Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#1051) BalaNce87 válasza TazLeacher (#1049) üzenetére


BalaNce87
addikt

A legtöbb valves játékon belül belehet állítani, talán extras és ott van hogy enable cloud, és igen ez arra jó hogy ha pl letörlöd a játékodat mindenestül és majd később újrateszed minden beállításodat eltárolja.
A beállítások pl célkereszt színe, mérete, egér érzékenység, a billentyűzetre beállított gombok, hangerő stb. A mentésekre meg nemtudom vonatkozik e mert eddig multis játékoknál használtam. Amúgy alapból engedélyezve van ott amelyik játék támogatja, csak a valve-s játékoknál lehet ki/be kapcsolni, legalabbis én így tudom. A steam fórumon lehet keresgélni 1 perc és megtalálod a cloudal kapcsolatos dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#1052) TazLeacher válasza ollie (#1050) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most a Worms-alé jártam így. Játszottam egy gépen, megcsináltam a profilt, a csapatot, meg mindent, megcsináltam a tutorialt, erre tegnap felraktam egy másik gépre, és minden elölről. Annyira nem izgatott, mert sokat nem játszottam, de most, hogy beletettem 5 órát, így már nem lenne rossz. Megnézem majd.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1053) chungee


chungee
addikt

Nagy baj van :(

Ellopták az akkontomat :( Le vaok sokkolva :O . Kérem segítsetek!!!!
Hogy miből biztos:F Haver megnézte és vmi RaZer néven vaok fenn CS:S-ztem. És 3 órája jelentkeztem be. Én kb. 2 hete léptem utoljára és nincs fenn CS-S-m. Vki tud vmit kérem segítsen sűrgősen :(

[ Szerkesztve ]

(#1054) PhoenixK válasza chungee (#1053) üzenetére


PhoenixK
őstag

Az e-mail címedre jelszó visszaállítást kértél már?

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1055) chungee válasza PhoenixK (#1054) üzenetére


chungee
addikt

Kértem, nem jött. De amint haver szólt, h 3 óra CS:S. Akkor leugrott, hogy mért nem jött.

(#1056) ollie válasza TazLeacher (#1052) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Worms Reloaded nem használ Steamworks-öt, tehát nem is fogja lementeni a mentéseid online.

***

(#1057) PhoenixK válasza chungee (#1055) üzenetére


PhoenixK
őstag

Lépj kapcsolatba a steam support-tal

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1058) chungee válasza PhoenixK (#1057) üzenetére


chungee
addikt

A linket, amit küldtél kér bejelentkezést. Hogyan jelentkezzek, amikor már nincs meg :( Újat létrehozni talán:F De annak mi értelme:F

[ Szerkesztve ]

(#1059) TazLeacher válasza ollie (#1056) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A játéklistánál ott van mellette a kis felhőcske, azaz a Cloud jelző... :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1060) bpx válasza chungee (#1058) üzenetére


bpx
őstag

maga a steam (játék, vásárlás), a fórum, és a support 3 független rendszer
support oldalon nem tudnál amúgy se belépni steam accounttal, szóvalj regisztrálj

(#1059) jer1cho: attól még nem használja, sőt a store page-en sem írja
tévesen mutatja

[ Szerkesztve ]

(#1061) chungee válasza bpx (#1060) üzenetére


chungee
addikt

Közbe rájöttem. Regeltem és próbálok írni. De szörnyű az angol tudásom, remélem megértik. És mit kell attach-olni:F Mert a textbox alján van.

(#1062) dbius válasza chungee (#1061) üzenetére


dbius
veterán

Ha volt a steam játékaid között olyan, amit kézzel aktiváltál, vagyis megvan az eredeti, dobozos kiadás, amin rajta van a cd kulcs, akkor arról a játékról készíts egy jól látható fotót - olvasható cd kulcs a lényeg - úgy, hogy mellé teszel egy cetlit, amire ráírod a steam felhasználói neved - amit elloptak -, dátumot, ill. ráírhatod fórumos nickneved is.

Ha ilyen játékod nincs, akkor korábbi steames játékvásárlásaidról kapott emailről pl. egy screenshot.

A lényeg, hogy olyan dolgot tudj nekik felmutatni, amivel kétséget kizáró módon tudod igazolni, hogy az ellopott account a Tied volt.

Soxerencsét!

[ Szerkesztve ]

(#1063) chungee válasza dbius (#1062) üzenetére


chungee
addikt

Akkor van olyanom. UT dobozos. Csinálok már is.

[ Szerkesztve ]

(#1064) chungee


chungee
addikt

Mivan ha össze vissza csal az UT-mel és a CS-mel és van 1 pár multisgémemmel:F Örökbann-t kapok azokra:F :(

(#1065) chungee


chungee
addikt

Haver nézte az ő friendlist-jában. Nick nevem chungee helyett: RaZeR. Nem semmi a tag. Felháborító. :W

[ Szerkesztve ]

(#1066) chungee


chungee
addikt

Elküldtem. 2 munkanap asszondják. Próbálok spekulálni, hogy történthet meg ez:F Ahhoz, hogy ő megváltoztassa a steam jelszót, ahhoz be kell lépnie a mélfiókomba. Mivel már meg volt erősítve a fiókom steam felé. Szal bármi jelszóváltoztatás (v. változás) mélen küldik ki a reset kódot. Akkor mért nem vette el egyből a mél fiókomat:F Talán mert nem tudott magyarul gmail-zni:F A rohadt élet. COD 4-em is ott van. Yah és csak otthon használtam steam-et. ESET SMART 4, win7. Ezexerint nem létezik tökéletes védelem:F Be WH-zik akkor szophatom :W :(

[ Szerkesztve ]

(#1067) dbius válasza chungee (#1064) üzenetére


dbius
veterán

Szerintem amikor visszaadják valakinek az ellopott accountot, akkor az ellopástól számított minden olyan dolgot semmisnek tekintenek (úgymond nulláznak), ami hátrányt okoz az eredeti tulajnak.

Legalábbis így lenne értelme, szerintem így is csinálják, de hátha meg tudja erősíteni valaki.

Szerk: egy dolog eszembe jutott: Nem volt véletlenül eltárolva bankkártya adatod a steam store-ban? Ha igen, akkor intézkedj, hogy nehogy le tudják nyúlni róla a pénzed további játékok vásárlásával!

[ Szerkesztve ]

(#1068) chungee válasza dbius (#1067) üzenetére


chungee
addikt

Bankkártya. Az is 1 szép történet :( Ellopták szeptemberben a tárcámat, benne mindennestul jogsi személyi TAJ bankari stb... és a havi fizumat. Szal ebbe nem tudnak bele kötni, mert azonnal letiltattam és igényeltem másikat. Ami ráadásul nem is olyan ami volt, mert a jelenlegivel nem tudok shop-ingolni a neten. Egy felől nem is baj, mert nagy válságban vaok. Ebben az évbe -1 havi fizuval vaok lemaradva. Lehet, h ki kapcsolják vmeik közüzemimet. Csak nemtom eldönteni, h melyik legyen az? Víz gáz vagy villany? :S

(#1069) ollie válasza chungee (#1068) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért veszed fel egyben az egész fizudat?

***

(#1070) chungee válasza ollie (#1069) üzenetére


chungee
addikt

Nem szoktam, ez kivételes eset volt. Sztem megfigyeltek messziről és tudták, h sokat vettem le. Házkutatás is volt náluk, de nem találtak semmit a rendőrök. Mindenki tudta, hogy ők voltak, csak nem tudtak rá bizonyítani.

[ Módosította: #65675776 ]

(#1071) kovsol válasza chungee (#1068) üzenetére


kovsol
titán

egyhavi elmaradás miatt nem fogják kikötni, én folyamatosan két havi elmaradásban vagyok mindennel szinte :((( vizet leszűkíteni szokták csak, de szerintem annak a munkaköltségét rádvernék utána

May the Force be with you!

(#1072) chungee válasza kovsol (#1071) üzenetére


chungee
addikt

Minden térségben más szabályok, más árszabás a közüzem szolgáltatásra vonatkozóan. Ezt mindneki tudja. És már nem 1 havi elmaradásom van, mivel szeptember óta nem fizettem :) De szerintem is a víz mellett szavazok. Mert van kertikutam. Habár most jön a fagy. Nem baj. Van hordóm és tartályom és majd abba tartalékolok :S Ha majd jó idő lesz (plussz), akkor mindig feltöltöm.

Csakhogy ON is legyen. Nem érdekel ha nem lesz vízem, idei steam akciói nem hagyom figyelmen kívül. Mert van 1 yó haverom, warez mentes életmódot folytatunk. És szívesen ad kölcsön, ha épp olyan gyöngyszem lesz a steam-en számomra. Kivéve, ha visszakerül a steam akkom. Ez az évem csak a "lopásról" szól :(

[ Szerkesztve ]

(#1073) Wolverine válasza chungee (#1066) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha benyeltél egy keyloggert vagy ugyanazt a jelszót használod több helyen (pl. a Steames jelszavad máshol is), akkor nem volt nehéz :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1074) KubanitoS válasza dbius (#1067) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha bannt kap, akkor az úgy is marad. Sajnos nem fogják letörölni, nem igazán hatja őket meg, hogy ellopták-e az accot vagy, sem.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1075) polonic válasza polonic (#1045) üzenetére


polonic
félisten

Egyébként már az IE8 blokkolja is az oldalt. Nem is tartott sokáig.

(#1076) chungee


chungee
addikt

Gyerekek! Próbáltam belépni megint az acc-omra. Most a jelszó érvénytelen helyett, Disabled van kiírva :S Remélem nem örökre :O

(#1077) ollie válasza chungee (#1076) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom disabled-re állították, amíg kivizsgálják az esetedet.

***

(#1078) chungee válasza ollie (#1077) üzenetére


chungee
addikt

35 játékom van benne :(

Pont most derült ki, hogy ellopták, mert az akciókat meg akartam nézni. Erre durr :(

[ Szerkesztve ]

(#1079) bivalyolo válasza chungee (#1076) üzenetére


bivalyolo
őstag

haverom is így járt. csak neki nem nyúlták le az accját.

volt ez az akció megvette a sourceot magának és még 2 másik ismerősének giftbe.
másnap írja nekem h letiltották az övét is és a másik két gyerekét is..

persze már írt a supportnak, azóta nem beszéltem vele.

"Let's agree to disagree!"

(#1080) chungee válasza bivalyolo (#1079) üzenetére


chungee
addikt

Sztem csalt vmelyikük, akinek vette a CS-t. És megnézik, hogy ténylegesen másnak vette vagy ő maga az fake acc-ban. Hirtelenébe ez jutott eszembe.

(#1081) dbius válasza KubanitoS (#1074) üzenetére


dbius
veterán

"Érdekes"/unfair hozzáállás a valve részéről. :(((

(#1082) AtHoS válasza chungee (#1066) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No erre Én is kíváncsi vagyok mi lesz a vége, hogyan rendeződnek a dolgok. Légyszíves majd a fejleményeket megírni :R

Elgondolkodtam a Steamen, mivel most akciósan árulják a Torchlight progit. Gondoltam havert megajándékozom vele, mivel én nemrég már megvettem. Előtte azért gondoltam informálódok hogy is van ez. Erre egyből Steam acc hozzáférés lopással szembesülök :W

Most már csak az érdekelne, hogy ugyanazt a jelszót használod-e a steam acchoz és a mail fiókhoz? Ellenkező esetben értetlenül állok a jelszó/adat módosítás előtt :F

Pár éve pórul jártam ugyanazon jelszó több helyen való használata miatt, igaz anyagi buktám nem volt belőle. Mindenesetre akkor saját káromon megtanultam, hogy sehová se használjam ugyanazt a jelszót, sőt még belépési nevet sem. Azóta kicsit káosz a hozzáférési dolgok tárolása :DDD mert ugye az ember feje nem káptalan :B

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1083) chungee válasza AtHoS (#1082) üzenetére


chungee
addikt

Ne csüggedj. Az én hülyeségem miatt lophattak el. Filóztam és rájöttem, hogy 2 hibat vétettem.

1.) nem 100%, de lehet, hogy az erősítés nem történt meg

2.) ahogy mondtad. uaz a a jelszót használtam a mélfiókomhoz és a steam-hez is :(

Mellesleg ez az évem csak "lopás"-ból állt. De a harc egyik győzelmét megosztanék veletek. Júniusi botrányommal kezdődött: #70 hsz-től [link] Igaz nem foglalkoztak a topikban, mert ez ingyenes mél renxer. De felkavart és biztos, h hatással volt erre a steam lopásra is. Mert összekevertem mindet, nem voltam magamnál. Elsődleges címemet vitték el. Amelyikkel mindenhova regeltem. Bank, fórumok stb...

[ Szerkesztve ]

(#1084) ollie válasza chungee (#1080) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csalásért nem állítják disabled-re az accountotó. Gondolj bele, hagy van akinek több száz játéka van rajta, és ha az egyiken csal és kizárnák, nem tudna semmivel sem játszani. Csalásnál csak a VAC szereverekről tiltják ki.

Disabled-nek account lopás és árulás esetén van esélye.

***

(#1085) chungee válasza ollie (#1084) üzenetére


chungee
addikt

Igazad van. Hirtelen gondolat volt. Nem fontoltam át. :N

[ Szerkesztve ]

(#1086) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Mire figyeljek steam telepítésekor? win7hp x64

Értem ezalatt, hogy
- a játékokat hova lehet telepíteni, enged-e egyénileg választott meghajtóra..könyvtárba telepíteni
- játékok telepítése "letöltöm a telepítőt, majd ezután azt elindítva telepítem módon zajlik-e"
- rendszer újratelepítésénél a letöltött játékokat újra le kell-e tölteni (természetesen amikkel közvetlenül az OS reinstall után is játszanék)
- mivel nem ismerem a steam "kliens" működését biztosan van egyéb figyelembe veendő dolog

A segítséget előre is köszönöm :R

read-only mode on the forum

(#1087) TazLeacher válasza AtHoS (#1086) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

- Minidg a STEAM saját játékköyvtárába menti, arra a meghajtóra, amin a STEAM van. A STEAM lehet másik meghajtóni is.

- STEAM klienset feltelepíted, ott bejelentkezel, majd a játéklistádban megkeresed a játékot, és ott lesz olyan opció, hogy telepítés

- Csinálhatsz a játékaidról biztonsági mentést, így nem kell később letölteni.

SZerk.: a STEAM klienst egyébként nyugodtan letöltheted, kipróbálhatod, csinálhatsz felhasználót is, ez még mind ingyenes.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1088) bpx válasza AtHoS (#1086) üzenetére


bpx
őstag

annyival egészíteném ki az előttem szólót, hogy az első pontot gyerekjáték kijátszani

alapból a steam a saját könyvtárába tölti le a játékokat, és ezt steamen belül nem is lehet változtatni
viszont simán be lehet csapni fájlrendszer szinten NTFS symlinkekkel (konzol, mklink parancs), amivel akár még az összes játék is külön-külön helyre telepíthető, telepítés után áthelyezhető, stb.

pl. én rendszerpartícióra, a program files-ba telepítettem a többi program mellé, de úgy állítottam be, hogy a játékokat az adatpartícióra töltse le a többi a játék mellé

(#1089) Ice!?


Ice!?
őstag

sziasztok.

lehetséges, hogy nem küld azonosítót email cím változtatásánál? mindenképp meg kellene, mert most vettem.

köszi.

(#1090) #65675776 válasza AtHoS (#1086) üzenetére


#65675776
törölt tag

Letöltened elég egyszer bármit. A lényeg, hogy rendszer újratelepítésekor ne töröld le a Steam mappát. Akkor OS újratelepítés után csak el kell indítanod a Steam-et Engedni, hogy feltelepítse a Steam Service-t. Utána onnan folytathatod, ahol befejezted. Maximum akkor van probléma, ha az adott játék a mentéseit az OS My Documents mappájába menti (aminek szerintem az égvilágon semmi értelme nincs). Akkor azok el fognak veszni. Steam Cloud-ot támogató játékok esetén ez megkerülhető.

(#1092) #57919488


#57919488
törölt tag

Hali.
Steam alatt nincs hang a játékban de pálya kezdés előtt a menüben van.
Próbáltam keresni beállítást erre de nem találtam semmit.
A steam ablakban sincs hang a vidókon.
Valaki tudja a megoldást vagy járt már így?

(#1093) KubanitoS válasza #57919488 (#1092) üzenetére


KubanitoS
veterán

Tekerd fel a hangerőt. :DDD

Különben ez szerintem nem Steames hiba.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1094) PhoenixK válasza #57919488 (#1092) üzenetére


PhoenixK
őstag

Videónál gondolom ez ki van véve:

A hangszóró-ikonra gondoltam...

Több játékkal is próbáltad?

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1096) #57919488 válasza PhoenixK (#1094) üzenetére


#57919488
törölt tag

Attól függetlenűl, hogy be van pipálva vagy nem nincs hang.
Játék menüben van hang betöltés után semmi, vissza lépek menübe megint van hang.
Más játékot még nem próbáltam mert ez is több mint fél napomba került mire lejött:Left 4 Dead 2.
Azért az árát megérte :DDD

(#1097) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Na, most mi van? Nem lesz ma akció? Arról volt szó, hogy 29-ig. Leszedték a tegnapit - bár még kedvezményes - de nem került fel az új... :(

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1098) Scholes9 válasza TazLeacher (#1097) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Vmi gebasz lehet vele.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1099) zsiga_667 válasza TazLeacher (#1097) üzenetére


zsiga_667
tag

[link]
Keddig tart, nyilván késnek egy kicsit.

Szerk.: Most már kint is vannak, csak még az akciós árakat felejtették el kiírni, jól néz ki a sok 0% kedvezmény. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1100) TazLeacher válasza zsiga_667 (#1099) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Banyek, mekkora akciók... :DDD

Modnjuk nyomhatnák már a ténylegeset, mert 2 is érdekelne a -0%-osokból, ha jó az ára... :U

SZERT: kikerültek az árak (amikor írom a M&B még nem, de a többi igen), a Conviction érdekelt volna és az SF4, de a Conviction drága 20 euro-ért (drágább, mint a boltban), az SF4-et viszont megveszem, az ennyit megér.

SZERK2: meghülyült a STEAM, nem is lehet vásárolni sem...

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.