Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#751) sNORh válasza Zadia (#740) üzenetére


sNORh
addikt

nem feltétlen, ha Tescoban vetted ott 1000% hogy kicserélik ha hibás a termék, és mivel nincs dckulcs hozzá ami selejt azt azonnal cserélik

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#752) dbius


dbius
veterán

CS:S 5,10 EUR két napig, szerintem nem rossz ajánlat. Akinek nincs meg, pótolhatja. [link]

(#753) KubanitoS válasza dbius (#752) üzenetére


KubanitoS
veterán

+ Itt van az ultimét számmer szél. :DDD Csekkoljátok!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#754) dbius válasza KubanitoS (#753) üzenetére


dbius
veterán

Ejha, tényleg. Amikor a CS:S-t írtam, akkor még nem volt semmi.

(#755) Doki16


Doki16
addikt

Oh jaj nekem és főleg szegény bankkártyámnak. "Sajnos" nagyon sok kihagyhatatlan akció van.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#756) Kraptor


Kraptor
őstag

Most jó akciók vannak Steam-en (még így is, hogy drága a Yuro). Pakkokat érdemes nézegetni. 50-60 euro egy csomag és van benne 10+ játék.

(#757) KubanitoS válasza Kraptor (#756) üzenetére


KubanitoS
veterán

Pakkokat még ne vegyen senki, csak a naponta frissülő ajánlatokat. Van rá esély, hogy a már most akcióban lévő pakkok is bekerülnek a napi akciók közé még kisebb áron. Karácsonykor volt már rá példa.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#758) Doki16 válasza KubanitoS (#757) üzenetére


Doki16
addikt

Én is így gondoltam. Már jó előre kinéztem a CoD packot de várok vele jul. 4-ig hátha még ettől is olcsóbb lesz vagy esetleg bekerül a napi akcióba egy még jobb :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#759) D.Orion


D.Orion
veterán

Üdv!

Most indítottam el a steam-et és látom, hogy a Killing Floor -75%-os akcióban van. Nagyon elgondolkoztam rajta, hogy meg kéne venni, de nincs bankkártyám. Így szeretnék érdeklődni, hogy lenne-e olyan személy itt aki meg tudja nekem venni ezt a játékot? És, hogy miképpen lenne ez megvalósítható?

(#760) KubanitoS válasza D.Orion (#759) üzenetére


KubanitoS
veterán

Küldtem privit.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#761) D.Orion válasza KubanitoS (#760) üzenetére


D.Orion
veterán

Vissza is, közben megoldódott, de köszönöm. :R

(#762) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

mi a fax folyik itt? eltűnt a steam fiókom.

Aurea mediocritas

(#763) dbius válasza AXisBOLD (#762) üzenetére


dbius
veterán

Nekem is hülyéskedett a saját, ill. gyerekeim fiókjával is (nem tudtam bejelentkezni). Csak azután állt helyre, hogy töröltem a clientregistry.blob fájlt és újraindítottam.

(#764) D.Orion


D.Orion
veterán

No úgy látom mindenkinek problémája van a steam-el. Az elmúlt 2-3 órában komoly fagyások vannak nlam is, de ennél nagyobb problémám is van.

Megvettem ajándékba két barátomnak a Killing Floor-t és hozzá a két karakter kiegészítőt. Nos egyiküknek miközben elfogadta a gift-et a játékról kilépett a KF és így csak az alap játék van meg neki és egy karakter dlc, a másik dlc eltűnt. Hol lehetne ezzel kapcsolatban reklamálni? Illetve van-e lehetőség valahol előszedni a gift-be kapott cuccokat újra?

(#765) AXisBOLD válasza dbius (#763) üzenetére


AXisBOLD
addikt

sajnos így se megy.

kitöröltem, indítás után lefutott egy frissítés és kérte a fiók jelszavát, de még mindig ezt írja bejelentkezés helyett:

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#766) PhoenixK válasza D.Orion (#764) üzenetére


PhoenixK
őstag

Itt próbálkozz kapcsolatba lépni velük: https://support.steampowered.com/

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#767) Pyriel


Pyriel
tag

Sziasztok!

Elfelejtettem steam account jelszavam. Ez akkor derült ki, mikor ma egy logout után nem tudtam visszajelentkezni.

Kértem jelszó emlékeztetőt, de ekkor rájöttem, hogy a titkos kérdésre annak idején adott titkos válaszom sem tudom. Hiába küldték el a verifikációs kódot, még azt is meg kéne adnom.

Írtam a supportnak egy mailt, csatoltam mellé egy printscreen-es másolatot a ma(!) vásárolt két játék vásárlását visszaigazoló e-mailről.

Szerintetek van sansz, hogy elküldik nekem a jelszómat? Cirka 100.000 Ft értékű játékot bukok be ha nem.

Előre is köszi!

"A szépség és az ész szorzata állandó." - Murphy. Ennyire ronda lennék?

(#768) dbius válasza Pyriel (#767) üzenetére


dbius
veterán

Szerintem meg fogják oldani a problémád, de időbe fog telni. Hétvége van, a support oldaluk nálam reggel óta elérhetetlen, talán jövő hét elején várhatsz érdemi választ.

(#769) Kraptor


Kraptor
őstag

Maga az oldaluk se jön be:) Túlakciózták magukat:)

[ Szerkesztve ]

(#770) Pyriel válasza dbius (#768) üzenetére


Pyriel
tag

Úgy legyen! Addig kibírom.

[ Szerkesztve ]

"A szépség és az ész szorzata állandó." - Murphy. Ennyire ronda lennék?

(#771) Thaddeuss


Thaddeuss
tag

Üdv!

Tegnapi napon megvettem a counter strike: source-t steamen (első játékomat). A mai nap pedig a team fortress 2-őt akartam, de ugyanazon adatokkal, amit tegnap használtam, kiírja azt a hibaüzenetet, hogy "A vásárlás még nem fejeződött be. A hitelkártya-kibocsátó nem fogadta el a hitelkártyád adatait.
Bizonyos esetekben a hitelkártya-kibocsátó „elkülöníti” a bankszámlán az adott összeget, de nem vonja le ténylegesen a számláról. Ha az alábbi információk áttekintése után úgy gondolod, hogy a kártyádat tévesen utasították el, akkor próbáld meg újra a vásárlást."

A mai nap többször is próbáltam megvenni, de nem sikerült, a bankkártyám pedig az OTP-nél van.

Gondolkodtam, hogy írok a supportnak, de először itt akartam feltenni a kérdést, hogy tudtok -e valami megoldást a problémára.

(#773) PhoenixK válasza Thaddeuss (#771) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nekem CIB-PayPal kombóval volt hasonló esetem, másnap már működött rendesen...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#774) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Üdv! Aki használ CIB internetkártyát az megtudná mondani mennyi az éves díja CIBEZZ számla esetében mondjuk?

Köszi

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#775) orkester válasza CsiguszMaxim (#774) üzenetére


orkester
senior tag

Cibezznél ingyenes a net kártya.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#776) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Valaki esetleg egy Left 4 Dead 2 négyes packban benne lenne? 3200 körül jönne ki fejenként a játék.

(#777) KubanitoS válasza Vasinger! (#776) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ezt szépen benézted, Left 4 Dead 2 ma volt akciós, nekem 2227 forintra jött ki a vége.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#778) Vasinger! válasza KubanitoS (#777) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Úgy néz ki mégsem: [link]

(#779) csuki00


csuki00
tag

Sziasztok kapott valaki BEX hiba üzenettel összeomlást? Nekem a gta-m csinálja.

(#780) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Nem tud valaki olyan opciót, ami jelez ha a CS:S 2-3 euró környékére megy? Úgy hallottam, hogy volt már ennyi. Vagy esetleg valaki nekem szólna, ha ennyi lesz? :D

(#781) Pyriel válasza Vasinger! (#780) üzenetére


Pyriel
tag

Pár nappal ezelőtt volt ennyi az ára. Július 4-ig érdemes felnézni minden nap, elég jó akciók vannak. OFP: Dragon Rising pl. 4,20 euro holnap estig.

Elküldték ma az elfelejtett jelszót, csak egy pársoros levél kell hozzá és a hitelesség kedvéért 1-2 eredeti Steam-en aktivált játék (doboz+CD+kulcs) fényképe csatolmányként.

"A szépség és az ész szorzata állandó." - Murphy. Ennyire ronda lennék?

(#782) #65675776 válasza Vasinger! (#780) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mivel az első napon (és már előtte is pár napig) le volt akciózva 5,1€-ra, nem hinném, hogy újra fogják akciózni.

(#783) Vasinger! válasza #65675776 (#782) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Most én itt nem feltétlen a mostani akciós időszakra gondoltam, hanem úgy egyáltalán.

(#784) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Sziasztok! Először is azt szeretném kérdezni, hogy a steamen keresztül letöltött játékok net nélkül is használhatóak akár egy lanparty keretében? A másik pedig az, hogy ha pl én cib internetkártyával vásárolok akkor a levonandó összeget úgy számolja, hogy megnézi milyen a valuta eladás árfolyam és az adott időpontban azt szorozza a játék árával?

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#785) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

üdv
van steamen, egy mRS_- gyerek, vigyázzatok vele, ma 2 haverom accát lopta el, mind2 accon mw2...és email címük nemvolt megerősítve, ezért vissza se tudják szerezni :W

(#786) KubanitoS válasza CsiguszMaxim (#784) üzenetére


KubanitoS
veterán

Igen és igen.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#787) bolcsodal válasza -secret- (#785) üzenetére


bolcsodal
addikt

Hogy lopta le?

They drew first blood....

(#788) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Bocsi a kicsit off-ért, de nincs valaki aki játszik multiban a Flatout: ultimate carnage játékkal?
Ma megvettem kevesebb mint 2 euróért, így kéne játéktárs. :)

(#789) #41635072


#41635072
törölt tag

Megvettem a Flatout: Ultimate Carnage nevezetű játékot, el akarom indítani, preparing to launch, de utána semmi sem történik. Nem tudjátok mi lehet a gond?
Más játékoknál nincs gond, és iylen még sosem volt.

Vasinger!: Na pff, ennyire nem tolják multiban?

[ Szerkesztve ]

(#790) KubanitoS válasza #41635072 (#789) üzenetére


KubanitoS
veterán

Jókat kérdezel... Kb mint amikor a szomszéd szőke megkérdezte, miért nem indul az autója. ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#791) Ndruu válasza #41635072 (#789) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

[link]

Vasi: UC-nél még a régi rész, a Flatout 2 is népszerűbb multiban... Meg jobb is.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#792) Vasinger! válasza #41635072 (#789) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Még töltöm a játékot, de gondolom összehozhatnék pár PH!-sat egy kis derbire. :B Egyébként a hiba amit leírtál sajnos mindenkinél fent áll. :( Ndruu fentebb linkelte a megoldást.

Ndruu: Az a helyzet, hogy miután megvettem mert "mért ne 2 euró sincs alapon", olvasgattam a topikot és nagyon szídják. Én mikor kipróbáltam anno single-ben a kalóz verziót, egészen bejött, jó hogy újítottak a grafikán meg lett benne pár újdonság és szerintem multiba nagyon nagy buli lehet tolni.
Remélem átszoknak azért UC-re.

Tel Elek felveszel steamre? ACC: Colos911

[ Szerkesztve ]

(#793) Ndruu válasza Vasinger! (#792) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az UC igazából egy konzol átirat. Xbox-ra 2007 júliusában adták ki, míg PC-re csak egy évvel később jött. Amit a várakozás ideje alatt tudni lehetett róla az az, hogy a FO2 grafikailag felturbózott változata lesz. Arról azonban nem volt szó, hogy a korábban -szerintem- jól bevált fizikai motor is módosítva lesz.
Sajnos optimizálatlan, FO2-höz képest sokkal jobb gépet igényel a futtatása. 7900GTX-en nem futott rendesen (max. részletesség és 1024x768!), de még a 3850-em se boldogult vele, natív felbontáson (1440x900) nem tudtam vele játszani.
Valószínűleg a nagy gépigény és a megváltozott fizika miatt nem váltanak a játékosok FO2-ről UC-re. Régebben nagyon sokat játszottam a 2. résszel, általában versenyeztünk (lökdösődés nélkül, fair meccsek). Aztán jöttek az oroszok és a hülyegyerekek...

*UC: FlatOut - Ultimate Carnage
*FO2: FlatOut 2

Harrrr!!!!

(#794) Vasinger! válasza Ndruu (#793) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Értem. Már így utólag eléggé megbántam, de szerencsére csak 500 Ft van oda...

Egyébként ez a winlive kiakaszt. Nem tudom megcsinálni ezt a szart, hogy online tudjak játszani. Tudna nekem valaki ebben segíteni? :W :F

(#795) dbius válasza Vasinger! (#794) üzenetére


dbius
veterán

vigyázz, mert ha olyan live accounthoz regisztráltad hozzá a Flatoutot, aminek a területi beállítása Magyarország, akkor nem is fogsz tudni multiban játszani és másik accounthoz nem tudod átvinni a játék sorozatszámát.

Valahol a lougouton le van írva, hogyan kell létrehozni olyan live accountot, ami jó lesz az ilyen játékokhoz.

(#796) Vasinger! válasza dbius (#795) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Akkor azt már be*ptam. Mert megadtam a sorozatszámom magyar régióhoz. Hát akkor ennyit a Flatout UC-ról.... És csodálkoznak, ha az ember az ilyen játékot lewarezolja... :U

(#797) dbius


dbius
veterán

Van egy Team Fortress 2 vendégkártyám, július 29-ig érvényes. Ha kell valakinek, jelezze.

(#798) Stirbi válasza dbius (#797) üzenetére


Stirbi
addikt

(#799) Vasinger! válasza dbius (#797) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Üdv a klubban. :) Esetleg megadod a STEAM-ed? Játszhatnánk együtt...
Egyébként az előző emberkének én szóltam rólad.... :U

Más, sürgős!: Van aki játszik rendszeresen a DOD:S-szal? Ha igen, vannak még aktív szerók normális pinggel? Normális ping~50-60 ms.

(#800) dbius válasza Vasinger! (#799) üzenetére


dbius
veterán

ott is ugyanez a nick-em :K

Köszi, folyamatban van a vendégkártya célba juttatása.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.