Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) ett válasza koob (#4340) üzenetére


ett
aktív tag

Nekunk már régota olyan van a csoda felicsitán és egyáltalán nem életveszély. Lehet nagy a minoségi szorása vagy nem tudom. Eddig baj nem volt vele, pedig volt már pár satufékes élményem sajna.

divot: ez a nem semmi. Jo kis lenyúlás volt az a kotelezo. Ennyiért én el se vittem volna, ez már nekem sok.

[ Szerkesztve ]

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#4352) divot válasza Uzmany (#4349) üzenetére


divot
veterán

Áprilisban lejár a három év gari, szarok bele a szemét szakszervizekbe. Totális lenyúlás ez a rendszer, a legkirívóbb példa a Kia Ceed, ahol hét évig hordhatod méregdrága szervizekbe. :W

(#4353) Uzmany válasza divot (#4352) üzenetére


Uzmany
őstag

Teljesen igazad van.
Nekem októberig kell még márkaszervizbe vinnem, de addig is mindent viszek.
Tavasztól átnyergelek egy Hondára, őszig nem autózom, kivéve nyaralás, bevásárlás.

[ Szerkesztve ]

® visions created with passion

(#4354) SzalaiG válasza Uzmany (#4353) üzenetére


SzalaiG
addikt

Egyetértek! :)

(#4355) tildy válasza divot (#4352) üzenetére


tildy
nagyúr

Cserébe viszont van 7 évig garis kocsid.
Egyébként normális ember utána is viszi kötelező szervízre (szakszervízbe) , miután lejárt a gar.
És az sme két fillér (mi 120 ezresre+ zöldkártyára+ műszakira , és műszerfalizzó cserére fizettünk ki 80 ezret pl... )

És ahogy olvastam te divot még jól is jártál. Nekünk a féket egyiken sem szakszervíz cserélte, mégis a fullcsere mind az 80(anyagár 63) volt munkadíjjal , a másiknál meg elöl tárcsa csere, hátul kompeltt fékcsere munkadíjjal 60(anyagár: 50) . Hiába no, nem olcsók az alkatrészek.
Lehet jobb, hogy nem kiád van:U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4356) Uzmany válasza tildy (#4355) üzenetére


Uzmany
őstag

Ha van rá mód a márkaszerviz esetében, akkor az alkatrészeket ill olajakat nem árt magunkkal vinni. Óriási az árkülönbség.
Persze, ez szervizfüggő. Pl ahol vettem az autót, oda nem vihettem semmit, mert azzal fenyegetőztek, hogy beirják a szervizkönyvbe, hogy hozott anyag. Kerestem egy másik márkaszervizt, ahol nem igy állnak hozzá. Vihetek bármit, előzetesen elmondják, hogy mit és milyen márkát javasolnak az adott alkatrészből.

® visions created with passion

(#4357) t1 válasza Olcsi (#4350) üzenetére


t1
addikt

én úgy gondoltam h a kint lévő kilincset húzod fel közben

(#4358) RpPRO válasza Uzmany (#4356) üzenetére


RpPRO
őstag

Lehet paranoias vagyok, de en nem biznek meg abban, h amit en viszek, azt bele is rakjak, max ha en is ott allok a muhelyben, legalabbis egy regi tortenet sejlik fel bennem Edesapam es a VW szerviz cimmel.

Kerdes: ha a 13 eves 1.3-as Swiftem 7 l korul eszik tobbsegeben varosi hasznalattal, az jo?

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#4359) SzalaiG válasza RpPRO (#4358) üzenetére


SzalaiG
addikt

Az jóóó!!! :C

(#4360) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Vettem téli gumát. Matador MP55 155/70 R13 :D

Szép szőrős, mintás és virsli... :))

Remélem beválik! :U

(#4361) benczeb válasza Mecy_Lacee (#4330) üzenetére


benczeb
aktív tag

sziasztok,

meglátogattam hétfőn a szervízt. garanciában cseréltek 4 db csavart. gondolom, ez tartja az ülést. szóval 2 napja nem lötyög. majd meglátjuk, h hosszú távon mi lesz vele.

ilyen drága a további szervízelés? nagyon rosszul hangzik. valaki foglalja már össze, hogy mire lehet számítani. a 15 ezresem volt asszem 30e.

b

(#4362) Uzmany válasza RpPRO (#4358) üzenetére


Uzmany
őstag

Ilyen sztorit ismerek én is.
Mindig bemegyek hátra a szervizbe, és megnézem, ahogy készül az autó.

® visions created with passion

(#4363) divot válasza benczeb (#4361) üzenetére


divot
veterán

Nekem a 15 és a 30ezres is fillérekből megvolt, talán ezért is lett ilyen rohadt drága a 45-ös.

(#4364) Olcsi válasza t1 (#4357) üzenetére


Olcsi
senior tag

Vagy úgy...szóval két személyes a történet?! Elég érdekes megoldás... És ez gyárilag így van???

(#4365) t1 válasza Olcsi (#4364) üzenetére


t1
addikt

igen gyárilag... onnan tudom hogy én ülök mindig az anyós ülésen :DD és mikor kiszálok nem haver csukja be az ajtót mert beülről nem lehet hanem én a leírtak szerint ő meg kulcsal

(#4366) SzalaiG


SzalaiG
addikt

2002es Swifthez nincs valakinek jobbos belső kilincse? :U

(#4367) Calogero


Calogero
addikt

Suzuki Swift szedán: [link]
....hát kár volt elcsúfítani az új Swiftet. :(

(#4368) tildy válasza Calogero (#4367) üzenetére


tildy
nagyúr

Az az volt már magában is :DDD
Viccet félretéve, lehetett volna szebb szedánt kihozni belőle.
Nem tudom miért kellett a thaliahoz hasonlóan ezt a fajta c oszlopot erőltetni :( :(
Pedig amúgy
Hátulról nézve pedig tetszene, de ez nem a legelőnyösebb kép róla:U
De legalább nem ilyen lett :U

Jó lenne más szögből is kép, de spec nekem a hátsó lámpája, meg a puttony az tetszik.De tény, hogy hülyén van rárakva, és látszik, hogy nem sedannak lett alapból tervezve.

Mondjuk thaliánál még így is jobban néz ki:U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4369) Calogero válasza tildy (#4368) üzenetére


Calogero
addikt

Ebbe is öröm lesz pakolni.... ;]
A nagy csomagtartótér kis rakodó nyílás.... ugyan úgy el lett cseszve mint a Opelnél (bár nekem nagyon tetszik az új opel szedán, de én elfogult vagyok, mint H Astra tulaj).
Szerintem jobb lett volna azt alkalmazni, mint az Skoda Octáviáknál. Ott is meg van a lépcsős hátsó, de szélvédővel együtt nyílik a csomagtér. Sokkal kényelmesebb a pakolás.

(#4370) SzalaiG válasza Calogero (#4369) üzenetére


SzalaiG
addikt

Sajna nem tudjuk mi a vezérfonál, h jó is és szép is legyen. Ez ilyen lett.
A sima 5 ajtós szerintem jobban néz ki, főleg most így modell frissítés után.

(#4371) tildy válasza Calogero (#4369) üzenetére


tildy
nagyúr

Magyarán olyan akkor mint a mi autónk is, nem kell bemutatni . 5 ajtós , de a fomája mégis sedan szerű. Hatchbacknak vagy mi az istennek hívják .
Miért nem ilyenre csináljáka lépcsős hátú kocsikat?
(Valaki mondta , hogy amiatt mert nehéz az üveg, és a teleszkóp kipurcan. Nos nekünk 6 éves a kocsi, és a teleszkóp köszöni szépen, jól van)
Egyébként astrákban is volt ilyen régebben, nem???

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4372) Calogero válasza tildy (#4371) üzenetére


Calogero
addikt

Amit linkeltél azaz 5 ajtós G Astra, elég sok rohangál az utakon és az ők teleszkópjuk is köszönik jól vannak. Még a mai napig is gyátják őket Classis II néven futnak.
Ez volt a Astra G szedán: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4373) Calogero válasza SzalaiG (#4370) üzenetére


Calogero
addikt

Nekem is jobban tetszik a 5 ajtós változat. ;] De szerintem a Faceliftes Astra krómos első lámpája már nekem kicsit sok volt.Ezért is mondtuk le néhány felesleges extákról (üllésfűtés, esőérzékelős ablaktörlők, Twinaudio rendszer) a projektoros adaptiv B-Xenon javára. A hátsólámpa csere viszont jó ötlet volt.

(#4374) SzalaiG válasza Calogero (#4373) üzenetére


SzalaiG
addikt

Azért az ülésfűtés maradhatott volna.

(#4375) R válasza Calogero (#4367) üzenetére


R
aktív tag

öröm lesz vele tolatni :)

(#4376) South Velen válasza Calogero (#4367) üzenetére


South Velen
addikt

Remélem azért, nem kerül az utakra. Tényleg szép az 5 ajtos valtozat, de ez....

(#4377) aXXon válasza Calogero (#4369) üzenetére


aXXon
senior tag

Az Octavia is olyan mint az A és a B Vectra, van belőle ilyen is, olyan is - sima szedán és az általad említett változat is. Kicsit nézelődsz a hasznaltauto.hun, találsz mind a két féléből.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#4378) tildy válasza R (#4375) üzenetére


tildy
nagyúr

Mai világban már van tolatóradar is:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4379) R válasza tildy (#4378) üzenetére


R
aktív tag

Minek? egy idő után úgyis megszokja az ember

(#4380) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Inkább kombit csináljanak!!! :D

(#4381) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Szereztem kilincset. 2eft. :D

(#4382) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Ma be is tettük. Sajna a kárpit kicsit beszürkűlt az elmúlt öt vében, ígyí az új kicsit elüt, de legalább működik. :D

(#4383) Calogero


Calogero
addikt

(#4384) hossszú válasza Calogero (#4383) üzenetére


hossszú
őstag

Ez nagyon allat :C csak valoszinu nem kerul ebben a formaban gyartasba

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#4385) SzalaiG válasza Calogero (#4383) üzenetére


SzalaiG
addikt

:C

Zsír, de honnan szeded ezeket? :U Splash-ről nincs valami?

(#4386) Mawyx válasza Calogero (#4383) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ez nagyon tetszetős :K

A weboldal is szuper, hogy lehet forgatni a kocsit meg ráközelíteni a lámpára, tükörre. Jó lenne tudni hogy csinálták, le kéne menteni vhogy :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#4387) SaNyEe válasza hossszú (#4384) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

ezt gondoltuk sokáig az ufo civicről is :D

[ Szerkesztve ]

-- end of transmission --

(#4388) SzalaiG válasza SaNyEe (#4387) üzenetére


SzalaiG
addikt

Pedig az nagyon jó lett. :D

Szeretnék majd belőle 2015ben egy 5éveset. ;]

(#4389) bod101 válasza Mawyx (#4386) üzenetére


bod101
aktív tag

Flashben csinálták egy 2 megás file az egész. Ha kell elküldöm neked.
Az autó tényleg szép.

[ Szerkesztve ]

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#4390) SzalaiG válasza bod101 (#4389) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nekem is! Please! :D

(#4391) bod101 válasza SzalaiG (#4390) üzenetére


bod101
aktív tag

Elküldtem ;]

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#4392) tildy


tildy
nagyúr

Párom apja swift2t vesz :(
Megérteném, ha azért venné , mert tetszik neki. De nem.
Eddig volt egy samaraja, meg egy király mikrobusza, amibe a geodéta cuccok is befértek.
Most ezt veszi, hogy fog vele dolgozni menni?
De ez még nem lenne baj.
A baj az, hogy van egy olyan érzésem, hogy megetették akciókkal:
-3 évig fele összeget kell fizetni a hitelbe (valami 10E ft körül)
-jó áron beszámították (x+500E ) a mikrobuszt.
-legalapabb, kétmillás, occóé van

Közben meg alig van pénze-

Párom is és én is azt mondom, ha megy terepre nem fog jó lenni, és hülyeség volt ezt választani. Ha már ennyiért akart autót, legalább venne logant. (De az meg szerinte szar román, és a románok nem tudnak autót csinálni.)

No midnegy ő tudja, de remélem nem fog vele baj történni, mert nekünk ugyan nem kell se hitel fizetésre se sehogy 2-es swift.

------------------------------------
Közel sem szántam swift2 utálatom újabb megynilvánulásának az írást, mielőtt valaki félreértené. Csupán "nemértésemnek" adtam hangot, és kicsit :W :W <- így érzem magam.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4393) bod101 válasza tildy (#4392) üzenetére


bod101
aktív tag

Pedig nagy gép a swift :B

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#4394) as_Rock válasza tildy (#4392) üzenetére


as_Rock
őstag

Ha már Suzuki, akkor Ignist kellett volna választania, az elég magas és van benne tér is, bár geodéta dolgokhoz talán még az is kevés :U

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#4395) tildy válasza as_Rock (#4394) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát igen:U
De az legalább nem esik hasra , ha kicsit le kell menni a műútról:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4396) SzalaiG válasza bod101 (#4391) üzenetére


SzalaiG
addikt

Köszönöm. :)

(#4397) Grillo


Grillo
senior tag

Sziasztok!

Lehet veszek egy 96 évvégi Swiftet. 1,6os, ha minden igaz, akkor fullextrás.
Van valainek tapasztalata a típussal? Mennyire kényesek az elektromos cuccok, a klíma?

Kösz

(#4398) SzalaiG válasza Grillo (#4397) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nyugodtan vedd meg, aztán használd! ;)

Suzuki - nagyon megy! Főleg az 1,6os. ;]

Ritkán romlik el és akkor sem drága. Megbízható, olcsó és jó. :K

(#4399) tildy válasza tildy (#4392) üzenetére


tildy
nagyúr

Kiderült nem a legalapabb , hanem 2.8 millás version.
Nem tudom hogy adjáka hiteleket , de enyhén meglepő , hogy a végére 3 millára jön "csak" ki kamatokkal. Mindegy, ő tudja.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4400) Khelben válasza Grillo (#4397) üzenetére


Khelben
nagyúr

Mennyiért vesztegetik?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.