Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) (ÉN)közPONT válasza doc (#5099) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

6 korsó???? az 3 emberes :C :C :DDD jó kis buli lehetett XD :R

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5102) szumoo válasza (ÉN)közPONT (#5100) üzenetére


szumoo
senior tag

Jóféle, nekem is volt hozzá szerencsém! :K

Mostanában nagy kedvenc lett az Oettinger féle szűretlen búzasör. 200Huf körül mozog a tescoban, szóval nagyon megéri az árát, csak ajánlani tudom mindenkinek! :K

A nyúlon túl?

(#5103) doc válasza szumoo (#5102) üzenetére


doc
nagyúr

Oettinger? azzal szemeztem mar parszor, akkor legkozelebb kiprobalom :)

(#5104) szumoo válasza doc (#5103) üzenetére


szumoo
senior tag

Nekem egy kicsivel jobban ízlik, mint az Edelweiss! Igaz hozzá kell tegyem, hogy az Oettingert csak magában ittam, citrom nélkül. De egyáltalán nem hiányzott, finom magában is. :) Szóval hajrá!

[ Szerkesztve ]

A nyúlon túl?

(#5105) doc válasza szumoo (#5104) üzenetére


doc
nagyúr

na az Edelweissot kimondottan nem szeretem, par kortytol mar brutalisan kiszarad a torkom, olyan mintha fureszport innek :F magaval az izevel meg rendben lennek, de kell melle legalabb egy korso vilagos sor hogy ne fulladjak meg :DDD

(#5106) szumoo válasza doc (#5105) üzenetére


szumoo
senior tag

Hála az égnek ilyet még nem tapasztaltam semmilyen sörrel! :D

Más, nem csak Tőled kérdem, hogy az miért van, hogy az üveges Urquell édesebb a dobozosnál? A dobozos kifejezetten kesernyés, viszont az üveges meg "édes". :F
Vagy csak én érzem különbözőnek? :B

A nyúlon túl?

(#5107) jegenye77 válasza doc (#5105) üzenetére


jegenye77
addikt

Én tapasztaltam már ugyan azt.Ilyenkor gyorsan bontottam még egyet és azt is lenyomtam és így tovább. :K
A végére már nagyon kiszáradtam.Annyira hogy el is aludtam /hajnal 4-kor/ ;)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5108) (ÉN)közPONT válasza szumoo (#5102) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

ÉS annyi hónap halgatás után beindult a SörcsaPH :C :C :R
Kb olyan érzés mintha Robinson Crusoe-t kérdezed nos milyen volt letolni egy szigeten bő 15 évet singli üzemmódban? XD

ON:
Az is jóféle...nekem is volt néhány próbára szerencsém hozzá :)..bár ha összeveted a Valentinsel...érdemes 1x ebből is egyet venni meg abból is :U ...akkor a 60huf +ért a Valentins egy kategóriával jobb sör..viszont ár érték arányban búzában a Valentins jobb..megkockáztatom ,hogy labdába tud rúgni a 400 hufos árkategóriában is ?! Mondjuk izlések és pofonok dolog ez.

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5109) jegenye77


jegenye77
addikt

Beszereztem Én is 4 Oettingert.Estére lehűl és próba! :K

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5110) szumoo válasza (ÉN)közPONT (#5108) üzenetére


szumoo
senior tag

Nem is mondtam, hogy jobb a Valentinselnél :P
Úgy is régen ittam már, szóval egy-két teszt erejéig összevetem a kettőt. :D

Úgy sincs estére semmi program gondoltam veszek vmi söritalt, de mivel lusta voltam nagyobb boltba menni, így csak a közeli kicsibe mentem. Választék elég gyér volt, és 2db Tuborg Green-re esett a választásom.

A nyúlon túl?

(#5111) (ÉN)közPONT válasza szumoo (#5110) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

:)

Érdemes egy ilyen tesztet """""""lefuttatni a rendszeren :DDD :C """""""""""

Tuborg...jóféle..nagy hagyományokkal bíró márka :K

Én Érdre vetődtem barátokhoz és ott sikerült venni 2 doboz noname sört a helyi C.A ban ..NOLF erre mondaná ,hogy ipari hulladék esetleg általános zsíroldó.....a dobozt kidobtam ezért a márka pássz vmi Németes hangzású név ..származás made in EU..3.5%

ha pontozni kéne ezeket a söröket akkor :
1 minimum
5 maximum

Sör jelleg 1 pont (világos és hasonló a színe)
habzás kézség 17 ( mint vmi mosópor)
Íz világ 1 (van neki olyan?)
alkohol fok 3 (valami azért legyen benne)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5112) jegenye77


jegenye77
addikt

Na meg is volt a kóstoló /Oettingert/.Tecsóból szereztem be tegnap és a 4-ből 1-et fel is nyitottam.Csalódás nem ért egyáltalán.Nagyon is iható termékről van szó.És az árához képest meg kiváló söröcske.Ha jól emlékszem 175Ft-vol darabja.Most gondolkozok hogy nem néztem el az árát?A blokk már nincs meg ezért nem tudom leellenőrizni.
Tényleg csak 175 lehetett?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5113) szumoo válasza jegenye77 (#5112) üzenetére


szumoo
senior tag

Simán lehet, mert én amikor legutoljára vettem akkor 180Ft körül mozgott, szóval simán benne van a 175Ft-os ár. Az a vicces ebben az árban, hogy mikor először vettem akkor 210Ft körül volt és rá 1 hétre meg már csak a 180Ft körül volt. :C

A nyúlon túl?

(#5114) jegenye77 válasza szumoo (#5113) üzenetére


jegenye77
addikt

Úgy gondolom ez elég barátságos ár érte.Ha belegondolunk hogy 180Ft-ért milyen minőségű sörök kaphatóak kis hazánkba ez ahhoz képest kiváló. :K

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5115) (ÉN)közPONT válasza jegenye77 (#5114) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Srácok..totál igaz..HB-t szoktak adni itt a csodálatos Spaarban 139 hufért ha épp akciós vagy lövent 129 ért..amúgy 120-160 között rendszerint a made in EU féle sörszerű italokat lehet csak megvenni...míg Németben 50 eurocentért már lehet prémium minőséget is venni elvétve :/

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5116) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Valamelyest kapcsolódik a SörcsaPH! hoz :DDD

Miért jobb a sör a nökkel avagy miért érdemes nőkkel sörözni :
Meg lehet szokni ? :DDD

És ha túlzásba viszi az ember :
Amikor már kezd a fej vöröses lila színt ölteni és a kérdés a lángos sütőhöz a következő...Egy ll lán gos t kéérek......HÁNYAT? ....haa háá nyat akko nem kéérek :DDD ..ott már komoly zűrök tudnak lenni ..főleg másnap ,bár sokszor aznap is és ritkábban ,de előfordul ,hogy a másnapból harmadnap lesz :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5117) doc válasza (ÉN)közPONT (#5116) üzenetére


doc
nagyúr

hajjaj :DDD
mikor haverral bementunk Munchenben a Hfbrauhausba, pont ilyen dogos-bogyos csajszik hoztak a literes korsokat (persze 10-12-t egyszerre, ahogy dukal)

(#5118) (ÉN)közPONT válasza doc (#5117) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

:C

Ott én is voltam ...volt szerencsém látni a telt dekoltázsos hölgyek agyusztálásában azokat a jóképű literes korsókat .....Szívet melengető látvány !!!! Már ezért is érdemes oda betérni hamár amúgy is arrafelé jár az ember :DDD :C

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5119) jegenye77


jegenye77
addikt

Oettingerből beszerzek egy tálcával péntekre.Megyünk focizni és utána leszokott csúszni egy két söröcske.Én leszek a soros és úgy döntöttem viszek nekik egy kis búzát. ;)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5120) (ÉN)közPONT válasza jegenye77 (#5119) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

A helyi Interspaarban a Oettinger (Óbuda) 149ft/doboz :C
Igazán felhasználóbarát ára van :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5121) jegenye77 válasza (ÉN)közPONT (#5120) üzenetére


jegenye77
addikt

Az igen! :C
Én Szegedi vagyok de benézek az itteni intersparba hogy van-e és hogy mennyi.
A Tescoba 175Ft.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5122) doc


doc
nagyúr

a mar lefenykepezett sorautomatabol nyertem ki:

bocs a szar kepert, telefonnal keszult :B

(#5123) (ÉN)közPONT válasza jegenye77 (#5121) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Pedig így van....szerintem rajtuk ragadt néhány rekesz :)
Érdemes lenne szétnézned ha időben beleférne? hátha országos akcióról van szó ? :DDD

Doc teljesen jó kép !!! kedvcsináló :DDD
Tegnap diétás napom volt :DDD
Egy ilyen volt a vendégem...amíg ki nem ürült a tartalma :)

Köszönőviszonyban sincs az eredetivel...,de a meg lehet inni kategóriát megüti :DD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5124) jegenye77 válasza (ÉN)közPONT (#5123) üzenetére


jegenye77
addikt

Sajna a sörözés elmarad. :O Foci után húznom kell haza az asszonyhoz.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5125) szumoo válasza jegenye77 (#5124) üzenetére


szumoo
senior tag

Foci nekem is megvolt, de én megyek este sörözni. :C Ha már Te is szegedi vagy, iszok majd az egészségedre, és persze az itt lévőkére is! ;)

Úgy is jön a Super Bowl, asszem akkor megejtem a korábban ígért "tesztet". :D
Meg ha akciós lesz az Oettinger barátunk, akkor veszek többet a biztonság kedvéért. ;]

A nyúlon túl?

(#5126) jegenye77 válasza szumoo (#5125) üzenetére


jegenye77
addikt

Egészségedre!
Haza érve azért lement egy Oettinger.Van még három de ma elég lesz ez az egy.Hulla vagyok.Egy film aztán alvás.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5127) (ÉN)közPONT válasza jegenye77 (#5124) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Nálam ez úgy néz ki ,hogy csak én szeretem a sört :DDD így több marad ...és ha minden kötél szakad akkor viszek haza sört :DDD

HB a spaarba 129 huf !!!!!!
Jó tudom nem egy sexuális élmény ,de még az iható kategória :U :C

Ma vmi Barnát kéne venni ...múlkor ez volt a vendégem ...NOLF ajánlotta és nagyon nem bántam meg a vele kötött ismeretséget :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5128) (ÉN)közPONT válasza szumoo (#5125) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Felment az Oettinger ára ..legalábbis itt 200 pénz magassága lett ! ...rablás a zsebünknek :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5129) doc


doc
nagyúr

finomak a nemet sorok, de nem art a valtozatossag, tegnap leloktem egy uveg Kilkennyt, nyami :)

(#5130) jegenye77


jegenye77
addikt

Úgy néz ki most pénteken már nem marad el a sörözgetés. :DD Foci után póker és sörözés a program /persze mind a kettőben nyerek ;) /.Az asszony elutazott,már csak valami jóféle nedüt kell beszereznem. :K

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5131) (ÉN)közPONT válasza jegenye77 (#5130) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Doc írta az imént a pókerhez pásszoló nedü-t..Kilkeny...igaz az ára kevéssé felhasználóbarát,de egy üveg talán belefér a keretbe?...Azt a Cerny-t próbáld ki amit fenntebb írtam..180 hufos árával baráti és 3-4 üveg segítő társ lehet a pókercsata közben :DDD :C

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5132) jegenye77 válasza (ÉN)közPONT (#5131) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem rossz ajánlat. :)
Igazából mostanság elég búza párti vagyok.Lehet maradok az Oettinger mellett ha lehet még 175-ért venni a tecsóba.
Nem arról van szó,szívesen kipróbálok új ízeket de most ez nagyon bejött.
Persze búzából tudnék finomabbat választani de ilyen árban nem nagyon van más.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5133) (ÉN)közPONT válasza jegenye77 (#5132) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

:)

Nahigen..ár/érték arányban az egy nagyon jó sör !!!
Nem egy Thurn un taxis...de baxxus nem is annyiba kerül !!! Ez is szempont a SörcsaPHos fórumtársainknak :DDD ,ahogyan nekem is !

Ha látok vmi akciót leadom a drótot ! Ált ezek nem regionális akciók hanem országosak :))) :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5134) jegenye77


jegenye77
addikt

Azért ez nem bizsu! :DD

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5135) (ÉN)közPONT válasza jegenye77 (#5134) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

BESZARÁS :DDD :DDD hová fejlődik a technika ! :C

2001 Odisseyben a videophone ra mondták annó ,hogy nem fog megvalósulni ..aha most 2011 ben kézből is megy a videotelefonálás :DDD
Képzeljétek ha az űrállomásos jelenetben lett volna egy ilyen sörcsapoló :C arra mit mondtak volna a kritikusok? :DD

Más:

A csodálatos InterSpaarban 139 Huf egy doboz HB ...nem egy sexuális élmény ,de gondoltam máshol is ennyi lehet és még az iható kategóriába tartozik...

276 Hufért vettem egy ilyet :
Nem nagy szám ,de a palack igénytelen és mint ahogy a neve is mutatja bírja a strapát :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5136) szumoo


szumoo
senior tag

Tegnap volt egy lightos sörözés haverommal, és jóféle Zlaty Bazant-ot ittunk! :C
Nagyon szeretem eme remek "kenyeret"! :D A kinti -6°C-os hőmérséklettel kellően hidegre hűtöttük, és nagy élvezettel ittam meg az első doboz tartalmának a felét (húzóra). :B
A többit meg csak nem hagytuk már megmelegedni. :DD

A borsodi meg nem jó sör! :P ;] (szerintem)

A nyúlon túl?

(#5137) doc válasza szumoo (#5136) üzenetére


doc
nagyúr

a borsodit en is ruhellem, a masik amit nem vagyok kepes meginni az a dreher

(#5138) szumoo válasza doc (#5137) üzenetére


szumoo
senior tag

A Dreherrel nincs különösebb bajom, de leginkább nagy melegben tud igazán jól esni, de csak akkor ha tényleg jól le van hűtve, hogy miközben iszom, lehessen törölgetni a deres üveget. :D

A nyúlon túl?

(#5139) (ÉN)közPONT válasza szumoo (#5136) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

:) :C

Hát nem egy sexuális élmény a Borsodi....épp az iható kategória ez is :DDD

Tegnap Doc nem épp favorit Magyar versenyzője volt a vendégem meg a klónja :DDD
Háát ..szomjas voltam így egy dobozt egy húzásra letoltam belöle...a másikat nagyon aprádonként ...semmi különös sör meg lehet inni !

Miért jobb a sör az urológusnál? :

1. mert nem feltétlen kell kórházba menni érte hacsak nem vagy mazohista? :DD

2. ugye a söröd nem nyúkál vissza.. :))

3. a sört a jóbarátaiddal is megoszthatod....az urulógust max az ellenségeiddel :DDD

4. nem kell jattolni neki !

5. sokszor akcíós és ált nagyobb helyeken azonnal elérhető !

6. többfle sör létezik és más élményt nyújt míg ugyan többféle urulógus is létezik de ugyanazt a szar élményt kapja az ember :DD

7. 1 nap több sörrel is elbírsz!...több urulógussal? khm :DDD

8. a sört az esti filmnézés közben is fogyaszthatod sőt kifejezetten "kelléke" is lehet az esti filmnézésnek :)

9. ha a barátnőd ,feleséged is szereti a sört abból nemigen támad botrány :DDD

10. a sörre a nejed ált nem lesz féltékeny ................van nő nemű urulógus is!
(néhány ):DDD

11 a sört ruhában is fogyaszthatod

12 term gatya nélkül is autentikus módón :))

13 bárhol is jársz a világban(lakott helyen :D ) sört 1 órán belül kapni fogsz!

14 ha sok rekesz sörösüveged van még pénzt is kapsz érte!

15 a sör kellemesebb módja a "tudat" "módósításnak" mint az urulógus !

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5140) jegenye77


jegenye77
addikt

A jó hír hogy megvolt a sörözés és a póker a foci után :DD viszont a rossz hogy meghúzódott a lágyékom megint. :O
Kénytelen vagyok jegelni egy kis búzával. :K

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5141) szumoo


szumoo
senior tag

Sajna elmaradt az összehasonlítás, mert úgy volt, hogy nem megyek nézni haveromhoz a Super Bowl-t, de közben meggondoltam magam, de akkor már nem volt nyitva a közeli spar, hogy tudjak venni Valentins-t, és pechemre még Oettingert sem tudtam venni a tescoban, mert elfogyott :W. Pedig nagyon kemény áron adták, komoly 142Ft-ért rakták ki. :D
Így maradt az akciós Heineken :))

A nyúlon túl?

(#5142) kraftxld


kraftxld
nagyúr

A hétvégén csapra vertem a 1,5L-es Moa Magnum-ot, igencsak kellemes volt :)
Némi képanyag:

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5143) bobsys válasza kraftxld (#5142) üzenetére


bobsys
addikt

Latom meg nem sikerult kijozanodnond :D

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#5144) kraftxld válasza bobsys (#5143) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Na, bénázok itt ezerrel, kikapcsolt képekkel (64K/64K-s sávszélesség adja az ívet miután túlléptük a korlátot :F ) nem szúrta be a linket. Úgyhogy itt van linketlenül:
https://picasaweb.google.com/eva.koblencz/20110205

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5145) szumoo válasza kraftxld (#5142) üzenetére


szumoo
senior tag

Nem semmi bárod van! :K
A habot meg nem sajnáltad. :D

A nyúlon túl?

(#5146) kraftxld válasza szumoo (#5145) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Köszi, a bár már régóta a listán volt hogy egyszer jó lenne, aztán összejött :)
Elég buborékos volt az első öntés, meg ezzel a nagy üveggel nem könnyü rendesen hab nélkül kiönteni az árút, de türelmesen vártam és aztán jó lett.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5147) (ÉN)közPONT válasza szumoo (#5141) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Hétvégén Super Bowl mellé volt Sopronit nyakaltam rendes sportemberhez illően :DD
A GreenBay vs Steelers mecss nagyon klassz volt

142 Ft ?...az egész sporttársi ár :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5148) szumoo válasza (ÉN)közPONT (#5147) üzenetére


szumoo
senior tag

Ne is mondd, biztos vettem volna vagy 10 dobozzal, hogy későbbre is maradjon. :D
Sopronival nincs különösebb bajom, de általában csak akkor iszom ha nincs nagyon más, vagy kihagyhatatlan áron adják. :))

A nyúlon túl?

(#5149) (ÉN)közPONT válasza szumoo (#5148) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Ezzel én is ugyanígy vagyok........
Kihagyhatattlan ajánlat volt ...249Ft volt a literes kivitel :C

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5150) szumoo válasza (ÉN)közPONT (#5149) üzenetére


szumoo
senior tag

Az nagyon jó ár! :K
Tegnap este egy hölgy társaságában elfogyasztottam 1 üveg :Y Holsten sört, nagyon régen ittam és kifejezetten kellemes volt, ezt már csak a hölgy fokozta :), így terveim szerint későbbiekben mind a kettőjükkel szeretnék még találkozni. :D

[ Szerkesztve ]

A nyúlon túl?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.