Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23751) Tigi válasza CPT.Pirk (#23747) üzenetére


Tigi
őstag

Ez világit mint állat. :D

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#23752) roberto211 válasza tboy93 (#23748) üzenetére


roberto211
őstag

Azért azt tegyük hozzá oké h németből hozták a nepperek de ami itthon 250-300k az ott max 400euro azaz 120e ft ért behozhatták kb vagy kicsit többért és valakin jót kerestek... Jelen esetben haverodon..

Nem mindegy h behozottat veszel 300ért.. Vagy te magad hozod be 300ért.. Ott kint ennyi a reális ára...1000-1500 euro a tuningmentes szép civiceknek..

A legalja ami a te haverodnak van az már 100 körül is van..

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#23753) Land


Land
veterán

Van a fórumban WagonR+ tulaj? :)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#23754) tboldi válasza Land (#23753) üzenetére


tboldi
nagyúr

Már lassan 12 éve a családé egy. Miben segíthetek (ha tudok)? :)

(#23755) Siriusb válasza Land (#23753) üzenetére


Siriusb
veterán

Akad. :)

(#23756) dedike válasza Land (#23753) üzenetére


dedike
addikt

Nekem csak volt.... :D

Jó szerencsét!

(#23757) Land


Land
veterán

Van egy WagonR+os (1.3 benzinses) vezérműszíj szettem és olajszűrőm. Már 4x hirdetem meg, de senki nem jelentkezett értük. Odaadom INGYEN, akinek kell. Remélem nem minősül hirdetésnek a felajánlás...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#23758) tboldi válasza Land (#23757) üzenetére


tboldi
nagyúr

A miénk láncos, sorry. :B

(#23759) CPT.Pirk válasza Tigi (#23751) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Na most megnéztem. Világítás nélkül 1.1mA a felvétele az órának, szóval az semmi. Ha a rádió is rajta van, akkor annak van egy 10..15mA áramfelvétele a memóriához, az is rendben van. A 80mA-et lehet azért mértem korábban, mert az egyik nem túl jó műszeremet használtam. :U
Szóval marad a dolog, így okés.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#23760) Tigi válasza CPT.Pirk (#23759) üzenetére


Tigi
őstag

Akkor ezek szerint minden oké. :)

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#23761) Tomics


Tomics
addikt

Sziasztok,

2 éves swift-nél a hátsó kerék előtt a küszöb alján megjelent a rozsda, kb 1x1 centis lehet. Biztos kavicsfelverődés okozhatta, szerintetek mit érdemes vele csinálni? Vegyek ilyen javítófestéket, vagy vigyem el inkább szakemberhez?

PH! addikt since 2004

(#23762) wolf033


wolf033
senior tag

Hali!

Sx4-nél ha nem a stabi kopog a bal elejében (ki lett cserélve) aki mi a franc lehet? Ki lett cserélve mind a két oldali stabi és nem szűnt meg a kopogás.

(#23763) a_tesz válasza Tomics (#23761) üzenetére


a_tesz
Korrektor

Nincs vele tapasztalatom, de szerintem ha nem a "gyári" technológiával van javítva (értsd: márkaszerviz által, bár ők se mindig házon belül oldják meg...), akkor szerintem az átrozsdásodás elleni garanciát elbukod... Persze jó kérdés, mennyi időre tervezel az autóval :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#23764) roberto211 válasza a_tesz (#23763) üzenetére


roberto211
őstag

Jó de azert ez akkor is gáz,hogy 2 eves suzukinal az a problema h rozsda ,kavics ide kavics oda.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#23765) Tomics válasza roberto211 (#23764) üzenetére


Tomics
addikt

Az tuti hogy 2-3 hónapja még nem volt ott semmi, mert kb akkor mostam le kézzel utoljára, mindig átnézem olyankor rendesen az autót.
Bosszantó :W

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#23766) Jamby18


Jamby18
senior tag

Sziasztok! 1-es swiftnél a hátsó ülések alatt ezek milyen csatlakozások lehetnek?
Előre is köszi ;) hangszóróét már megtaláltam szal ezek nem azok. :D

[ Szerkesztve ]

(#23767) LamaCube válasza Kornel (#23652) üzenetére


LamaCube
addikt

Sziasztok!
Szombaton megvolt egy 114 km-es távom, 2 személlyel+ egy fél disznó felbontva :D. 80%-ban országút 70-90 Km/h. Ugyanazon a kútfejen tele tankolva csurig. 5,07 l-ert tudtam rátankolni, ha jól számolom kb. 4.44 volt a fogyasztás. Úgy néz ki a rövid távok nem fekszenek neki, /mint minden autónak/ tehát a fogyasztás szerintem jó. Vagy az asszony lába nehéz :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23768) máyköl válasza LamaCube (#23767) üzenetére


máyköl
veterán

Szinte biztos voltam benne...
Nem sok autó létezik, aminek fekszik a folytonos rövidtáv a fogyasztást tekintve. :)

(#23770) tboy93 válasza LamaCube (#23767) üzenetére


tboy93
nagyúr

Érdekességképp, hogy nem vagy egyedül, én mióta megvettem az autót, mindig tele tankolok és írom a fogyasztást. Legrosszabb fogyim vizsgaidőszakban volt most januárban, amikor csak barátnőmhöz mentem 4km-re, mindig hideg motorral. Így 100km-en 8.7-et evett meg az 1.4 90le civic. Vizsgaidősuck után, mentünk egy kört Lengyelországban, 90-100-as tempó, 1200km, 5,82L/100km. Mindkettő szélsőséges érték, az átlagom 6.5-6.7 körül van.

(#23771) LamaCube


LamaCube
addikt

Köszi mindenkinek! Elfogadom, akkor, hogy a rövidtáv ennyire megdobja a fogyasztást, de tényleg nem azon a pár ezresen fog múlni. :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23772) roberto211


roberto211
őstag

SZUZZZUKI!!444 :D

Kezd meghalni a topic, tegyetek már bele valami életet!. :)

Kezdem én....

#csakasuzi . :D (amúgy nyilván nem csak a suzi, de vicznek elmegy na.. ) :)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#23773) Kornel


Kornel
veterán

Nagyon fogtok utalni, ha fiatot veszek? :D
Jo kis bravo 1.4 tjet 150 ps.
Suzukiban nincs alternativaja...

(#23774) dedike válasza Kornel (#23773) üzenetére


dedike
addikt

Na mennnyé mán' innejt ee, he! :Y ;]

(Ennyire nem lehetsz kiéhezve valamilyen autóra..... :R )

Jó szerencsét!

(#23775) roti86 válasza Kornel (#23773) üzenetére


roti86
őstag

az nem kokszosodik csak a vag tsi-k? :U

(#23776) roberto211 válasza Kornel (#23773) üzenetére


roberto211
őstag

Ugy latom hatott rád autós topicba 1-2 forumtarstol #csakazolaszessemmimas duma.

Megfogod banni .. Csábító a tjet 150lo de .....te tudod.

Inkabb vennel meg egy sss t oszt annyi..

1,6ert megvenned,200bol vmi lopás elleni cucc,gps track stb es kesz.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#23777) Kornel


Kornel
veterán

SS jo volt, szep volt, elveztem volna meg, de ennyi.
Ha ez kell nekik, felrakjak a trelerre.
Amugy meg piszok draga szervizelni, tobbe kerulnek az alkatreszek, mint egy hondahoz.
Amugy bem kokszododik, mint a tsi meg a bmw turbo benzin.

(#23778) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok! Beneveznék én is egy 1.3 8v-vel, 98-as, 3 ajtós. Megvan már 3,5 éve, megbízható kis jószág :)

Most volt vizsgán, illetve kapott egy nagyszervizt:

- Shell 5W40 olaj + gyári olajszűrő + új leeresztőcsavar és alátét + Jakoparts levegőszűrő
- Xado 75W90 váltóolaj
- hűtővíz cserélve, -60 fokra belőve
- Textar félyfolyadék
- új féktárcsa - Jakoparts
- új fékbetét - Textar
- új fékpofák hátra - Mintex
- bal hátsó fékmunkahenger feladta a harcot, kapott egy újat - márkára nem emlékszem

(#23779) pjen válasza ^Clown (#23778) üzenetére


pjen
félisten

Szia az a mínusz 60 nem valami sajtó hiba?

(#23780) ^Clown válasza pjen (#23779) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Fogalmam nincs, nekem elég annyi, hogy le van cserélve, keni a vízpumpát, és nem fog belefagyni köv. télen :)

(#23781) Motion_Blur válasza ^Clown (#23780) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ugye a fagyálló -72 fokos, és rá van írva hogy mindenképpen hígítani kell, jellemzően -36 fokra. A -60 fokos szinte teljesen tömény.

Persze nem kötekedni akarok, csak ebben a témában most otthon érzem magam mert én 2 napig cseréltem a fagyállót :D kíváncsi vagyok hogy ez szervizben hogy megy, átöblítik-e a rendszert többször stb.

Jó hogy ennyit rászántál amúgy, meg fogja hálálni a törődést az autó :R

mennyi volt amúgy a szerviz? Ha lehet akkor tételesen :B

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23782) máyköl válasza ^Clown (#23778) üzenetére


máyköl
veterán

Tyű, az a -60 nagyon tömény. ;]
Lehet érdemes leengedni egy keveset, és deszt.vizet ráönteni.

(#23783) Motion_Blur válasza máyköl (#23782) üzenetére


Motion_Blur
félisten

De mindenképpen akkor ha már nem lesznek mínuszok. Hátha nem keveredik el megfelelően pár napig.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23784) Hego válasza Kornel (#23773) üzenetére


Hego
tag

Like :D Még a végén márkatársak leszünk ;)

i5 3450, 2x8GB @1600mhz, 1050 Ti

(#23785) gerii


gerii
addikt

A Baleno drágább lesz a Swiftnél.
Azt a tömeget hogy a fenébe hozták össze?

(#23786) dedike válasza gerii (#23785) üzenetére


dedike
addikt

Gondolom nem sajnálták a nagy szilárdságú acélt a gépből, onnan ahová az kell, a többi részéhez meg megvették Zwickauból a liszenszt.... :DDD ;]

Jó szerencsét!

(#23787) máyköl


máyköl
veterán

Régi swiftnél mennyi lesz a súlyadó kb.?

(#23788) ^Clown válasza máyköl (#23787) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Most fizettem be, 7K volt egy évre.

(#23789) máyköl válasza ^Clown (#23788) üzenetére


máyköl
veterán

Köszönöm!

(#23790) LamaCube válasza máyköl (#23787) üzenetére


LamaCube
addikt

Az asszonyénak, 95-ös 1.0-es Swiftnek /Szegeden/ 4900, ha jól emlékszem.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23791) Járókeret


Járókeret
senior tag

sziasztok!

ha annyit mondok a szerelőnek,hogy nagyon megugrott a fogyasztása a kocsinak, akkor tudja,hogy mit kell átnézni/megnézni esetleg cserélni,javítani, vagy ez így eléggé komplex és nem fog tudni mit mondani/csinálni ?

'99 swift 1.3

utoljára 17 liter ment bele, tudom,hogy hol állt a mutató és kb 180 km-t fogok vele menni össz.
nem hinném,hogy folyna, mert nincs alattam tócsa.

(#23792) dudika10 válasza Járókeret (#23791) üzenetére


dudika10
veterán

" ... utoljára 17 liter ment bele, tudom,hogy hol állt a mutató és kb 180 km-t fogok vele menni össz. ..."

Ne haragudj, de micsoda? :F

Fogyasztást mérni úgy lehet, ha teletöltöd (mondjuk egy kattanásig), mész 3-400km-t, majd ugyan azon pisztollyal, ugyan úgy egy kattanásig például, teletöltöd még egyszer. Nem másik kútnál, de még csak nem is másik kútfejen.

Egyébként az, hogy megugrott a fogyasztás elég kevés infó.
Ha megváltozik a vezetési szokásod, változik a fogyasztás. Ha tegyük fel 25km helyett 10km-re jársz dolgozni, az helyből plusz 1-2 liter, és ehhez hozzá jön még az időjárás. A fogyastásnövekedés önmagában még nem jelent hibát.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#23793) Járókeret válasza dudika10 (#23792) üzenetére


Járókeret
senior tag

tudom,hogy a legpontosabb úgy, ahogy te is írod
amúgy pont 10 km a meló hely, de így is sokkalom azt a 9-10 L fogyasztást. még jó,hogy olcsó a benya. 400 huf-nál nemtom mi lenne

(sacc-ra tudom,hogy hol lesz a vége az utolsó tankolásnak, ezért is írtam a 180km-t)

[ Szerkesztve ]

(#23794) ^Clown válasza LamaCube (#23790) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Én Bp. XI. kerületben fizettem ennyi, 1.3-asra.

De hogy mire fel, gyalázat mennyire szarok az utak...

(#23795) máyköl válasza Járókeret (#23793) üzenetére


máyköl
veterán

Ha 10km -re jársz, persze, hogy nagy a fogyasztás.
Még hideg a motor, szivatózik folyton...
Így nem lehet reális fogyasztást lemérni, menj el hosszabb távra, 100-200km -re, ami ott kijön, az lesz a te valós fogyasztásod.

(#23796) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Üdv urak!

Cimborámnak szeretnék segíteni. Tudnátok tippet adni arra, hol találhat '96 utáni jobbos fényszórót a Swifthez? Az utángyártott darabok kiesnek, azoknak rossz a vetítési szöge.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#23797) dnelb válasza Petyyyyy (#23796) üzenetére


dnelb
veterán

pl, jofogas, vatera, bontók. De az elsőben kapásból látok 3 bontódó swiftet..

[ Szerkesztve ]

(#23798) Petyyyyy válasza dnelb (#23797) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Köszönöm. :R

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#23799) dudika10 válasza Járókeret (#23793) üzenetére


dudika10
veterán

Amíg nem töltöd tele, nem mész vele 400km-t és nem töltöd tele ugyan azon kútfejen, addig nincs miről beszélgetni.
Lehet mérni úgy is, ha mindig rátöltesz, csak nem egyszeri alkalommal, hanem mondjuk 10-20-50 rátöltést átlagolva. Ha mondjuk 2 literes pontossággal be tudod lőni a kiindulási és a végső üzemanyagszint különbséget (bár elképzelésem nincs, hogy, szerintem 5 literes pontossággal sem találnám el...), akkor 10 rátöltést átlagolva, még mindig 0.2 liter pontatlanságod lesz, 1 mérésnél meg 2 liter...
1-2 liter differencia még két pisztoly közt is lehet.

Egyébként télen, napi 2x10km-en a 8 litert ez is meg tudja inni. Lényegében el se éri a motor az üzemi hőmérsékletet.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#23800) LamaCube válasza ^Clown (#23794) üzenetére


LamaCube
addikt

Mire fel? A stadionoknak is épülnie kell valamiből... :W

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.