Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) (ÉN)közPONT válasza szumoo (#5185) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Az is jóó

Én az elmúlt egy hónap alatt sokmindent ,de ami kiemelkedő az egy 5L nyi Thun und Taxis volt :) ..NA AZ SÖR ! igaz csak 700Km et kell érte elmenni :) nem is én hoztam haza..."lábon" jött XD

(Pc építés miatt maradoztam el..meg a szokásos levegőben épp terjengó ragály végett :-/ )

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5202) jegenye77


jegenye77
addikt

Csütörtökön érkezik tesókám a nagy dojcslandiából!
Remélem hoz valami jófajta búzát. :DD

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5203) szumoo válasza (ÉN)közPONT (#5201) üzenetére


szumoo
senior tag

Lassan, most már tényleg szereznem kell ilyen majdnem hétköznapi sörökből párat! :D
Tegnap csak Becks meg Löwenbrau volt a terítéken, de nem panaszkodom! :D

jegenye77: aztán beszámolni, ha kaptál vmit, nem csak benyakalni. :DDD

A nyúlon túl?

(#5204) (ÉN)közPONT válasza szumoo (#5203) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

:DDDDDDDDDDDDDDD

Nálam abszólút hétköznapi Gösser van...fogyóban :-/ ...3 v 4 doboz? ..messze a hűtő nemtom XD

Hétvégén meg mezei csapot habos hideg sör jellegű valamik voltak ...célra megfeleltek..urológiailag is XD :DDD

A T und T-t merem ajánlani ha Németben jársz ..jóféle nedű

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5205) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Na majd ma keresek vmi ünnepi sört ...Pc-t építeni jobban megy egy jóféle sör kiséretében :C

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5206) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Vki nem tud vmi olyan barnasört ajánlani ami könyen beszerezhető és nem kerül annyiba mint egy fejlödő középAfrikai ország éves bevétele? XD

Ne a standard márkákra gondoljatok..azok jórész megvoltak az évek folyamán többször is (mint a jó feleség XD ;] :U )

THX :R

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5207) koxx válasza (ÉN)közPONT (#5206) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Csak amiket kóstoltam, ezek közül a Rochefort 10-es a legjobb minden szempontból (sajnos a legdrágább is egyben)
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

(#5208) jegenye77 válasza szumoo (#5203) üzenetére


jegenye77
addikt

Ilyen söröcskét kaptam.
Tudom ajánlani :K
És volt még az asztalon a jó kis Edelweissból,meg volt még egy búza de azt már nem tudom milyen volt./mert Én abból nem is ittam,de lehet a romániából kapott eperpálinkától nem emlékszem a nevére :B /

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5209) szumoo válasza jegenye77 (#5208) üzenetére


szumoo
senior tag

Ezt a Franziskaner-t már mintha láttam volna vhol, legközelebb veszek is egyet. :R
A pálinka már csak ilyen! :DDD
Csuda jó dolgokhoz volt szerencséd! :)

A nyúlon túl?

(#5210) (ÉN)közPONT válasza koxx (#5207) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

KOXX THX :R :R :R

EZT akarom !!! Rochefort 10 :C ;] elég erős...csak 1 baja van ..legalább 2 palack kéne belőle XD

Tökéletes társ lehet egy esti hogyan rakjak össze egy pc-t egy Macintossal projecthez :C

Jegenye+Szummo
Franziskaner-t ittam...nem rossz ,de mostanság inkább nem a Germán vonalon készült nedűkre vadászok pl Angol,Belga,meg ami még van XD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5211) szumoo válasza (ÉN)közPONT (#5210) üzenetére


szumoo
senior tag

Én meg azon a vonalon, amit találok! :DDD

A nyúlon túl?

(#5212) (ÉN)közPONT válasza szumoo (#5211) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

XD Az is jóóó csak én már ami beszerezhető sörféle a Német vonalról azok jórészt megvoltak legalább 1x :U

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5213) jegenye77 válasza szumoo (#5209) üzenetére


jegenye77
addikt

Jó dolgok voltak igen. :K
És ez péntek-szombat-vasárnap.Hétfőn picit kényelmetlen volt a fejem. :Y

(ÉN)közPONT Én meg a búza vonalon vagyok. ;)

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5214) szumoo válasza (ÉN)közPONT (#5212) üzenetére


szumoo
senior tag

Nekem még van pár darab, amit még nem kóstoltam, szóval még egy ideig elleszek. :D

A nyúlon túl?

(#5215) (ÉN)közPONT válasza jegenye77 (#5213) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Szummo :) ...megértelek azért! nem véletlen keresik a világon a Német söröket előszeretettel !

Jegenye77

Hát Pénteken nemcsak a 108 DB töl csilingelt az én fejem is...a Szombat lazább volt...lazább zene lazább sörözéssel XD

Búza vonalon mondj egy finom búzasert !!!
Most megyek elfelé a Maces házmóddinghoz ezért azért...és vennék sört is mellé :DDD Mert csak az X,Y sör adhat nekem kitartást és mindet legyöző akaratot XDDD

A lekvárt..azt a bizonyosfajtát nem szeressük :)
....A HeffeW-t ne mond azt vágom...vmi mást ! :R Jól fog Passzolni a Koxx sporttársunk által ajánlott barna mellé !

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5216) jegenye77 válasza (ÉN)közPONT (#5215) üzenetére


jegenye77
addikt

A lekvárt..azt a bizonyosfajtát nem szeressük
Melyikre gondolsz?
[link]Reméle nem erre.Nekem ez kimondottan ízlett.Persze nem egy prémium kategória.
De volt itt aki a ezt ajánlotta hogy ez kihagyhatatlan.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5217) (ÉN)közPONT válasza jegenye77 (#5216) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Nem nem a puffinra gondoltam XDDDDDDDDDD

Nos az esti Mac háztuning mellé befigyelt egy Seffi + Koxx által linkelt Rochefort 10 :C

"Belga" "melós" módra csináltam és valahogy az sem vette el a kevem ,hogy festés közben feltámadt a szél ..kissé kapott az alattam lakó is a Krómfestékből ..ha teregetett akkor megszívta mint bu.i a savanyútejet ;] XD

Steffre nem tudok érdemben okosat írni...iható kategória..jó vesekőhajtásra , és némi agysejt (ha még van fölös) pusztítására XD

Rochefort 10 az egészen más tészta !!!
Bársonyos telt ízvilágú sör...az erejét akkor lehet érezni miután letoltam szinte egyhúzásra a fél üveggel :C Az árát leszámítva tudom minden SörcsaPHos fórumtársamnak javasolni mint SörcsaPH különösen ajánlott kategóriát....Az ára felér egy középafrikai ország 1 havi mezőgazdaságból származó bevételével :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5218) szumoo válasza (ÉN)közPONT (#5217) üzenetére


szumoo
senior tag

Most értem haza nem régen a tesco-ból, és vettem 2 újdonságot! :C
Az egyik egy dobozos Paulaner, a másik pedig egy csatos üveges Oberdorfer szűretlen világos búzasör. :) Kíváncsi vagyok rájuk. :K

A nyúlon túl?

(#5219) (ÉN)közPONT válasza szumoo (#5218) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

TÖK JÓÓ !!

..itt is van a közelben egy tacskó ..asszem ma én is meglátogatom hátha én is ki tudom ezeket a söröket vagy ha ezek nincsenek akkor vmi más fínomságot pecázni :U

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5220) koxx válasza (ÉN)közPONT (#5217) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Örülök, hogy bejött a Rochefort 10-es, az biztos, hogy van ereje rendesen, 2 üveg egymás után és vigyorogsz :DDD

(#5221) szumoo válasza (ÉN)közPONT (#5219) üzenetére


szumoo
senior tag

Meglepetésemre elég sok fajta sör volt, ahhoz képest amire számítottam. Kellett is jó pár perc, mire sikerült választanom. :D Ami viszont nagyon tetszett, hogy szépen országokra lebontva voltak kipakolva a sörök. :K
Lehet megéri kinézni. :)

Ja, ma néztem a blokkot, és azért nem gyenge, hogy 125Ft-ot elkértek üvegdíjra a csatosra. :Y

A nyúlon túl?

(#5222) (ÉN)közPONT válasza koxx (#5220) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

XD tegnap még vigyorogtam ...holnap savmaratni fogok ..szar kórm festéket vettem 36ó után is összemaszatolódott :W
Asszem kell még 2 üveg Rochefort 10 :C

Szummo:

Asszem holnap nézek ki a tecsóba ma időm nem volt rá ...mondjuk buli elött bemelegítés gyanánt :C :U

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5223) szumoo válasza (ÉN)közPONT (#5222) üzenetére


szumoo
senior tag

Jól is teszed, hogy bemelegítés gyanánt vmi jóféle búzát legurítasz! :)

Nem bírtam ki, hogy vmelyiket ne bontsam meg. :))
A csatosra esett a választás. :C Majdnem elejtettem, akkorát pukkant, mikor nyitottam ki. :D
Első ami feltűnt, hogy az eddigiektől, amit ittam, sokkal jobban habzik. De a zavart aranyló "lé" látványa gyorsan el is felejtette ezt velem. :) Gondolom azért a szűretlenek között is van különbség, de ennél nagy eltérést nem tapasztaltam. A szokásos először picit kesernyés íz, majd szépen átvált selymes örömölelésbe. Kellemes utóíz hagy minden korty után. :)
Nyári melegben ideális hűsítő lehet.
Tisztán ittam, citrom nélkül. Tőlem kap egy 8/10-et. :)
Fogok még venni ilyet!

Szerk.: amit még észrevettem, hogy a hab nagyon apró légbuborékokkal van tarkítva. Eddig még nem láttam ilyet. Nagyon tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

A nyúlon túl?

(#5224) (ÉN)közPONT válasza szumoo (#5223) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Ugye? én is ezen töröm a fejem XD

Tee én holnap meg is nézem ,hogy az itteni tacskóban kapható e ez a búza remek !
Annyira étvágygerjesztő jellemzést írtál rá :R ,hogy meg is kívántam :K
De csakis citrom nélkül XD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5225) jegenye77


jegenye77
addikt

Holnap megyünk haverokkal /pontosan 8-an/pecázni,és be kell hogy térjek valamelyik áruházba egy kis ser-ért.
Csak még azt nem tudom milyet vegyek?Ami biztos,hogy búza lesz. :K

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5226) koxx válasza jegenye77 (#5225) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Löwenweisse, Edelweis, Erdinger?

(#5227) jegenye77 válasza koxx (#5226) üzenetére


jegenye77
addikt

Most lehet ,hogy a Löwenweisse lesz a befutó.Mostanában nem ittam.De az is lehet,hogy az volt múltkor a bulin a 3.fajta búza,aminek nem juttot a neve az eszembe. :B

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5228) (ÉN)közPONT válasza koxx (#5226) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Löwent még sok helyen is tartanak ..a másik kettőt leginkább a csodálatos Sp..ban és a tecsóban láttam....ezek vannak hozzám közel mint sörforrás :C

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5229) szumoo


szumoo
senior tag

Természetesen nem bírtam ki, hogy ne bontsam meg a Paulaner-t. :)
Íze karakteresebb, mondhatni férfiasabb az eddigi búzák között. Ezt már inkább esti összejövetelekre, sütögetésre ajánlanám, és természetesen ezt is fogok még venni. :)

Hazafelé ismét beugrottam a közeli "italnagykerbe" és gyorsan vettem is egy kicsi Budweiser-t (150Ft/db volt), 1 üveg Holstent és ráadásnak egy üveg Gössert. Holnap estére is meg lesz a habzó "kenyerem". :DD

A nyúlon túl?

(#5230) koxx


koxx
MODERÁTOR

Lecsúszott ma egy Kasteel Rouge, de még vár a hűtőben egy LaTrappe Quadrupel :)

(#5231) jegenye77


jegenye77
addikt

Ez lett a horgászat mellé a frissítő.
Teljesen jó,iható sör. :K
[link]

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5232) szumoo válasza jegenye77 (#5231) üzenetére


szumoo
senior tag

Jaja, finom! :K Kapás volt-e? :)

Hétvégére megint tervezem, hogy beújítsak vmi újdonságot! Tolom majd az infót, hogy mit sikerült szerválnom. :DD

A nyúlon túl?

(#5233) jegenye77 válasza szumoo (#5232) üzenetére


jegenye77
addikt

Várjuk a beszámolót! :K
Kb 50 kárászt fogtunk.De egy félig horgász barátom azt mondta a kárász az nem hal.Ha így nézzük akkor semmit.
Viszont sok dobozos Valentins-t meg egy két pálinkát,na azt fogtam. :B
Nekem is néznem kell valamit szombatra mert vendégeket hívtunk,és hát Ők is szeretik a jófajta búzát.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5234) szumoo válasza jegenye77 (#5233) üzenetére


szumoo
senior tag

Csak a nagyobb súlyban lévők a számottevők a kárász fajtából. :)
De legalább sör és pálinka is volt a kezedben! :)

A "nagy" tesco-ba lehet érdemes lenne kinézned, mert elég sok fajta volt búzából, biztos találnál vmit. :)

A nyúlon túl?

(#5235) jegenye77 válasza szumoo (#5234) üzenetére


jegenye77
addikt

Rókusi Krt-n?
Pénteken megyünk bevásárolni és szétnézek,hogy milyen finomságok vannak.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5236) szumoo válasza jegenye77 (#5235) üzenetére


szumoo
senior tag

Azaz! :K Hajrá!
Remélem már nincs felújítás, mert totál szét voltak dobálva egymástól az üveges és dobozos sörök, úgy keresgéltük, de meglett végül! :D

A nyúlon túl?

(#5237) jegenye77 válasza szumoo (#5236) üzenetére


jegenye77
addikt

Lehet ismét Valentin lesz,mert állítólag a CBA-ban akciós.165/doboz. :DD

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5238) szumoo válasza jegenye77 (#5237) üzenetére


szumoo
senior tag

Köszi az infót! :D

A nyúlon túl?

(#5239) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Srácok...ha vki jár Pólus C tescóban akkor nézzetek szét..elég nagy választék van mindenféle sörből...én vmi Szlovák sört vettem.....név pássz XD ..menetközben megittam 200 huf alatt volt és iható..asszem 4.9 alkohol tartalommal bírt :)
Pc építés mellé a szünetekben ideális partner volt :C

(A krómszín már a múlté ..átfújtam fekete metálra :DDD....kezd modding undorom lenni :) )

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5240) szumoo válasza (ÉN)közPONT (#5239) üzenetére


szumoo
senior tag

Messze van nekem az a tesco, inkább maradok a szegedinél. :D
Amennyit pöcsölsz azzal a moddinggal nem is csoda, hogy már unod. :P

Hétvégén borozuntunk, próbálunk ráhangolódni a borfesztiválra, szóval 1-2 hétig nem nagyon fogok sör után nézelődni! :DD

A nyúlon túl?

(#5241) localhost


localhost
Közösségépítő

Sörisszák! :C
Most hétvégén főzdefeszt! [link]
Főzdék és söreik: [link]
Időjárás alapján inkább szombaton, mintsem vasárnap : [link]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5242) jegenye77


jegenye77
addikt

Megvolt a hétvégi sörözés.2 tálca Valentins-t vettem,és hát el is fogyott az összes. :DD
Most hétvégén viszont megyek a fővárosunkba koncertre,és ott kell keresni valami jóféle söröcskét.
Azt már tudjátok,hogy elsősorban valami búza után nézek,de ha valami másfajta finomság lesz,na bumm.Legyen. :K

localhost Főzdefeszt elég jól hangzik!Még az is lehet,hogy ott kötünk ki.Bár nem tudom a BS-től mennyire van?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5243) localhost válasza jegenye77 (#5242) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Bocs rontottam.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5244) jegenye77


jegenye77
addikt

Na már meg is van a program.
Ebéd MOM parkban a Wasabi-ban,aztán búza kóstolás a Paulaner Sörház-ban,este koncert és utána... :F azt már majd ott kitaláljuk.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5245) jegenye77


jegenye77
addikt

Szűretlen Pauláner búzát is az ajánlottak közé tenném. :K

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5246) szumoo válasza jegenye77 (#5245) üzenetére


szumoo
senior tag

Részemről is ajánlott! :K

Vége a borfesztiválnak, jöhetnek a sörök. :D

A nyúlon túl?

(#5247) jegenye77 válasza szumoo (#5246) üzenetére


jegenye77
addikt

Boron nem is voltam.Most kimaradt.
A sör meg mindenféleképpen jöhet. :K

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5248) csƵ


csƵ
őstag

Üdv!

Kóstolta már valaki az új Borsodi Búzát?

(#5249) jegenye77 válasza csƵ (#5248) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem is tudtam ,hogy van. :Y
Mindenféleképpen meg kell kóstolnom. :K

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5250) szumoo válasza csƵ (#5248) üzenetére


szumoo
senior tag

Ez az írás, annyira nem győzőtt meg, hogy megkóstoljam.
Meg amúgy se szeretem a borsodit. ;]

A nyúlon túl?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.