Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#101551) Vertigo18 válasza eami (#101550) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ugyanez...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#101552) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyho mindenkinek!
Egy Idlemasterrel kapcsolatos kérdésem lenne.
Már néhány hete próbálgattam, de nemigazán akart működni.
Nálam van a baki, vagy lelőtték?
Esetleg van valami egyéb alternatívája?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#101553) Serpiko válasza Sirandrish (#101552) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem sem megy sajna, de a megoldás engem is érdekelne.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#101554) Spet válasza Sirandrish (#101552) üzenetére


Spet
addikt

Sima Idlemaster már rég nem működik, helyette használd az Idle Master Extended verziót.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#101555) Sirandrish válasza Spet (#101554) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszi.
Érdekes, mert ezt használtam eddig is, de nem ment.
Most letöltöttem újra..letöröltem, majd kicsomiztam (újra) és most megy... :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#101556) Serpiko válasza Spet (#101554) üzenetére


Serpiko
addikt

Koszi szedem is le aztán remélem jó lesz nálam is.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#101557) tommyrs01


tommyrs01
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek karácsonykor is lesznek legalább ilyen jó akciók, lenne egy pár kiszemelt játékom :)

(#101558) Sirandrish válasza tommyrs01 (#101557) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akciók tuti lesznek, hogy milyenek, azt szerintem még senki sem tudja :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#101559) fatal` válasza tommyrs01 (#101557) üzenetére


fatal`
titán

Nem tudni, de akció biztosan lesz. Szerintem nem lesz rosszabb, mint most. :) Nekem is van még pár cucc "talonban". :DDD

(#101560) tommyrs01


tommyrs01
csendes tag

Köszi! Mondjuk most is sikerült egy két jó dologra lecsapni. De akkor maradjon karira is :)

Volt már valaki aki megkapta a steam kontrollert??? Én is ma kaptam meg a magyarázkodó e-mailt :( Ezt talán előbb kellett volna nem a rendelés törlése után napokkal. Mondjuk itt írta valaki, hogy ez csak a steam-es játékokkal megy így meg annyira nem is bánom a dolgot mert azért elég kötött...

[ Szerkesztve ]

(#101561) Samus válasza tommyrs01 (#101560) üzenetére


Samus
addikt

Párunknak sikerült elkapnia időben, én lemaradtam, reggelre meg is kaptam a magyarázkodást. Végülis, csak 4 napot késtek vele...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#101562) Krogoth válasza Sirandrish (#101552) üzenetére


Krogoth
senior tag

Alternatíva: ArchiSteamFarm

(#101563) mepet válasza Krogoth (#101562) üzenetére


mepet
addikt

Azzal vigyázzatok, van olyan CSGO player fórumtársunk, akinek komoly problémát okozott.

(#101564) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Prison Architect-be hogy kell a személyzet étel iránti szükségletét kielégíteni? Raktam a személyzeti szobába asztalt széket padot de csak nem esznek. :(

köszi!

iPhone 13 Pro Max

(#101565) JoolsNOS válasza VGYke (#101547) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Kizárt dolog, hogy megkapd ott. A listába be tudod tenni, de ugyanúgy fogja indítani az origint is. Régebben én is mindent steamra akartam. De azóta belenyugodtam. Azóta van steam, origin (nekem is a crysis 3 rajta a fő cím) uplay, epic store. (igaz ez utóbbi csak az utóbbi időben adott elég húzós ingyen címek miatt.)

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#101566) Golden9 válasza jozsi252 (#101564) üzenetére


Golden9
addikt

(#101567) Executioner


Executioner
tag

Zombie Driver HD ingyenes

Exec

(#101568) jozsi252 válasza Golden9 (#101566) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszönöm, el is felejtettem azt a topicot. :R

iPhone 13 Pro Max

(#101569) Serpiko válasza Executioner (#101567) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#101570) Šolaire válasza Executioner (#101567) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi bezsákolva. :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#101571) Met


Met
nagyúr

Mikor lesz Steam karácsonyi vásár? Ha szokott lenni.
Friss megjelenést mennyire valószínű hogy akcióznak? RDR2 érdekel.
Nem szoktam nézegetni az akciókat Steam-en, főleg nem friss megjelenésnél. Ezért nem tudom mit szoktak.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#101572) Serpiko válasza Met (#101571) üzenetére


Serpiko
addikt

Winter Sale: December 19 - January 2 lesz már nagyon várom. Amúgy a RDR2 nagyon friss cím nem hiszem, hogy 10% fog kapni nagyobb kedvezményt, majd a későbbiekben biztos.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#101573) Segal válasza Serpiko (#101572) üzenetére


Segal
veterán

a nem steames verzió volt már 20k helyett 13k alatt is de steamen szerintem még 10%-ot sem fog kapni. Ott a kedvezményt viszi a steam ;]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#101574) Serpiko válasza Segal (#101573) üzenetére


Serpiko
addikt

Jól beszélsz pontosan ezt csinálja a "steamon". :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#101575) ollie válasza Met (#101571) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem szokták leárazni az új megjelenéseket, de egyébként pár nappal karácsony előtt szokott kezdődni.

***

(#101576) Met


Met
nagyúr

Köszi mindenkinek.
Akkor még várok hátha.
Idén már kicsit sokat költöttem magamra... :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#101577) wjbhbdux válasza Met (#101571) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Epic Storeban már 20%-al le volt árazva a read dead 2 a múlt héten.

/s

(#101578) Spet válasza Met (#101576) üzenetére


Spet
addikt

Szerintem lehetsz olyan kedves, hogy megveszed pár embernek, ha már magadra nem szeretnél költeni ;]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#101579) Segal válasza Spet (#101578) üzenetére


Segal
veterán

:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#101580) Met válasza Spet (#101578) üzenetére


Met
nagyúr

Persze, dobjon pm-et aki szeretne egy serialt kapni ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#101581) Aszpik


Aszpik
tag

Sziasztok!

Remélem jó helyen járok és nem pirosban :)
Tudnátok nekem olyan oldalt mondani ahol tudok steam-re ajándék utalványt venni (digitálisan). Tudom, hogy magán az oldalon is fel lehet tölteni közvetlenül a megajándékozott "tárcáját", de mivel ajándék lenne, így elkerülném ezt és csak a kódot kapná amit majd aktiválhat. Persze ha van ilyen.
A G2A oldalon néztem, hogy van ilyen lehetőség de mivel még nem vettem ilyet szeretnék biztosra menni.

"Most is ugyan olyan jó az éden, Ugyanolyan sz@r, mint régen" ;)

(#101582) Met válasza Aszpik (#101581) üzenetére


Met
nagyúr

Amikor megveszed akkor lehet választani hogy magadnak vagy másnak ajándékba veszed.
De ezt majd a többiek megerősítik.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#101583) Borisz76 válasza Met (#101582) üzenetére


Borisz76
veterán

Így van.

Vásárláskor kérdezi az oldalon, hogy saját részre vagy ajándékba veszed e ?!

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#101584) tommyrs01 válasza Borisz76 (#101583) üzenetére


tommyrs01
csendes tag

Valóban így van a Steam-en, de így csak játékot lehet venni ajándékba. Ő szerintem egy bizonyos összegű Steam kupont szeretne venni amit a barát/ismerős bármilyen játékra elkölthet. De lehet rosszul gondolom...

(#101585) wjbhbdux válasza Aszpik (#101581) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az ilyen g2a féléken előfordulhat hogy vásárlás után érvénytelenítik majd a kódot meg amit beváltott.

/s

(#101586) Met válasza tommyrs01 (#101584) üzenetére


Met
nagyúr

így elkerülném ezt és csak a kódot kapná amit majd aktiválhat

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#101587) Golden9


Golden9
addikt

A Ylands ingyenesen begyűjthető az install gombbal.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#101588) Aszpik válasza tommyrs01 (#101584) üzenetére


Aszpik
tag

Igen úgy gondoltam. Tudom, hogy van olyan lehetőség, hogy ajándékba veszem, csak gondolom akkor az azonnal aktiválódik/jóváírásra kerül az ajándékozottnak, illetve azt hiszem minimum 3 napnyi "barát/ismerősi" státusz kell steam-en hogy egyáltalán lehetőségem legyen venni :)

"Most is ugyan olyan jó az éden, Ugyanolyan sz@r, mint régen" ;)

(#101589) torik


torik
senior tag

Hi!
Azt tudjátok esetleg hogy az újonnan megjelent egész Halo csomagot meg kell venni ha csak a Reach-csel szeretnék játszani vagy elég csak azt az egyet? A stem dlc-nek írja de máshol azt írják nem kell hozzá.

All that and a bag of chips

(#101590) wjbhbdux válasza torik (#101589) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ha megveszel egy Halo játékot hozzáadja az MCC-t a könyvtáradhoz, de csak az lesz benne elérhető.

/s

(#101591) torik válasza wjbhbdux (#101590) üzenetére


torik
senior tag

Tökéletes, csak egy multis fps-t kerestem újabban amivel egy-egy kört eldurrogtatok ha úgy van kedvem de nagyobb pénzt nem akartam kiadni CoD-ra vagy hasonló játékra. A Reach pont megfelel erre a célra, köszi :)

All that and a bag of chips

(#101592) Samus válasza Aszpik (#101581) üzenetére


Samus
addikt

Persze hogy van. Ugyanúgy, mint egy játékot, ezt is tudod ajándékozni. Nem kód, hanem rögtön bekerül a Walletbe (kódokat lehet venni szürkén, és talán a PayPal-nél is).

Steamen itt találod.

Egyébként az Offgamers-t ajánlják sokan még a Steam fórumon ez ügyben.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#101593) Golden9


Golden9
addikt

Minion Masters - Crystal Conquest
Ingyen megtarthatod, ha dec. 9., 19:00 előtt megszerzed. Az ingyen megtartható promóciók során kapott játékok nem adnak Steam játékkártyákat.

[ Szeretkezve ]

(#101594) lkristóf


lkristóf
senior tag

Nekem így elsőre nagyon bejön a controller, igaz csak windows/telefon alatt próbáltam, ez a haptic feedback is király, sőt, hogy bluetooth-al is megy, zseniális. Na majd hétvégén felrakok valami játékot aztán mehet a teszt. Big picture módban ez a gépelés elég fura, de menő! :DDD

(#101595) Simi37 válasza lkristóf (#101594) üzenetére


Simi37
őstag

Nekem is bejön de még szokni kell. Örülök hogy sikerült FH4 alatt is működésre bírni :D

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#101596) jaffa 2843 válasza Simi37 (#101595) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Testreszabhatósággal együtt működik FH4 alatt? :F

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#101597) Simi37 válasza jaffa 2843 (#101596) üzenetére


Simi37
őstag

Egy GloSC nevű progit használok, amivel átverem a forzát, hogy azt higgye Xbox kontrollerrel nyomom. Így az xboxos kiosztás megy rajta. A forzát pedig steamen keresztül kell indítani nagykép módban. De a Steames hozzáadást a glosc megoldja.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#101598) jaffa 2843 válasza Simi37 (#101597) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Szóval akkor maga a steam kontroller lényege elveszik, ha jól értem. :F

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#101599) Lallos


Lallos
csendes tag

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. Full analfabéta vagyok ezzel a témával kapcsolatban lány létemre. Próbáltam olvasni itt a hozzászólásokat de semmi. A lényeg az hogy ncorrol letöltöttem egy játékot és mikor telepítés után elakartam indítani kiírta hogy nincs olyan alkalmazás amely megtudná nyitni ezt a típusú hivatkozást (steam). Keresgéltem neten így letöltöttem egy steam progit. regisztráltam és akkor mikor a játékot indítottam a steam progiba beadta de ott valami videó ment a játékól alatta meg hogy hány euróért lehet meg venni. Most akkor ez mi is pontosan? Akkor most nem is lehet ezzel ingyen játszani vagy mi ez a steam? Köszünöm előre is a segítséget :)

(#101600) wjbhbdux válasza Lallos (#101599) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Steam az eredeti játékok egyik online boltja. Az ingyenesen játszható játékokat itt találod.

/s

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.