Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#851) Vasinger! válasza #65675776 (#850) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Engem ez már rég óta érdekel, mert steam-en van, hogy többet beszélek, mint MSN-n.
Anno rákérdeztem és azt mondták, hogy nem lehet. :(

(#852) #65675776 válasza Vasinger! (#851) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azért annak esetleg érdemes lenne még utánaérdeklődni, hogy mit tudsz tenni ilyen esetben.

(#853) KubanitoS válasza #65675776 (#852) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem felesleges ilyesmivel foglalkozni, akinek ennyi esze van, hogy bedől ennek az erőltetett béna dumának egy VACbanos embertől, az meg is érdemli. Mindenkinek a saját felelőssége védeni a fiókját, le is van írva miként (pl e-mail megerősítés és a "never tell your password to anyone" szöveg is folyamatosan látható). Ez most nagyon szentfazék duma volt, elismerem, de ha azt nézzük Valve sem tud tenni semmit. Talán végérvényesen le kellene tiltania a saját fizető vásárlóinak fiókjait egy-egy bejelentés alapján ami lazán lehet kamu is? Ez eléggé elképzelhetetlen és bizony következményekkel járhatna. Minden nagyon jól van így a jelenlegi helyzetben, csak az embereknek kellene megtanulni használni az agyukat. (Esetleg a VACban-t lehetne örökről fél év - 1 év időtartalmúra változtatni, hiszen elképzelhető, hogy a csalások a user tudta nélkül kerülnek a gépre pl skin pakkból.)

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#854) danih


danih
addikt

Sziasztok!
Van rá mód hogy a steam accom USD-ben adja meg az árakat? Van egy olyan gyanúm hogy a szokásos árképzést alkalmazzák mely szerint egy játék ha $49.99 amcsilendben az nálunk káeurópában €49.99 lesz... Nem mindegy...

[ Szerkesztve ]

(#855) KubanitoS válasza danih (#854) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nincs rá mód.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#856) danih válasza KubanitoS (#855) üzenetére


danih
addikt

Akkor trükközni fogok :)

(#857) PhoenixK válasza danih (#856) üzenetére


PhoenixK
őstag

Az viszont az acc bannolásával járhat...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#858) #41133696 válasza Vasinger! (#846) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ezen könnyesre röhögtem magam :)

(#859) danih válasza PhoenixK (#857) üzenetére


danih
addikt

Miért? Megveszem amcsi IP-ről és gift-ben továbbitom magamnak. Megnéztem a knowledge base-t, abszolút legális (ha az adott game eu-ban is kapható, ha nem, meg kell várni az indulás napját).

(#860) KubanitoS válasza danih (#859) üzenetére


KubanitoS
veterán

Az a legális, ha egy Amerikában élő másik személy ajándékként elküldi neked az adott játékot, nem pedig a rendszer kijátszása. Nyugodtan lehet próbálkozni, aztán ne lepődj meg, ha bannolnak.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#861) danih válasza KubanitoS (#860) üzenetére


danih
addikt

Én arra gondoltam, amit leirtál - tegnap kissé nyomoroncul fogalmaztam meg, késő volt már.
Csak annyi, hogy én saját magam is lehetek az az amerikában élő másik személy :)

(#862) #65675776 válasza danih (#861) üzenetére


#65675776
törölt tag

Csak nehogy kiderüljön, hogy a Steam néha nyom egy trace-t az IP-kre. Mert akkor bizony bukó.

KubanitoS: Nem is úgy gondoltam, hogy egy bejelentés után automatikusan ban. Azért némi utánajárás és egyebek beleférnek. Illetve ha több független panasz érkezik valakire, az is jelenthet valamit. Ezért lenne jó valamiféle menthető log, akár kódolt formában.

(#863) danih válasza #65675776 (#862) üzenetére


danih
addikt

Nem lenne azzal gond... Fizikailag az USA-ban lévő gépről vásárolnék, mintha ott ülnék.

(#864) bolcsodal válasza danih (#863) üzenetére


bolcsodal
addikt

Ha proxy-ról vásárolsz és kiderül, akkor bannolnak..ilyen egyszerű. :U Ezt viszonylag egyszerű felfogni...

They drew first blood....

(#865) danih válasza bolcsodal (#864) üzenetére


danih
addikt

Nem értem, miért lököd a proxyt, amikor szó nincs róla - mert hülye azért nem vagyok! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#866) KubanitoS válasza #65675776 (#862) üzenetére


KubanitoS
veterán

Gondolom azt meg talán azért nem támogatná Valve, mert arra is kéne külön ember, aki azzal foglalkozik. Nem egy egyszerű helyzet.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#867) bolcsodal válasza danih (#865) üzenetére


bolcsodal
addikt

Tárgytalan..felfogtam.... :U

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#868) scope2007 válasza Vasinger! (#846) üzenetére


scope2007
addikt

ilyesmi nekem is van... lementettem valahova.. csak most hirtelen nem találom :)
végig azt hitte hogy meg fogom adni a név/jelszó párost mert oltottam, és csináltam a bénát.. na ha meglesz bemásolom :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#869) Vasinger! válasza #41133696 (#858) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, időnként én is előveszem vicc olvasás miatt. :D
De hihetetlen, hogy mennyi-féle szöveget kitalálnak ma már.
Mostanában már nem az Add ide az accod egy warra megy. :DDD

(#870) Narxis


Narxis
nagyúr

Thanos was right.

(#871) Doki16 válasza Narxis (#870) üzenetére


Doki16
addikt

Ez jó :D és ő is kb. ekkora darab :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#873) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Vissza lehet hozni valahogy a kedvenc szerókat? (gy.k.:Favourites)

Rengeteg szeró ip volt ott és csak egyik napról a másikra eltűnt. :(

Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni. :R

(#874) Vasinger! válasza Vasinger! (#873) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Most már még jobb. Hozzáadok egy szerót fav.-ba, ha újraindítom a STEAM-et megint törlődik mind. :W

(#875) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

megint nem enged belépni ez a sz**. "incorrect login"

másnál is ez van?

mi ez az oldal: link törölve? ez is a hivatalos steam?

[ Módosította: #65675776 ]

Aurea mediocritas

(#876) deter válasza AXisBOLD (#875) üzenetére


deter
aktív tag

Nálam az összes .tk domain tiltva van. Természetesen NEM! a Steam. Biztos valami adatlopó oldal. Jelentsd a böngésződben adatlopó (phishing) oldalként.

(#877) AXisBOLD válasza deter (#876) üzenetére


AXisBOLD
addikt

fasza, én meg tegnap beírtam az adataim és ezért nem engedhet be :W.

ilyen hülye még nem voltam.

jött egy automatikus üzenet az egyik "ismerősömtől"(inkább ilyen véletlenül bejelölt akárki) steamen, hogy csatlakozz és megkaphatsz játékokat ingyen. három volt felsorolva és az egyikről pont beszéltünk a tényleges ismerőseimmel, hogy be kellene szerezni. rákattintottam a linkre és bejött a böngészőbe a steam, de éjfél körül volt, fáradt voltam, bla, bal és nem néztem a böngésző sáv elejét. gondoltam biztos valami új steames akció és be akartam jelentkezni(most se tudom miért), pár perccel később kilépet a steam kliensből. a hülyeség, fáradtság és pech keveredése :W.

vissza lehet valahogy szerezni?

az nem értem hogy hogyan lopták el teljesen, mivel e-mail cím megváltoztatásához kell az eredeti e-mail cím is. kaptam is egy steam supportos emailt az email cím megváltoztatásáról egy kóddal....de hogy ehhez hogy jutottak hozzá :(((.

a vicc hogy az AD-Watch második megnyitásra már tiltja az oldalt, de hogy ezt miért nem csinálta elsőre...áhh.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#878) PhoenixK válasza AXisBOLD (#877) üzenetére


PhoenixK
őstag

jelszóemlékeztető nem működik?

https://store.steampowered.com/login/ -> Forgot your password?

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#879) AXisBOLD válasza PhoenixK (#878) üzenetére


AXisBOLD
addikt

sajnos nem.

de már felvettem a kapcsolatot a supportal. remélem hamar intézkednek.

Aurea mediocritas

(#880) deter válasza AXisBOLD (#877) üzenetére


deter
aktív tag

Soha nem értettem, hogy lehet ilyennek bedőlni. Ráadásul úgy, hogy régóta tagja vagy egy IT portálnak. :(

A "véletlenül bejelölt akárki" magyarul ajánlotta az "ingyen játék lehetőséget"?

PS: Azért érdekes, WOT megbízhatónak tartja az oldalt. Gondolom előtte szándékosan "jónak" értékelték az oldalt. Másfelől sem AVG Linkscanner, Kaspersky URL Advisor nem érzi problémásnak az oldalt. Operában akkor nyomtam, egy jelentést amikor elsőnek válaszoltam neked, és azóta sem tették tiltólistára. Most Firefoxban is indítottam egy jelentést, kíváncsi vagyok mennyivel gyorsabb a Google-ön alapuló oldal blokkolás.

Eső után köpönyeg, de már magát a domaint leszámítva, árulkodó lehetett volna, hogy semmi titkosítás nincs az oldalon, ergo nem biztonságos a kapcsolat.

üdv_
deter

[ Szerkesztve ]

(#881) KubanitoS válasza AXisBOLD (#879) üzenetére


KubanitoS
veterán

Érdemes lenne szólnod egy moderátornak, hogy törölje ki a tk-s linked, nehogy a sok IQ fályter rástartoljon. Ez azért elég láma megmozdulás volt részedről. Most akkor az e-mail címed is behúzták? Mert ha megerősítetted az e-mail címed a Steamben, akkor nem tudják megváltoztatni a jelszavad, csak ha megszerezték az e-mail címed jelszavát is. De írtál valamit, hogy kaptál egy supportos e-mailt egy kóddal. Na arra a kódra lesz (lett volna) szüksége a tolvajnak a jelszó/e-mail cím megváltoztatásához. Hogy is van akkor? Sikerült nekik?

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#882) AXisBOLD válasza deter (#880) üzenetére


AXisBOLD
addikt

úgy ahogy leírtam, nem kell ez az oltó duma, ha már segíteni nem tudsz.

leírtam, hogy épp aludni készültem és akkor jött ez. a fáradtság, figyelmetlenség eredménye. veled még sosem fordult elő hogy hibáztál?

Aurea mediocritas

(#883) AXisBOLD válasza KubanitoS (#881) üzenetére


AXisBOLD
addikt

tőled is csak azt tudom kérni hogy kímélj ezzel a szöveggel.

eléggé mérges vagyok magamra, ettől nem lesz jobb. inkább tartsd magadban.

e-mail címem megmaradt. de a steam-be továbbra se tudok belépni.

írtam a supportnak, még nem válaszoltak, többet nem tudok tenni, más se.

Aurea mediocritas

(#884) KubanitoS válasza AXisBOLD (#883) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez nem oltó duma, csak segíteni akartam, felesleges mindenkiben az ellenséget látni. A kérdésemre pedig továbbra sem válaszoltál: ha megmaradt az e-mail címed, amelyet már megerősítettél, miért nem tudod használni a jelszó emlékeztető funkciót? Egyáltalán hogyan tudták a tolvajok megváltoztatni a jelszavad? Ahhoz szükségük volt az e-mail címedre érkező jelszócsere megerősítő üzenetre.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#885) AXisBOLD válasza KubanitoS (#884) üzenetére


AXisBOLD
addikt

"Ez azért elég láma megmozdulás volt részedről."<-ennek a mondatnak mi haszna volt? magamtól is tudom, hogy hibát követtem el.

nem az ellenséget látom, ne forgasd ki a szavaimat. a segítségedet köszönöm.

nem tudom mit hogy csináltak, lényeg hogy keresztbe tettek nekem. ha tudnám, lehet már megoldottam volna.

de nem akarok ezen pörögni, mert megoldást itt nem találunk rá.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#886) deter válasza AXisBOLD (#882) üzenetére


deter
aktív tag

Másold már ki légy kedves, hogy pontosan melyik része volt a válaszomnak oltás. Ráadásul nem válaszoltál azon kérdésemre, hogy magyarul jött-e az "ajánlat" ?

És ha megvan még a link hálás lennék, ha elküldenéd privátban. Kíváncsi vagyok, hogy tiltólistára került-e már az adott böngészőkben, ahol jelentettem. (Opera/FF/Chrome)

üdv_
deter

(#887) AXisBOLD válasza deter (#886) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ment pü

Aurea mediocritas

(#888) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Miért írja ezt a steam?

4 partícióm van, a legkevesebb hely több, mint 7,51 GB. A steam ráadásul nem is ezen van..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#889) Zoltán


Zoltán
őstag

Helló, ma vettem meg a Serious Sam HD-t és nem tudok vele játszani. Feltelepítettem a Steam-et, csináltam hozzá accountot, játék is felment, azt írta minden succesfull, de a játék indításakor
"Cannot find the file Content/SeriousSamHD/all.gro, needed by Content/SeriousSamHD/SignatureCatalog.dat" hibaüzit kapok. WinXP sp3-om van fenn, tűzfal/vírusírtó nélkül is próbáltam. A Steamben csak annyi segítséget írnak, hogy ne legyen DZM módban a router, de nem abban van.
Van valakinek ötlete?
Köszi!

(#890) KubanitoS válasza Zoltán (#889) üzenetére


KubanitoS
veterán

Library / jobb katt a játék nevén / properties / local files / verify integrity of game cache.

Ezzel próbálkozz legelőször.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#891) Zoltán válasza KubanitoS (#890) üzenetére


Zoltán
őstag

Köszi, ez segített.

(#892) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló, azt ugye nem tiltja a Steam szabályzata, hogy ha itthon két gépem van, mind a kettőn fent lehessen a steam ? Úgy értem, hogy elég sok játékom van, és van amelyik az egyik gépen lenne csak jelen van amelyik meg csak a másikon. Tudom egyszerre csak egy gépen enged bejelentkezni, erre figyelmztetett is , figyelmetlen voltam :) Ez még nem gond :)

(#893) Winner_hun válasza #41133696 (#892) üzenetére


Winner_hun
félisten

egyszerre csak egy gépen enged bejelentkezni

Ennyi a lényeg:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#894) Antimex


Antimex
csendes tag

Üdv!

Olyan gondom volna, hogy csak olyan szerverekre enged fel amin nincs Anti cheat, és ha másra mennék, akkor ezt írja:
You are in insecure mode. You must restart before you can connect to secure servers.

Nem tudom mi lehet a gondja, a steam és a css is újra lett telepítve. A VAC status "in good standing", és a set launch optionsba sincs semmi se írva. Pls segítsetek. :O :F

(#895) KubanitoS válasza Antimex (#894) üzenetére


KubanitoS
veterán

Kijött egy CS:S beta update.

Added check to prevent clients using plugins from connecting to VAC secured servers.

* Listen servers no longer load plug-ins unless -insecure is added to the command line.
* Clients running with -insecure cannot connect to VAC secure servers.

Ha nincs a gépeden semmilyen csalás vagy bármilyen program, amely módosítaná a CS:S (gondolom erről van szó) működését és persze ha eredeti is a játékod, akkor ez akár egy bug is lehet.

Ellenőrízd le, hogy biztosan nincs-e az "-insecure" parancs a konzolban. Ezt a library/játék neve/jobb klikk/properties/general/set launch options alatt tudod megtenni.

Érdemes lenne manuálisan letörölni a steam mappából a CS:S (vagy bármely másik játékkal legyen is a gond) mappáját és hagyni, hogy a steam letöltse a hiányzó fájlokat.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#896) Antimex válasza KubanitoS (#895) üzenetére


Antimex
csendes tag

A CS:S mappába vannak nekem a Steam cuccai. Vagy melyik mappára gondoltál?

(#897) KubanitoS válasza Antimex (#896) üzenetére


KubanitoS
veterán

Program Files\Steam\steamapps\a te neved\Counter Strike Source mappát kell letörölni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#898) Antimex válasza KubanitoS (#897) üzenetére


Antimex
csendes tag

Sajnos nem jó. :( Esetleg más megoldás?

(#899) ollie válasza Antimex (#898) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Használsz valami CS:S modot, segédprogramot? Mert ha igen, az a baj.

***

(#900) Antimex válasza ollie (#899) üzenetére


Antimex
csendes tag

Azt hol kell megnézni?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.