Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#102351) #65537792 válasza ugforma (#102350) üzenetére


#65537792
törölt tag

Semmi baj. Engem nem zavart.

(#102352) ugforma válasza #65537792 (#102351) üzenetére


ugforma
tag

De ha tudsz erre készült topikot az érdekelne :D

(#102353) Źşë' válasza ugforma (#102346) üzenetére


Źşë'
addikt

akitől vetted (főleg ha ilyen jellegű refund van rá), meg a talán a steamnek is hogy vegye le a játékot ha steameden van (gondolom ezt kellene bemutatnod az adott oldalnak, hogy deaktiválták a kulcsot)

steam csak akkor fizet ha ott vetted és a leírtak szerint benne vagy még a határidőkben

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#102354) ugforma válasza Źşë' (#102353) üzenetére


ugforma
tag

Tudom, de beszeltem veluk es ezt a fajta vasarlast nem ok intezik. Ok csak a platformot adjak elvileg mast nem. Most varok a Xsolla valaszara...

(#102355) Źşë' válasza ugforma (#102354) üzenetére


Źşë'
addikt

elvileg nekik kellene a kulcs ügyében is eljárni szerintem, tehát felvenni a kapcsolatot steammel h revokolják stb

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#102356) Golden9 válasza ugforma (#102352) üzenetére


Golden9
addikt

(#102357) ugforma válasza Źşë' (#102355) üzenetére


ugforma
tag

"2019. aug. 24. - Ready Or Not - Kiskereskedelmi. A kiskereskedelmi aktiválások Steamen keresztül nem téríthetők vissza. Visszatérítési lehetőségekért és útmutatóért kérjük, lépj kapcsolatba azzal a viszonteladóval, akinél a terméket vásároltad." Steam írja

(#102358) Źşë' válasza ugforma (#102357) üzenetére


Źşë'
addikt

ez tiszta sor, én sem ezt írtam, hanem azt ha nekiállnak ügyintézni (akitől/ahol vetted) akkor a steamet kell értesíteniük hogy deaktiválják a kulcsodat, hogy aztán ne tudd használni, mindamellett hogy visszaadják a pénzed

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#102359) freezer922


freezer922
aktív tag

Hali!
Esetleg más járt már úgy, hogy nem engedi be a steam adott fiókjába? Működik a böngészős verzió, viszont a kliensbe nem enged be.
Ráguglizva 2014től mai napig találtam ilyen hibát, kipróbáltam pár megoldást illetve csináltam egy random új accot amibe beengedett viszont a régibe nem akar :D
Bejelentkezési próbáknál kiírja, hogy rossz felhasz/jelszó pedig nem az, ugyan az ami a böngészősben van és ott mégis jó.
Valaki esetleg futott már ilyenbe?

(#102360) ugforma válasza Źşë' (#102358) üzenetére


ugforma
tag

”Thank you for the provided information. We have redirected your request to our refund manager, please expect to receive an update to the email associated with your payment within two business days.

Thank you for your patience.”

Xsolla tegnapi válasza. Na most már elvileg jól haladok :D

(#102361) ollie válasza ugforma (#102360) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Refund manager :DDD

***

(#102362) bepken válasza ollie (#102361) üzenetére


bepken
veterán

ráadásult - mint az látható - elég elfoglalt refund manager... :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#102363) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Kérlek ne csesszetek le az offért. Esküszöm kerestem a Prohardver+Google megfelelő fórumot, de 1 perc alatt nem találtam, ez meg kéznél van :)
Kérdésem: mi a különbség az:
Uplay (https://store.ubi.com/eu/home) és
UBISOFT (https://account.ubisoft.com/hu-HU/account-information)
között?
Valahogyan régebbről mindkét lapra be tudok jelentkezni, különböző jelszavakkal :F

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#102364) Golden9 válasza VGYke (#102363) üzenetére


Golden9
addikt

Uplay topik.

Más:
Black Desert Online
Ingyen megtarthatod, ha márc. 2., 16:00 előtt megszerzed. Az ingyen megtartható promóciók során kapott játékok nem adnak Steam játékkártyákat.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#102365) wjbhbdux válasza VGYke (#102363) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ha már ide írtál akkor ezzel a hasonlattal szemléltetném:
Ubisoft = Valve
Uplay (régi nevén Ubisoft Store) = Steam

maga a fiókok közt nincs különbség, lehet hogy többször regisztráltál, elég régóta van Ubisoft játékokban fiók rendszer, enyém 2011-es ha jól látom a maileket. Akkor még olyan volt hogy vásárlás után 2 hét volt letölteni aztán annyi.. :(

[ Szerkesztve ]

/s

(#102366) Anonymusxx válasza VGYke (#102363) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Nem értem, a googlen első találat a prohardver + uplay, hogyhogy nem találtad?

[ Szerkesztve ]

(#102367) Out válasza Golden9 (#102364) üzenetére


Out
addikt

Telepíteni akartam a Black Desert Online-t, de a vírusirtóm trójait érzékelt a BlackDesert32.exe-ben, ezért inkább hagytam az egészet :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#102368) RedCactus válasza Out (#102367) üzenetére


RedCactus
senior tag

Állítólag valami anti-cheat program miatt jeleznek a vírusirtók.

(#102369) warcat válasza Out (#102367) üzenetére


warcat
veterán

Érthető, de a Steamre feltöltött szoftvereket business licenszes vírusirtókkal ellenőrzi a Valve, Pistike otthoni vírusirtója nem fogja elkapni azt, ami ott átment.

EA: It's in the crate!

(#102370) Arkennys válasza Golden9 (#102364) üzenetére


Arkennys
addikt

Ez hasonló, mint az elder scrolls online, jól látom?

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#102371) wjbhbdux válasza Arkennys (#102370) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nem hasonló mert nem telik meg az inventory 15 másodperccel a karaktered létrehozása után ;]

/s

(#102372) Arkennys válasza wjbhbdux (#102371) üzenetére


Arkennys
addikt

Nem szedtem össze minden kavicsot, azt hamar megtanultam legalább :DDD

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#102373) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Srácok,

hogy tudom megállítani a Steam-et abban, hogy automatikusan teleszórja a könyvtáramat mindenféle ingyenes trash szutyokkal, ami a kutyának se kell?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#102374) wjbhbdux válasza Jinxb1rd (#102373) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Mire gondolsz? a különböző dedikált szerverekre és pályaszerkesztőkre? állítsd be, hogy csak a játékokat mutassa a lista felett lenyitható menüben. Az egyszer elindított free2play játékok meg a jobbklikkes menüben törölhetőek, de azokat nem teszi magától a könyvtáradba.

/s

(#102375) Jinxb1rd válasza wjbhbdux (#102374) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Pedig automatice tegnap is kettőt játékot hozzáadott a listámhoz, amit életembe nem láttam még.

We are only Stardust...

(#102376) Samus válasza Jinxb1rd (#102375) üzenetére


Samus
addikt

Nem úgy vannak a listában, hogy: "Játék neve" - X nap maradt

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#102377) Źşë' válasza Jinxb1rd (#102375) üzenetére


Źşë'
addikt

csak az ingyeneseket (promo hétvége) rakja be az adott időtartamra ameddig ingyenes, de utána el kell tűnnie

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#102378) oriic válasza Golden9 (#102364) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

BDO-hoz kiegészítés:

Le kell tölteni és el kell egyszer indítani, csak akkor tarthatjuk meg.

Live-Die-Respawn

(#102379) vorosmarti válasza warcat (#102369) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Érthető, de a Steamre feltöltött szoftvereket business licenszes vírusirtókkal ellenőrzi a Valve, Pistike otthoni vírusirtója nem fogja elkapni azt, ami ott átment.

Ugyan nem Pistike vagyok, de nekem is jelzett már vírusirtó egy évek óta használt free2play játék kapcsán, és karanténba is tette az exe file-t. A fejlesztők válasza szerint vakriasztás volt.

(#102380) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

BDO miatt azért sírnak egyes antivirusok mert a Windows mappába teszi az anticheatjét hogy kernel szinten működhessen. Sajnos választani kell, vagy komolyan rácuppan az anticheat a gépre, vagy nem hatásos. A League of Legends is ilyet fog használni nemsokára. Én nem bánnám, ha a VAC is komolyabban nézelődne de hát láttuk már hogy GabeN személyesen kellett hogy bocsánatot kérjen amikor megpróbálták kinézni a gépről amikor cheat update terjesztő szerverekre kapcsolódott a user, és emiatt megindult a sírás hogy a magánéletünkben turkálnak.. :(((

/s

(#102381) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

(#102382) SP4C3 válasza Anonymusxx (#102381) üzenetére


SP4C3
veterán

Már vártam, épp a minap gondoltam rá, hogy valakinek csinálnia kell egy ilyet.
Mondjuk én a Pestis KFT, vagy a Bio KFT: Megváltás mintájára készítettem volna. :C

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#102383) ollie válasza Anonymusxx (#102381) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A developer meg a publisher sem semmi... :D

***

(#102384) rinsz válasza Anonymusxx (#102381) üzenetére


rinsz
tag

Neeee! :D

Ha privátot írsz, akkor azt is írd oda mi után érdeklődsz!

(#102385) pingtest válasza Anonymusxx (#102381) üzenetére


pingtest
tag

Nálam nem elérhető.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#102386) sagem válasza pingtest (#102385) üzenetére


sagem
addikt

Valszeg már leszedték. Mondjuk nem csoda :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#102387) SP4C3 válasza ollie (#102383) üzenetére


SP4C3
veterán

Meg sem néztem. :D
Valakinek egy screenshot, vagy webarchive?! :)

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#102388) csaba951 válasza SP4C3 (#102387) üzenetére


csaba951
veterán

Google cache-ben még benne van.

(#102389) bepken válasza SP4C3 (#102382) üzenetére


bepken
veterán

a különbség csupán annyi, hogy az említett két játék valóban remek, mondhatni hibátlan alkotás a maga nemében!

ez a koronás szar meg még meme-nek is vérszegény próbálkozás volt szerintem....

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#102390) Golden9


Golden9
addikt

Go! Go! Nippon! ~My First Trip to Japan~
Ingyen megtarthatod, ha márc. 6., 19:00 előtt megszerzed. Az ingyen megtartható promóciók során kapott játékok nem adnak Steam játékkártyákat.

[ Szeretkezve ]

(#102391) Golden9


Golden9
addikt

Alpha Polaris : A Horror Adventure Game - Szintén ingyenes.

[ Szeretkezve ]

(#102392) SP4C3 válasza csaba951 (#102388) üzenetére


SP4C3
veterán

Thx! :C :R

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#102393) Golden9


Golden9
addikt

Minion Masters - Zealous Inferno
Ingyen megtarthatod, ha márc. 9., 18:00 előtt megszerzed. Az ingyen megtartható promóciók során kapott játékok nem adnak Steam játékkártyákat.

[ Szeretkezve ]

(#102394) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Egy PUBG meccs után offline lett a fiókom. Írni, illetve üzenetet fogadni tudok, de nem tudom magam online-ba tenni. Router és steam restart megvolt.

Erre mi a megoldás? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#102395) Golden9


Golden9
addikt

The Uncertain: Last Quiet Day
Ingyen megtarthatod, ha márc. 9., 7:00 előtt megszerzed. Az ingyen megtartható promóciók során kapott játékok nem adnak Steam játékkártyákat.

[ Szeretkezve ]

(#102396) Golden9


Golden9
addikt

Expansion - Crusader Kings II: The Reaper's Due
Ingyen megtarthatod, ha márc. 9., 18:00 előtt megszerzed. Az ingyen megtartható promóciók során kapott játékok nem adnak Steam játékkártyákat.

[ Szeretkezve ]

(#102397) RedCactus válasza Golden9 (#102395) üzenetére


RedCactus
senior tag

Nagyon köszi!

(#102398) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

A Steamen nem tudok semmit megnézni, mert akár hová kattintok csak fekete háttér jelenik meg... Erre van esetleg megoldás? Próbáltam már párat, de nem működött semmi és zavaró, mert ingame szeretnék plusz dolgokat venni egy játékban (PES) és nem engedi. Köszönöm! :R

(#102399) Źşë' válasza Kristof_94 (#102398) üzenetére


Źşë'
addikt

ingame böngésző nálam is egy kalap sz*r, videókat se játszik le youtube/twitch, meg olykor nem hajlandó betölteni oldalakat :(

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#102400) DrTechnoid válasza Kristof_94 (#102398) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Utána olvastam, van akinek segített hogy a Settings - Interface fülön kiszedte az "Enable GPU accelerated rendering in web views" opcióból a pipát, aztán steam restart után faxxa lett.
Amúgy steam overlay meg a beépített browser nekem se volt sose 100%-osan hibátlan ,például az utóbbi időben a gmail-ba se enged be , nem biztonságos böngészőre hivatkozva.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.