Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) ett válasza SzalaiG (#4499) üzenetére


ett
aktív tag

Az extra papír nélkül sajna nem megy. Régebben lehetett ilyen okosságot csinálni, de már nem megy a dolog. Azért feltalálom magam így is. :)

question: ezt most nem értem. Mi van a motorolajjal?

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#4502) Grillo


Grillo
senior tag

Kérdezte, hogy milyen az ajánlott.

(#4503) ett válasza qestion (#4500) üzenetére


ett
aktív tag

Szerintem akármelyik normálisat beleöntheted. Mi a Csodába castrol gtx-et raktunk régebben, aztán találtunk mobil 1 márkájú olajat, ami jóval olcsóbb, de ez sem bóvli tesco gazdaságos. Kipróbáltuk, és bejött. Jól muzsikál vele a gép, pedig már 276000 km van benne.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#4504) SzalaiG válasza ett (#4503) üzenetére


SzalaiG
addikt

Mi a Csoda? 276e? :)

(#4505) ett válasza SzalaiG (#4504) üzenetére


ett
aktív tag

Csoda felicia 276000 km van benne. Szóval az a csoda. Szerintem egész jó eddig.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#4506) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Splash [link] :D

(#4507) Khelben válasza SzalaiG (#4506) üzenetére


Khelben
nagyúr

ez hány személyes? 3? :B

(#4508) Grillo válasza Khelben (#4507) üzenetére


Grillo
senior tag

A kérdés affelé irányult, hogy hány személy van a forgalmiban, vagy hogy hányan férnek el benne? :DDD

(#4509) ett válasza SzalaiG (#4506) üzenetére


ett
aktív tag

Még szerencse hogy pont éjjeles voltam. Az sx4 bemutatója is egy vicc volt, de ahogy látom, ez is. Méghogy hátul kényelmesen el lehet férni, én 176 cm magas vagyok és nagyon kényelmetlen volt magam mögött.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#4510) SzalaiG válasza ett (#4509) üzenetére


SzalaiG
addikt

A Swift padlólemezére épül, így elvileg nem lehet kissebb. Vagy igen? :F

Ára? Csomagtartó mérete? Fogyasztás?

(#4511) ett válasza SzalaiG (#4510) üzenetére


ett
aktív tag

Mégis jobban elférek a swiftben hátul és picit kényelmesebb is. A csomagtarto mérete nevetséges. Beraksz 3 megpakolt tescos szatyrot és vége. Az árát és fogyasztását nem tudom, árat senki nem tud mondani, pedig már csak egy honap és a kereskedésekben lesz.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#4512) Tigi


Tigi
őstag

Én is kiváncsi lennék a Splash árára.
Nézegettem 1-2 oldalon és nekem nagyon tetszik.
Azt írják, hogy a Swift alvázára épül és a látszat ellenére pár centivel még hosszabb is és 9 centivel magassabb.

Mondjuk nem hiszem, hogy 5 éven belül lecserélem szeretett piros dobozomat. :)

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#4513) SzalaiG válasza Tigi (#4512) üzenetére


SzalaiG
addikt

- Piros doboz?
- WagonRpozitív?

Remélem is, h lesz olyan jó mint a Swift!

(#4514) Tigi válasza SzalaiG (#4513) üzenetére


Tigi
őstag

YES!!!
WagonRpozitív. :DDD

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#4515) SzalaiG válasza Tigi (#4514) üzenetére


SzalaiG
addikt

Milyen motor és mekkora fogyasztás?

(#4516) Tigi válasza SzalaiG (#4515) üzenetére


Tigi
őstag

1.3-as GLX nem VVT-s, most volt decemberben 5 éves.
Ahogy én használom az vegyes használatnak minősül (XVIII. ker-->Pécel, és vissza) és így eszik most télen 6,5-öt.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#4517) SzalaiG válasza Tigi (#4516) üzenetére


SzalaiG
addikt

Egész korrekt. Egy doboztól meg főleg.

/
Mikortól lehet kipróbálni a Splasht?

(#4518) Tigi válasza SzalaiG (#4517) üzenetére


Tigi
őstag

Én úgy hallottam, hogy a vvt-sek többet esznek, lehet féreértettem.
Én is kiváncsi lennék, hogy mikor lehet kipróbálni, de öszintén szólva csak ma szereztem tudomást erről a Splash-ről. :D

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#4519) ett válasza Tigi (#4518) üzenetére


ett
aktív tag

Igen, a vvt-s többet kajál, mert úgy változtatja a szelepeket, hogy a kraft mindig a rendelkezésedre álljon. Ezért megy jobban, mint a sima. De többet is hamizik.

[ Szerkesztve ]

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#4520) SzalaiG válasza ett (#4519) üzenetére


SzalaiG
addikt

A Splash vvt-s vagy sima lesz? Szerinted mikor kerül a kereskedésekbe egy-egy teszt autó?

(#4521) Tigi válasza ett (#4519) üzenetére


Tigi
őstag

A családban 3 db doboz is van (enyém, bátyámé és öcsémé). :D
Nem kicsit megvagyunk velük elégedve.

Az enyém márciusban lesz 45 ezer KM-nél és kap egy kis gondoskodást.
Olaj cseréken és fékbetéteken kívül kap 1 Magnum sport auspuf-ot is. :D

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#4522) Grillo


Grillo
senior tag

Faternak is doboza van, igaz zöld, és literes. Kb 60k van benne, de soha nem volt vele semmi baj, most robbant el az egyik kerék, de a kötelezőn kívül soha nem kellett semmi neki. Igaz, hogy országúton, főleg autópályán nem az igazi, de városban nagyon jó, és alig eszik.

Csak a szél ne fújjon. :DDD

(#4523) Tigi válasza Grillo (#4522) üzenetére


Tigi
őstag

Igen, sajna a szelet nem szeretik, viszont hálás és "igénytelen jószág. :R

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#4524) Bzzz


Bzzz
senior tag

Sziasztok! Tudtok ajánlani 1.3-as Ignishez vaklami jó téligumit ami nem tesco gazdaságos és nem is méregdrága. Illetve az akksit is le akarom cserélni, egész pontosan ? Ah-sat kell venni és milyen árban van egy jó megbizható akksi amivel legalább 4 évet ki lehet húzni.

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#4525) SzalaiG válasza Bzzz (#4524) üzenetére


SzalaiG
addikt

Delphi-t vegyél! 6. éve megy. :D

Téligumiból a Matadort ajánlom, bár már nem sok van vissza a télből, de jó lesz még novemberben és mostanra biztos olcsóbb.

(#4526) Grillo


Grillo
senior tag

Matador téliből az MP58-ast vedd, márkán belül ez a legjobb.

(#4527) Slax


Slax
senior tag

Szerintem minden kérdésedre választ kaptál. :D

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4528) Bzzz válasza SzalaiG (#4525) üzenetére


Bzzz
senior tag

Igen nagyon szépen köszönöm, és ha már téli gumira választ kaptam nyárira is tudtok ajánlani valami megbízhatót?

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#4529) SzalaiG válasza Bzzz (#4528) üzenetére


SzalaiG
addikt

Kléber

(#4530) Bzzz válasza SzalaiG (#4529) üzenetére


Bzzz
senior tag

Köszönöm,majd utánanézek. Még egy kérdésem lenne és utánna már nem zaklatlak benneteket: tudtok ajánlani esetleg egy megbízható kormányzárat Ignishez, és esetleg egy körülbelüli árat is tudtok hozzá mondani? Köszönöm a segítséget előre is!

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#4531) SzalaiG válasza Bzzz (#4530) üzenetére


SzalaiG
addikt

Kormányzárat sajna nem tudok. :B

Nem zavarsz. Sőt! Írkálj néha! :)

(#4532) Khelben válasza Bzzz (#4530) üzenetére


Khelben
nagyúr

autolok2000, az egyetlen kormányzár, ami pénzt ér, a többi csak felesleges kiadás.
25ezer ft körül van, de néha akciózzák a nagyáruházak (cora, tesco) 20 körülre is.

(#4533) Bzzz


Bzzz
senior tag

Köszönöm a segítséget, igazából most veszem életem első autóját és ezért vagyok ennyire járatlan.
Van esetleg valakinek azzal tapasztalata, hogyha használt autót vesz az ember kereskedésben ugyebár a kerskedésnek kötelessége megfelelő műszaki állapotban átadni pl: föltöltve a hűtőviz fagyállóval, fékeket átnézni, fékfolyadék, elsősegély doboz, izzó készlettel fölszerelni stb. tehát ezzel a műszaki átvizsgálással kapcsolatban fölszámíthat-e átvizsgálási díjat??
(igazábol arra akarok kilyukadni hogyha az átvizsgálás költségével bepróbálkoznának hajtsam el őket, vagy valóban azt még plusszban nekem kell állnom?)

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#4534) Khelben válasza Bzzz (#4533) üzenetére


Khelben
nagyúr

szerintem te nézesd át az autót egy márkakereskedésben vagy ismerős szerelővel, mielőtt megveszed.

(#4535) SzalaiG válasza Bzzz (#4533) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nagyon nézd meg, h nem volt-e törve. Illesztések, elemek eltérő színárnyalata, ajtók szorulnak-e?

(#4536) RpPRO


RpPRO
őstag

Sracok, hany literes a '94-es Suzuki Swift 1.3 KAT gk benzintartalya?

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#4537) ngy_tms


ngy_tms
csendes tag

95-ös swiftben elromlott az első övcsat (amibe belekattintom a övet az
ülés mellett lenn). Pontosabban elromlófélben van.

Voltam bontóban, ott azt mondták, hogy azért nincs mert üléssel együtt adják el.
Na most újat hol lehet venni? (simán ki tudnám cserélni)

Másik: a hátsó övek nem automaták, hanem fixek (most jól megmondtam).
Láttam a neten, hogy lehet venni külön övfeszítősöket.
Na most azokat hogy lehet felszerelni? Bontással?

(#4538) Mackósajt válasza ngy_tms (#4537) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Lehet, hogy övcsatot is csak bontóból kapsz. Végig kell járni néhány helyet. Egy ismerősöm így járt (nem szuzukival). Hetekig vadászott rá, míg kapott egy övcsatot. Ne legyen igazam.

(#4539) Grillo válasza RpPRO (#4536) üzenetére


Grillo
senior tag

Az összes régi Swift tankja 40 literes.

(#4540) RpPRO válasza Grillo (#4539) üzenetére


RpPRO
őstag

Koszi!

Sajna 6.9l korul eszik a verda...

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#4541) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Milyen autót topikba már írtam, de azért itt több a Suzukis.
Fater haverjának van egy új Vitarája. Egy régi Pajerot cserélt le rá, nagyon megbánta, igaz a C Mercedes, meg a Vectra GTS mellett nem is csodálom.

Nah, lényeg, ami lényeg, a Suzi leégett.
Hazament, beállt a fedett, szabadtéri garázsba, majd nem sokkal később szólt a szomszéd, hogy ég az autó.
Respect a Suzukinak. :R

De legalább kapott egy újat helyette.

(#4542) Grillo


Grillo
senior tag

És azt lehet tudni, hogy mitől égett ki? Mert ha mondjuk a hibás akksitól, vagy egy Bosch alkatrésztől, akkor a gyártón nem igazán múlt a dolog sztem.

(#4543) (Kolombusz) válasza Grillo (#4542) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Valószínűleg nem véletlen, hogy a Vitarákat egy elrepedő benzincső miatt nagy számban visszahivják.

(#4544) Grillo válasza (Kolombusz) (#4543) üzenetére


Grillo
senior tag

Ezt nem tudtam. De legalább visszahívják.Történt ilyen preztízsmárkáknál is.

(#4545) SzalaiG válasza (Kolombusz) (#4541) üzenetére


SzalaiG
addikt

Elég érdekes, h valaki Pajero után Suzukit vesz... Miért? :U :Y :W

(#4546) (Kolombusz) válasza SzalaiG (#4545) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ezt én sem tudom, főleg, hogy a csávó simán vehetne egy fullos új Pajerót is.

(#4547) Vamp


Vamp
senior tag

Kedveskéim!

Egy 1-es, '94-es Swiftje van édesanyámnak a következő gonddal. Elpusztult benne teljesen a műszerfalvilágítás, tehát nem látszik a kmóra, a benzinszint, meg a többi. Csak az ezeket megvilágító lámpácska deglett meg, valahogy javítani kellene. Az lenne a kérdésem, hogy ezt otthon szerintetek meg lehet-e oldalni valahogy, ha igen hogy s mint? Pontosan mit kell leszedni, hogy hozzáférjek a műszerfal világításához? Avagy bízzam szervizre az egészet? Csináltam már 1-2 dolgot az autón, nem vagyok totál hülye hozzá, csak az érdekel, mennyire bonyolult a fenti művelet:D

(#4548) as_Rock válasza Vamp (#4547) üzenetére


as_Rock
őstag

Okosak azt mondták az egészet le kell bontani, így mi inkább szervízbe vittük.

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#4549) Slax válasza as_Rock (#4548) üzenetére


Slax
senior tag

Mikor apáméba gyengélkedett, mi is. Közel egy óra kellett nekik, mire berakták az újat, meg még 20 perc, mire viszarakták az utolsó csavart.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4550) divot


divot
veterán

Hát, emberek, kaptam ma egy hétre tesztelni egy 86 lovas Mazda 2-t. Elsőre kicsit furcsa volt, de most már megkedveltük egymást, olyannyira, hogy ezt a motort egy az egyben átraknám legszívesebben Szuziba. Pedig azt is szeretem, de a Mazda motorja egy isten.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.