150 Ft ...

Igaz ez új Swiftre van, de kb. 25.000 forint körül vizsgával tudsz venni a Tiedre is.

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

(#3613) Mecy_Lacee válasza Raptus (#3612) üzenetére


Mecy_Lacee
aktív tag

S ez vizsgával együtt van, vagy anélkül?

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#3614) Raptus


Raptus
tag

Vonóhoroghoz még egy kis segítség:

[link]

Én úgy olvastam, hogy 25.000 vizsgával együtt.

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

(#3615) SzalaiG


SzalaiG
addikt

A Suzuki Könignél 60eFtért vállalnák. Tokkal - vonoval. :(((

(#3616) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Voltam ma a Suzukinál, ahol kaptam egy ingyenes Suzuki Világ című újságot. Benne van a Splash. Jövő ősztől gyártják Esztergomban. :D 2008ban ilyenre szeretném cserélni a stiftem.

(#3617) divot válasza SzalaiG (#3616) üzenetére


divot
veterán

Az a baj ezekkel a koncepcióautókkal, hogy mire sorozatgyártásba kerülnek, eltűnik róluk minden egyediség. Nézd meg, hogy milyen volt például a Kia ceed eredetileg, és mi lett belőle sorozatban. Még a Swift egész jól megőrizte a Concept S adottságait, de ez is elég ritka.

(#3618) SzalaiG válasza divot (#3617) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nem is baj, mert így reális ára lesz. :D

(#3619) aXXon


aXXon
senior tag

Valamivel korábban kerestem itt suzuki bontóst. Örömmel jelentem, hogy Kecskemét mellett Helvécián találtam egy nagyon korrekt úriembert, ha valaki a környékről van és érdekli, írjon privit, dobom a számát.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#3620) SzalaiG válasza aXXon (#3619) üzenetére


SzalaiG
addikt

A dunántúlon nem tudsz v ő nem tud?

(#3621) aXXon


aXXon
senior tag

A korábbi kérdésre visszatérve, a ''mi autónk'' neve : Zsuzsi. Ugyan a barátnőmé, de én kereszteltem el, roppant kreatívan :))

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#3622) SzalaiG válasza aXXon (#3621) üzenetére


SzalaiG
addikt

Süsü - zöld sárkány. ;]

Lehet még valahol Süsü figurát kapni?

(#3623) Slax


Slax
senior tag

Kettőre megyek a szervízbe, valami bja van az Ignisemnek. Alapjáraton hallani valami kis ritmustalan kerregést a motorból, valamint leállításkor egy forgó valami kerreg miközben leáll. Remélem semmi komoly. Jahm, meg felrakatok 3 majrévasat, mert az kétségtelen, oldaltartása vajmi gyenge az üléseknek.

Én egy bólogató kutyát fogok szerezni. :D Tudom, hogy sokak szerint nagy marhaság, de nekem KELL egy. :))

[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3624) SzalaiG válasza Slax (#3623) üzenetére


SzalaiG
addikt

A haver is azt kajtat, ha találsz valahol írd meg! :D

(#3625) Slax válasza SzalaiG (#3607) üzenetére


Slax
senior tag

Itt [link] van, jobb oldalt korábbi modellek, alul swift.Esetleg még próbáld meg itt [link]. Árlista a letöltések alatt.
Bocs késő reagálásért, de néha én is b@szok viszaolvasni. :B

[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3626) SzalaiG válasza Slax (#3625) üzenetére


SzalaiG
addikt

Köszönöm. Megvan amit kerestem. remélem postai utánvéttel is meglehet venni tőlük ami kell.

(#3627) lorcsi


lorcsi
veterán

egy ismimnek ignise van és a kormány mellől jobb oldalt tekeréskor olyan hangok jönnek mint ha valamilyen rugók pattannának túl, szerintetek mi miatt lehet?

(#3628) Slax válasza lorcsi (#3627) üzenetére


Slax
senior tag

Jobb oldalt max a kormányzár lehet, talán nem old ki teljesen, és beleér. Esetleg ha szervós, akkor az elektromos szervómotor hallatszik fel. Ha balról hallatszana, azt tippelném indexkar mechanikája.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3629) lorcsi válasza Slax (#3628) üzenetére


lorcsi
veterán

átgondolta, bal oldalról jön és csak ha kanyarodik, de érdekesmód nem mindig :F
én a szervóra gondoltam

(#3630) Slax válasza lorcsi (#3629) üzenetére


Slax
senior tag

Még mindíg két lehetőség marad, de itt már könnyű eldönteni, ha egy nagyobb üres aszfaltozott területen (pölö tecsó parkoló üres része) elkezd körbejárni, és hallgatózik. Indexkar fent hallatszik, szervómotor a térde előtt van, a műszerfal szegélyénél. Az enyémben hallani, ha gyorsan csavarom a kormányt (szlalom), hogy dolgozik a villanymotor, de alapban soha.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3631) SzalaiG


SzalaiG
addikt

A Suzuki-világ újságot meg lehet rendelni valahol?

(#3632) tildy


tildy
nagyúr

Ekkora szentségtörést:Y;]
[link]

Mentségére szóljon, hogy csak sx4et akart fényképezni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3633) SzalaiG


SzalaiG
addikt

A gyári sárfogó (a merev) csavaros v patentos?

(#3634) RAM válasza tildy (#3632) üzenetére


RAM
őstag

ez jó :R

Csak tisztán

(#3635) fokukac válasza tildy (#3632) üzenetére


fokukac
nagyúr

izé, ezen most m it kell nézni? :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3636) RAM válasza fokukac (#3635) üzenetére


RAM
őstag

iq-nuku? kék a szemem ;)

Csak tisztán

(#3637) Dictator^ válasza RAM (#3636) üzenetére


Dictator^
veterán

soha ne bizz olyanban akinek kék a szeme

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3638) fokukac válasza RAM (#3636) üzenetére


fokukac
nagyúr

jaja, íkú zéró. :U
szelaví.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3639) tildy válasza fokukac (#3635) üzenetére


tildy
nagyúr

1. Van egy nőszemély a képen , a háttérben meg suzukik, és valahogy a kettőt ildomosabb nem egy ''lapon'' említeni. :U ;)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3640) SzalaiG válasza tildy (#3639) üzenetére


SzalaiG
addikt

Pedig ez a kedvenc topicod... ;]

(#3641) tildy válasza SzalaiG (#3640) üzenetére


tildy
nagyúr

Téynleg, te végül csapott s***ű , vagy sedan swiftet vettél?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3642) SzalaiG válasza tildy (#3641) üzenetére


SzalaiG
addikt

Csapottat.

(#3643) divot válasza fokukac (#3638) üzenetére


divot
veterán

Én sem értettem, hogy mi ebben a poén, és most, a magyarázat után meg karmolom magam, hogy mennyire nincs benne poén. :W

(#3644) tildy válasza divot (#3643) üzenetére


tildy
nagyúr

Dejó, legalább szép csíkos leszel ;] :P
Valószínűleg veled van a baj, RAM rögtön vágta:P
---------------------------------------------------------------------------
SzalaiG : azt hittem sedantt. Nem tudom miért. Az szvsz tök jól néz ki.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3645) divot válasza tildy (#3644) üzenetére


divot
veterán

Tildyke, ha vége az ünnepeknek, nyugodtan látogass meg egy orvost a Suzuki-fóbiáddal.

(#3646) tildy válasza divot (#3645) üzenetére


tildy
nagyúr

Na ez egy totál értelmetlen hozzászólsá votl a részedről.

Bakker, még hülyülni sem lehet :W :W

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3647) fokukac válasza tildy (#3639) üzenetére


fokukac
nagyúr

''Van egy nőszemély a képen , a háttérben meg suzukik, és valahogy a kettőt ildomosabb nem egy ''lapon'' említeni.''

hát b+, akkor retusáld ki magad a képről.
ez annyira gyenge volt, hogy nagyon. :((

nem gondolod, hogy jobb lenne hanyagolnod ezt a topicot, ha már úgyis ''ildomosabb nem egy lapon említeni'' a szuzukikkal...? :F



[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3648) Dare2Live válasza fokukac (#3647) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

nemigaz nemérted a pojént.... :DDD Tildy Suzukival van lefényképezve... aki ezt a képet csinálta már rég herélték. Neki mekkora pojén..... :)

divot: azt az egy újságcikket megkaptad?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3649) divot válasza Dare2Live (#3648) üzenetére


divot
veterán

Igen, köszi, de majd az ünnepek után még megkereslek, mert szeretnék konkrétabb segítséget kérni.

(#3650) divot válasza tildy (#3646) üzenetére


divot
veterán

Főkukac már válaszolt helyettem. Pontosan ugyanazt gondolom, mint ő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.