Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#101601) Simi37 válasza jaffa 2843 (#101598) üzenetére


Simi37
őstag

Az igazat megvallva ebben a konkrét esetben nem akartam átvariálni az irányítást. Illetve először persze próbáltam, de nem tudtam beállítani pl a gázadáshoz a ravaszt. Hiába nyomkodtam a beállításoknál nem történt semmi.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#101602) Golden9 válasza Lallos (#101599) üzenetére


Golden9
addikt

Melyik játék volt az? Az nCore-ról valószínűleg egy fizetős játék kalózverzióját töltötted le.

Szerk: Ingyenes játékokat a GOG-ról is tudsz leszedni, ezek DRM mentesek,

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#101603) Samus válasza Lallos (#101599) üzenetére


Samus
addikt

Nyilván kihagytál pár lépést telepítés után, hogy működjön a virágbolti változatod. Mivel a warez minden formája tiltott a fórumon, ezt nem is firtatom tovább.

A Steam egy online játékbolt, közösségi platform, és sok más. Játékokat vásárolhatsz, amiket aztán használhatsz kedved szerint a saját felhasználói fiókoddal. Olyan, mint a kedvenc webshopod, ahol cipőket veszel, amit aztán hordasz, majd elrakod a cipős szekrénybe, majd megint felveszed.

A Steamen megvásárolt játékok örökre a fiókodon maradnak, játszhatsz, letörölheted, megint felrakhatod, általában a mentett állások is megmaradnak, még akkor is, ha új gépen töltöd le a cumót.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#101604) Golden9 válasza Lallos (#101599) üzenetére


Golden9
addikt

Olvasd el a topik összefoglalót.

[ Szeretkezve ]

(#101605) Lallos válasza Samus (#101603) üzenetére


Lallos
csendes tag

köszi akkor megnézem az ingyenes játékokat

(#101606) bobalazs válasza Samus (#101603) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Örökre az azért túlzás. A GOGos verziók örök, mivel az a sajátod. Steamest csak "bérled"
Csak poénból kötekedek picit. :D

(#101607) Samus válasza bobalazs (#101606) üzenetére


Samus
addikt

Igen, tudom. Viszont a fene tudja mikori ÁSZF-ben még az szerepelt, hogy megvásároltad a játékokat. Pár éve változott meg a szöveg feliratkozásra (bérlés). Ennyire nem akartam firtatni a sztorit :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#101609) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Az őszi szél alatt már előfordult velem egyszer, ami ma is. Nevezetesen vásároltam valamit ajándékba a Steamen, eljutok egészen a fizetésig, majd utána ahogy ráklikkelek a vásárlásra, egy kis sárga figyelmeztetés ugrik fel, hogy sajnos nem sikerült a vásárlásom. Akárhányszor megcsinálhatom, nem megy.

A szél alkalmával végül írtam a supportnak, majd visszaírtak, hogy "most már jó lesz" és láss csodát, sikerült megvásárolnom. Nem értem, hogy mitől van ez megint, hiszen a probléma miértjét akkor sem részletezték, csak annyit írtak, hogy próbáljam újra, már menni fog...

Valaki tapasztalt hasonlókat?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#101610) fatal` válasza Vertigo18 (#101609) üzenetére


fatal`
titán

Lehet, hogy tiltanak bizonyos kártyákat? Volt már olyan oldal, ahol tiltották a magyar kártyákat (illetve a kelet-európaiakat, visszaélések miatt).

Én PayPalt használok a Steamen és még sosem volt gond.

(#101611) Vertigo18 válasza fatal` (#101610) üzenetére


Vertigo18
addikt

Lehetetlen.,.. Steam Wallet...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#101612) phenomHUN válasza Vertigo18 (#101611) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Ha kevesebb, mint 24 órája van barátlistádon az ajándékozott, akkor csinál hasonlókat.

[ Szerkesztve ]

(#101613) Vertigo18 válasza phenomHUN (#101612) üzenetére


Vertigo18
addikt

5 éve....

Ráadásul, ami szél alatt olyan nehezen ment, az is ajándékvásárlás volt, ugyanannak...

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#101614) phenomHUN válasza Vertigo18 (#101613) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Nálam is rengetegszer előjött, de kizárólag friss barátok esetében. Steam Supportnál nyitottam vagy 4-5 ticketet, és egyenként engedélyezték a vásárlás, lehet, hogy megunták és perma' engedélyezték mert azóta jó (...eddig, vagy a perma lockig :D).

(#101615) Šolaire válasza Lallos (#101599) üzenetére


Šolaire
veterán

Steam online bolt. Vannak ingyen játékok kollégák már linkelték. Tudsz barátokat felvenni velük beszélgetni. Megvásárolt játékok örökre a profilodon maradnak, steamen keresztül frissülnek, a játék mentéseid felhőbe mennek így pl ha új pc-d lesz azok nem vesznek el. Kívánságlistára felveszed a jákékokat amiket szeretnél, jön a karácsonyi vásár lehet beakciózzák és pár euróért meg tudod venni. Nem rosz dolog a steam. Szerintem jobban megéri itt kivárva az akciókat megvenni mint torrentezni a játékokat amik vagy működnek vagy nem crack stb szenvedés van csak vele és ki tudja mit kapol a gépedre amikor letöltöd. Steam biztonságosabb és a warez téma itt tiltott.

“Praise The Sun” \[T]/

(#101616) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nah, hát megoldódni látszik a probléma...

"Hello,

Thank you for reaching out to let us know you're still having troubles purchasing gifts for your alternate accounts.

This is because we've detected unusual gifting activity on this account. If you'd like to continue purchasing gifts for your alternate accounts, you'll need to do so using an alternative payment method. All of the payment methods available in your region will be listed upon checkout.

Please note that using your Steam account for commercial purposes violates the Steam Subscriber Agreement and may result in the account being locked.

You won't be receiving further replies regarding this issue.

Thanks for using Steam,
Sierra"

Nem normális... :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#101617) eami válasza Vertigo18 (#101616) üzenetére


eami
Topikgazda

néha beakad a fizetéses dolog. és őszintén szólva nem is értem hogy milyen logika mentén. Mert az még "ok", hogy a mypaypal egy idő után nem akar menni és akkor listából a sima paypalt kell választani, de van hogy az sem elég. Ilyenkor nekem az szokott segíteni, hogy nem böngészőből hanem a steam kliensből tolom végig a vásárlást.

(#101618) Vertigo18 válasza eami (#101617) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nekem az a bajom, hogy bármiből próbáltam, sehogy sem ment. Márpedig a Steam Walleton összegyűjtött pénzt hol költsem el, ha nem náluk? Nagyon sok lehetőség már nem maradt... Konkrétan egy se, ha jól tudom...

Jah, és lezárta a "Sierra" a ticketet egyből, még csak nem is válaszolhatok neki, hogy Ő egy hülye robot!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#101619) eami válasza Vertigo18 (#101618) üzenetére


eami
Topikgazda

szerintem várj 1-2 napot aztán próbáld újra. amúgy mennyi ilyen giftet küldtél mostanában? vagy mondjuk az utolsó 10 vásárlásodból mennyi gift volt? mind walletből ment?

(#101620) Vertigo18 válasza eami (#101619) üzenetére


Vertigo18
addikt

Az elmúlt egy évben apróbb, kártyás piaci tevékenységeim voltak és 3 gift vásárlása erről az accról, mindig ugyanarra az accra küldve...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#101621) eami válasza Vertigo18 (#101620) üzenetére


eami
Topikgazda

akkor lehet ez a probléma. ideje lesz arra az accra is venni valamit. lehetőleg nem kártyás pénzből ;)

(#101622) Vertigo18 válasza eami (#101621) üzenetére


Vertigo18
addikt

Rendben... inkább nem kommentálom.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#101623) eami válasza Vertigo18 (#101622) üzenetére


eami
Topikgazda

lehet félre értem, de nekem úgy hangzik hogy farmolós accról nem tudsz magadnak (vagy másnak pénzért) gifteket küldeni. Steam meg egy ideje próbálja egyre komolyabban venni az üzletelés vissza szorítását. Ilyenkor legalább valami látszatát kellene kelteni, hogy amúgy költesz is arra az accra.

Bocsánat ha valójában nem ez a helyzet, de ha igen, akkor ez így egész jogos :|

szerk: és ha steam oldalról is így gondolják, akkor Sierra kifejezetten jó arc volt, hogy burkoltan figyelmeztetett és nem engedte hogy tovább vidd.

[ Szerkesztve ]

(#101624) LK


LK
addikt

Sziasztok!
Lányommal játszanék egy ip-ről. Korlátozott fiókjaink vannak. Rádobok 5 dolcsit a kettőre, felvesszük egymást friendnek. TF2- n kívül van valami ingyenes v. olcsó játék amivel ketten nyomulhatunk? Előre is köszi

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#101625) bobalazs válasza LK (#101624) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

most volt valami, úgy dereng az utobbi frissitésben ami lehetővé teszi az együtt játszást, [link]

(#101626) SP4C3 válasza LK (#101624) üzenetére


SP4C3
veterán

War Thunder, Crossout, CS:GO, Destiny 2, Warframe, Dota 2, Path Of Exile, Paladins,
WOT: Blitz, Black Squad, Stay Out.

Amit rohadtul megéri megvenni: Valve játékok.
Left 4 Dead (2)

Folyt. köv.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#101627) kwzatz válasza LK (#101624) üzenetére


kwzatz
őstag

A Winter Sale-t már megvárnám a vásárlással, pl. a Portal 2-t is lehet együtt játszani és valami 1€ körül szokott lenni leárazva.

(#101628) jaffa 2843 válasza kwzatz (#101627) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ezt akartam írni pont. Portal 2 kihagyhatatlan szokott lenni leárazáskor. :K Co-op-ban pedig nagyon élvezetes tud lenni, ráadásul rengeteg community pálya van, szóval elég sokáig lehet játszani vele :D

Aztán mindig próbálom elosztogatni haveroknak, de nagyon nem akarnak vele(m?) játszani ;]

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#101629) Vertigo18 válasza eami (#101623) üzenetére


Vertigo18
addikt

Kérdés, hogy kinek mi a "farmolós account... Összesen kettő darab accounttal rendelkezem, az egyik az, amit folyamat használok, használunk a fiammal. Ezen vannak a játékok... Van egy másik acc, amin amolyan "raktár" account, ezen vannak a kártyák, ezen adok-veszek, illetve erre veszem az olyan játékokat, amiből kettő kell, hogy co-opozhassunk.

Nem gondolnám, hogy ennek bármiféle köze is lehet egy tradicionális farmolós accounthoz...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#101630) eami válasza Vertigo18 (#101629) üzenetére


eami
Topikgazda

esetedben úgy hangzik valóban nem, de azok is így néznek ki :( ezért is írtam neked, hogy tisztában legyél vele "minek néznek" most.

(#101631) Vertigo18 válasza eami (#101630) üzenetére


Vertigo18
addikt

Rendben, gondolnak, amit akarnak, eddig oké. De, hogy nem is érdekli őket, hogy jót gondolnak-e, az már zavaró! Válaszolt, majd lezárta a ticketet. Ennyit a konstruktív párbeszédről...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#101632) eami válasza Vertigo18 (#101631) üzenetére


eami
Topikgazda

azért gondolj bele, hogy van 120+ millió user, és van sok tízezer ha nem százezer olyan ki próbál ügyeskedni. Nyilván nem fogják egyesével nézegetni, hanem próbálnak kitalálni egy rendszert, ami alapján tudják szortírozni a fiókokat. Ezért írtam neked, hogy ahogy használod azt a fiókot, simán berakhatnak a "rossz kalapba".

(#101633) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Hello.
Valami bugol a steamben.
Be tudok jelentkezni a steam-be viszont ha pl, a piacon akarok eladni valamit akkor kiírja hogy ehhez be kell jelentkeznem. Rá is megyek ott hogy bejelentkezés de azt írja hogy:"Hiba történt a Steam szerverekkel való kommunikáció közben. Próbáld újra később." Tegnap vettem észre, gondolom ezen okból CS:GO sem működik.

V6

(#101634) Serpiko válasza M0ng00se (#101633) üzenetére


Serpiko
addikt

Ilyen volt már nálam is pár nappal később próbáltam újra ment hiba nélkül.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#101635) tommyrs01


tommyrs01
csendes tag

(#101636) phenomHUN válasza tommyrs01 (#101635) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Demó.

(#101637) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Üdv!

Nem tudom általános játék ajánlásra jó-e ez a topik. Ugyancsak demó, de ha érdekel valakit egy főként magyar fejlesztésű platformer. Warriorb Prologue [link] :)

(#101638) Serpiko válasza KisTücsök (#101637) üzenetére


Serpiko
addikt

Persze hogy érdekel minket köszi :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#101639) Redneck válasza KisTücsök (#101637) üzenetére


Redneck
veterán

Köszi! A videó alapján nagyon szimpatikus játék. Ki fogom próbálni. :R

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#101640) Serpiko


Serpiko
addikt

Ma belépek olyan bónuszcsomagot kapok amit nem lehet már eladni és megvásárolni a piacon. :DD Komoly lol!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#101641) Źşë' válasza Serpiko (#101640) üzenetére


Źşë'
addikt

lett egy valag eltávolított játék, aminél van kártya annál ez van sajnos

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#101642) Serpiko válasza Źşë' (#101641) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez parádés mit is mondhatnék. :D de akkor minek dobja ezt is kivehetnék belőle...

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#101643) Sirpi válasza Serpiko (#101642) üzenetére


Sirpi
senior tag

Tudsz belőlük drágakövet csinálni.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#101644) Serpiko válasza Sirpi (#101643) üzenetére


Serpiko
addikt

Na majd megnézem de csak kibontásra emlekszem de logikus kibontom és abból csinálom a kavicsot.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#101645) De4d


De4d
őstag

Úgy látom elkezdődött valami két napos sale megint, elég sok minden akciós, nem csak egy-két cég játékai, vagy kiadóé. Nem rég volt az "őszi szél" is, mindjárt jön a Téli, és most benyomnak még egy rövidet a kettő közé? Mi van a valvéval?

UI.: Remélem télin durrantanak már végre valami "nagyot" az az örökös ugyanolyan árazás már elég uncsi.... pl Witcher 3 goty évek óta pl 15 eurós árat kap, és sok más címre is ez az ugyanannyit kap akció érvényes.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#101646) sagem válasza De4d (#101645) üzenetére


sagem
addikt

Ez az "év játéka" díj miatt van és csak ilyen kis villám sale, azok a játékok vannak leárazva amik jelölést kaptak/nyertek valamikor, nem csak idén :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#101647) csaba951


csaba951
veterán

Red Dead Redemption 2;-20% illetve -25% akcióban. Pont premier után 1 héttel. Szerintem most vág eret magán a sok előrendelő, meg első napon vásárló. Ők gyakorlatilag tényleg a semmire fizették ki a többletpénzt. :(

[ Szerkesztve ]

(#101648) wjbhbdux válasza csaba951 (#101647) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Előrendelők a drágább változatot kapták, R* launcheren meg más játékokat is mellé.

/s

(#101649) phenomHUN válasza wjbhbdux (#101648) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Nem Steamen.

(#101650) kwzatz válasza csaba951 (#101647) üzenetére


kwzatz
őstag

1 hét múlva meg azok fognak eret vágni magukon, akik most veszik meg. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.