Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#102201) Ombi5


Ombi5
őstag

udv. Minden nap kapok tobb, e-mailt a bejelentkezeshez szukseges koddal, hogy vki be akar jelentkezni, nyilvan nem a megszokott gepeimrol. Tehat fel akarjak torni. Ezzel mit tudok kezdeni szerintetek? :R

(#102202) wjbhbdux válasza Ombi5 (#102201) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ha ilyen levél jön (és eredeti, nem egy kamu steamp0wered.com-ramutató adathalász kísérlet), akkor nem csak akarják, hanem már tudják a jelszavad. Ennek a forrása lehetsz te magad, a géped vagy más eszköz ahol használtad, vagy más oldalak kevésbé védett adatbázisokból kiszivárgott megegyez név + jelszó.
Változtass jelszót a Steamen és mindenhol máshol ahol ugyanazt használtad, lehetőleg mindenhol egyedi és bonyolult. Mindenképp használj kétlépcsős azonosítást az email fiókon is.

[Fiókbiztonsági javaslatok]

[ Szerkesztve ]

/s

(#102203) Ombi5 válasza wjbhbdux (#102202) üzenetére


Ombi5
őstag

Steamguard bekapcs ON.
Nnem latom, hogy barmit is csinaltak volna vele, vagy emailben turkaltak volna. De igy mar a tuti mostantol. :R

(#102204) csaba951 válasza Ombi5 (#102203) üzenetére


csaba951
veterán

Mobilod is érdemes átnézni valami kereső programmal, hogy nincs-e rajta valamilyen kártékony program.

Egyébként érintett vagy egy 2016-os Dropbox adatsértésben. Ha ugyanezt az e-mail címet/jelszót máshol is használod, akkor nem csoda ha bajba kerültél.

(#102205) Golden9 válasza csaba951 (#102204) üzenetére


Golden9
addikt

Nekem is jelez egy adatsértést, pedig soha nem regisztráltam arra az oldalra.

[ Szeretkezve ]

(#102206) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Másnak is gondja van steam-es játékok autentikációjával? Mintha n em működne az autentikációs szerver. A fórumot sem érem el.

(#102207) Lackki válasza VinoRosso (#102206) üzenetére


Lackki
senior tag

https://steamstat.us

Privátot hamarabb észreveszem

(#102208) Met válasza VinoRosso (#102206) üzenetére


Met
nagyúr

Weboldal
Sorry
The site is currently unavailable. Please try again later

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#102209) batman91 válasza VinoRosso (#102206) üzenetére


batman91
őstag

Teljesen lehalt a rendszer. Én még belépni sem tudok.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#102210) Samus


Samus
addikt

Áll az összes szerver, a Store és a Community is.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#102211) VinoRosso válasza batman91 (#102209) üzenetére


VinoRosso
veterán

Érdekes én belépni tudtam, csak játszani nem. Lehet akkor halt le épp.

(#102212) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Kár hogy megszűnik a Steam, pedig egy hónapra voltunk egy újabb Half-Life játéktól. :(

/s

(#102213) Golden9 válasza wjbhbdux (#102212) üzenetére


Golden9
addikt

:N Nem szűnik meg, csak áttelepítik az új tulaj szervereire Felcsútra.

[ Szeretkezve ]

(#102214) De4d válasza Golden9 (#102213) üzenetére


De4d
őstag

Új logó meg a kisvasút lesz? :D

Minden jó, ha a vége jó!

(#102215) fatal`


fatal`
titán

Belépni már be lehet, de a community és a store halott.

(#102216) Serpiko


Serpiko
addikt

Nem lesz steam vége ? Mi is történik....

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#102217) DrTechnoid válasza fatal` (#102215) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ha megnézed steamstat.us -t , még ilyet nem is láttam mostanában. Teljes agyhalál jelenleg.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#102218) fatal` válasza DrTechnoid (#102217) üzenetére


fatal`
titán

Néha azért elő szokott fordulni. :) Most már azért jó lenne, ha magához térne.

(#102219) Serpiko válasza DrTechnoid (#102217) üzenetére


Serpiko
addikt

Remelem megoldják egyre többször van ilyen. Kicsit elvan szállva magától a valve sajnos. Tudjátok a régi mondást régen minden jobb vót.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#102220) etejedu


etejedu
őstag

Huh. Már betojtam hogy nálam van valami gebasz, pont frissitettem és mindent kidobált az asztalra. Alkalmazéskezelöben még törölni se tudtam. Ment a kukába minden! Akartam ujra tenni és akkor már sejtettem, hogy szerver oldalon van bibi, de azért bekukkantottam ide is egy kis megnyugtatásért!

(#102221) Ombi5 válasza csaba951 (#102204) üzenetére


Ombi5
őstag

Nem erzek jelenleg semmi bajt, amugy!!!! :B
DE mar bekapcsoltam ezt a guard akarmit...

(#102222) Spet válasza Serpiko (#102219) üzenetére


Spet
addikt

Valaki eltüsszentette magát a szerverszobában.

Azóta tiszta szesszel fertőtlenítettek mindent, is ;]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#102223) Źşë'


Źşë'
addikt

+ mostanság mikor belépés után elsőre indítok egy játékot olyan szinten lehal a steam, másnál is így viselkedik? GS cikk végén:

"Egyelőre annyit tehetünk, hogy türelemmel várunk, esetleg játszunk egy kicsit a konkurenciánál épp most ingyenes Farming Simulator 19-cel." :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#102224) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Másnál is haldoklik a steam, vagy nálam van valami gond?

Oké, akkor kicsit megnyugodtam. ;]

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#102225) Źşë' válasza Źşë' (#102223) üzenetére


Źşë'
addikt

nálam megint döglik ez a szar, hol kapcsolódik hol nem, totál fekete a böngésző képe, nem tölt be oldalakat :W :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#102226) Golden9 válasza Źşë' (#102223) üzenetére


Golden9
addikt

Ismét elszállt a Steam?

[ Szeretkezve ]

(#102227) Serpiko válasza Źşë' (#102225) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálam is ugyanez van sajnos. Csak javítják idővel a hibát ami ezt okozza.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#102228) Jimbo75


Jimbo75
tag

Sziasztok!

Ez mit jelent? Most vettem meg Humble-n, de nem engedi telepíteni a kiegészítőket.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#102229) bepken válasza Jimbo75 (#102228) üzenetére


bepken
veterán

hirtelen ezt találtam: https://appuals.com/fix-steam-app-configuration-unavailable/

ha jól értem, az alapjáték fenn van, most csak a kieget szednéd le hozzá

szerk.:

még esetleg ezt próbáld meg - vagyis indíts el egy másik letöltést, majd válts vissza erre

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#102230) Jimbo75 válasza bepken (#102229) üzenetére


Jimbo75
tag

Igen, az alapjáték fenn van fenn van. Köszi szépen, lecsekkolom :R

(#102231) csaba951 válasza Jimbo75 (#102230) üzenetére


csaba951
veterán

1) Zárd be a klienst.
2) Várj 2-3 percet.
3) Indítsd el újra a klienst.
4) Ne csinálj semmit, hanem várj egy kicsit. Mondjuk 1 percet.
5) Nézd meg a letöltés oldalon, hogy csinált-e valamit. Ha csak várólistára tette, akkor állítsd át letöltésre.

Néha előfordul, hogy nem vagy nem jól érzékeli a Steam kliens a frissen megvásárolt dlc licenceidet. Egy sima Steam kliens újraindítás megoldja a problémát.

(#102232) Źşë' válasza csaba951 (#102231) üzenetére


Źşë'
addikt

valami ilyesmi lehet, tegnap aktiváltam be pár régen vásárolt humblis játékot, azért is voltam mérges mert folyton lehalt, majd kilőve teljesen feladatkezelőből újraindítva jó lett, de akkor meg szakadozott a kapcsolat, néha mikor beaktiváltam kiírt valami hasonlót mint amit a fórumtársnak (annak ellenére hogy nem kattintottam rá a telepítésre, magától mintha elkezdte volna csak hibával leállt) - iszonyatosan bugos ez az új verzió még mindig... mikor rámegyek az aktiválásra fejléc legördülő menüből akkor az alatta lévő Áruház / Könyvtár menüpont is leugrik egyben és nem lehet arra kattintani, hogy aktiválás... mert előtérbe hozza azt a menüpontot, akkor előjön az aktiválási ablak, aztán a böngésző ablak mögé küldi random, de inkább mögé... tiszta idegesítő... akkor olyan is volt, hogy mikor beaktiváltam szokás szerint homokórázott fél perceket, néha meg teljesen olyan volt mintha kiléptetett volna a felületről majd vissza... mikor meg csekkolni akartam, hogy megvan e alternatív accon egy dupe játék akkor meg nem tudtam mert offlinnek írt, és barátokat nem jelez akkor a böngésző... :(

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#102233) Joccc07 válasza Serpiko (#102199) üzenetére


Joccc07
addikt

Megjavult. :F Most már fel tudtam rakni. Érdekes.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#102234) Serpiko válasza Joccc07 (#102233) üzenetére


Serpiko
addikt

Érdekes :D végül az idő megoldotta a dolgot amúgy megint tanultunk valami újat.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#102235) Joccc07 válasza Serpiko (#102234) üzenetére


Joccc07
addikt

Arra tudok gondolni, hogy még nem járt le a határidő és nem írta ki. Mostanában úgy is volt gond a steammel. Lehet erre is hatással volt.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#102236) Serpiko válasza Joccc07 (#102235) üzenetére


Serpiko
addikt

Lehetséges hogy a mostanában előforduló steam leállások miatt történt.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#102237) batman91 válasza Źşë' (#102225) üzenetére


batman91
őstag

Úgy tűnik megint visszatértek a 2010 körüli állapotok. Ha jól emlékszem akkor voltak sűrűn ilyen problémák.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#102238) raymi16


raymi16
tag

Üdv Srácok!
Egy ilyen kérdésem lenne:
Az általad beírt számlázási cím túl hosszú. Kérjük, használj rövidebb változatot a címedből, vagy oszd meg a két címbeviteli mező között.
Ez az üzenet fogad, ha vásárolni akarok.
Na mármost, AKÁRMIT írok be, ezt adja ki, ha üresen hagyom a mezőt, akkor töltsem ki! :W
Találkozott ilyennel valaki? Vagy csak nálam szórakozik valami? :O

Senki se nem csinál semmit se nem, senkinek se nem!

(#102239) wjbhbdux válasza batman91 (#102237) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Rekord számú felhasználó van most (ha a pubg miatti ázsiai kiugrást leszámítjuk), a téli vásárok komolyan megdobtak pár játékot, GTA V duplázta az aktív játékosok számát.

/s

(#102240) vg válasza wjbhbdux (#102239) üzenetére


vg
addikt

Azoknak a működése hatással van a steamre?

(#102241) wjbhbdux válasza vg (#102240) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ez csak egy példa volt, mindennel rengetegen játszanak most. Majdnem 1 millióval több játékos van egyszerre ingame mint karácsony előtt.

/s

(#102242) vg válasza wjbhbdux (#102241) üzenetére


vg
addikt

Oké, de a szervereket a játékok alá nem a steam adja, max letöltésileg. Legalábbis feltételezem.

(#102243) TESCO-Zsömle válasza vg (#102242) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A saját címek alá tuti ők adják még mindíg, mert a múltkori totális agyhalál idején azok is álltak. Aztán lehet az is elég az érintett játékoknak, ha csak a VAC hullik el alóluk...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#102244) Golden9 válasza TESCO-Zsömle (#102243) üzenetére


Golden9
addikt

Kíváncsiságból elindítottam akkor a TF2-t, játszani nem próbáltam vele, de a menübe be tudtam lépni.

[ Szeretkezve ]

(#102245) FrezeR


FrezeR
senior tag

Sziasztok

Kérdésem lenne a Steam letöltési sebességével kapcsolatban. Gigabites netem van, de a letöltés nem nagyon akar rendesen működni. Sokszor megáll, gondolkodik percekig nem tölt, nem pörög fel eléggé, nem használja ki a sávszélességemet, tehát nem folyamatos. Ez mennyire normális, vagy mit lehet tenni ellene? Próbáltam átállítani a régiót, de nem feltétlenül hozott javulást.

(#102246) wjbhbdux válasza FrezeR (#102245) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ha lassabb merevlemezed van akkor azon tud szöszmötölni a Steam a fájlokkal, a letöltés ablakban bal oldalt fent látszik a lemez használat sebessége.

/s

(#102247) FrezeR válasza wjbhbdux (#102246) üzenetére


FrezeR
senior tag

Egy Toshiba P300-ra töltök jelenleg. 60 MB/s körül volt a max sebessége ahogy figyeltem.

(#102248) fatal` válasza FrezeR (#102245) üzenetére


fatal`
titán

Letöltés közben telepít is, így sosem lesz gigabit szerintem. Nekem 5-700 megabit körül szokott lenni.

Illetve valószínűleg a full gigabitet a szerverek sem bírnák.

(#102249) FrezeR válasza fatal` (#102248) üzenetére


FrezeR
senior tag

Értem, hát egy kis időre felment 50 MB/s-re, de inkább annak a fele sincs az átlag, de többnyire az alatt töltött olyan 10-15 MB/s-el. De nagyon nem folyamatosan. Ez szerintem azért elmarad a várttól.

(#102250) vg válasza FrezeR (#102249) üzenetére


vg
addikt

Próbáld ki m.2-es ssd-vel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.