Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#102601) Źşë' válasza Egon (#102600) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem erre gondolhatott

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#102602) DrTechnoid válasza Egon (#102600) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Egy időben engem is tonnaszám jelöltek , de szerencsére leszálltak rólam. 1 hónapban max 1 vagy 2 jelölésem érkezik, annak ellenére hogy a profilom teljesen nyilvános, inventory-m is, 10k+ darab cuccal tömve. Nem lehet hogy egy nagyobb létszámú group-nak vagy a tulajdonosa ?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#102603) Egon válasza DrTechnoid (#102602) üzenetére


Egon
nagyúr

Tekintettel arra, hogy azt sem tudom miről beszélsz, ez nem túl valószínű... :DDD
Magányos játékos vagyok, single módban szoktam játszani, nagyon ritka hogy 1-1 alkalommal multizom, akkor sem túl népszerű játékokkal (pl. orcs must die! 2 stb.). Mivel általában leértékelt játékokat veszem, még azt sem mondanám, hogy túlzottan értékes lenne a fiókom.
Mindegy, ignorálom a jelentkezőket, előbb-utóbb csak leszállnak rólam.
Köszi mindenkinek az infókat! :R

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#102604) Segal válasza Egon (#102600) üzenetére


Segal
veterán

Piszok egyszerű. Kasz csevegésben egy remek ajánlatot ahol csak be kell jelentkezned érte. Ha azt megteszed az ingyen játék vagy tárgy stb helyett azonnal át tudja venni az irányítást a steam profilod felett.
Persze vissza tudod venni ha felveszed a supporttal a kapcsolatot és bizonyítod hogy a tiéd a fiók csak macera és félő hogy addig szerez neked egy vac ban-t.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#102605) viperabácsi válasza Segal (#102604) üzenetére


viperabácsi
addikt

Én beleestem a csávába ( itt is írtam róla ) sikerült visszakapni a fiókot , és a suport garantálta nem lesz VAC az acountomon.
Én is ajándékot kaptam egy friss ismerőstől :W

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#102606) Egon válasza Segal (#102604) üzenetére


Egon
nagyúr

Értem, thx! :R

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#102607) Golden9


Golden9
addikt

Gravity Wars - és - Transpose
Ingyen megtarthatod, ha ápr. 13., 19:00 előtt megszerzed. Az ingyen megtartható promóciók során kapott játékok nem adnak Steam játékkártyákat.

[ Szeretkezve ]

(#102608) Out válasza Golden9 (#102607) üzenetére


Out
addikt

Ezt se hagyd ki

Arcade Moonlander Plus

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#102609) Delávégá válasza Out (#102608) üzenetére


Delávégá
tag

Köszi! Jópofa kis játék. Kicsit emlékeztet még arra amit win95-ön játszottam, mondjuk ott csak le kellett szállni és kész. :D

(#102610) Spet válasza Redneck (#102578) üzenetére


Spet
addikt

Úgy hogy felírod magadnak a helyreállító kódot (legelső belépésnél jelenik meg), és ha elindítod az alkalmazást androidon, azzal igazolod a jogosultságod.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#102611) Redneck válasza Spet (#102610) üzenetére


Redneck
veterán

Azzal semmi gond, a kód megvan, az app működik, be is vagyok lépve, csak a hitelesítőm maradt a Windowsos készüléken. Ez a kérdés, hogy lehet átrakni?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#102612) Met


Met
nagyúr

Steam-en üzenni csak úgy tudok valakinek ha előbb felveszem (és ő is engem) barátnak?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#102613) Segal válasza Met (#102612) üzenetére


Segal
veterán

A profiljánál a megjegyzések résznél rá tudsz írni anélkül is. Csak görgess a saját profilodnál legaljára és megtalálod hogy hova kell írni :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#102614) Met válasza Segal (#102613) üzenetére


Met
nagyúr

Aha, köszi.
Kettővel szeretnék beszél, az egyiknél van lehetőség oda írni, megtettem. A másiknál nem.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#102615) Spet válasza Redneck (#102611) üzenetére


Spet
addikt

Ahhoz, hogy átvihesd hitelesítődet egy új telefonra, hozzáférésre lesz szükséged a fiókodhoz társított telefonszámhoz (hogy küldhessünk egy szöveges üzenetet azonosságod megerősítésére).

Az új telefonodon lévő Steam mobilalkalmazásból próbálj meg belépni a fiókodba. Amikor az alkalmazás kéri a hitelesítő kódod, válaszd a „Már nincs hozzáférésem a mobilhitelesítő-kódjaimhoz” lehetőséget. Kövesd az alkalmazás által biztosított lépéseket és a következők egyikét teheted: átviheted hitelesítődet az új eszközre, vagy eltávolíthatod azt az előző eszközről.

Steam Kérdezz-felelek

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#102616) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Mit állításak át?

Egésznap ment a gép futott a steam. Mégis miért nem frissített a steam egy auto update-re tett játékot? Most akartam indítani erre írja ütemezve 01:59-re. Hol tudom átállítani az ütemezéseket?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#102617) MrTwister válasza Micsurin (#102616) üzenetére


MrTwister
őstag

Azt hiszem itt olvastam a PH-n, hogy a járvány miatt a Steam lelőtte a global frissítéseket, hogy ne terhelje az Internyetet. Sávosan frissít ki tudja milyen metódus szerint, a Netflix meg a Youtube lejjebb tekerte a felbontást, megy a korlátozás mindenhol az IT-ban is nemcsak a real worldben. Ez van. :U A lényeg, hogy pozitív hatása legyen a világszintű intézkedéseknek és érjen véget ez a pandémia. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#102618) Micsurin válasza MrTwister (#102617) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi :)
Amúgy fasza meg minden de mikor egésznap tanulok és éjfél után kicsit kockulnék kicsit krva röhejes, hogy egy 336,8MB-os frissítésre várok már 20 perce mert még csak 327.3MB jött le, a lemez használat meg a béka feneke alatt. De nyomatjuk nagyban a felhő alapú technikát. :DD :DD Ilyenkor jövök rá rossz irányba mentem a tanulmányaimmal az IT-val kapcsolatban...

EpicStore, Origin, Uplay gond nélkül el van nálam, érdekes megint a steam szórakozik... Ha nem lenne rajta az a több mint 150 játék... :W

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#102619) csaba951 válasza Micsurin (#102616) üzenetére


csaba951
veterán

Az a Steam kliens alapbeállítása, hogy nem frissít akkor ha akkor érkezik a frissítési értesítés, amikor éppen játszol. Ilyenkor van az, hogy átütemezi másik időpontra.

A vírus miatti sávszélesség spórolás meg úgy van, hogy most eleve csak azokat a játékokat frissíti amikkel az elmúlt pár napban (4-7?) játszottál. A többinél csak feljegyzi, hogy van frissítés, de nem tölti le, hanem beteszi egy várólistába, amit (ütemezve) majd letölt.

(#102620) Micsurin válasza csaba951 (#102619) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Elmúlt két hétben 66 óra tegnap 5.
Gép egésznap futott de gyak idle mert csak tanultam. :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#102621) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Nagyon off a kérdés, de itt hát ha gyorsabban találok választ, mint máshol.
Szerintetek a Sniper Elite V2 Remastered játékhoz jó lehet a Sniper Elite V2 magyarítás?
Sanszos, de hát ha....

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#102622) Appa_CFL válasza VGYke (#102621) üzenetére


Appa_CFL
újonc

Próbáld ki.

(#102623) El-Telya válasza VGYke (#102621) üzenetére


El-Telya
csendes tag

Jó hozzá.

(#102624) VGYke válasza Appa_CFL (#102622) üzenetére


VGYke
addikt

Ha jó megveszem és kipróbálom, ha nem jó nem veszem meg... :DDD

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#102625) Hintalow


Hintalow
senior tag

Sziasztok!

nem tudom, hogy valaki találkozott -e már ilyennel, az ark frissítésénél egyszer csak elszállt egy hibaüzenettel, hogy "zárolt tartalomfájl" és azóta hiába lett maga a játék újratelepítve, a könyvtárban ott marad a hivatkozott uasset kiterjesztésű fájlt, amit sem manuálisan sem célprogramokkal nem tudok törölni, mert zárolt vagy sérült fájlként hivatkozik rá :(((
Legszívesebben már leformáznám az egész drive-ot simára, de persze ez nem opció :D
valaki találkozott már ilyennel?

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#102626) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok,

olyan problémába ütköztem, hogy szeretnék eladni a marketen dolgokat, de megerősítésre vár. A mobilomon fenn van a steam app, be is léptem, kért egyszerhasználatos kódot, megadtam, beengedett. A megerősítések menüben ezt írja: "Ezen az eszközön nem tudsz megerősítéseket fogadni Csak a steam mobilhitelesítővel ellátott eszközön.." ??? Ez az app az...
Az a gondom, ha eltávolítom és újrarakom, akkor megint nem enged majd a marketen üzletelni egy csomó ideig.
Mi lehet a megoldás erre, hogy ma el tudjam adni a dolgokat?

Köszi! :)

(#102627) Fuel válasza -conrad- (#102626) üzenetére


Fuel
tag

Szia!
Ha jól tudom várni kell 15 nap-ot a steam guard hitelesítő után és csak utána lehet üzletelni, én is megszívtam már vele mikor hard reset volt a telóm-on, ha egyszer feltetted az app-ot akkor hagyd úgy és 15 nap után mehet a trade, viszont ha letörlöd akkor e-mail-ben kapod meg, de az én tudomásom szerint akkor is várni kell vele, szóval ha feltetted az app-ot és aktiváltad a steam guard-ot akkor hagyd is úgy 15 napig és jó lesz. :)

Remélem tudtam segíteni. :R

Üdv.

(#102628) Golden9


Golden9
addikt

The Search
Ingyen megtarthatod, ha ápr. 14., 19:00 előtt megszerzed. Az ingyen megtartható promóciók során kapott játékok nem adnak Steam játékkártyákat.

[ Szeretkezve ]

(#102629) Ryder62


Ryder62
őstag

Másnak is ott van a listájában a Fallout 76? Most nem igazán vágom hogy mi van... Arról volt szó, hogy ugyan Steamen megjelenik, de meg kell venni.

(#102630) Joccc07 válasza Ryder62 (#102629) üzenetére


Joccc07
addikt

Ha megvan a game és a Bethesda launcher össze van kötve a steam fiókoddal akkor automatikusan megkaptad a steam verziót ingyen. Annyi a hátrány, hogy nem viheted át a vehető lóvét (nem emlékszem a nevére:) )

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#102631) Ryder62 válasza Joccc07 (#102630) üzenetére


Ryder62
őstag

Ha jól emlékszem egyszerűen csak regisztráltam a Bethesda netre. Semmilyen összekötésről nem tudok Steammel. De akkor a Steam honnan tudja ... ah, nevermind. Nem is akarom tudni, ki hol miért követ le.

(#102632) MrTwister válasza Ryder62 (#102631) üzenetére


MrTwister
őstag

Csúnya gonosz Bethesda sutyiba átrakhatná nekem a Steam accra a Doom Eternalt is, nagyon tudnám őket utálni érte! ;]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#102633) Joccc07 válasza Ryder62 (#102631) üzenetére


Joccc07
addikt

Csak úgy magától nem fog bejelentkezni a steam fiókodba. Ellenőrizd le sztem mindenképp. De végülis ha steam könyvtáradban ott a játék akkor tuti bejelentkeztél.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#102634) Ryder62 válasza Joccc07 (#102633) üzenetére


Ryder62
őstag

Na majd megnézem honnan tudja a Steam accomat a Beth.net

(#102635) DrTechnoid válasza Ryder62 (#102634) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ezen a linken elérhető :

https://bethesda.net/en/account/linked-accounts

és kb így néz ki ha mindegyik lehetőséghez hozzákapcsolod :

[kép]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#102636) Ryder62 válasza DrTechnoid (#102635) üzenetére


Ryder62
őstag

Közben rájöttem. Fallout 4 - ami ugye Steames - bár alapból nem kér bethesda reget, de a játékba épített Creation Club használatához létre kellett hozni egy Bethesda féle accountot. Valószínűleg ez ugyan az az acc amivel a Bethesda launchert használom.

Szóval így van összekapcsolva.

(#102637) Golden9


Golden9
addikt

Odysseus Kosmos and his Robot Quest: Episode 1
Get the first episode free for a limited time!

[ Szeretkezve ]

(#102638) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Kellene pár tipp...
Már újra tettem a wint, újra beállítottam a routert, nincs se antivírus se tűzfal ha ez a fos kliens töltene de semmi. Bnet, Uplay, Origin, Epic mind kényelmesen tölt stabilan (digi1000 + cat6 kábelezés + gigabites router) ez a szar 0kb/s-es lemez használatot produkál, nem hajlandó 400MB-nál többet tölteni mielőtt leállna. 16:19 óta töltöm a mai ARK frissítést már minden régión is próbáltam tölteni ma a Holland volt soron de ez se... 10 perce fejezte be a 6,5GB-t. Majd 10 perc telepítés után lenullázta és kezdi elölről az egészet. :W :W :W

Csak a Steam szórakozik egyik másik kliensnek sincs problémája. :W

Mit kéne állítani, megnézni kuruzsolni, hogy végre hozzáférjek a játékaimhoz? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#102639) FollowTheORI válasza Micsurin (#102638) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem írási jog probléma lesz... esetleg próbáld adminisztrátorként indítani a klienst és nézd meg úgy.

Ha tényleg nem a tűzfal vagy ilyesmi fogja meg...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102640) Micsurin válasza FollowTheORI (#102639) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Semmit se segít ha adminként indítom. :(
És mondom tuti a steammel kapcsolatos mert s többi kliens gond nélkül tölt. :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#102641) FollowTheORI válasza Micsurin (#102640) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

És ha a windows tűzfalnál hozzáadod a programot TCP és UDP-re is esetleg?

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102642) Micsurin válasza FollowTheORI (#102641) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Most hajlandó 3MB-tal folyamatosan tölteni de ez még mindig eszméletlen karcsú. :(

Köszönöm, ugyan nem látom a logikát miért de ez használt! :R

Mod.:
Vissza az egész, megint beleállt a földbe. :W
320MB-ot töltött majd DiskUsage: 0kb/s.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#102643) FollowTheORI válasza Micsurin (#102642) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Meddig hagytad futni? Szerintem várj egy picit türelemmel... :)

Szerintem hagyd ott jó sokáig, be kell annak indulnia előbb utóbb.

Van amikor egy ideig a lemezen mókol és nem jelez semmi forgalmat, főleg ha nem SSD-re töltessz akkor egész sokáig is tarthat.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102644) Hokunda válasza Micsurin (#102642) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Detto ugyanez szokott előjönni nálam is.

Csak steam (a többi papír szerint) disk usage 100-200 k (és ez magával vonzza a letöltési sebesség beszakadását is)

Új win itt is megvolt, Esetben hozzáadva a kivételekhez, steam régió váltás, cache ürítés, hálókártya driverek tömkelege...

(a szolgáltatónk is más, nálam Tkom/100mega)

Nálam egyetlen prosztó megoldás szokott segíteni hálózati kapcsolatokban, adminisztrátorként (bár talán máshogy nem is lehet) egyszerűen letiltom a netelérést, majd újraindítom. Ilyenkor a 2 órától-1 hétig terjedő időre helyreáll.

Hátha.

[ Szerkesztve ]

(#102645) Apollyon válasza Micsurin (#102642) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Korábban én is tapasztaltam ilyen jellegű problémát, de csak amikor a laptopommal wifin keresztül csatlakoztam.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#102646) vg válasza Micsurin (#102642) üzenetére


vg
addikt

Nat az open vagy strict?

(#102647) Micsurin válasza vg (#102646) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Open, első dolgom volt levetettni a Digivel a natolást.

@Hokunda köszi ez valamelyest összecseng azzal, hogy ha kíváncsiságból alapértelmezéseg visszaállítása a tűzfalon után csak leikszelem az engedély kérést akkor hajlandó tölteni a kliens első bezárásáig. :Y Csak azért nem értem mert az összes többi kliens gond nélkül hozza a papíron várható számokat. (CAT6 kábel olcsóbb volt éppen mint az 5E na :D + Digi1000 + AC58u(1.gen) ) De egy időután a steam leejti a sebességet nullára és a lemezt se használja, egyáltalán nem. (hdsentiben is checkoltam)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#102648) SP4C3 válasza Micsurin (#102647) üzenetére


SP4C3
veterán

Pedig lemezproblémára utal... Nyomj neki egy defrag-ot, előtte próbálj áthelyezni pár nem használt nagyobb file-t másik partícióra.
Nem feltétlenül kell neki folyamatosan a lemezre írni, viszont ha a letöltés is droppol és a lemez döglődik, és arra vár a steam, hogy a lemezed visszaszóljon, hogy "oké, jöhet a data", akkor van ez, hogy "100% HDD util., 0kbps datarate".

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#102649) vg válasza Micsurin (#102647) üzenetére


vg
addikt

És ha kipróbálod router nélkül, közvetlen a számgépbe a kábel? Egy próbát megérne.

(#102650) Micsurin válasza SP4C3 (#102648) üzenetére


Micsurin
nagyúr

És csak a Steam alatt döglödik a lemez ugye? :D Na persze. :)
De se nem ír, se nem használja NINCS használatban a lemez.

Optika jön be VG nem opció. A szolgáltató ZTE csodájával már próbáltam. :(

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.