Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) ClayMore


ClayMore
aktív tag

Steffl

ui.:kostólta már vki a borsodi G.fruitot? van olyan jó mint a Schöfferhoffer G.fruit?

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#5252) csƵ válasza szumoo (#5250) üzenetére


csƵ
őstag

Hát... Nem túl bizalomgerjesztő. Az áráról tud valaki érdemlegeset?

Egyébként kinek mi a kedvenc magyar söre?

(#5253) jegenye77 válasza csƵ (#5252) üzenetére


jegenye77
addikt

Remélem nem tűnök nagyképűnek /egyébként az vagyok :D / de nemem nincs kedvenc magyar söröm.Ha lehet és van rá mód,akkor Én inkább iszok valami jófajta Német söröcskét.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5254) ClayMore válasza csƵ (#5252) üzenetére


ClayMore
aktív tag

a soproni narancs nekem bejön, tudom tudom az nem sör, de nekem ízlik.

az edelweist szeretem és azt elvileg itthon gyártatja a heineken, asszem :U

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#5255) szumoo válasza ClayMore (#5254) üzenetére


szumoo
senior tag

Múltkor elgyengültem és megkóstoltam azt a narancsos hülyeséget, de inkább maradok a citromos Gössernél, ha nincs más. :D Ha meg van normális sör, akkor meg hagyom a francba a "női" söröket. ;]

A nyúlon túl?

(#5256) jegenye77 válasza szumoo (#5255) üzenetére


jegenye77
addikt

Az ilyen narancsos meg citromos löttyöket akkor iszok,ha nagyon másnapos vagyok.De akkor 100%-osat. :DD
Egyébként biztos jó íze van,de Én is inkább maradok a rendes söröknél.Alkoholtartalma ne legyen gyengébb 4,8%-nál.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5257) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Kóstolta már itt valaki az új fajta Borsodi Friss Almás sört ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#5258) szumoo válasza jegenye77 (#5256) üzenetére


szumoo
senior tag

Nagyon ritkán iszok ilyen ízesített söröket, magam is inkább maradok a hagyományosnál, ha már sört iszok. :)

A nyúlon túl?

(#5259) (ÉN)közPONT válasza szumoo (#5240) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Nah igen.....tele is lett a málnás napozóm vele :DDD

Izéé közben elfogyott jósok HB,Kozel, Borsodi, stb stb kommerszebb márkák..csak ,hogy vmi sörcsaPHos téma is legyen
Közben bor is akadt azért,de az csak módjával :D

SRY az OFFért !!
Ha vkit érdekel van két eladó faszenes grill motyóm !
Egy Gömbgrill és egy kerek tálca formájú darab...nagyobbak és kerekes mintkettő !
(Bp-n lehet megvenni )
5-5K lenne az áruk ..napi használatból lenne eladó
Eladás oka ..kinéztem egy családi szupper szuprém modellt :DDD
És ,hogyan jön a sörcsaPHhoz mindez?

Sörözéshez nagyon jól tud esni egy laza grillparty is :DDD vagyis a grillpartyhoz az ideális ital...nah nem a bambi..hanem vmi jóféle pince vagy annál hidegebb SÖR :R :R

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5260) (ÉN)közPONT válasza localhost (#5241) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

És én erről is lemaradtam :(:(:(:(:(

Miért jobb a SÖR a Pc moddingnál?

Mert kellemesen izzaszt meg+ nem kerget a sírba...+ 40 év után ,de akkor izgalmasabb az ember életének a filmje :DDD
jah egy este lazán elbírsz több sörrel is :C ...több Pc vel? :U
A sör csak aprádonként kerül többe mint a Pc ....
A sört hűteni egyszerübb feladat mint egy agyonhúzott Szendi B-t
Egy átlagos hűtő elbír 6-12 db sörrel egyszerre !!! Ugyanaz a hűtő mókásan nézne ki 6 db szerteszét kilógó hőcsővel...
A sör-t a nem Pc fanatikus haverokkal is megoszthatod..
Sörrel lehet túlhajtani pc-t ..pc vel túl sörözni? (bár embere válogatja :D)
A sörhöz könnyű hozzájutni....bizonyos pc-s kacatokhoz idő és kötélm idegek kellenek !
A sörözésnél ritka az ÚN kékhalál !!! (nemmondom előfordul ,de ritka)
Sörrel még nőzni is lehet......Pc vel ez a kör drasztikusan leszűkül :DDD
A sör remekül illik egy sokfogásos vacsorához és akár ! egy lakásavatás kelléke is lehet..
A sörhöz elég egy low cost operációs rendszer..azaz irány a hűtő..kivesz, kinyit..és glugy glugy XD
Sörrel akadásmentesen megy a filmnézés 99.999999% ban
Sörrel a kézben lehet telefonálni+tv-t nézni / bámulni az asszonypajti új cipőjét
Custom pc házba belefaragni egy nem odaillő cuccot eléggé idegörlő...Sörözésnél azt a nem odaillő aluminium darabot 1 perc alatt lehet likvidálni !

:K :U :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5261) csƵ válasza Dyrtyho (#5257) üzenetére


csƵ
őstag

Igen, ha olyan, mint a gyerekpezsgő.

(#5262) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Nah remélem ma este sikerül vmi norm csapolt sörhöz jutnom :U
Mai napi program....Modding 123dik fejezet :W
Már most erre az 5ös fogatra gondolok :DDD jójó tudom tellhetettlen vagyok :DDD

Egy este 5 sörrel is elbírok :C :U :K ...okéé jöhet az 5 nő is..csak a "HB" adhat nekem erőt és mindet legyöző akaratot :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5263) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Nah tegnap volt alkalmam kipróbálni egy olyan sört amit még nem ittam...........Rákóczi....

nem volt más az éjjelnappaliban a közért meg bezárt sajnos mire odaértünk...189huf volt ..valszeg 120 egy ilyen sör amúgy.............a 10 pontból ez egy 3 pontos sör kb....
szal kerülendő..CSAKIS kiszáradás ellen ajánlot fogyasztani hamár semmimás nincsen a közelben XD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5264) Dyrtyho válasza (ÉN)közPONT (#5263) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Annyira rossz ? :Y :Y

best regards, egy fórumozó blogger

(#5265) Tomics


Tomics
addikt

Tegnap BL közben - 2 heinken, 2 guinnes
jóvót :K

PH! addikt since 2004

(#5266) jegenye77 válasza Tomics (#5265) üzenetére


jegenye77
addikt

Én is Heniztem a meccs közben. :K
Csak ha jól emlékszem 2-nél többet ittam meg.De pontosan nem tudom mert egy két rész kimaradt. :B

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5267) Traxx válasza Tomics (#5265) üzenetére


Traxx
őstag

Én is Guinness-t nyakaltam...hát mit mondjak, nekem csalódás volt.Olyannak tűnt, mintha sokat állt sört ittam volna. Hiányzott belőle a szénsav :( Na de egyszer ezt is kipróbáltam, de azt hiszem, maradok a jól bevált belgáknál..csak kár, hogy felénk (szabolcsi vagyok) éppen a legjobbakat nem igazán lehet beszerezni :O

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#5268) (ÉN)közPONT válasza Dyrtyho (#5264) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Eléggé.........

A szar és a fos közötti állapot....(Szulfátos nemtommi,de nem sör)

Vagy instant "sör" jellegű ital 30perces érlelési fázissal :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5269) ClayMore válasza Dyrtyho (#5257) üzenetére


ClayMore
aktív tag

még nem, ha alma és sör akkor inkább cider ami meg alma bor bubival!

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#5270) (ÉN)közPONT válasza (ÉN)közPONT (#5268) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Örök kisérletező vagyok....
Vettem tegnap két db kék dobozos TS (Tesco :DDD ) Lager sört...130huf asszem darabja
Made in LegyelO

Összetétel:Víz ,árpamalátaárpa,komló ,sörélesztő

Nevetni fogtok ,de ez még iható is !..olyasmi mint egy Borsodi..vagy Spalten...kb az a kategória..

4%os alk tartalommal bír....az ilyen fogd meg és told le a parkolóban tip sörök között még a tűrhető kategóriát kéviseli :) :K ..az ára az eléggé versenyképes :C

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5271) jegenye77 válasza (ÉN)közPONT (#5270) üzenetére


jegenye77
addikt

Tényleg kísérletező típus vagy. :K
Én biztos nem vettem volna ilyen sört. :N

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5272) koxx válasza Traxx (#5267) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Guiness az egy parasztvakítás, az egyik legszarabb sör, ráadásul irreálisan drága.
Ahogy említetted, ha minőségi sör akkor csak belga jöhet szóba.

Ezek a nagy kedvencek [link]

[ Szerkesztve ]

(#5273) (ÉN)közPONT válasza jegenye77 (#5271) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Koxx: kissé drága..vmi 670 ért láttam nemrég...

Jegenye: Háát :DDD

figyi..nemvolt olyan bűűnrossz :DDD 1x próbáld ki...az árához képest egész tűrhető darab.
még élek...... :DDD bár ,hogy holnapután is?

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5274) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Nem tudom,hogy ti hogy vagytok vele,de most úgy megkóstolnám a Homer J. Simpson kedvenc sörét,a Duff sört,ami amúgy tényleg létezik

best regards, egy fórumozó blogger

(#5275) jegenye77 válasza (ÉN)közPONT (#5273) üzenetére


jegenye77
addikt

Inkább megvárom a holnaputánt! :DD

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5276) (ÉN)közPONT válasza Dyrtyho (#5274) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Nah ilyet se láttam még !!!
Lehet nálunk kapni valahol?

Jegenye : THX :R :DDD :DDD :DDD
Bízom benne ,hogy se E coli ,se afflatoxin nemvolt benne..és nem vmi nehézvízzel kezelt """"forrásvízből"""" volt :) ( Made in Fukushima XD)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5277) Traxx válasza koxx (#5272) üzenetére


Traxx
őstag

Nos, ezek közül La Trappe-ban csak dubbel és tripel volt meg eddig, Quadrupel nem :( Barbar lenne még talán felénk kapható, a többi nem. Ami elérhető, az a Duvel-Corsendonk vonal kb...meg Leffe, Edelweiss. Pedig szívesen szürcsölnék ezek közül bármit, főleg a Kasteel, Westmalle, Rochefort várós :U Viszont kiszállításért 1700 ft elég durva lenne...így marad az, hogy egyszer majd csak járok a szeretett fővárosunkban.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#5278) ClayMore válasza koxx (#5272) üzenetére


ClayMore
aktív tag

Azért ezt ne hangoztasd a nagy zöld koboldos szigeten, az USAban vagy az osziknál... :DDD

Tuborg citromos try out: kicsit kesernyésebb mint a soproni citroncs vagy a radler, de cserébe nem 1,x% os hanem 4,9-es.

vacsorára a jó öreg nosztalgiázós angliára emlékezős staropramen lészen. itthon tök jó olcsó!
70p ből ki is jön :C

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#5279) Dyrtyho válasza (ÉN)közPONT (#5276) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Duff sört csak kint Amerikában lehet kapni....legalábbis eddig a Magyar piacon nem igen láttam belőle :(

best regards, egy fórumozó blogger

(#5280) (ÉN)közPONT válasza Dyrtyho (#5279) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Nagykár !!!!

Becks et vettem tegnap...125ft volt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bécsi útnál az interS ban!
ha még van belőle ma akkor veszek még :)
Azért ilyen olcsó mert ma jár le a szavatossága :C bár én nem láttam még olyan sört ami napra pontossan romlott volna meg :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5281) LuckyL válasza Dyrtyho (#5257) üzenetére


LuckyL
őstag

almás borsodi nagyon király, főleg edzés után üdítő helyett illetve vodka mellé kísérőnek :D
nem igazán van söríze, de üdítőitalnak tökéletes, nagyon szeretem

cryptot minden termékemért elfogadom

(#5283) szumoo válasza (ÉN)közPONT (#5280) üzenetére


szumoo
senior tag

Ennyiért ajándék volt! :D Remélem ajándékoztad magad rendesen! :DDD

a 5282-es hsz. is az enyém volt, csak dupla lett és kivetettem, mielőtt vki rosszra gondolna. :)

[ Szerkesztve ]

A nyúlon túl?

(#5284) Zewa


Zewa
senior tag

Tudom ide ínyencek járjnak és most kövezés fog következni de az elmult egy órában sikeresen beszereztem 2tálca Köbányait. 6000pénz volt. 125/db. Szerintem remek kis sör főleg az árához képest. Ennek örömére bontok még egyet.. :))
A Guinness szeritnem si szörnyű mint valami vizezett sör egy csepp KV aromával... :(

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#5285) (ÉN)közPONT válasza szumoo (#5283) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Hajjaj....még szombaton is volt belőle úgy 15-20db egy fonott kosárban..3db át is vándorolt hozzám :))

Zewa:

derégenittam olyat :C ...Pecsa ..koncertek...volt Lóbányai homályos, Ászok és slussz ..jah ez nem mostanság volt :U

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5286) ClayMore


ClayMore
aktív tag

no meg is volt a grapefruitos bosodi->nem vészes. ár érték arányban erős közepes értékelés.
de le nem cserélném a schefferhoffer grapefruitot a borsodira az is biztos!

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#5287) Dyrtyho válasza ClayMore (#5286) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Szóval akkor megéri kipróbálni ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#5288) LuckyL válasza Dyrtyho (#5287) üzenetére


LuckyL
őstag

én ittam grapefruitos meg almás borsodit is, üditőnek tökéletesek
de a sörízt nem szabad keresni bennük :)

cryptot minden termékemért elfogadom

(#5289) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Én maradok a sörízű sörnél :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5290) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Nem akarok senkit se elriasztani a sör ívástól,de a matektanárom szerint főzéskor beleszoktak gőzölni patkányt,meg bele erjesztenek kígyó pisit....Ti amúgy halottatok ilyenről ? Hogy én ezek után nem iszok több sört az is biztos :(( :((

best regards, egy fórumozó blogger

(#5291) Bibby válasza Dyrtyho (#5290) üzenetére


Bibby
addikt

Az én irodalomtanárom szerint a te matektanárod hülye. :K

Apropó mennyi idős vagy? Lehet hogy ezt a sörivást amúgy is hanyagolni kellene néhány évig.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#5292) Dyrtyho válasza Bibby (#5291) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Figyelj...az én matek tanárom 25-26éves,én meg 21 vagyok amúgy :)) :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#5293) koxx válasza Dyrtyho (#5292) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A matektanárod biztosan sörfőző mester, hogy ennyire képben van. Sztem a lóh.gy kategóriájú sörökre gondolt, tsco gazdaságos és társai.

[ Szerkesztve ]

(#5294) Dyrtyho válasza koxx (#5293) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Csak egy egyszerű matek tanár,de ledöbbennél,ha hallanád,hogy mikről tud...pl hogy mennyit ér a Gy. Ferenc háza,a Fűrész (Saw) c. horroról is olyan kulisszatitkokat tud.Ez a tanár alig tanít valamit,amikor bejön hozzánk,akkor mindig valamiről elkezd dumálni :)) :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#5295) LuckyL válasza Dyrtyho (#5290) üzenetére


LuckyL
őstag

"beleszoktak gőzölni patkányt"

hogy lehet iylen baromságot kitalálni
szerintem unatkozik a matektanárod, és azzal szórakoztatja magát hogy hülyeségeket beszél, amiket ti meg elhisztek

"kígyópisi"

idióta :DD

cryptot minden termékemért elfogadom

(#5296) (ÉN)közPONT válasza koxx (#5293) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

XD azok is zár rendszerben készülnek !
ott sincs pisi csak 3ó alatt van meg a sör nem 2-3nap alatt :)

Dyrtyho: pasas a matektanárod van nőci? :U

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5297) Dyrtyho válasza (ÉN)közPONT (#5296) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Férfi a matek tanárom...ha akarod,akkor a nevét is elárulom :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#5298) szumoo válasza Dyrtyho (#5290) üzenetére


szumoo
senior tag

Nem hinném, hogy ilyen előfordulna, mert amilyen komoly egészségügyi meg mittomén még milyen ellenőrzések vannak világ szerte, simán kibukna ha vmi "pikáns" is kerül az árpa mellé. Figyelemfelkeltőnek jópofa, de nem hinném, hogy bármilyen sörgyártó/sörfőző megmerne engedni magának ilyet. :N
De a Ti dolgotok mi hisztek el neki. :D

Ha meg félsz a sörtől, akkor meg vegyél normálisat és ne a pár forintos szutykot.
Elég sok félét ajánlottunk már itt a topikban. ;)

[ Szerkesztve ]

A nyúlon túl?

(#5299) (ÉN)közPONT válasza Dyrtyho (#5297) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Khm..privóba talán..bár egy ideje már elhagytam az oskola padot :)
Mindenesetre férfi létére szégyen amit összehadovált ! :W

Ha nőci lenne..és csinosabb darab akkor elnézem neki ha bizonyos dolgokat úgy tesz ahogyan mondom neki :DDD

Szummo fórumtársam megmondta a tutit !!
ha visszaolvasol láthatod ,hogy szinte minden olyan sör ami kis hazánkban kapható már valakinél volt vacsora vendég :)

Márka....ár...és gyártási helytől függetlenül :K

Ajánlok neked egy sört...nekem ez egy favoritom ...az ára még az elfogadható kategóriában szerepel...350-380 huf / palack.

Ebből is a Dark :R

Cheers :K

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5300) Dyrtyho válasza (ÉN)közPONT (#5299) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Ennek komolyan ilyen szép az üvege ? :B :B

best regards, egy fórumozó blogger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.