Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#51) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Rámegyek hogy store de csak egy nagy fehér képernyőt látok(hülye vagyok):O

Original's never fit - Socket 370

(#52) Sanyo válasza <MZ/X> (#51) üzenetére


Sanyo
senior tag

Hmm, nálam ugyanez, sőt a webes felület sem megy:
Bővebben: link

Próbáld meg egy kicsit később.

(#53) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Most már van. De ha rámegyek a dod bannerére és szarik a fejemre..

Original's never fit - Socket 370

(#54) Sanyo válasza <MZ/X> (#53) üzenetére


Sanyo
senior tag

Már megy. :)

(#55) kukipapa


kukipapa
csendes tag

Különben megtudtam hogy ha a net_graph 0 beírod a konzolba akkor eltűnik az fps mutató.

De van egy ******* idegesítő problémám.NEM INDUL A STEAM!
Bekapcsolom a számítógépet és kiírja Fatal error:Failed to load platform modules.
Na ez meg mi a francot jelent?És mi a francot kell csinálnom ezzel a szarral ,hogy ha már pénzt adtam ki rá cs-ni is tudjak!!!

(#56) ollie válasza kukipapa (#55) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Telepítsd újra a Steamet. Nem bonyolult, és nagyon hamar megvan.

***

(#57) anulu


anulu
félisten

népek! ha steamen keresztül veszem meg a CS:S-t (nekem csak az kell, de az nagyon!), akkor addolódik a my games listához és ennyi, vagy küldenek nekem valamit postán? pls válaszoljatok, sürge lenne a dolog...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#58) Sanyo válasza anulu (#57) üzenetére


Sanyo
senior tag

My Games-ben fog szerepelni, postán nem jön semmi, legfeljebb mailben. :)

(#59) Zsöpapa


Zsöpapa
tag

Sziasztok!


Van 1 nagy bajom a Steammel.

Sokat játszom CS-vel neten. Az utóbbi időben egyszerűen a gép nem látja a netes szervereket!!!!!!! Kivéve 1-2-t.

Mi lehet a baj?

Gép nem volt formázva, nincs rajta semmi változás (tűzfal, vírusirtó. stb...)

Ha éhes vagy, nyalj sót, akkor majd szomjas leszel!

(#60) Sanyo válasza Zsöpapa (#59) üzenetére


Sanyo
senior tag

Nem állítottál be véletlenül szűrőket a szerverkeresésnél?

(#61) Zsöpapa válasza Sanyo (#60) üzenetére


Zsöpapa
tag

Dehogynem, de ez eddig nem volt baj.


Felraktam az All-seeing eye-t is, ott látom a CS szervereket, de 1-hez(!) sem tok csatlakozni. Dubla klikk a szerver nevén, de semmi nem történik...

Ha éhes vagy, nyalj sót, akkor majd szomjas leszel!

(#62) SimS


SimS
senior tag

Tiszteletem mindenkinek!

Ami ezen a cs.hu-n van full steam, az tartalmazzza a cs:s-t vagy nem?

ez a kérdés

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#63) zso73


zso73
veterán

A Steam-en keresztül vett játékok,hogy kerülnek a gépre? ISO.....Milyen formátuma lesz?


"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#64) zso73 válasza zso73 (#63) üzenetére


zso73
veterán

Mivel nem válaszolt senki,megveszem a játékokat DVD-n!Már meg is rendeltem! Az a tuti! :C :DD

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#65) CounterBoci válasza SimS (#62) üzenetére


CounterBoci
senior tag

nem.

(#66) #65675776 válasza zso73 (#64) üzenetére


#65675776
törölt tag

Steam telepítési könyvár -> SteamApps Ott találsz egy halom .gcf file-t. Azok amiket keresel.

(#67) zso73 válasza #65675776 (#66) üzenetére


zso73
veterán

Köszi! Én a Sin Emergence játékot akartam megvenni a Steam-en keresztül. Arra lettem volna kíváncsi, hogy ilyenkor ez,hogy zajlik? Lementhetem ISO-ba,vagy mi a helyzet?Elküldik DVD-n.........
De megtaláltam itthon is jó áron,így nem kell vesződnöm.Gyári,nincs adatvesztés.....PC dome online.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#68) #65675776 válasza zso73 (#67) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Steam-nek a File menüjének első pontja: Backup Games...

(#69) zso73 válasza #65675776 (#68) üzenetére


zso73
veterán

Az nem műxik rendesen! Most raktam újra a HL2-t.Ugye előre letöltésben lehúztam a Sin Emergence játékot,amit aktiválnom kellett volna.Egy halom kiegészítő pályát is plusszban.Erről készült backup a Steam-mel. A visszaállítás nulla!! Még a Codename gordont sem rakta vissza! ..........Felejtős ez a funkció. A mentéseket én fogom tárolni.A többi meg a CS,DVD-ről újra rakható! :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#70) #65675776 válasza zso73 (#69) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nálam nincs semmi gond a visszaállítással, működik ahogy kell.

(#71) zso73 válasza #65675776 (#70) üzenetére


zso73
veterán

Akkor lehet,hogy én bénáztam el valamit! :C :DD

[Szerkesztve]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#72) Orb1337


Orb1337
tag

Sziasztok!
Steamen szeretnék CS:S-ot venni (mivel majdnem fele annyiba kerül mint a boltban). Kérdésem az lenne, hogy hogyan lehetne a pénzt befizetni. Rendelkezem K&H Tranbulin bankkártyával, de dollárba kell elvileg fizetni. Valaki tud ebben segíteni?

(#73) #65675776 válasza Orb1337 (#72) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha a kártyád dombornyomott, akkor teljesen mindegy milyen valutában kell fizetned. A bank átváltja neked.

[kicsit benéztem a dátumot...]

[ Szerkesztve ]

(#74) Genius007 válasza #65675776 (#73) üzenetére


Genius007
őstag

Sima kártyával is lehet !
(Pl. OTP ami nem dombornyomott ;) )

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#75) HXY


HXY
addikt

Sziasztok!

Már régen játszottam utoljára Counter Strike Source-al, és elfejtettem a felhasználói nevem, és jelszavamat...

A jelszóhelyreállításnál e-mailben kikértem a felhasználói nevemet, amit el is küldtek mailben.

Utána rámentem a jelszóvisszaállításra, és mailben küldtek egy egy verification cde-ot, és egy kérdést (What is the name of your pet?), amire nem tudom a választ... :(

Mit tudok tenni?

[ Szerkesztve ]

(#76) szállitó válasza HXY (#75) üzenetére


szállitó
senior tag

amikor regisztráltál megadtál egy titkos kérdést (mi a neve az állatomnak) erre ird be a választ.

(szoktak kérni mindenfélét milyen szinü volt az elsö autod milyen márkáju mi a kedvenc szined stb... erre beirsz a regibe egy választ amit ilyenkor kér)

[ Szerkesztve ]

(#77) szállitó válasza Genius007 (#74) üzenetére


szállitó
senior tag

Üdv a VISA MasterCARd ot fogadják el néha a MAESTROT is a magyarosrszágon forgalmazott kártyál közül. Fizetésnél a lényeg az hogy a Kártyán lévö név és mit vettél ugyanazon a neven legyen te számlád te kártyád és a hátsó aláírási csikon legyen CVC2 kod ez 3 számból áll ezt adod meg fizetéskor pin kod helyett ha ez nincs csak magyarországon tudsz egy-két helyen fizetni a neten ilyen kártyával, külföldön nem. Az összeget általában deviza eladási vagy középárfolyamon számolja majd el a Bank neked és valoszinüleg nem kérnek plusz dijat érte.

(#78) HXY válasza szállitó (#76) üzenetére


HXY
addikt

De nem tudom rá a választ....

(#79) szállitó válasza HXY (#78) üzenetére


szállitó
senior tag

hát ez gáz, ha nem tudod mit adtál meg :( akkor nem tudok mit mondani esetleg levél az ügyfélszolgálatnak...

(#80) HXY válasza szállitó (#79) üzenetére


HXY
addikt

közben rájöttem a jelszóra.. :)

(#81) HXY


HXY
addikt

Valaki használja a Steamet Vista alatt és WiFi routerrel?

Én egy DD-WRT-s routerrel használom, és kb percenként kiakasztja a routert, és az ilyenkor az eldobja a WiFi-t, ami kb fél perc múlva visszajön.

:F

(#82) sihu


sihu
tag

császtok

vki letudná nekem írni h működik a steam??? a cs csak steam alatt mükszik??? láttam van cod 4 is, ha letöltöm akk csak a multi lesz meg, vagy ugyan úgy a single is??

(#83) #65675776 válasza sihu (#82) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Steam egy összetett dolog. Egyrészt egy netes bolt, ahonnan sok mindent beszerezhetsz. Ha korlátozva van valamire, akkor az oda szokott lenni írva. P MP only, SP only... Ha nincs odaírva ilyesmi, akkor teljes értékű. A CoD4 utóbbi.

A másik ami a Steam feladata, az a telepített játék autentikációja. Ez megint lehet többféle. A Steam-en beszerzett Valve játékok és az összes Source motoros Valve játék csak és kizárólag Steam-es hitelesítés mellett hajlandó egyáltalán működni, akár SP, akár MP. Vannak Steam-en terjesztett játékok, amelyek esetén csak az MP van Steam-hez kötve. A System Requirements részben ezt mindig feltüntetik.

CoD4 Oldalt ott van minden.

(#84) sihu válasza #65675776 (#83) üzenetére


sihu
tag

köszönöm:):) asszem má teljesen ok ez a steam dolog.. köszi

(#85) tibor82


tibor82
csendes tag

Helo. Nekem volna egy 1 problemam van a gepemen 1 gcf kiterjesztesu fajl de akarmennyire keresek nem talalom meg hogy hogyan kell hasznalni hogy kell telepiteni ill. kicsomagolni annyit olvastam csak hogy, a steam valamelyik konyvtaraba kell tenni de tovabb nem tudom ha valaki tudja hogy kell az ilyen fajlokal banni az a tatai.tibor@freemail.hu cimre irja le kuldje el vagy ezen forumon belul.Koszonom Helo

(#86) Zooka


Zooka
tag

Üdv!

Egy steam acc.-ból át lehet valahogyan tenni a játékokat egy másikba? Vettem egy videokarit Black box-szal, de az már aktiválva lett egy accountba. Viszont én a saját acc.-omban szeretném a játékokat, megoldható ez valahogyan? Esetleg "beleolvasztani" a másik accountot az enyémbe?

Köszi: Zooka

[ Szerkesztve ]

A pesszimista a sötétséget látja az alagútban,az optimista a fényt,a realista a mozdony lámpáit, a mozdonyvezető pedig három hülyét a sineken... Remélem míg a föld kerek, mindig lesznek Thinkpad-ek!

(#87) #65675776 válasza Zooka (#86) üzenetére


#65675776
törölt tag

Yes, It's a Gift.

(#88) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A letöltések helyét a C:\Program Files\Steam helyett meg lehet változtatni valahogy?

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#89) #65675776 válasza Winner_hun (#88) üzenetére


#65675776
törölt tag

Csak úgy, hogy máshova telepíted a Steam-et.

(#90) haralambusz


haralambusz
tag

Sziasztok!

Át lehet helyezni egy játékot az egyik accountból a másikba?
Ha igen... akkor hogyan? :U

Megvan az eredeti cd is ha szükségeslenne...

(#91) Winner_hun válasza haralambusz (#90) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#92) haralambusz válasza Winner_hun (#91) üzenetére


haralambusz
tag

Őőő... igen, ezt olvastam csak nekem nem egyértelmű:B , ezért kérdeztem

Akkor ez most mit is jelent? :D

[ Szerkesztve ]

(#93) haralambusz válasza haralambusz (#92) üzenetére


haralambusz
tag

Nos akkor? :))

(#94) haralambusz válasza haralambusz (#93) üzenetére


haralambusz
tag

Plííz valaki, nincskedvem újra megvenni a HL2-t! :O

(#95) Makaveli


Makaveli
senior tag

Ezen a Steamen nem lehet OTP-s kártyával vásárolni? Kell csináltatni MasterCard kártyát, vagy mi?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#96) fpeter07


fpeter07
veterán

Ha lenne 2 accountom hogy tudnám összevonni a kettőt? A gift-ről azt olvastam hogy csak hl2-t és hl2:EP1-et lehet elajándékozni, ez azóta megváltozott? :F

(#97) Genius007 válasza Makaveli (#95) üzenetére


Genius007
őstag

Igen, lehet vásárolni OTP-s kártyával is!
Annó én is azzal vettem a CSS-t! (pedig nem dombornyomott) :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#98) #65675776 válasza Makaveli (#95) üzenetére


#65675776
törölt tag

Csak dombornyomottnak kell lennie. Visa Electron és Maestro nem jó.

(#99) Genius007 válasza #65675776 (#98) üzenetére


Genius007
őstag

Előbb írtam, hogy nem kell dombornyomott!
Sima OTP-s kártya is jó!

Te olvasod is a hozzászólásokat, vagy csak írsz, hogy legyen több hozzászólásod? :F

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#100) #65675776 válasza Genius007 (#99) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nekem spec nem fogadja el a sima Maestro kártyámat. Sőt, semmilyen olyan kártyával nem tudsz fizetni, amin mincs rajta a háromjegyű ellenőrzőszám.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.