Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#101251) DrTechnoid válasza ooloo (#101248) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Érdekes , először is hogy nekem sincs meg, másodszor pedig hogy nem találni steam kulcsot sehol , még szürkéken sem, se gay2a se kinguin nem árulja. Valószínűleg köze van hozzá annak hogy a Telltale cuccai eltűntek Steam-ről így ez is most már csak Epic Games Store-ban vásárolható meg.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#101252) vg válasza ooloo (#101250) üzenetére


vg
addikt

De megjelent, csak leszedték. Volt aki szerencsés volt és megvásárolta.

(#101253) Golden9


Golden9
addikt

DashBored - Ingyen megtarthatod, ha nov. 4., 19:00 előtt megszerzed.

[ Szeretkezve ]

(#101254) Serpiko válasza Golden9 (#101253) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönjük az infót! :R

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#101255) Segal válasza Golden9 (#101253) üzenetére


Segal
veterán

köszi :R

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#101256) cyberkind


cyberkind
félisten

Melyik idle master működik rendesen?

Paranormal Cocktivity

(#101257) Executioner válasza cyberkind (#101256) üzenetére


Executioner
tag

Ez.

Exec

(#101258) regener válasza cyberkind (#101256) üzenetére


regener
veterán

(#101259) Serpiko válasza regener (#101258) üzenetére


Serpiko
addikt

Hogy kell indítani a progit?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#101260) regener válasza Serpiko (#101259) üzenetére


regener
veterán

Elsőnek konfigurálni kell, a teljes leírás: https://github.com/JustArchiNET/ArchiSteamFarm/wiki/Setting-up

(#101261) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Valaki esetleg nem tud megoldást rá, hogy a steam 'remekbe szabott' újítása óta miképp lehetne elérni, hogy a kliens ne fagyjon ki állandó jelleggel? Steam updatet egyszerűen lehetetlen abszolválni fagyás-újraindítás nélkül, de magának a kliens indításának is jó néhányszor ez a vége. Mióta bejött az új dizájn, előtte ilyen godnjai nem voltak.

(#101262) pilipi válasza Hokunda (#101261) üzenetére


pilipi
aktív tag

Nem tudom lehetséges-e, teljes uninstall és újratelepítés után is használhatatlan állapotban van a kliens.
Láttunk már ilyet,hogy azt hitték az elsők (a vezetők, a legnagyobbak) bármit megtehetnek és minden úgy jó ahogy azt ők gondolják (Nokia, Motorola stb) majd "idézőjelben" eltűntek a palettáról.
Jó úton halad a Steam is ezen az ösvényen, évek óta sz**t sem csináltak nyugodtam ültek a trónon.
Most belenyúltak rendesen :C

(#101263) Serpiko válasza regener (#101260) üzenetére


Serpiko
addikt

köszönöm! :R

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#101264) #65537792 válasza pilipi (#101262) üzenetére


#65537792
törölt tag

Biztosan nem az ön gépében van a hiba. Olyat meg még hírből sem hallottunk, hogy hiába törlünk valamit, akkor is van néhány töredékfájl amik visszamaradnak egyéb mappákban.

(#101265) pilipi válasza #65537792 (#101264) üzenetére


pilipi
aktív tag

Ebben igazad lehet, a hiba biztosan nem az én gépemben van.
Évekig nem volt soha hasonló probléma, most lett.
C meghajtó Acronissal visszaállítva, így ott nem lehet maradvány, a D meghajtón van a Steam kliens ami újra lett telepítve.
Hogy és hol maradt volna bármilyen maradvány vagy töredék?

(#101266) pingtest válasza #65537792 (#101264) üzenetére


pingtest
tag

Amúgy tényleg egy rakás .... lett az egész.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#101267) Louro


Louro
őstag

Erről az új skinről is tuti az Epic tehet. Egy beépített fejlesztővel jól eladták, hogy milyen szuper lesz.

Erre most szerintem a felhasználók elkezdik megnézni a működő Epic klienseiket és szemezgetni az ingyen bezsebelt, minőségi játékaikból.

A neten rengeteg "SOLVED" cikket találni, de ez így nagyon trágya lett. Túl nagy változtatás és nem is stabil. Kis lépésekben kellett volna.

Mess with the best / Die like the rest

(#101268) #65537792 válasza pingtest (#101266) üzenetére


#65537792
törölt tag

Érdekes, nekem tökéletes.

(#101269) Borisz76 válasza pingtest (#101266) üzenetére


Borisz76
veterán

Nálam is tökéletes....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#101270) Louro válasza #65537792 (#101268) üzenetére


Louro
őstag

Nálam kliens elindulna, de Steam Bootstrapper vagy mi a szösz minden indításkor kifagy. Nincs kedvem kerülőmegoldásokkal bíbelődni. Remélem fogják javítani.

Lehet a VGA-ra allergiás vagy egy processzortípusra....

Mess with the best / Die like the rest

(#101271) Źşë' válasza #65537792 (#101268) üzenetére


Źşë'
addikt

de az, hogy nálad tökéletes nem feltétlen jelenti azt, hogy mindenki másnál is tökéletes
ahány konfiguráció annyiféle hibaforrás, kompatibilitási gondok, de ez mindegyik szoftverre igaz ^^

(#101270) Louro nekem is ugyan ez, főleg ha átfedésben böngészek, akkor egy idő után tuti

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#101272) maross válasza Hokunda (#101261) üzenetére


maross
veterán

Nalam is vannak gondok, win inditas utan az automatikusan elindult steamre probalok kattintani, valtozatos teljesen feher vagy teljesen fekete ablakok fogadnak, es igy is marad amig ki nem lovom, es el nem inditom ujra a steamet. Masodjara mar rendesen indul.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#101273) #65537792 válasza Źşë' (#101271) üzenetére


#65537792
törölt tag

Szóval...akkor a hiba az ön gépében van? :U

(#101274) Źşë' válasza #65537792 (#101273) üzenetére


Źşë'
addikt

amúgy 2pc van a házban, ez az új amin vagyok, meg a régi, a réginél nincs semmi újonnan tapasztalt hiba...
pedig ott is megy játék alatta...

egyébként folyamatosan kötöd az ebet a karóhoz, hogy nem létezik az hogy másnál szar hisz nálad tökéletes, erre most mit lehet írni? "hülye kérdésre hülye válasz" hidd el, nem hazudni járunk fel ide steam topikba...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#101275) #65537792 válasza Źşë' (#101274) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nem kötök semmit semmihez. Érdemes pár pc-s facebook csoporthoz csatlakozni. Hát az agyam néha eldobom milyen emberek vannak és próbálják maguk megoldani a pc-s issue-kat.
Én arra akartam kilukadni, hogy ha nálam szar valami, akkor a szoftver fos, minden fos. Hogy lehet, hogy másnál jó? Tuti szar a szoftver.
Magamból indulok ki igen. Intel/Nvidia. És nincs semmi szar a gépemen csak ami kell. Érdekes nálam nincsenek szoftver bajok. Nem csak a steam-el.

Csak nekem olyanok ne szórják az igét, akik win10-re még mindig vírusirtót telepítenek. Meg gép optimalizálót. CCleanert meg ilyenekt.

Kiszálltam.... Over and Out. OFF off

[ Szerkesztve ]

(#101276) vg válasza #65537792 (#101275) üzenetére


vg
addikt

Lehet nem eredeti a win10 nálad? :DDD

(#101277) kwzatz válasza #65537792 (#101275) üzenetére


kwzatz
őstag

A te géped különleges lehet, tekintve, hogy gyakorlatilag nincs olyan szoftver, amiben ne lenne egy-két (száz) bug, ami miatt ne kellene folyamatosan ezeket javítani. Nem igazán értem, hogy miért hihetetlen, hogy másnál ezek esetleg előjönnek.

Nekem pl. a designnal nincs problémám. Ami nálam történik, hogy ha a library-ben vagyok és tálcára rakom a Steamet, majd vissza, akkor nem jelenik meg a teljes képernyő, egy része csak akkor, ha áthúzom rajta az egeret. (i5 6500, 16GB RAM, RX570 - nincs fent "gép optimalizáló" :D )

[ Szerkesztve ]

(#101278) Źşë' válasza #65537792 (#101275) üzenetére


Źşë'
addikt

az hogy neked intel/nvidiád* van se garancia arra hogy sose lesz problémád, éppúgy mint az "Érdekes, nekem tökéletes." elv is hülyeség, a számítástechnika nem így működik... orvosolnak egy bágot, erre lesz helyette 3 másik, csak várd meg míg előjön abban a bizonyos környezetben... akkor tudnám elképzelni, hogy neked nincs szükséged vírusirtóra ha linuxot használnál :DDD ez a szokásos hülye duma, hogy "win10-re még mindig vírusirtót telepítenek" akkor gondolom nem is levelezel, se netezel, max 3-4 oldalt nyitsz meg, de azt is egészen addig míg az adott site be nem nyal egy zsarolóvírust :U az hogy a géped mit húz le www-ről azért te vagy felelős, azért hogy biztonságos tartalmat kapjál meg az adott oldal adminja, üzemeltetője, akiket nem ismersz, nem tudod mit csinálnak a nap 24 órájában ^^) (tehát ez sem törvényszerű mint ahogy "érdekes, nekem tökéletes" elv sem) amúgy úgy tűnik, hogy túlértékeled magad másokkal szemben a tudásod alapján, ez egyáltalán nem bölcs dolog, és etikátlan is!

// nvidiánál utóbbi időben havi 2-3 driver megjelenése nem tudom mennyire mondható korrekt dolognak, felraksz egy új drivert (ddu-után) és adott játékban máris csökken az átlag fps 5-6al (csak példa) - plusz fagyogat egy/másik játék mindemellett, mert létezik ilyen, nagy fasság az hogy megjelenik egy új játék és máris egy full új meghajtóprogramot kreálnak neki - szóval nvidiánál is eléggé elgurult a gyógyszer, és nem ma kezdték! régen hol voltak ilyenek?! úgy nyúlnak bele abba is ahogy nem szégyellik, csak hogy vedd a következő generációt, mobilpiac detto

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#101279) FollowTheORI válasza kwzatz (#101277) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Max azzal tudtok játszani hogy a hardveres gyorsításokat ki-be kapcsolgatjátok és megnéziktek javul e valamit.

Nálam eddig nem jött elő semmi issue, és a hw gyorsítások is mennek.
De lehet régebbi hardveren kompatibilitási probléma, vagy ahogy írjátok más GPU-val, driverrel, windows verzióval... stb stb. :K

Mindenesetre én elsőre egy ilyen beállítással próbálnám meg, ha nem így van beállítva.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101280) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Másnál működik az activity feed? Nálam pár napja se browser , se kliens nem mutat semmit.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#101281) FollowTheORI válasza DrTechnoid (#101280) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nálam megy. Szerintem max egy cache ürítés kéne nálad akkor, az lehet a problémája esetleg.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101282) Redneck


Redneck
veterán

Normális hogy az új skin óta kidobál a Steam és kilép a játékból is? Előtte már egyszer összeomlott csak úgy. Eddig nem volt ilyen gondom. :W

Szerk:
Harmadszorra nem omlott össze csak kidobott. Fasza lesz...

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#101283) Źşë' válasza DrTechnoid (#101280) üzenetére


Źşë'
addikt

néha igen, néha nem - pl. most ha nem jönne be, ráfrissítek akkor általában 2.x-ra bejön, volt már rosszabb is nálam - de érdekes ez is mert van olyan accom aminél pl vagy teljesen k.o. vagy elmegy egy bizonyos pontig (talán 2 napos activity feed pedig van dögivel info, csak valamiért nem jeleníti meg) aztán onnan se tovább

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#101284) FollowTheORI válasza Redneck (#101282) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Esetleg telepítsd a meglévőre mégegyszer a klienst újra... (uninstall nélkül).
Ha jól emlékszem az kipucolja az esetleges problémás beragadt dolgokat... hátha segít.

Természetesen frissen leszedett legutolsó elérhető telepítővel a steam oldaláról.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101285) KubanitoS válasza Redneck (#101282) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nálam az új updét óta el sem akart indulni a Steam. Betöltött, majd kiakadt ("a program nem válaszol").

A steam főmappán belül manuálisan mindent letöröltem a steamapps és a steam.exe kivételével, majd utána indítottam és a frissítések után most úgy néz ki jó.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#101286) kwzatz válasza FollowTheORI (#101279) üzenetére


kwzatz
őstag

Köszi a tippet! Sajnos nem oldotta meg a dolgot.

(#101287) Serpiko válasza KubanitoS (#101285) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálam meg rendesen szerencsére. Ami bug van a játék kártyákat nem mutatja.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#101288) forras2


forras2
őstag

Sziasztok!

Szeretnék játékot vásárolni, és a vásárlásnál mindig ezt írja ki.
A tranzakciót nem lehet végrehajtani, mert egy másik, függőben levő tranzakció van a fiókodon.

Hol találom én ezt a függőben lévő tranzakciót?
Egyszerűen nem lelem, hogy mi ez, és hol tudom megnézni.

:R

(#101289) forras2 válasza forras2 (#101288) üzenetére


forras2
őstag

Megtaláltam, sikerült vissza vonnom a vásárlást.
Gondoltam megpróbálom újra, és most meg ezt írja ki:
Úgy tűnik, sok vásárlást kíséreltél meg az elmúlt néhány órában. Kérjük, várj egy kicsit, mielőtt újrapróbálnád.

Mennyi időt kell várnom? :))

(#101290) csaba951 válasza forras2 (#101289) üzenetére


csaba951
veterán

30-60 percet várj! Utána menni fog.

(#101291) Redneck


Redneck
veterán

Köszönöm a segítséget mindenkinek. Töröltem minden cachet, nyomtam egy játékfájlok újraellenőrzését, kikapcsoltam a Steam overlayt, újraindítottam a gépet, és elsőre Safe módban indítottam a játékot (CoD WW2) így most jó. Ha gáz lesz jelentkezem. :W

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#101292) Serpiko


Serpiko
addikt

DashBored játék 6 órája fut és nem esnek a kártyák. Ilyenkor mi van ez normális?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#101293) Out válasza Serpiko (#101292) üzenetére


Out
addikt

Normális, mert amit ingyen behúzol a Steam-en abból nem esnek kártyák :P

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#101294) Serpiko válasza Out (#101293) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm ezt nem tudtam megint tanultam valamit. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#101295) default.


default.
őstag

Sziasztok!

Egy jóbarátom nekem adta a régi játéklemezeit, de sajnos ahogy látom, a Steam fiókjában már aktiválta őket régebben (nem volt biztos, mert amúgy nem szokott játszani, de anno rájött az agyf@sz és vett 3 játékot). Mindenesetre a Steam telepítésnél kiírja, hogy duplikált változat. A kérdésem az, hogy ezzel csak úgy tudnék játszani, ha az ő Steam accountjával lépnék be a saját Steam kliensembe? Nem tudja megosztani valahogy velem?
Például önállóan nem telepíthető a játék, ha már egyszer egy Steam fiókhoz lett kötve?

Köszönöm szépen előre is!
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#101296) default. válasza default. (#101295) üzenetére


default.
őstag

Szerk.: Bocsi, most vettem észre, hogy követelmény a Steam fiók a játékhoz. Így már világos. :(

(#101297) AnonymusX válasza default. (#101296) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Esetleg családi megosztás, ha engedélyezve van az adott játékra.

(#101298) default. válasza AnonymusX (#101297) üzenetére


default.
őstag

Erről a folyamatról találok valahol leírást? Ezt a megosztást még nem próbáltam. Köszönöm szépen!

(#101299) eami válasza default. (#101298) üzenetére


eami
Topikgazda

itt a hivatalos leírás.

(#101300) Golden9 válasza Serpiko (#101294) üzenetére


Golden9
addikt

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.