Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#101501) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

napok óta a steam store HTTP 500as hibával nyekken króm böngészőben......apllikáción sötét képernyő...
valaki erről tud valamit?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#101502) -secret- válasza Segal (#101493) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tettem be más játékot ezzel megadta. :K

(#101503) Bluerainbow válasza - = Zk = - (#101501) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Másoknál is van ilyen , fórumokon is irják , érdekes hogy nem mindenkinél. Nálam a sale kezdete óta igy van , viszont 5-10 oldalfrissités után be szokott ugrani.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#101504) dokken


dokken
tag

Ma reggel.

www.steampowered.com visszatérített 21,30 EUR összeget az Ön 2019. november 27. napi vásárlásából.
Az összeget visszatérítettük az Ön MASTER_CARD ..... végződésű bankszámlájára. Eltarthat néhány napig, mire megjelenik a kivonaton. Ha ez hosszabb időt vesz igénybe, vegye fel a kapcsolatot a kártyakibocsátóval közvetlenül.
A visszatérítés összefoglalója
Tranzakcióazonosító: ......2019. november 29. 06:46:44 GMT
A vásárlás teljes összege 21,30 EUR
Visszatérített összeg 21,30 EUR
Visszatérítő fél
www.steampowered.com

Kapják be!! :W

(#101505) Samus válasza dokken (#101504) üzenetére


Samus
addikt

Most erősen gondolkodom, hogy egy fillért sem hagyok ott náluk a vásáron. Inkább lekalózkodom. Kifizettem a cuccot, erre értesítés nélkül, egy szó nélkül törlik. Nekem még visszatérítés sem jött eddig...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#101506) eami válasza dokken (#101504) üzenetére


eami
Topikgazda

nekem még nem jött mail, de purchase history alatt már nálam is canceled :|

viszont a support oldalon processing van még mindig.

[ Szerkesztve ]

(#101507) arfer válasza eami (#101506) üzenetére


arfer
aktív tag

Steam controller nálam is törölt státuszú lett, levél jég nem jött róla :( ...

[ Szerkesztve ]

(#101508) #04430080


#04430080
törölt tag

Anno megvettem Civ 6 -ot. Így nem engedi megvenni a platinum editiont. Lehet ezzel kezdeni valamit?

(#101509) Gabor777


Gabor777
aktív tag

Sajnos nekem is törölték a megrendelésem :(

(#101510) csaba951 válasza #04430080 (#101508) üzenetére


csaba951
veterán

Sid Meier’s Civilization VI Platinum Edition
Vedd meg máshol olcsóbban, és aktiváld be azt! Az árból lejön még 10% ezzel a kuponnal: BLACK10

(#101511) ollie válasza Samus (#101498) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A rendelésed nem lett törölve szerintem, csak a szállítási állapotra írja. Lehet, hogy késve adják fel.

***

(#101512) fatal` válasza - = Zk = - (#101501) üzenetére


fatal`
titán

A Sale kezdete óta nekem is ilyen. Nyomogasd az F5-t aztán egyszer cska jó lesz. :)

(#101513) tommyrs01


tommyrs01
csendes tag

Sziasztok!

Mi a helyzet a kontrollerekkel? Lenne egy tapasztalatom ami azonnal megosztanék veletek :)
Én is nagy nehezen rendeltem egyet 27-én. Hátra is dőltem... Gondoltan 4-5 napon belül itt lesz a cucc.

Sajnos ma jött egy steam-es levél... Visszaküldték a pénzt, indoklást nem láttam.
Gondolom mégsem tudják teljesíteni a rendelésemet :(
Valaki találkozott már hasonlóval?

(#101514) tommyrs01


tommyrs01
csendes tag

Ok már látom.... csak rossz sorrendben voltak a hozzászólások :)
Van akinek tudják teljesíteni?

(#101515) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Két controllerem került törölt állapotba mára virradóra... Visszatérítést én sem kaptam még. Az az igazság, hogy nem nagyon érzem magam banknak, hogy kölcsönadom pár napig a pénzemet, hogy had forgassák, majd kamat és mindenféle magyarázat nélkül visszautalják. HA visszautalják, mert az még nem történt meg...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#101516) Samus válasza ollie (#101511) üzenetére


Samus
addikt

Nyitottam egy ticketet, mert a vásárlási előzmények és a támogatás oldalán is azt írja, hogy törölve. Viszont semmi visszatérítés, holott itt is, és redditen is olvasom, hogy sorra kapják vissza a zsetont. Persze kiemeltem, hogy nagyon szeretném a kontrollert, és egy szót sem irtam refundról.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#101517) KubanitoS válasza Samus (#101516) üzenetére


KubanitoS
veterán

Hát ha valóban odaírtad, hogy nagyon szeretnéd a kontrollert, akkor tutira gyártanak neked +1-et. ;] :DDD

Ma nekem is jött a refund.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#101518) eami válasza Vertigo18 (#101515) üzenetére


eami
Topikgazda

nekem nem rég jött meg tőlük is meg a paypaltól is a levél hogy jön vissza a pénz.

(#101519) Samus


Samus
addikt

Mikori rendelésekről beszélünk? Nekem 11.28 08:09.

Egyébként elkezdtem kutakodni, ha nem jön össze a dolog (jó, nyilván a kedvemért nem rúgják be újra a gyártósort :D ), akkor a DualShock 4 kontroller-t fogom megvenni. Van benne gyro, működik, a touchpad is, a Steam teljesen támogatja, és szénné konfigurálható. A célzás mehet csak a gyroval, és lehetőség van csak korrekcióra használni a szenzort. És persze ott a PSNow is...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#101520) KubanitoS válasza Samus (#101519) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én is 28-án rendeltem, délután valamikor. Kontrollerben én a sima XBOX 360-ra esküszöm.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#101521) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nekem 11.28 a rendelés. Sehova se jött még vissza, Steam wallettből fizettem. Így most kénytelen vagyok elővenni a padláson lévő kettőt, még egyiket se csúsztattam ki a dobozából... :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#101522) Solten válasza Samus (#101496) üzenetére


Solten
addikt

Enyem:

Shipment Status: Shipping Soon

huhh...

Saor Alba

(#101523) Vertigo18 válasza Solten (#101522) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mázlista... Sajnos MOST kaptam meg én is mind a két üzenetet... :(

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#101524) Źşë'


Źşë'
addikt

#kontra steam - sale alatt vett játékok nyugtái sem érkeznek meg email fiókra, én pl gyűjtöm őket, de hogy mi lelte, hogy nem küldik ki, paypal simán megjön... :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#101525) Urguru


Urguru
tag

Szerintem túl van hisztizve ez a kontroller kérdés , anno hasonló akciók is voltak (Kontroller + tok , máig legjobb minőségű) akkor nem lett ilyen feszkó mert elfogyott. Most meg mindenki F5 ... éppen sikerült elkapni ...vagy mégsem? ( Ők a szemetek mert ... ?)

[ Szerkesztve ]

(#101526) Źşë' válasza Urguru (#101525) üzenetére


Źşë'
addikt

ha normálisan meg lenne írva az oldal akkor a valós készletből vonná le foglalóval - de az is lehet h szimplán szemetek és gondolták hogy nemár ilyen olcsón adjuk, mert tönkremegy a vállalat - de nyilván te sem örülnél neki ha törölnék a rendelésed csak úgy, egy 30ezres 50" Samu tvről ami nem gagyi meg kerül 10x annyiba normál esetben, a pénzed meg levegőben lógna főleg most két sale között

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#101527) Simi37 válasza Simi37 (#101470) üzenetére


Simi37
őstag

Rendelés dátuma: Nov 26.
Szállítási állapot: Szállítva
Ezek szerint mázlim van :)

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#101528) Samus válasza Źşë' (#101526) üzenetére


Samus
addikt

Engem leginkább az zavar, hogy most nem tudom, mi van. Továbbra is törölt, továbbra is semmi. Már annak is örülnék, ha jönne mail, hogy visszatérítés. Legalább tudnám, hogy mi a helyzet.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#101529) Urguru válasza Źşë' (#101526) üzenetére


Urguru
tag

Gondolom te sem első nap rendeltél ... és örültél na végre F5 , frissítés segítségével sikerült majdnem ... de kosárba van ... ismét F5 Na végre fizethetek.. ( rajtad kívül ugyanezt csinálta még xxxx ember) ui.: első nap rendeltem nincs gond...

(#101530) eami válasza Samus (#101519) üzenetére


eami
Topikgazda

inkább xbox controllerben gondolkodj ha PChez kell. az tényleg mindennel kompatibilis.

(#101531) Shy


Shy
tag

Nekem van ilyen kontrolerem és szerintem nem nagy durranás. Ha azt nézzük 7-8kból érkezik meg miközben egy xbox kontroler kategóriákkal jobb szerintem persze lehet másnak más a tapasztalata. A fő bajom a cuccal hogy csak steames gamekkel működik ami sztem baszottul nagy hátrány.

[ Szerkesztve ]

Kell, vagy rakom el?!

(#101532) eami válasza Shy (#101531) üzenetére


eami
Topikgazda

amíg PC-n vagy addig nem hátrány mert bármit indíthatsz steamből, de amúgy ja. big picture nélkül életképtelen cucc.

(#101533) Samus válasza eami (#101530) üzenetére


Samus
addikt

Megjött a refund éjjel...

Használtam Xbox One kontroller-t, nem jött be. A Steames kontrollert is a trackpad és gyro miatt vettem meg. Tegnap meg jól megnéztem, hogy a Sony cucca is tudja ezt. És nagy fegyvertény, hogy egy kollégám most fizetett elő PSNow-ra, és van bőven cím, amit én is kipróbálnék...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#101534) ayo válasza eami (#101530) üzenetére


ayo
addikt

Ráadásul Alzán most csak 9K újonnan ;)

http://jateknaplo.blog.hu

(#101535) Źşë' válasza Urguru (#101529) üzenetére


Źşë'
addikt

én nem rendeltem belőle (csak gondolkoztam), btw de legalább tudok együtt érezni azokkal akik most szarban vannak, nyilván azért frissítgettek mert várták az újabb készletet - az hogy a steam weboldal még mindig kritikán aluli bizonyos esetekben azt ez is bizonyítja, de legalább csinálnák meg tényleg foglalóval...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#101536) Shy válasza eami (#101532) üzenetére


Shy
tag

Bármit indíthatsz de ami nem original steam játék tapasztalatból mondom nem működik vele vannak cuccok amivel életre lehet bírni a kontrolert de az meg sokszor bugos szóval szerintem az xboxos verzió vagy egyéb összességében jobban megéri. Persze ha minden megvan steamen original akkor persze jó választás :) Szóval nem véletlen szórják ki ha jól emlékszem 2015-ös verzió ez a cucc gondolom jön ki helyette valami jobb fejlesztés, de sztem full gáz hogy ebben is ott a beépített faszság hogy csak steames gamekkel működik, nem túl baráti üzletpolitika.

[ Szerkesztve ]

Kell, vagy rakom el?!

(#101537) Solten válasza Vertigo18 (#101523) üzenetére


Solten
addikt

:/

Saor Alba

(#101538) DrTechnoid válasza eami (#101530) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én is csak próbaképpen rendeltem az akkor megvásárolható hardverek közül, 2017 dec. 28.-án így nézett ki a rendelés :

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#101539) lkristóf válasza Samus (#101533) üzenetére


lkristóf
senior tag

nov. 27., 7:57-es rendeléshez most küldték a trackinget. Azért remélem nem lesz ez olyan rossz, mint ahogy itt egyesek beállítják, steak wallet-ből volt az egész. :DDD

(#101540) MrTwister válasza lkristóf (#101539) üzenetére


MrTwister
őstag

Tudom hü*e mobil T9, de ez most magas labda:
;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#101541) Executioner


Executioner
tag

Red Dead Redemption 2 - Tervezett megjelenési dátum: december 5.

Exec

(#101542) Urguru válasza lkristóf (#101539) üzenetére


Urguru
tag

Már úton van nincs probléma :)

Szokni kell , illetve játék függő mihez tuti.

[ Szerkesztve ]

(#101543) lkristóf válasza MrTwister (#101540) üzenetére


lkristóf
senior tag

Ez nagyon nagy! :C Nem vettem észre. :B

(#101544) fatal`


fatal`
titán

Nem követtem az utóbbi időben annyira az akciókat. Karácsonykor szokott lenni nagyobb kedvezmény, mint az őszi leárazáson?

Szemezek a Dirt Rally 2 deluxe upgrade-del, de látom, hogy múlthónapban volt már rá 60% kedvezmény, most 50%. Kiváncsi lennék, hogy karácsonykor van-e esély egy 60%-osra, megvárjam-e ezt az 1 hónapot?

(#101545) Golden9 válasza fatal` (#101544) üzenetére


Golden9
addikt

A helyedben várnék vele,
Hátha Lesz :DDD
még olcsóbb. ITAD grafikon.

Más:
Ha valaki nem látta volna, a Steam díjak oldal alján van egy, tizenegy hátérképet tartalmazó Zip letöltő link Én is csak most vettem észre.

[ Szeretkezve ]

(#101546) fatal` válasza Golden9 (#101545) üzenetére


fatal`
titán

Igen, innen néztem, hogy volt már rá 60%. :) Csak az általános tapasztalatok miatt kérdeztem. De igazából 2 hét, megvárom. :)

(#101547) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Van egy hülye kérdésem! Ha Origin -en vásároltam 100 éve egy Crysis 3 játékot, azt sehogyan sem tudom rákényszeríteni, hogy Steam alatt fusson?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#101548) Šolaire válasza VGYke (#101547) üzenetére


Šolaire
veterán

Én úgy tudom hogy az nincs steamre.

“Praise The Sun” \[T]/

(#101549) Segal válasza VGYke (#101547) üzenetére


Segal
veterán

:(
Elméletben most lehet hogy jönni fog steamre is (a fene se tudja hogy minden játékát felrakja e az EA de ha jön is aki Originen vette annak nem lesz meg steamen :((
Tehát ha a késöbbiekben jön is akkor meg kell hogy vedd ha ott is látni szeretnéd a listában. Nekem jó lesz csak Originen a listámban :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#101550) eami


eami
Topikgazda

Hello eami,

Due to a technical issue during our recent sale, we mistakenly took more orders for the Steam Controller than we were able to fulfill, including yours.

Currently there are no plans to produce more of this product, so we are unable to send you a Steam Controller and have prompted a full refund of your purchase.

Please note some payment methods may take several business days to show the refunded amount has returned to your account.

We sincerely apologize for the confusion and inconvenience.

If you have any further questions, please feel free to contact Steam Support.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.