Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) LuckyL válasza Dyrtyho (#5300) üzenetére


LuckyL
őstag

igen, attól ilyen szép, hogy patkányt gőzölnek bele :DD

cryptot minden termékemért elfogadom

(#5302) (ÉN)közPONT válasza Dyrtyho (#5300) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Igen !!!!!!!!

+ kur.ajóó sör is lakik benne !

Izéé leadom a drótot ..aki Óbudán jár kel az ugorjon be az Ecenterbe
Steffi , HB , Kozel 149 pénz / doboz....nemistudom miért ..vettem gyorsba 2 db kozel-t :DDD

Most ezt szürcsölöm "pince" hidegen :DDD :DDD :C

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5303) szumoo


szumoo
senior tag

Most csúszott le 2 doboz Beck's, mert megérdemlem. :D
(1700 póló átszámolása, és elpakolása és egy jobb hátsó kerék csere után gondoltam jutalmazom magam)

(ÉN)közPONT: a Steffl-t és a HB-t szeressem én is. :DD

[ Szerkesztve ]

A nyúlon túl?

(#5304) (ÉN)közPONT válasza szumoo (#5303) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Becks........fincsi

Most asszem előveszek egy másik kedvencet...Calsberg :K ..már nem most per pill hanem ma valamikor :)

HB még maradt 149huf ért..legalábbis 2 napja még volt belőle :)
1700 póló? + kerékcsere ....nem volt kevés az a jutalom ? :DDD

2 sörnél mi a jobb?.....a családi 6os csomag :C :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5305) szumoo válasza (ÉN)közPONT (#5304) üzenetére


szumoo
senior tag

Nagyon fáradt voltam, elég volt a 2 doboz. :)
Majd hétvégén a többit! :DDD
A családi 6-os jó dolog. :))

A nyúlon túl?

(#5306) szumoo válasza szumoo (#5305) üzenetére


szumoo
senior tag

Sparban akciós a Löwenbrau! 149Ft/doboz, és úgy gondoltam, ha már hosszú hétvége van, akkor meglepem magam pár (8db) dobozzal. :DD
Sörben gazdag jó hétvégét mindenkinek! :D

A nyúlon túl?

(#5307) jegenye77


jegenye77
addikt

Kedves testvérem újra hazatért a nagy dojcslandiából!
Most ilyennel lepett meg. :K+ ezzel.Elég jó volt a hétvége. :DD

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5308) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Hogy én vasárnap hajnalba milyen jó kis Gösser-t ittam az osztálytársaimmal....lehet,hogy hülyén csináltuk,de nem előtte ittuk meg a Fütyülőst,meg a Hubertust,hanem utána....de istennemre mondom,úgy berúgtunk,hogy öröm volt nézni,de szerencsére nem volt róka kóma :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#5309) (ÉN)közPONT válasza szumoo (#5305) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Ismerős..........

Van amikor a legjobb sörből is elég kettő mert az embernek leragad a szeme az állandó hajtástól :(

Kitartott a "csodálatos" InterS ban az akció a Kozelre :) 149 Hufért lett néhány (szó szerint..sajna nem 100 db :) ) Kozel tarcsiba ...el is fogytak :C

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5310) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Még vettem 1 Kozelt :)

Lassan kezdem megúnni az ízét :) :U

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5311) jegenye77 válasza (ÉN)közPONT (#5310) üzenetére


jegenye77
addikt

Néha le kell öblíteni valamivel a söröcskét!Nem szabad tisztán inni! :DD

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5312) (ÉN)közPONT válasza jegenye77 (#5311) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

:))))))))))))))

Tegnap / tegnap elött megtettem :)

Sört sörrel öblítettem....ez volt hozzá a donor:
Érdekes egy sör bár nekem eléggé keserűnek tűnt az izlésemhez....
Itt találhattok róla egy szarkasztikus kritikát....
Amúgy igaza van a cikkírónak jórészt,de azért ez a sör még az iható kategóriában van szerintem......ennél akadnak jóval rosszabb "sörök" is az üzletek polcain.
[link]

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5313) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Nah...tegnap vettem abból a búzasörből egy db-ot amit mostanság nyomatnak a tvben :)
Szerintem a Veltins egy jobb sör ,de ez ugye izlés dolga.......198huf volt amúgy..
Ha már itt tartunk...valaki tudna ajánlani vmi nem kommersz búzasört?...kis szériás sörre gondoltam..nem a nagy márkákból valamelyikre ahol millió hektóliter számra állítanak elő hűsítőt a nyári hőségre való tekintettel :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5314) jegenye77 válasza (ÉN)közPONT (#5313) üzenetére


jegenye77
addikt

Szerintem nálunk csak a kommersz búzát lehet venni.A nagy bevásárlóközpontokban legalábbis azok vannak.
A fentebb említett Franziskaner-t kóstoltad már?Bár nem tudom itthon kapható-e.Valentins-től sokkal finomabb!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5315) Traxx válasza (ÉN)közPONT (#5313) üzenetére


Traxx
őstag

"valaki tudna ajánlani vmi nem kommersz búzasört?"

Hoegaarden? :) Vagy ami még eszembe jut, de még sajna nem volt hozzá szerencsém: La Trappe Witte. Illetve Spar, Tesco, stb. kínálatában szokott lenni Blanche de Namur.

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#5316) jegenye77 válasza Traxx (#5315) üzenetére


jegenye77
addikt

Egyszer ittam ilyet.Többször se fogok. :(
Mintha vizet ittam volna.Nagyon gáz volt.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5317) Traxx válasza jegenye77 (#5316) üzenetére


Traxx
őstag

Már nem tudtam szerkeszteni...én többször ittam, és tény, hogy nem "topsör" (az édesebbeket jobban kedvelem), de egész jó volt. De ha búza, akkor az Edelweiss-ra szavazok, már csak a fél liter vs. 0,33 miatt is :)

Viszont egy Hoegaarden Grand Cru-t megkóstolnék, főleg azért, mert olyan poharam van otthon :D

Szerk.: amúgy én belgában még sosem csalódtam nagyot, ellentétben az ettől a vonaltól való legutóbbi kilengésem, a Guinness és korábban a Kilkenny nekem nem ízlett :(

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#5318) ClayMore


ClayMore
aktív tag

itthon ragadt keltáimnak üzenem, hogy most van cider relatíve olcsón a pennyben mega tescoban ugan az a márka a neve:
somersby

300 alatt van a 0,33-as. bár a bulmers, gaymers lenne ennyi itt az esős kárpátokban :B

ízre érdekes, tutira nem a szokásos almából van. szabályosan sárgára érett jonagold íze van. nem egy strongbow az biztos, de iható.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#5319) jegenye77 válasza Traxx (#5317) üzenetére


jegenye77
addikt

Ebben a nagy melegben egy nagy pohárral biztos jól esik,de nem egy sörözgetéshez való búza.Akkor inkább nekem is Edelweiss :K .

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5320) NoLF válasza Dyrtyho (#5290) üzenetére


NoLF
addikt

akkor ne egyél kenyeret, ne egyél szalámit, párizsit, vajat, tejet, ne vegyél levegőt, és legfőképp ne létezz. ha a matektanárod gondolatmenetét követjük...

egyébként meg mióta angliában vagyok nem is írtam, mondjuk idő se volt sok. elképzelhetetlen mennyiségű stout, ale, bitter és társai lelhetők fel itt, majd ha egyszer sok időm lesz, összegyűjtöm az itt megkóstoltakat.

addig is ajánlok egy olyat amit otthon is meg lehet kapni asszem tesco. itt elég olcsó, otthon kevésbé, de mindenképp megér egy próbát a newcastle brown ale, én azt mondom :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5321) #65313280 válasza NoLF (#4200) üzenetére


#65313280
törölt tag

Énis először Angliában ittam csapolt Guinnesst, de nekem már az első korty is nagyon bejött. Annyira más ízvilág... El is vertünk rá pár fontot. :D

Na meg vannak a "különleges angol kukorica sörök"... Valami poshadt lábvíz és valami olcsó mosogatószer keveréke. :D

(#5322) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

A Facebookon már ingyen lehet rendelni Citromos Gössert sört,csak sajnos a digitális marketing július 5ig tart.... :)) :)) :(( :((

best regards, egy fórumozó blogger

(#5323) NoLF válasza Dyrtyho (#5322) üzenetére


NoLF
addikt

a citromos gössernek és a többi lónyálnak annyi köze van a sörhöz mint lónak a hátúszáshoz...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5324) ClayMore válasza Dyrtyho (#5322) üzenetére


ClayMore
aktív tag

azért mert annyira nem ismert, nem issza senki.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#5325) jookomak válasza Dyrtyho (#5322) üzenetére


jookomak
őstag

Nem csak, hogy citromos, de még alkoholmentes is...
Ne tetézd a bajt... :)

(#5326) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Traxx + Jegenye THX :R :R :R

NoLFi régen jártál errefelé ....az Angol Ale-k mellé milyenek az Angol nők? a 30as korosztálytól kérnék beszámolót :)...jó Ale mellé egy jó nő...nagyonis összepasszol a téma ! :) :C

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5327) #65313280 válasza (ÉN)közPONT (#5326) üzenetére


#65313280
törölt tag

Jó angol nő? :D Ritka mint a fehér holló. :D

(#5328) (ÉN)közPONT válasza #65313280 (#5327) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Még 1et se láttam testközelből (2M max :) )
A netes fotók meg egy dolog ....azért kíváncsi lennék:)
Több sör kell mellé mint egy más nemzet asszonyához? :U

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5329) AMD Power


AMD Power
titán

Vettem ma egy citromos Borsodit, meg egy narancsos Sopronit. Kíváncsi vagyok milyenek lesznek. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5330) Lortech


Lortech
addikt

Kipróbáltam ma egy borsodi búzát, de még én is meglepődtem, valami bitang hulladék. :) A Valentins ehhez képest egy Weihenstephaner.

Thank you to god for making me an atheist

(#5331) AMD Power válasza Lortech (#5330) üzenetére


AMD Power
titán

Én eleve nem szeretem a búza sört. Ez sem fogom. A Borsodi Citrom is.. hát hát iható de nem egy Gösser.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5332) jegenye77


jegenye77
addikt

Túl vagyok Én is az első és utolsó Borsodi búzámon.
Azt hiszem ezzel mindent elmondtam róla.Egy szóval:szörnyű :Y

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5333) AMD Power válasza jegenye77 (#5332) üzenetére


AMD Power
titán

Mosogatólé...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5334) jegenye77 válasza AMD Power (#5333) üzenetére


jegenye77
addikt

Viszont a hétvégén vettem egy búzát a tecsóba.Most nem tudom a nevét majd este lesz a főpróba. Csatos üveges szűretlen.
Remélem finom lesz. :K

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5335) AMD Power válasza jegenye77 (#5334) üzenetére


AMD Power
titán

Holnap én a Soproni citrom/ narancsot fogom kipróbálni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5336) NoLF


NoLF
addikt

nyamm hamm :)

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5337) jegenye77


jegenye77
addikt

Na meg van a neve Oberdorfer Weissbier.
Csak sajnos nem tudtam megkóstolni. :( Bár eléggé lehúzták a beszámolóban.Azért egy próbát meg ér,de már csak holnap. :K

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5338) koxx válasza (ÉN)közPONT (#5313) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

(#5339) Dyrtyho válasza jegenye77 (#5337) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Mennyibe kerül ? :)) :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#5340) jegenye77 válasza Dyrtyho (#5339) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem volt olcsó!475 ha jól emlékszem.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5341) kasteelbier


kasteelbier
csendes tag

Sziasztok!
Ha valakit erdekel van elado Barna 11% os om....24 db uveg 0.33 as

(#5342) Traxx válasza kasteelbier (#5341) üzenetére


Traxx
őstag

Szia!

Mennyiért lenne, és hol helyileg? Csak azért érdeklődöm, mert én sörellátottság szempontjából a világ végén lakom, Szabolcs megyében :U Viszont szeretném egyszer megkóstolni a Kasteel-t :B

Világos nincs esetleg? :B

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#5343) AMD Power


AMD Power
titán

Soproni citrom az viszont finom volt. A narancsos elment.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5344) Dyrtyho válasza AMD Power (#5343) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

A Soproni citromot én már tavaly kipróbáltam.Azóta átment valami változáson ? Vagy ugyan olyan mint tavaly ? :)) :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#5345) AMD Power válasza Dyrtyho (#5344) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem ízlett. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5346) jegenye77


jegenye77
addikt

Elmaradt megint az oberdorfer kóstolása. :O
Talán ma meg lesz. :K

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5347) (ÉN)közPONT válasza koxx (#5338) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Hűűű ez bitang !!!!!!!!!!!!
Jobb mint az a Lengyel sör amit hétvégén ittam :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5348) Salex1


Salex1
senior tag

Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani a IX. kerületben, vagy környékén olyan szórakozóhelyet, ahol van kisebb külön szoba is legénybúcsú lebonyolításához?
Privátban írjatok!

Köszi!

(#5349) kasteelbier válasza Traxx (#5342) üzenetére


kasteelbier
csendes tag

Szia!Bekes megye. de postazni tudom...

(#5350) koxx válasza kasteelbier (#5349) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mennyibe kerül/üveg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.