Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#951) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Nem tudok vásárolni...nem tudom miért, amikor rákattintok a "FIzetés"-re, azt írja, hogy váratlan hiba lépett fel, forduljak a Support-hoz. Kb. 4 órája ez van...mással is? PayPal-al fizetnék.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#952) polonic válasza TazLeacher (#951) üzenetére


polonic
félisten

Nekem is volt valami probléma paypalos fizetésnél. De nem tudom, hogy ezt írta-e ki, mint neked. Én akkor hagytam úgy, aztán később megtudtam venni, amit akartam.

(#953) TazLeacher válasza polonic (#952) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi, akkor mind1, a holnapot mostmár megvárom, hátha becsúszik valami jó akció, ha nem akkor megveszem, amit akartam. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#954) TazLeacher válasza polonic (#952) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Továbbra sem megy (a Batmant megvettem, de mást megint nem tudok), írtam a supportnak.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#955) polonic válasza TazLeacher (#954) üzenetére


polonic
félisten

A fene tudja mi lehet a baj. Melyik játékkal van probléma?
A batmant én is beszereztem. :)

(#956) scope2007 válasza kacsaesokos (#923) üzenetére


scope2007
addikt

sajna még mindig nem jó.. volt már format meg minden.. :W :W :W

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#957) TazLeacher válasza polonic (#955) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Megoldódott. Csináltam Screen-eket, és írtam a supportnak. Azt kellett csinálnom, hogy a STEAM könyvtárból ki kellett törölnöm mindent, kivéve az apps könyvtárat és a steam.exe-t. (Előtte ki kellett lépnem a steamből). Gép újraindít, stem-be belép, és működik.

MÁS:
Tudja valaki, hogy mitől van az, hogyha bárki ránéz a profilomra, ott meg tudja nézni, hogy milyen játékaim vannak. Ott kiírja, hogy "View all 47 games", de ha belép a profilomba (vagy én a kliensben megszámolom), ott csak 38 van. Miért ír akkor 47-et? :F

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#958) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Üdv! Azt meg lehet valahogy csinálni, hogy a már meglévő, de steam-es verzióban is létező játékomat valahogy beregisztráljam steam-re? Több olyanom is van, ami létezik, de a kódot nem fogadja el a rendszer (szemmel láthatóan a formátuma is más, mint amiket példának mutat), illetve van aminek anno még nem is volt telepítőkódja (UT game of the year). Van erre valami megoldás, vagy kizárólag az, ha megveszem még 1x (ezúttal steam-en keresztül)?

Sent from my keyBoard

(#959) TazLeacher válasza N€T0X|N (#958) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ezeknek a játékoknak a kulcsát fogadja el a STEAM, a többinél nincs más választás, mint megvenni újra.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#960) bivalyolo


bivalyolo
őstag

hali

lehet h már volt ilyen kérdés, próbáltam rákeresni de nem találtam..

szóval tegnap újraraktam a win-t és a steam így indul:

a steam a d-n van és ahhoz nem nyúltam.

ha nyomok egy cancel-t akkor rendesen be is tud lépni ahogy kéne. működik is minden ahogy kell.
viszont parancsikont nem tudok vmiért kirakni mert akkor újra le akarja töltetni velem ami fenn van. :F

ha jól emlékszem legutóbbi win telepítésnél nem volt ilyen akkor rendesen ment pedig akkor is csak simán kiraktam az ikont az asztalra..bár lehet rosszul tudom már régen volt..

"Let's agree to disagree!"

(#961) N€T0X|N válasza TazLeacher (#959) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Hát ennek nem örülök, mert akkor sajna az UT3-on kívül nem lesz több beregisztrálva (az meg már be van). Na mindegy. Köszi az infót!

Sent from my keyBoard

(#962) ollie válasza bivalyolo (#960) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbáld adminként futtatni (jobbgomb az exe-n és futtatás rendszergazdaként), legalább egyszer.

Mindenkinek kérdés: áttegyem a topikot a játékok közé?

***

(#963) TazLeacher válasza ollie (#962) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szerintem igen, talán többen figyelnék, kicsit jobban pörögne.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#964) bivalyolo válasza ollie (#962) üzenetére


bivalyolo
őstag

sajnos ugyanaz a helyzet így futtatva is :(

"Let's agree to disagree!"

(#965) Gordiann


Gordiann
őstag

Sziasztok!

2 kérdésem van:

1. A steam milyen idő szerint dolgozik? USA (nyugati/keleti part?), Anglia?
Tehát a 10am -kor végetérő akció nálunk hány órakor van?
2. Milyen hátránya van annak, hogyha nem paypal-on keresztül fizetek steam-en? Tehát csak simán bankkártyával direktbe...

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#966) whatever válasza Gordiann (#965) üzenetére


whatever
aktív tag

Seattle-ben vannak a nyugati parton, tehát nálunk 19 óra van akkor. Viszont pont most lesz egy hét, amikor csak 18 lesz, mert ott később van óraállítás.
Nincs hátránya, csak kicsit több adatot kell megadni, de beállíthatod hogy tárolja és akkor azzal sincs több gond.

bivalyolo, nem értem a problémát. Minden alkalommal így indul miután telepítetted a szolgáltatást? services.msc -ben megjelenik a steam client service?

[ Szerkesztve ]

(#967) bivalyolo válasza whatever (#966) üzenetére


bivalyolo
őstag

épp ezaz h nem telepítettem mert nem akarom telepíteni mert már fenn van a d-n.

amikor a mappájából elindítom az steam.exe-t kidobja ezt a szöveget amit betettem ide és ha nyomok egy cancelt minden stimmel, bejelentkezik ahogy kell. viszont ehhez onnan kell indítanom..

viszont ha ugyanezt az exe-t kirakom asztalra parancsikonnak és azt indítom el nincs szövegelés hanem húzza le szépen a szükséges fájlokat és pakolja tele velük az asztalt.

de lehet az lesz h ami fontos arról csinálok backupot és újrahúzom a steamet...

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#968) #65675776 válasza TazLeacher (#963) üzenetére


#65675776
törölt tag

És az miért szempont, hogy pörögjön?

bivalyolo: És miért Cancel-t nyomsz? Illetve ha nem telepíted a service-t, akkor miért csodálkozol, hogy problémás a működés?

[ Szerkesztve ]

(#969) bivalyolo válasza #65675776 (#968) üzenetére


bivalyolo
őstag

ha telepítem akkor se történik semmi mert ugyanúgy ha kirakom az ikont az asztalra szépen lehúzza magának az összes fájlt és ami fenn volt az meg elveszik.

de már megoldottam. :)

"Let's agree to disagree!"

(#970) whatever válasza bivalyolo (#967) üzenetére


whatever
aktív tag

A steam service csak annyit tesz, hogy pl ha a böngésződben rányomsz egy steam://install/6130 linkre, akkor felteszi a Shank demot, vagy pl steam://connect/80.249.166.34:27040 bemegy arra a serverre a game-monitor oldalról. Tehát a windows-steam kommunikációt segíti, ezt minden win telepítés után ajánlott feltenni. Alapvetően ez pár registry bejegyzés lenne, XP-n erre nincs is szükség, csak a vista/win7 féle UAC miatt egy külön szolgáltatást kell indítaniuk, hogy módosíthassanak benne, meg a steam telepíthessen directx fájlokat, admin módban indíthassa a játékokat hogy azok menthessenek a documents mappákba és hasonló dolgok.

(#971) csana válasza Gordiann (#965) üzenetére


csana
senior tag

10am = 19:00 nálunk

(#972) TazLeacher válasza #65675776 (#968) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mert akkor pl. lehet kaptam volna már választ a #957-ben feltett kérdésemre, illetve másoknak sem kellene 2 napot várniuk. :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#973) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Ha még nem lett volna: Óriási Halloween akció a Steamen!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#974) polonic válasza PhoenixK (#973) üzenetére


polonic
félisten

Nagyon jó leárazások vannak. De pont nincs benne az, ami érdekelne.

(#975) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Tudna nekem segíteni valaki (megbízható embereket keresek)? Egy L4D2-t szeretnék venni a Steam-en (a mostani Halloween leárazás keretén belül). Csak maga a L4D2 érdekel (6,99€), nem a bundle verzió.
Fizetni átutalással tudok, a játék megérkezése után. PHmegbízhatóságon rám lehet keresni bátran.

Megoldódott. Nagy köszönet polonic kollégának! :R

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#976) EkSYS


EkSYS
senior tag

Sziasztok!

Halkan kérdezném azt hol lehet beállítani a steam-en hogy hova toltson le / installáljon. Sajna egy SSD a C-m igy kezd veszesen tele lenni es mar sok idot toltottem azzal hogy megtalaljam a download utvonalat, de nem ment :F
kosz

Eki - az eredeti

(#977) Zolás válasza EkSYS (#976) üzenetére


Zolás
addikt

A steam mindig a saját mappájába tölti a játékokat.
Ha az egész mappát átmásolod egy másik vinyóra ugyanugy megy tovább nem kell ujra letöltened a játékokat.
Jótanács: Ne másold a steamet ékezetes mappába :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#978) Winner_hun válasza EkSYS (#976) üzenetére


Winner_hun
félisten

Sajna egy SSD a C-m

Ha gondolod egy azonos méretű HDD-re cserélhetünk:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#979) Zolás válasza Winner_hun (#978) üzenetére


Zolás
addikt

:DDD
Hogy erre nem is gondoltam :o

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#980) EkSYS válasza Winner_hun (#978) üzenetére


EkSYS
senior tag

ok...de meg ugy kb 15000-et fizetnek neked es hazhoz is megyek

Eki - az eredeti

(#981) polonic válasza EkSYS (#980) üzenetére


polonic
félisten

Én tízezerrel is beérem. :)
Én nyertem? :U

(#982) #65675776 válasza EkSYS (#976) üzenetére


#65675776
törölt tag

Én meg halkan mondom, hogy topicban le lett írva a megoldás, csak meg kell keresni.

(#983) Vico87


Vico87
tag

Másnak sem működik a Steam? Pontosabban: a progiban be tudok jelentkezni, látom a játékaimat és játszani is tudok, de a webes cuccok (store, community) nem mennek rendesen (azt mondja, hogy nem jó a jelszóm). Storeban pl semmit sem lehet hozzáadni a kosárhoz.

(#984) ollie válasza Vico87 (#983) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én ezt kapom most, ha valamit be akarok tenni a kosárba:

Unable to connect to server. Server may be offline or you may not connected to the internet.-101

***

(#985) Vico87 válasza ollie (#984) üzenetére


Vico87
tag

Biztos sokan vásárolnak, jók a halloweeni akciók. :K

(#986) ollie


ollie
MODERÁTOR

Úgy néz ki, mostanra megjavult.

***

(#987) EkSYS válasza #65675776 (#982) üzenetére


EkSYS
senior tag

köszi!

tényleg csak ennyi lenne? áthelyezem a mappát a d-re és kész?. :R

Eki - az eredeti

(#988) #65675776 válasza EkSYS (#987) üzenetére


#65675776
törölt tag

Igen.

fLeSs hsz-aira keress rá, és találsz megoldást arra is, hogy több helyen legyenek a játékaid.

(#989) rt06


rt06
veterán

Hi!

nem biztos, ez a legmegfelelo topic, de lenne nemi problema source dedikalt szerverrel linux-on

adott egy p3-as gep, ket darab egyenkent 450 mhz-es procival, 768mb sdr memoriaval, hardened gentoo linux-szal
erre felment portage-bol a steam, amivel utana letoltottem egy cstrike (1.6) es egy css (cs source) dedikalt szerver
mindkettohoz van harom binaris (i486, i686, amd), illetve egy inditoscript, mely az elobbiek kozul a gepnek megfelelot inditja
ahhoz, hogy hardened gentoo-n menjen a dolog, a pax miatt modositani kell a binarisokat, ezt a paxctl elvegzi

cs 1.6 eseteben nincs is semmi gond, a hlds_i686 elindul, a szerver fut

css eseteben van gond, aholis az srcds_run (az inditoscript) is gyanus, szerinte az i686-hoz kellene sse2 (amennyire tudom, a i686 csak mmx-ot tartalmaz, meg sse-t sem), ezert az srcds_i486-ot probalja inditani, viszont az nem indul, az alabbi ket sort irja csak ki:
console initialized
killed

probaltam debug modban is futtatni, de az eredmeny hasznalhatatlan, raadasul a coredump is kisebb a gdb szerint mint kellene

van barmilyen otletetek, mi lehet a problema, vagy hogy mit robaljak?

valaszotokat elore is koszonom,
Udv: VladimirR

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#990) rt06 válasza rt06 (#989) üzenetére


rt06
veterán

bump

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#991) pendre54


pendre54
addikt

Űdv !

A következő probléma megoldásához kérnék segítséget, bízva a kollektív bölcsesség erejében.
Minden előzmény nélkül, egyik napról a másikra , nem tudom elérni a Steam fiókomat, ami már több napos probléma. Miután megkisérlem a belépést a fiókomba, egy hibaüzenetet kapok, amiben valami olyasmi olvasható, hogy a Steam-el nincs kapcsolat, ami vagy az internet problémája, vagy a Steam hálózaté, és érdeklődjek a Steampowered.com-on. Na ezzel az a gondom, hogy jó negyven évvel ezelőtt az angol tanulás kimaradt az életemből, mivel akkor még az orosz lőn a kötelező, így a megjelenő üzeneteket is a Google fordítóval próbálom megérteni.
Természetesen már végigolvastam jónéhány hozzászólást, hogy kiokosodjak, de eddig semmi nem vezetett eredményre. Röviden leírom, hogy a hozzászólások alapján mikkel próbálkoztam.
1. Töröltem a Steam mappából a clientregistry.blob-ot, majd újraindítás. (többször is)
2. A Steam könyvtárból töröltem mindent, kivéve a Steamapps könyvtárt és az indító exe fájlt, majd újraindítás.
3. A Steam törölve a D meghajtóról, majd újra telepítve a C meghajtóra.
A lényeg, hogy minden próbálkozás után a fenti hibaüzenetet kaptam, ezért kérném a segítségeteket, hogy mivel lehetne még próbálkozni.
Előre is köszönöm a segítséget.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#992) #65675776 válasza pendre54 (#991) üzenetére


#65675776
törölt tag

Esetleg ha egy képernyőmentést linkelnél a hibáról, akkor megfejthetnénk mit is ír.

Egyébként akár tűzfalprobléma is lehet.

(#993) dbius válasza pendre54 (#991) üzenetére


dbius
veterán

Nem telepítettél mostanában új tűzfalat a gépre, ami esetleg tiltja a steam kapcsolatait?

Ha van fent tűzfal, akkor a steamhez rendelt szabályokat próbáld törölni, majd újraindítani a steamet.

(#994) KubanitoS válasza pendre54 (#991) üzenetére


KubanitoS
veterán

Valamiért nem engedi a géped, hogy a Steam csatlakozzon az internetre. Számomra is tűzfal problémának tűnik...

A Steamet át is lehet állítani magyar nyelvűre, ami egy pár helyen ugyan nagyon gyengén van fordítva, de feltehetően segítene neked a könnyed eligazodásban.

Menete:

1. jobb klikk a steam ikonon (jobbra lent), válaszd ki a "store" funkciót
2. Feljön a Steam ablak, válaszd ki a "steam" gombot balra fent és kattints a "settings" gombra
3. Válaszd ki az "interface" fület és a legfelső legördülő menüből keress rá a magyar nyelvre. Alapból "english"-en van.
4. Újraindítás után magyar nyelvű lesz a Steamed.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#995) pendre54


pendre54
addikt

Köszönöm a válaszokat, de a tűzfalproblémára már én is gondoltam, teljesen kikapcsolt tűzfallal is próbálkoztam, sajnos eredmény nélkül. Nagyon úgy tűnik, hogy a Steames cuccaimtól végleg érzékeny búcsút vehetek, és újakat sem lesz értelme venni. Ebben az évben pedig még tervbe volt véve a Mafia II és az új Cod, de több mint húsz ezer ft.-ot nem kockáztatok.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#996) KubanitoS válasza pendre54 (#995) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én még így is a tűzfalra gyanakszom, vagy a vírusirtóra, amely lazán korlátozhatja a Steam működését. Valami megakadályozza, hogy a Steam csatlakozzon az internetre. Nekem is Comodo antivírusom van és az már sokszor akkor is sír, ha én magam indítok el valamit és nekem kell eldöntenem, hogy engedélyezem-e hogy hozzáférjen-e az adott program a gépemhez, vagy sem. Ha ekkor rosszat választok, a program nem fog működni.

Ha semmi nem megy egy gép formázás még mindig ott van, mint lehetséges megoldás.

Nem szabad feladni, csak mert egy adott javaslat nem vált be...

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#997) gaborbol


gaborbol
őstag

Pentek este megvettem a risen-t, gondoltam hetveten akkor game on.

Letototte, elinditom, nem sikerult a cd key szerverhez kapcsoldoni. :(

Rakerestem elso talat steam, forum, 200 hsz, senkinel sem megy, mindenkinek ezt dobja.
A steam b@szik a vevoket vagy a tulajokat tajekoztatni a hibarol, vagy a megoldas varhato datumarol.
Nem hiszem el, hogy egy ekkora cegnel nincs ott egy ember pentek ota, aki legalabb 2 sort ki tudni biggyeszteni, vagy legalabb letiltana a jatek megvasarlast amig meg nem oldjak a gondot.

Amikor mevettem a TF2-t, a kulonboz steam error-rok, server was too busy- check later szarral parszor annyira felhuztak, hogy megfogadtam soha tobbet nem veszek naluk gamet.

Megis megvettem, megint rabasztam.

De ezen tul lehet barmekkora akcio, megveszem szepen boltbol, ebayrol, barhonnan, de innen soha tobbet. Fent lesz a polcon ahogy regen,megveszem-felrakom, megy 24/7-be aztan ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#998) ollie válasza gaborbol (#997) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ehhez a hibához pont nincs köze a Valve/Steam-nek.

***

(#999) gaborbol válasza ollie (#998) üzenetére


gaborbol
őstag

Elinditom a steam klinest, amin kereszteul megvettem a jatekot, es ott ez az ablak jon be:

En rendszergzadakent dolgozom(It support), ha mi eladunk egy dell szervert, windows sbs2008, es az ugyfel pentek este telefonal, hogy nem megy pl a levelezese:
Akkor en nem mondom neki,hogy miert engem hiv,ott a Dell, MS, ISP, hanem megoldom a hibat tart ameddig tart, de az lenne a minimum, hogy odarofogok valamit.

[ Szerkesztve ]

(#1000) dbius válasza gaborbol (#999) üzenetére


dbius
veterán

Ez a hiba általában azt jelenti, hogy kifogytak a cd kulcsokból, én is jártam már így valamelyik játékkal. Magyarul több db. játékot adtak el, mint amennyi kulcsuk volt hozzá...

Hét elején fog szerintem megoldódni a probléma, akkorra szoktak tudni kulcsokat "szerezni".

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.