Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#1601) Allien válasza ollie (#1599) üzenetére


Allien
veterán

Szerencsére lehet szelektálni. Anno pl a H0-s vasutamat is próbáltam össze válogatni, volt pár komolyabb mozdony is, és pár "gőzös" is. Azért (IS) vettem meg ezt, mert ha csak egy kicsit is át jön a feelingje a dolognak, már megérte azt az 1500 forintot, és ha kapok tippeket, mint pl polonic hsz-jében, csak örülök neki. Régen sokat szemezgettem pár PIKO csodával, de esélyem se volt megvenni. Érdekes, MA sincsen esélyem megvenni a H0-s cuccokat. ;] Az összes DLC-t ebből következően nem is fogom megvenni, mert még a 100 euró is brutális számomra. Akkor inkább apránként, ha akcióznak párat hozzá veszek, oszt jóvan.
Mellesleg, ez a DLC-s dolog se mai, az összes Battlefieldet megvettem, mega MoH-kat is, akár felfoghatjuk, hogy az összes DLC. :K A BF2-höz pl kapásból 3 kieg jött, amiből egyetlen egynek volt igazi értelme, csak azt meg kevesen szerették meg. Tehát engem ennél a "játéknál" nem zavar ez a sok-sok cucc. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1602) Allien válasza polonic (#1600) üzenetére


Allien
veterán

Ezt láttad?
Ja, ezt másnak is ajánlom, bár még nem próbáltam ki, de egy jelenleg ingyenes letöltés.

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1603) polonic válasza Allien (#1602) üzenetére


polonic
félisten

Szuper! Köszi!
Írsz egy steam azonosítót? Felvennélek.

(#1604) Allien válasza polonic (#1603) üzenetére


Allien
veterán

Hehe, ez már megtörtént! ;) Ha megnézed a trainsim játéknál a "barátlistádat", ott leszek, szerintem. Legalábbis, én látlak ott. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1605) polonic válasza Allien (#1604) üzenetére


polonic
félisten

Tényleg! Én is látlak. Annyi ismerősöm lett már steamen, hogy nem tudom beazonosítani már őket, meg nem is emlékszem kik és kiket vettem fel. :D

(#1606) ollie válasza Allien (#1602) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez tök jó, esetleg betehetnéd az ingyenes játékok topikba is, hátha többen ráharapnak,

***

(#1607) polonic


polonic
félisten

Fenébe, gta 4 most sem lett napi akciós.

(#1608) #65675776 válasza polonic (#1607) üzenetére


#65675776
törölt tag

CS:S fan-ok viszont megkapták a szokásos dózist.

(#1609) Amantius válasza polonic (#1607) üzenetére


Amantius
senior tag

Sok nap van még. :)
A Borderlands DLC-k végre meglesznek.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#1610) danih


danih
addikt

Na, most viszont szórni fogok :)
CS:S (cheaterek rejoice), BF2, Arma2, Overlordok tuti, talán Ghost Recon-ból valami, esetleg Borderlands DLC-k.

(#1611) KubanitoS válasza danih (#1610) üzenetére


KubanitoS
veterán

Tudván, hogy nem veszek semmit a mostani hozatalból utólag már örülök, hogy megvettem Mass Effect 2 Deluxe-ot. Főleg annak tudatában, hogy a bolti változat ugyan kb 600 forinttal olcsóbb, de még egy nyamvadt kézikönyvet sem sikerült berakni a DVD tokba, a doboz elég gagyin néz ki és nem játszahtó teljesen angolul sem a játék. Gondolom a magyar felirat minimum kötelező. Elméletileg ez a Deluxe változat tartalmaz még pár új cuccost is.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1612) danih válasza KubanitoS (#1611) üzenetére


danih
addikt

Mi a halált jelent az, hogy "a játék teljesen angol nyelven NEM játszható"?
- "féligangol" nyelven játszható :)
- egyes dialógusok angol nyelven hiányoznak?
először látok ilyet...

(#1613) Allien válasza ollie (#1606) üzenetére


Allien
veterán

"ingyenes játékok"? Ilyen totyikot nem latok... :B
Eredeti akar lenni? :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1614) dbius válasza Allien (#1613) üzenetére


dbius
veterán

Erre gondolt szerintem: [link]

(#1615) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Várom az ötletarzenálokat hogy ezzel mit csináljak hogy menjen a steam.

Se repair, se full reinstall nem oldotta meg a problémát.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1616) bpx válasza Winner_hun (#1615) üzenetére


bpx
őstag

várj holnap reggelig :D

én meg a saját lementett backupomból nem tudok játékot telepíteni, mert azt a hibát kapom, hogy túlterheltek a szerverek...

(#1617) Neoteric válasza Winner_hun (#1615) üzenetére


Neoteric
addikt

Én egy hétig szenvedtem ugyanezzel, és nem bírtam rájönni hogy mi a hiba oka.
Egyik napról a másikra ilyen lett.
Format C + win reinstall után jó lett.

PSN: ne0teric_sAN

(#1618) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Kellene pár ember Borderlands: Game of the Year - FOUR pack vásárlásához?

Ha valaki úgy gondolja, akkor jelentkezzen, máris csak ~18.75 euro lenne darabja :K

read-only mode on the forum

(#1619) Winner_hun válasza bpx (#1616) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hetek óta ez van...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1620) Winner_hun válasza Neoteric (#1617) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem fogok ez miatt új rendszert felhúzni. Mondjuk amúgy se használom a steam-et csak néha jól jönne.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1621) KubanitoS válasza Winner_hun (#1620) üzenetére


KubanitoS
veterán

A windows tűzfalból szedd ki a Steamet, ne jelenjen meg még a biztonságos programok között sem, majd újból rakd vissza.

Ha van a gépen Spybot Search and Destroy, akkor töröld le, ugyanez a helyzet az Advanced Systemcare nevű programmal is.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1622) Winner_hun válasza KubanitoS (#1621) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tűzfalam nincs, ilyen felesleges dolgokkal nem élek:) Spybot S&D van, eddig is volt, nem volt vele gond. Az Advanced Systemcare-re gondoltam hogy gond lehet vele, nem túl régóta van fent. Amely registry-s steam-es bejegyzéseket piszkált azokat visszaállítottam de az se segített. Esetleg a programon belül mit kéne be/átállítanom hogy fentmaradhasson és a steam is menjen?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1623) szacsee


szacsee
nagyúr

Skacok most vettem EA Store-nál 6,5 euro a BC2: Vietnam....
Féláron mint a steamen. :C

Digital Deluxe Edition is 17 Euro, amiben ha jól sejtem a BC2 és a Vietnam is benne van...de ezt ellenőrizzétek vásárlás előtt.

[ Szerkesztve ]

(#1624) JSaN


JSaN
addikt

Ma se vettem semmit, varok tovabb. Dawn of war 2 goldot akarok veni akciosan, sajna multok hiba volt hogy nem vettem meg 10 euroert. De ha majd most is lesz akkor lecsapok.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#1625) AtHoS válasza szacsee (#1623) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem bíznak semmit sem a véletlenre az EA-nál.

Betettem a Vietnamot a kosárba, majd egy új eastore oldalon rákerestem a Digital Deluxe Editionra. Ekkor bedobta ezt az ablakot:

Itt kiválasztottam, hogy túl magas az áruk és megkaptam az ígért 10%-os engedményt ;]

read-only mode on the forum

(#1626) szacsee válasza AtHoS (#1625) üzenetére


szacsee
nagyúr

Remélem menni fog a Steames BC2- vel..
DLC oldalon nem látom a Vietnámot, viszont a BC2 főmenüben a kód beírása után aktiv lett a menüsora és kilistázza a szerókat is.
Viszont BC2-vel sem tudok valamiért felcsatlakozni szerverre... gondolom valami router bug.
Ha nálad Steames BC2 van és EA Store-os Vietnam, akkor nyugtass meg hogy működik.. ha majd feltelepítetted őket.:R

(#1627) szacsee válasza szacsee (#1626) üzenetére


szacsee
nagyúr

Elvileg megy vele, mivel csak a steamben nem látni a DLC fülön, viszont a játékban műkszik.
Egyik régebbi kedvenc zeném megy a menüjében amúgy... :))

(#1628) ollie válasza Winner_hun (#1622) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De gondolom routere-ed van, és akkor abban van a tűzfal.

***

(#1629) szacsee válasza AtHoS (#1625) üzenetére


szacsee
nagyúr

Megy a játék! :DD
Átállítottam a routert ezek szerint TCP - 18395 beállításra és azonnal csatlakozott.
Hangulat brutális, legalábbis átjön a feelingje nagyon. :))
Szóval DLC-nél nem fogjuk látni, de a játék mivel EA fiókhoz kötött így megy vele.
Remélem a Vietnam frissítéseit belerakják a BC2-be és akkor no para. :)

[ Szerkesztve ]

(#1630) Motaba78


Motaba78
őstag

én is beszervágyoltam hajnalban a vietnam csomagot 1820ft-ért

kód beír, elfogad, egyelőre örül :DDD, kipróbálja és nagyon kemény játékon belül, főleg a lángszórós tank :Y

(#1631) bpx válasza Winner_hun (#1619) üzenetére


bpx
őstag

ja hát azt nem mondtad
steam szerverek tegnap este gyengén muzsikáltak, azért mondtam ezt rögtön

(#1632) Winner_hun válasza ollie (#1628) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ott is ki van lőve.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1633) KubanitoS válasza Winner_hun (#1622) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mint ahogy már egyszer leírtam, a Spybot S&D-t és az Advanced Systemcaret teljesen le kell szedni a gépről.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1634) KubanitoS válasza AtHoS (#1625) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nekem nem sikerült előhozni az oldalt. Leírnád egy kicsit szájbarágósabban, mit is kell csinálni? ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1635) JSaN


JSaN
addikt

Szerintetek lehet olyat csinal hogy en veszek steamen egy gamet, es nem akarom letolteni mert nagyom sok GB. Es szomszedtol elkerem mivel neki dobozosan van meg, es a dvdrol felrakom, a CD kulcs ilyenkor mar bevan regelve. De ha eredeti mindketto, figyelmen kivul hagyja es felmenne szerintetek??? :F

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#1636) Winner_hun válasza KubanitoS (#1633) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mint ahogy már egyszer leírtam, évek óta fent van a Spybot S&D és minden gond nélkül ment a steam. A másik program meg valamennyire helyrehozta a gépem sebességét, nem biztos hogy le akarom szedni, nem véletlen, azért kéne valami kerülő megoldás, HA létezik.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1637) #65675776 válasza JSaN (#1635) üzenetére


#65675776
törölt tag

Amennyiben a játékhoz tartozik Steam-en is CD kulcs (jobbgomb a játékon -> View game CD Key) és azt elfogadja a lemezen levő telepítőkészlet is, akkor igen. Elindulni mindenképpen elindul a letöltés, de azt bármikor megállíthatod. (jobbgomb -> Pause Updating) Ne lepődj meg ha esetleg a telepítés után még töltögetni fog. Ha vannak frissítések a játékhoz, akkor azokat automatikusan letölti.

(#1638) JSaN válasza #65675776 (#1637) üzenetére


JSaN
addikt

Hmmm, kifogom probalni. Mert a videki 2megas netemmel 1 nap volt a 2D42 is letolteni.
A patchre szamitottam hogy onnan tolti, mint a legtobb steames gamet.
De legalabba megsporol sok orat, hacsak a patchet szedi online.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#1639) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

A Jézuska meglepett egy Orange Box-al, ami miatt végre megint lett volna értelme használni a Steamet, eddig régebben minden gond nélkül ment, de tegnap óta nem indul, ezzel az üzenettel:

Egy másik itthoni gépről el bírom érni a fiókomat, szóval nem a hálózat a hibás, ráadásul mindkét gépen ugyanazt a Comodo tűzfalat raktam fel, ugyanazokkal a beállításokkal, egyszóval a hiba az én készülékemben van. Nálam még van NOD32, amire írták a Steam oldalán, hogy okozhat gubancokat, ezért megpróbáltam lekapcsolni és úgy indítani, de ez se segített (ráadásul régebben ez se volt gond). Van valakinek megoldási ötlete?

Előre is köszönöm a segítséget és további boldog karácsonyt mindenkinek!

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1640) Allien válasza Winner_hun (#1636) üzenetére


Allien
veterán

Majd leszoksz az ilyenekről (mint pl S&D, meg a vírus keresők). Majd, ha sehogyse tudsz játszani, meg haza vágja a frissités után a wint a gépeden, bizti inkább félévente újra húzod a wint, minthogy szarakodj az ilyenekkel. :K Rengetegszer megszívtam. A legutolsó "CSAK" a punkbustert blokkolta, mindegy, mit csináltam, hogyan állítottam be. :W

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1641) danih válasza Allien (#1640) üzenetére


danih
addikt

Hja, dettó :)
Egyedül a win firewall-ja van bent, az is csak mutatóba. Víruskereső meg ilyesmi van egy másik partíción lévő win-ben, onnan szoktam néha ellenőrizni a biztonság kedvéért (persze eddig mindig negatív volt).

(#1642) KubanitoS válasza Winner_hun (#1636) üzenetére


KubanitoS
veterán

El kell tudnod döntened, hogy mi a fontosabb. A Steam vagy a Spybot izé. A valószínűsíthető megoldás le van írva, ez már több embernek bevált, de ha ki sem próbálod, mert neked nem felel meg, akkor nincs miről beszélni.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1643) Allien válasza KubanitoS (#1642) üzenetére


Allien
veterán

Mi a megoldás? (szerinted) :B Ugye, kinek mi.
Mekem pl van egy buherált win XP-m (kód eredeti természetesen), amivel feltelepül eleve "normális" beállításokkal, azaz nem kell utólag ki/be kapcsolni, állítani már semmit se. Valaki meg képfájlra esküszik. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1644) KubanitoS válasza Allien (#1643) üzenetére


KubanitoS
veterán

Te meg miről beszélsz? Több fórumon le van írva, hogy az Advanced Systemcare lazán kiakasztja a Steamet. Akik letörölték, azoknál megszűnt a Steames hiba is...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1645) BalaNce87 válasza Winner_hun (#1636) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nekem 1-1,5 hónapja van fent spybot és semmi baja nincs steamenek vele.

(#1646) Winner_hun válasza Allien (#1640) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem szoktam használni, lanparty után futtattam szerintem utoljára mert páran panaszkodtak hogy egy rakás vírust bekaptak. Nekem egy se jött..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1647) Winner_hun válasza KubanitoS (#1644) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezért lenne jobb csak a beállítást átállítani hogy elférjenek egymás mellett - már ha megvan rá a megoldás - mert mint írtam, bőven gyorsított a gépemen a program.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1648) AtHoS válasza KubanitoS (#1634) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Semmi különöset nem csináltam:
- Opera-t használok
- Megnyitottam a szacsee által beírt linket egy új fülön
- Itt katt az "Add To Basket" gombra, ekkor kiválasztottam a digitális verziót, mivel más nem is volt választható ill. az nyelvet és ezután mutatta mi van a kosárban
- Ekkor lemásoltam a fület: jobbklikk a fülön, majd "Másolat a fülről"
- az új fülön beírtam a keresőbe "Battlefield" (amúgy lényegtelen mit ír be az ember), majd ütöttem egy Entert
- na ekkor dobta be a 10%-os akciós ablakot, ahol tettem egy pöttyöt a magas árhoz katt a Submit gombra
- ezután újra behozta a kosarat és már rajta volt az extra 10% kedvezmény
- igaz ezután bedobtam még a Dragon Age: Origin - Ultimate Edition-t is és arra is megadta az extra 10%-ot (bár anélkül is jó ára volt :DDD )

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1649) polonic


polonic
félisten

Aki szeretné a batmant, 7,5 €.
Gta 4 még mindig nincsen. Majd pont azokon a napokon lesz, amikor nem leszek itthon és nem tudom megvenni, ha lesz egyáltalán.

(#1650) JSaN válasza polonic (#1649) üzenetére


JSaN
addikt

Nekem a mai akcio is felejtos, ellenben gyorsan megvetem méga CS:S-t.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.