Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#1401) TazLeacher válasza danih (#1399) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha megvan a Civ5, akkor kb. az is egy fél óra. Mondjuk annyira nem izgat. Szerintem még ezt is kihagyom. Megcsinálom a 19edikei ingyenes feladatot, megan a 10, aztán kész. Ma meg folytatom a Mafia 2-t inkább, minthogy minden játékkal játszak 20 percet.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1402) chungee


chungee
addikt

9 pöttyöm van. Ha meglesz a 10 akkor milyen eséllyel indulok a sorsolásra:F

(#1403) ollie válasza chungee (#1402) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Senki sem tudja megjósolni, hogy hány embernek lesz meg a tíz feladat, és közülük mennyien fognak belépni huszadikán. Most mondjunk tippre egy számot?

***

(#1404) bpx válasza chungee (#1402) üzenetére


bpx
őstag

legyen mondjuk 3 a 10millióhoz

(#1405) cskamacska válasza chungee (#1402) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem lesz egy elit klub az biztos. ;]
7 ingyenes+Undergarten mellé elég begyűjteni két 1-2 eurós ajánlatot, és máris megvan a nevezéshez szükséges mennyiség.
Várakozásomhoz képest többen belebonyolódtak a dologba(sokan a drágább cuccokra is rámozdultak), én már inkább meg sem próbálom összeszedni a 10 pontot, a felkínált indie alternatívák nem érnek számomra annyit, New Vegas még ráér DLC ügyileg megcombosodni és árban is lejjebb csúszni, Metro2033 pedig nem jobb annyival a hiperolcsó Call of Pripjaty-nál, hogy egy eljövendő THQ összeses kívül vegyem meg. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1406) dokee78 válasza dokee78 (#1387) üzenetére


dokee78
félisten

Megoldva XD

(#1407) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ki van Khaaless néven a Steam-en?

***

(#1408) ollie


ollie
MODERÁTOR

Előreláthatóan a következő indie pack-ok lesznek kaphatók a karácsonyi kiárusítás alatt:

TellTale complete pack

Alien Breed pack

Indie Smart pack- (Lumines, Droplitz, Puzzle Agent, Quantz)

2D pack- (Bullet Candy, Geometry Wars, Super Laser Racer, VVVVVV, Galcon Fusion)

Heavy Hitters- (Audio Surf, Shattered Horizon, World of Goo, Zeno Clash)

Fright Pack- (The Path, Zombie Driver, Scourge Project, The Void, Burn Zombie Burn)

Fantasy Pack- (Spectromancer, Fairie Solitaire, Fortix, Bob Came in Pieces, NyxQuest)

Flight Pack- (Every Day Shooter, Gratuitious Space Battles, Dogfighter, Flotilla, Guns of Icarus)

Adventure Pack- (Gish, And Yet It Moves, Mr Robot, Samarost, Jolly Roger)

Kids Pack- (Toki Tori, Crayon Physics, Secret of Magic Crystal, Max & Magic Marker, Delve Deeper)

Beat Pack- (Rhythm Zone, Beat Hazard, Turba, Chime, Bit Trip Beat)

Future Pack- (Uplink, Twin Sector, Hammerfight, System Protocol, Hacker Evolution)

Brain Pack- (Big Brain Wolf, Windowsill, Zen Bound 2, Diamond Dan, Puzzle Bots)

Mix Pack- (Darwinia, Defcon, Cogs, Eufloria, Plain Sight)

***

(#1409) TazLeacher válasza ollie (#1408) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

De ugye nem csak ezek lesznek akcióba, hanem lesznek "normális" játékok is?

(a 14 pack darabszámából kikövetkeztetve 2 hetes akcióra számíthatunk)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1410) kovsol válasza TazLeacher (#1409) üzenetére


kovsol
titán

egy ilyen pack minden napra várható szeritnem, ha most is a kb 1200Ft os pack ár megmarad, azért egy ilyen pack ha már csak minden játékkal játszik az ember 10órát, nagyon is megéri :K

(#1407) ollie engem is felvett, de van neki valami 120+gameje, meg PH csoportban is bent van, gondolom innen valaki így elfogadtam

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1411) TazLeacher válasza kovsol (#1410) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem tudom, nekem ezek annyira nem jönnek be. 1-2 játék igen (vagy inkább talán), de rendszerint az egész nem igazán...és már így is annyi játékom van, hogy "fölösbe" vásárolni luxus. :(

Felvennélek én is...mondasz egy nevet?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1412) kovsol válasza TazLeacher (#1411) üzenetére


kovsol
titán

Lindom01
amúgy steam csoportba ha belépsz nagyon sok embert meglelsz :K

May the Force be with you!

(#1413) cskamacska válasza TazLeacher (#1409) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem, csak a te kedvedért elmarad az idei ünnepi garázsszél, és karba tett kézzel nézik, ahogy a többi DD bolt leárazásaihoz sereglik a tengernyi potenciális vevőjük. :P
Itt többen rettegve várják, hogy mi lesz, ha nem lesz semmi Karácsonykor. :U Ezt viszont a kedves érintettek honnan veszik, amikor a Steam-en idén még több akció volt mint eddig, és már a lassan reagáló konkurencia is rájött, hogy ezzel mindenki csak jól jár? :)
Viszont a minden napra egy csomag elvvel nem vagyok kibékülve, ha a kinézett Fright Pack esetleg akkor kerül sorra, amikor épp nem leszek gép előtt.. :O

más:
Fright Pack-et várom, The Void és The Path már rég ki lett nézve, majdnem meg is vettem, Scourge Project sem néz ki rosszul, Burn Zombie Burn-ért és a Zombie Driver-ért ugyan nem fizetnék külön, de elfér a csomagban és 4€ körüli áron igen jó vétel lesz. :K
Twin Sector és a Hammerfight ugyancsak kellene, de a mellé társított 3 másik hekkelgetős játék inkább riaszt, még a helyet is sajnálom tőlük a játéklistámról. :B

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1414) cskamacska válasza cskamacska (#1413) üzenetére


cskamacska
addikt

Félhivatalos infó:
The Steam Holiday Sale runs from the 20th of December, through to January 3rd, as do the discounts above, exclusively through Steam.
Lehet megnyugodni. :R

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1415) nepszter1 válasza cskamacska (#1414) üzenetére


nepszter1
addikt

:R :C :C :C jipiii több akció ,
kevesebb pénz a számlán :(( :DDD

(#1416) TazLeacher válasza kovsol (#1412) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Benn vagyok, csak az ottani nevek alapján nem tudok mindenkit beazonosítani. ;)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1417) TazLeacher válasza cskamacska (#1413) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ezt a kincses izét is fel lehetett volna fogni "karácsonyi" akciónak, de akkor nem, ennek örülünk. :D Hétfőn majd tolok fel pénzt a számlára... ;]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1418) kovsol válasza TazLeacher (#1417) üzenetére


kovsol
titán

most a kincses izéban, pl az olyan játékok amikben nincs steam achi alapból ki is zárhattuk, mint esélyes játékot

May the Force be with you!

(#1419) Allien


Allien
veterán

Bocsi, láma kérdés, a mostani első láda (Smack Talker) mit is akar? :B :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1420) TazLeacher válasza Allien (#1419) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Egy barátod adatlapjához kell megejegyzést írni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1421) kovsol válasza Allien (#1419) üzenetére


kovsol
titán

Smack Talker
Post a comment on a friend's Steam Community profile page

így van kiírva, ha ennyire nem tudsz angolul miért nem rakod át magyarra a steam nyelvét ? ;)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1422) Allien válasza kovsol (#1421) üzenetére


Allien
veterán

Magyarra van rakva, de vannak kérdések, melyeket csak angolul ír ki. :B
Köszi mindenkinek, így majdnem egyszerűbb. :B :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1423) woker


woker
aktív tag

Ha valaki segíteni akar magának (és nem mellékesen nekem :) ) Az nyugodtan vegyen fel: johnny_woker

(#1424) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Hogyan lehet a vásárlási beállításokat törölni? Első vásárlásnál arra nyomtam hogy jegyezze meg így ugye nem kell mindig beírni őket, de félek ha valaki ellopná az accot akkor abból nagyobb károm is lehet ha így hagyom...

(#1425) JSaN válasza Vasinger! (#1424) üzenetére


JSaN
addikt

Jobb felso sarokban ramesz a fiokodra, es szinten jobb felso tajekon. Meg kerseda kovi szoveget:
A fiókodhoz jelenleg a következő fizetési mód van társítva.
Es ott le tudod torolni a banki adatokat.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#1426) whatever válasza Vasinger! (#1424) üzenetére


whatever
aktív tag

https://store.steampowered.com/account/

delete a jobb oldali dobozban

(#1427) Vasinger! válasza JSaN (#1425) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszönöm mindkettőtöknek.

Egyébként így csak a számlaszámom törlődött, bár ez is elég ahhoz, hogy ne vásároljon senki se kedve szerin a kártyámról. :)

(#1428) JSaN válasza Vasinger! (#1427) üzenetére


JSaN
addikt

Amugy ez jo kerdes, hogy ha elopjak az accountod akkor a banki adatok is mennek e vele?
Vagy csak a helyi gepen tarolja?
Mert nekem is mentve vannak, mivel eleg surun vasarolgatok, foleg most az unnepek kozeledtevel.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#1429) kovsol válasza JSaN (#1428) üzenetére


kovsol
titán

én előbb beléptem weben és ott is le volt tárolva :U

May the Force be with you!

(#1430) JSaN válasza kovsol (#1429) üzenetére


JSaN
addikt

Hmmm, akkor erre majd oda figyelek. kosz.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#1431) kovsol


kovsol
titán

tudom gáz vagyok de a Flight Control HD nekem whislistemen van :DDD

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1432) csigacska


csigacska
tag

Sziasztok!

Szerintetek a steam karácsonyi akciójában (remélem lesz) várható egy Emire: Total war GOTY akció, vagy inkább vegyem meg most 50%-osan a simát? Mennyi pluszt adnak a kiegek, megéri őket megvenni?

(#1433) TazLeacher válasza csigacska (#1432) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most volt egy másik oldalon akcióban valami vicces áron.

Más.: a mai elég vicces volt. Kaptam 2 pöttyöt, így 11 van. Részemről rendben, 20-adikán bejelntkezek, aztán várom, hogy kisorsoljanak. :D

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1434) ollie


ollie
MODERÁTOR

Jó ez a Flight Control HD? Nem az achi miatt akarom megvenni.

***

(#1435) kovsol válasza ollie (#1434) üzenetére


kovsol
titán

van ilyen telefonokra is

az a lényege, hogy jön több féle gép és egérrel kell meghúzni az utvonalát, de ugye több különböző sebességű gépek vannak, jön néha mentő repülő aminek elsőbbsége van, meg külön méretű gép külön leszállóra mennek, elején még laza, aztán mikor már egyszerre 15 gép van a légtérben, na az már izgi!

May the Force be with you!

(#1436) danih


danih
addikt

Na ma már nem is kell semmit csinálnom, megvan a 15 a közepes sapihoz - tudom, ne mondjatok inkább semmit :N

(#1437) danih válasza ollie (#1434) üzenetére


danih
addikt

Szerintem elég annyit róla, hogy touch-os telókon kezdte meg pályafutását - ez a gameplay-ről mindent elárul.
Flash-be való játék, newgrounds.com-ra.
Ennek megfelelően tipikusan az a pár pecig elhülyülgetős fajta cucc, mint pl. a katapultjátékok meg az ilyesmik.

(#1438) KKaresz45 válasza csigacska (#1432) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Érdekes, hogy pont ezt kérdezted. A Gamesplanet-en éppen ma (azaz vasárnap) Empire Total War GOTY leárazás van. Nem tudom, hogy alapból része-e a GOTY-nak, de itt még adják hozzá a Napoleont is. Mindez 15 font, tehát kicsit több, mint a Steam-en a sima Empire most, leárazva. Ha jól számolom, kb. 800 Ft körül van a különbség. De lehet, hogy nem, már elég késő van. :)

Még zárójelben hozzátenném, hogy ugyanez a pakk a Steam-en 50 euró, tehát ha leárazzák 50%-kal, akkor is több lesz ott. Tehát mindent összevetve, akkor járnál (kicsit) jobban egy Steam-es leárazással, ha legalább 66%-kal leáraznák a GOTY-t. Ehhez nagy szerencse kellene, de persze kizárni sem lehet.

Ha erre fájna a fogam, én bizony megvenném ezt a GOTY-t a Gamesplaneten, nem várnék Steamre.

(#1439) kovsol válasza KKaresz45 (#1438) üzenetére


kovsol
titán

ahogy nézem itt is steam account kell a játékhoz, szóval fölös várni a steames leárazásra akkor

May the Force be with you!

(#1440) PhoenixK válasza ollie (#1434) üzenetére


PhoenixK
őstag

Én lecsaptam rá, meg is van a 10 pontom! :DDD Szerintem egy jó ideig le fog még kötni egem!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1441) kovsol válasza PhoenixK (#1440) üzenetére


kovsol
titán

Set a leaderboard score of at least 37 for 'Beach'
itt a Beach egy pálya neve? ha igen melyik az? nekem most 79 a rekordom, de még nem adta be

May the Force be with you!

(#1442) PhoenixK válasza kovsol (#1441) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ez lenne a beach:

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1443) TazLeacher válasza danih (#1436) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha már sapka...

Nekem megvan az 5, így kaptam egy sapit, de tegnap feltettem a TF2-t, és ott nem volt benne. A Worms-hoz kapott sapi viszont ott volt.... :F Hol keressem, vagy hogy működik ez?

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1444) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Hali!
A kincsvadászathoz kérnék egy kis segítséget.
"Suggestive Behavior:
Write a recommendation
"
(Ezt kéne értelmezni. Miről kell ajánlás?)
"Overachiever
Played at least 15 games or demos since March 2009 (When Steam began recording playtime)
"
(Itt meg ugye az a feladat, hogy 15 játékkal játsszak. Itt jó bármi, ami fent van a Steam-en, köztük ingyenesek is?)

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#1445) kovsol válasza TazLeacher (#1443) üzenetére


kovsol
titán

rá kell nyomni arra hogy kéred a sapkát, ott ahol írja, hogy megvan az 5

May the Force be with you!

(#1446) cskamacska válasza danih (#1436) üzenetére


cskamacska
addikt

Achievement Whore! :P

JetiRulez: Játéklistán bármelyik játékon jobbklikk->Reccommend to a friend, vagy a Community profilban a játéklistánál katt a lájk gombra hasonlító Reccommend ikonra. Írsz valami szépet a játékról, és ez megjelenik a profilodban, illetve a barátaidnál majd amikor böngésznek a Steam Store-ban. Demót is lehet ajánlani.

15 féle játék meg bármi lehet(megvett/demó, egyes hivatalos Source modok is számítanak), csak legalább 10 percet játssz vele, hogy a statisztikába beleszámítson.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1447) TazLeacher válasza kovsol (#1445) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm.

Re.: 15 játékkal játszani: ha jól sejtem a letöltött trailerek is beleszámítanak, mert nálam bele rakta az "ezzel játszott utoljára" részbe.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1448) JetiRulez válasza cskamacska (#1446) üzenetére


JetiRulez
őstag

Kösz! :R

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#1449) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Valami nem kerek a steam-en a pontok körül. Megszereztem a Flight Control HD-val a pontot, erre egyszer csak eltűnt, majd két frissítés után visszajött... Járt már más is így?

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1450) JSaN


JSaN
addikt

Na en 16 ladaval zartam az akciot, kertem a 2 tf2 sapit. Azt akkor is megkapom ha most nicns fent a tf2? Szal kesobb felrakom es belepek meg lesz?

Még 20-an belepek, es varom a sorsolast 0% esejel. :DD
Viszont utan mar induljon a karacsonyi akcio, veszek par indie gamet (osmos, world of goo es hasonlokat)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.