Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6366) (ÉN)közPONT válasza looser (#6363) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Ez K jóóó :)

Mikor lemegyek a térre és belököm a söröm közben keresem a komát akivel ideje máár tolom ezt a habzóóó Rock And Rollt ohh yeah... a koma a srác akit már láttál és keresi a nyitóját , mondom neki figyelt a kopót , részegen húzogatja a pisztolyát.

Ref:
Deeee mondom ájj ájj ájj ilyet többet necsinálj , dobd a söröm mert a májam már fájjjjj
Deeee mondom ájj ájj ájj ilyet többet necsinálj , ikább lökd a söröm mert a májam már nagyon fájjjjáájjjáááájjjj.

A koma , az a srác akit már te is láttál és jól tudja magáról,hogy már totál egy mák , mert már rég megitta a maga csapolt barnáját.Ő az aki jól utálta magát mert elhagyta rég a nyitóját , pedíg ez csak egy egyszerű dal semmitese akar ,mert habnélkül nemcsak az élet de a sör is szar , ez csak egy egyszerű dal semmitseakar ,de énnél több sört már nem adhatok neked el .
Ez csak egy szomorú dallam hangjait hallom kisértenek éjjel a pulton át , a spanommal együtt dudolgatom a söröm dalát ....ez a sör nekem nem a május még valahogyan túlélem ,de ez a rohadt csapos mágust ha TS sört ad menten kiherélem .

Ref:
Deeee mondom ájj ájj ájj ilyet többet necsinálj , dobd a söröm mert a májam már fájjjjj
Deeee mondom ájj ájj ájj ilyet többet necsinálj , ikább lökd a söröm mert a májam már nagyon fájjjjáájjjáááájjjj.

Mikor már haza baktatsz és senki semmit se vár tőled , itt az a srác aki már láttál , aki elhagyta már a nyitóját és ezért is jól útálja magát ,és néha elővesz egy 0.5 ös kutyulmányt. Énekli... Ez a szerelem egy rohadvány is,de ezt a szart is valahogy túlélem ,ez a rohadt mágus tolja a nőmet , akkor hozzon egy ládasört is vagy menten kiherélem.

Ref:
Deeee mondom ájj ájj ájj ilyet többet necsinálj , dobd a söröm mert a májam már fájjjjj
Deeee mondom ájj ájj ájj ilyet többet necsinálj , ikább lökd a söröm mert a májam már nagyon fájjjjáájjjáááájjjj.

Mikor a srác akit már te is álttál és rendben jól eláztatta magát , sörös pulttól sörös pultig fetrengett és megtalálta a nyitóját. Mert a nyitó az élet ,és nem számít nekem már semmisem ,csak a söröm jöjjön s vele meg a jókedvem , mert ez csak egy egyszerű dal semmit se akar ,de hideg sörrel nekem is jobb. Ez csak egy egyszerű dal semmit se akar de ennél többször már nem ájulhatok el..................yee yee fűűűűfűűűűűűűűűfűűűűűű :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.