Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#301) TheFace


TheFace
csendes tag

Van eladó Zero Gear-em Steamre ha érdekel valakit írjon....

(#302) dbius válasza TheFace (#301) üzenetére


dbius
veterán

Én írtam, de nem válaszoltál.

(#303) TheFace válasza dbius (#302) üzenetére


TheFace
csendes tag

Bocsi lehalt a mailbox. Mindjárt írok pm-et.

(#304) fradi81


fradi81
veterán

Hello
Ha van egy játékom steamen, akkor azt át tudom valahogy adni egy másik steamesnek? persze miután kifizette :D

moto g72, Ninebot d28e

(#305) TheFace válasza fradi81 (#304) üzenetére


TheFace
csendes tag

Szia!

Csak a 4-es packet lehet meg 1-2 játékból lehet duplikálni, de a nagy többségnél nem.
Egy kis leírás:
https://support.steampowered.com/kb_article.php?s=7e3db9957885f1154c52739474f3e85a&ref=4502-TPJL-2656

Tehát: Left 4 Dead, Zero Gear,Borderlands, Global Agenda...4pack-esek, 1-2 Valve-os játék

(#306) TheFace válasza TheFace (#305) üzenetére


TheFace
csendes tag

Ja és még a Guest Pass - játék próbaverziókat lehet továbbadni (amit egyes játékok megvételekor kapsz). Viszont tudsz Gift-ként másnak ajándékba venni.....

(#307) KubanitoS válasza fradi81 (#304) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha egy játékot megvettél és az bekerült a listádba, akkor azt már nem fogod tudni továbbadni semmiféle módon. Nincs kivétel.

TheFace: Amiről te beszélsz, az a duplán vásárolt játékok esete. Itt az a lényeg, hogy veszel egy játékcsomagot, amelyben már benne van egy olyan játék, amelyet már régebben megvettél. A Steam az esetek 90%-ban nem veszi figyelembe ezt a tényt és nem ad rá módot, hogy a duplán megvásárolt játékodat továbbadd valaki másnak. Persze vannak kivételek, de csak korlátozott formában:

1. Van egy Left 4 Dead játékod és utána veszel egy Left 4 Dead + Left 4 Dead 2 Bundle pakkot.
2. Vásárolsz egy négyes pakkot a következőkből: Borderlands, Global Agenda, Left 4 Dead, Left 4 Dead 2, Madballs in Babo: Invasion, Shattered Horizon, or Zero Gear
3. Van egy Half-Life 2-d és/vagy Half-Life 2: Episode One játékod és várárolsz egy The Orange Box-t vagy a teljes Valve pakkot.
4. Van egy Half-Life 2: Episode One játékod és utána megveszed a Half-Life 2: Episode Pakkot.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#308) TheFace válasza KubanitoS (#307) üzenetére


TheFace
csendes tag

Én is így gondoltam, de köszi a korrekt kiegészítést. Talán kicsit zavarosan fogalmaztam....

(#309) fradi81


fradi81
veterán

Kösz a válaszokat :R

moto g72, Ninebot d28e

(#310) TheFace


TheFace
csendes tag

Ha minden igaz elkelt az összes ZeroGear, úgyhogy ezentúl tárgytalan.
A vásárlók használják egészséggel:-)

(#311) dbius válasza TheFace (#310) üzenetére


dbius
veterán

Köszi itt is! :K :R

(#312) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok.

valami baja van a steam-emnek. leaft 4 dead-be belépek és mikor az intró megy, nyomok egy gombot hogy átugorjam és azzal a hibával kifagy, hogy: Steam is not runing, restart steam in order to play this game.

az insurgency meg akkor fagy ki, mikor egy szervert a kedvencek közé akarok tenni(ez mondjuk lehet hogy más tészta, de ez is furcsa).

nincs valami ötlet erre?

Aurea mediocritas

(#313) iwu válasza AXisBOLD (#312) üzenetére


iwu
addikt

hali!
ilyent régebben a lost planet-tel csinált ilyent, azt javították később. most volt steam upgrade, beleírtak megint vmi bugot...
üdw,iwu

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#314) AXisBOLD válasza iwu (#313) üzenetére


AXisBOLD
addikt

még az előtt kezdte, de most frissítettem és ugyan az...

Aurea mediocritas

(#315) dbius válasza AXisBOLD (#314) üzenetére


dbius
veterán

Backup az összes játékra, töröld a steam klienst teljesen, majd rakd fel újra, a játékokat meg backupból állítsd vissza.

(#316) AXisBOLD válasza dbius (#315) üzenetére


AXisBOLD
addikt

mindent leszedtem, újraraktam, ugyan az :F :W

Aurea mediocritas

(#317) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Lehet vhogy Steam ACC-ról úgymond átutalni egy másik acc.-ra játékot? Mert van egy haverom, akinek nem kéne egy játék, de nekem nagyon.

Más: Van valakinek DOD:S guest pass kuponja? Ha van, nagyon megköszönném, ha küldene. :B

(#318) bivalyolo válasza Vasinger! (#317) üzenetére


bivalyolo
őstag

én úgy tudom nem.
olyat lehet h giftként megkapja tőled vki vagy te kapod meg de azt csak aktuális vásárláskor lehet,

"Let's agree to disagree!"

(#319) Vasinger! válasza AXisBOLD (#316) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Egyébként nekem is ugyanez a baj. A megoldás az rá, ha elindítod a játékot, ne kattints sehova, amíg be nem jön az intro. Az intro-t nyom le és mehet a game. Egyébként nekem ez TF2-nél jön elő. :B

(#320) AXisBOLD válasza Vasinger! (#319) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ez sem megoldás!

próbáltam már mindenhogy, végignéztem az intrót, megszakítottam, mindegy neki.

mindenre ezt dobja:

Aurea mediocritas

(#321) Vasinger! válasza AXisBOLD (#320) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Az érdekes. Én írnák a Steam-nek, mint Bug Report. :F

[ Szerkesztve ]

(#322) AXisBOLD válasza Vasinger! (#321) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nincs más, az lesz :K.

Aurea mediocritas

(#323) AXisBOLD válasza AXisBOLD (#322) üzenetére


AXisBOLD
addikt

megoldódott!

ékezetes mappákat nem szereti a Steam.

Aurea mediocritas

(#324) Niczo


Niczo
senior tag

Van 2db Shattered Horizon vendégkártyám január 30-ig felhasználható.
Ha kell vkinek irjon privit!

Azért erre odafigyelni:
Shattered Horizon requires DirectX 10, a DirectX 10 compatible video card, and Windows Vista or Windows 7. There is no support for Windows XP or DirectX 9.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#325) AXisBOLD válasza Niczo (#324) üzenetére


AXisBOLD
addikt

pü ment :)

Aurea mediocritas

(#326) Vasinger! válasza Vasinger! (#317) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

A DOD:S guest pass kupon igényem még mindig fent áll. :) Ne fogjátok vissza magatok! Vagy ha vki ismer egy személyt akinek szinte csak DOD:S van az ACC.-án, arra is lehet vevő lennék. :)

(#327) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

Újabb hiba :C.

Ezúttal Half-Life: Source az áldozat(meg én :O)

Főmenü bejön, bal alsó sarokban loading..., aztán a menük megjelenése helyett ez fogad:

tud ebben valaki segíteni?

Aurea mediocritas

(#328) KubanitoS válasza AXisBOLD (#327) üzenetére


KubanitoS
veterán

A helyedben én ezt próbáltam volna először és akkor megtaláltam volna ezt.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#329) AXisBOLD válasza KubanitoS (#328) üzenetére


AXisBOLD
addikt

köszi, így is kifagyott egyszer, de újraindítás után már hatott.

azért nem keresgélek, mert nem ez az első hiba mostanában, és hiába találtam bármit is nem volt jó. de egyébként jogos.

Aurea mediocritas

(#330) elithun


elithun
őstag

Hali!
Volna egy kérdésem! (Ha már feltették és volt rá válasz is akkor én kérek elnézést a lustaságomért.)
Szóval: nekem van 8 játékom, ebből 7 megtalálható a Valve Packban amit venni szeretnék. Azt már körülbelül kibogoztam, hogy ami már 1x megvan és megveszem újra Steamen az automatikusan megy az ajándékok közé, szóval ha megveszem a Valve Packot akkor 7 megy ajándékozási listába. Oké.
A kérdés: az ajándékozható játékokat itt meghirdethetem-e eladásra a HardverAprón?
Köszi a választ előre is

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#331) KubanitoS válasza elithun (#330) üzenetére


KubanitoS
veterán

A Steam szabályzatában benne van, hogy nem lehet accountot eladni és a gifteket sem lehet pénzért továbbadni. Mostanság a PH staff is ráállt arra, hogy ne engedjék az accountok adás vételét, ez valahol le is van írva, de nem találtam meg.

Külön a giftekről eddig nem volt szó ha jól tudom. Érdemes lenne rákérdezni valamelyik adminnál.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#332) elithun válasza KubanitoS (#331) üzenetére


elithun
őstag

Azt fogom tenni. Köszönöm a választ.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#333) Steven


Steven
addikt

valaki tud nekem helpet adni abba hogy ha gamét akarok venni és dollárba akarok fizetni login után miért vált át eurora???

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#334) Narxis válasza Steven (#333) üzenetére


Narxis
nagyúr

Mert ip cím alapján azonosít.

Thanos was right.

(#335) Steven válasza Narxis (#334) üzenetére


Steven
addikt

jó ezt sejtettem , köszönöm a választ akkor úgy kérdezem hogy eddig dollárba fizettem ... nincs valami megoldás hogy ezután is igy legyen???

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#336) Narxis válasza Steven (#335) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szerintem nincs. Európai embernek euróban kell fizetnie.

Thanos was right.

(#337) dbius válasza Steven (#335) üzenetére


dbius
veterán

hm, eddig hogy sikerült dollárban fizetni? Erre kíváncsi vagyok :K Magyarországról vagy külföldről?

USA proxy szerveren keresztül lehet megoldható a dollárban történő fizetés, de én nem kockáztatnám ezzel az accountomat..

(#338) Steven válasza dbius (#337) üzenetére


Steven
addikt

vizával furán sikerült 5 dolláról lett 5 euró és a végső számla 4 eurót vont le nah most erre mit mondtok?:D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#339) dbius válasza Steven (#338) üzenetére


dbius
veterán

De hogy lett dollár a fizetőeszköz?

(#340) deter


deter
aktív tag

szerk: visszaolvasok

[ Szerkesztve ]

(#341) deter válasza deter (#340) üzenetére


deter
aktív tag

Ez volt az eredeti kérdés, mellesleg. De akkor arra következtetek a korábbi hsz-ekből, hogy vehetek egy nagyobb háttértárat... pfff :(((

Sziasztok!

Mi a teendő akkor, ha a Steamnek fenntartott partíción nincs több rendelkezésre álló hely? Megoldható-e hogy két különböző partíción tárolja az adatokat? Átköltöztetni, nem tudom Steam gyökér könyvtárat, mert már így is a külön dedikált merevlemezen van.

Köszönöm,

üdv_
deter

(#342) dbius válasza deter (#341) üzenetére


dbius
veterán

A steam csak egy helyen tudja tárolni a cuccait, tehát nem tudod egyszerre két külön partícióra szétdboni a steames programokat.

Vagy csinálsz egy nagyobb partíciót - és arra átköltözteted a steamet -, vagy törölsz pár telepített programot, amit épp nem használsz...

(#343) Steven válasza dbius (#339) üzenetére


Steven
addikt

Vissza néztem a fizetéseket és nem dollár volt ,szvl benéztem az elején dollár aztán vált át eurora amit nem is értek ... kicsit mocsokság ... rákérdeztem supportnál és azt mondták először miután rákérdeztem hogy miért van hogy más más régiókba más dealer árak vannak ... usának olcsóbb ami ugyan csak mocsokság szerintem.... utána rákérdeztem hogy ok csak 5- euró nem egyenlő 5 dolláral ezután leráztak ,hogy ez van csak euroval tudok fizetni...( kb hagyjam őket és huzzak a picsbe:) ) európai embereket lehúzzák mint az állat... :(((

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#344) dbius válasza Steven (#343) üzenetére


dbius
veterán

Sajnos a legtöbb helyen ez van, EU rendelés, akkor $=EUR... :W

Épp ezért kérdeztem, hogyan sikerült egyáltalán elérni, hogy dollárban mutassa az árat.

(#345) Steven válasza dbius (#344) üzenetére


Steven
addikt

hát sorry benéztem... :W és mint mondtam elszomorít , hogy így kib@sznak velünk,szerintük kelet Európa gazdagabb lenne mint USA.... biztos azért drágább nálunk ;]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#346) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv! Nem tudja valaki hogyan tudok steam-en ismerősöket felvenni eredeti steam-es játék nélkül? Vagy esetleg van olyan játék amihez ingyenes a serial ?

This is the way

(#348) RaZroX válasza ollie (#347) üzenetére


RaZroX
addikt

sajnos hiába töltöm le :F

This is the way

(#349) Doki16


Doki16
addikt

Van ez a S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat Loyalty Promo ha jól értelmezem akkor kerül ez nekem 10 euróba ha megvan a másik két rész is?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#350) KubanitoS válasza RaZroX (#348) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem tudom most mire gondolsz. Az ingyenes játékoknak az a lényege, hogy barátod leszedi a Steam klienst, a Store fülön rákeres egy ingyenes játékra és ott rámegy az install gombra. Ezután a játék bekerül a játéklistájába.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.