Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) koxx válasza adster (#5649) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Tudtommal nem az, (barna es a vilagos)

(#5652) looser


looser
addikt

Igazatok van srácok, nem búza egyik Leffe sem, csak olyan - egyáltalán nem zavaróan! - édeskés, azért gondoltam, meg persze már átszivárgott belém a tudás addigra :-)) De az Erdinger barna az búza volt :-)
szumoo: hajrá, jó választások, szerintem a Foster's-ben sem fogsz csalódni, szerintem nagyon jó és olcsó import sör (azt hiszem olyan 220-230 körül vettem). Kíváncsi vagyok, mit gondolsz majd róluk! Én tartok 1-2 nap szünetet :-))

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#5653) adster válasza looser (#5652) üzenetére


adster
tag

Semmi gond! :) Néztem a pár nappal ezelőtti pakkodat, valami festői ennyi finom sört egy kupacban látni.

Én a téli ünnepekre való felkészülés jegyében szisztematikusan építgetek egy különleges sörökből álló csomagot. Mivel nem pesti vagyok, így apránként tudom hazahozatni ismerősökkel a kiválasztottakat.
Eddig egy kb. 40 darabból álló szállítmány vár arra, hogy decemberben szépen sorban minden darabot végigkóstoljak. (Van köztük belga, cseh, német, amerikai sör is.)

Addig is ha különlegesebb élményre vágyok, "beérem" pl. olyan darabokkal, mint amiket a hétvégén fogyasztottam.

A kategóriájában egyértelműen kiemelkedő Pilsner Urquell:

Aztán:

Most ittam először barna Krusovicét, de meg kell, hogy mondjam, annak ellenére, hogy imádom a barna söröket, ez a fajta ízvilág nekem kevésbé jön be.

Volt még ilyen is:

Szerintem teljesen rendben van ez a sör, az első korty édeskés íze a nyelv hátsó részéhez érve átadja a helyét egy kesernyésebb ízvilágnak, de nem így történt. Rendkívül kellemes kis sör.

Ittam továbbá két Millert, csak úgy bemelegítésképpen, ezeknél nem a kóstolásra helyeztem a hangsúlyt. Bár az igazat megvallva, nekem ezzel a típussal a hasonló kaliberű társaitól eltérően semmi bajom sincs.

A mai este főszereplője egy barna Leffe lesz. :)

[ Szerkesztve ]

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#5654) NoLF válasza looser (#5646) üzenetére


NoLF
addikt

ittál már dreher bakot?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5655) Integra


Integra
titán

:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5656) Integra válasza umek7 (#5648) üzenetére


Integra
titán

szeretjük:K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5657) NoLF


NoLF
addikt

ridley's old bob premium ale, 5,1 es alkohol, lássuk :)

2szeres aranyérmes, jaj, hűljön már...

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5658) looser


looser
addikt

adster: Erről a Baltika-ról mintha már írt volna valamelyik sörblog mostanában. Az üvege nagyon szép! A Krusovice tényleg finom, de ha jól emlékszem, 5% alatti az alkoholtartalma, ettől függetlenül jó ital :-)

NoLF: persze, a hazai standard barna :-) Ha Stexben vagyunk, ott csak Bakot iszok, de szerintem a Gösser Bock izgalmasabb (számomra tetszetősebb) ízvilágú és keserűbb is egy hangyányival, illetve a fenti Krusovice; de az utóbbi időből a Primátor Stout nyűgözött le leginkább a sötét vonalon (tudom, a bak alsó, a stout felsőerjesztésű, de az ízvilága hasonló; a pirított maláta áthág bármilyen élesztőn, gondolom én :-)
Ez a Ridley's Old Bob gyönyörű üvegben van, már ez adja a kezdő lökést az élvezeteknek :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#5659) adster válasza adster (#5653) üzenetére


adster
tag

"...az első korty édeskés íze a nyelv hátsó részéhez érve átadja a helyét egy kesernyésebb ízvilágnak, de nem így történt. Rendkívül kellemes kis sör."

Most olvasom vissza, milyen jópofa dolgot írtam. Egy "arra számítottam" szófordulat lemaradt az elejéről. Kéretik így értelmezni: :)
"Arra számítottam, hogy az első korty édeskés íze a nyelv hátsó részéhez érve átadja a helyét egy kesernyésebb ízvilágnak, de nem így történt. Rendkívül kellemes kis sör."

looser: Igen, mintha mostanában írtak is volna róla, a 6-os számú verzióról, mint porterről pedig nagyon elismerően szoktak nyilatkozni különféle oldalakon.
Itthon az ára nagyjából egy belgáé, de ha valaki rendelkezik egy keleti országrészhez közel élő ismerőssel, azt mondják, Ukrajnából például száz-egynéhány forintért beszerezhető.

[ Szerkesztve ]

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#5660) looser válasza adster (#5659) üzenetére


looser
addikt

Ez az, de az te üveged alapján ez mégsem az, csak a gyártó. Hajrá :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#5661) adster válasza looser (#5660) üzenetére


adster
tag

Igen, akkor lehet, hogy én is erre a cikkre gondoltam, bár arra, hogy ilyennel találkozzunk, még kevesebb az esély, mint arra, hogy pl. egy 6-ossal, mivel ez még talán a gyártó honlapján sincs fenn.

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#5662) szumoo válasza looser (#5652) üzenetére


szumoo
senior tag

Nem igazán fogott meg a Foster's. Sima középkategóriás sörnek mondanám, csak ehhez mérten drága szerintem. 375Ft-ért vettem a dobozt.
Viszont az Old Speckled Hen nagyon-nagyon ízlett. :B A Kwak is jóféle, csak árához képest nem ad többet, mint az Old.
Ezeket "jegyzeteltem" iszogatás közben:
Old Speckled Hen:
gyenge habzás, borostyán szín, füstös karamell íz, kicsit kesernyés utóíz.

Kwak:
sötét borostyán szín, enyhén füstös karamell íz, furcsa utóíz - kicsit édes-kesernyés behatás.
Kortyoláskor olyan mintha hígított mézet inna az ember, ami hirtelen átcsap kesernyésbe-sörízbe.

:)
Sz.

[ Szerkesztve ]

A nyúlon túl?

(#5663) (ÉN)közPONT válasza looser (#5637) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Csodás a felhozatal :C ...soha rosszabbat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nőből is ennyit és "ilyeneket" :DDD :K

Részemről mostanság leffe+leffe + krusovice volt :)

Eljutottam a teszkóba de csak egy teszkópontba....lóf....kinálat volt = 5-6 féle sör ! ..asszem lefogytak ahogy elnéztem a szitut...
Ma még pász mi lesz az itallapon :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5664) koxx


koxx
MODERÁTOR

Tegnap toltam egy ilyet [link] kicsit mosogatólé-szerű az íze (na nem mintha kóstoltam volna) mindenesetre a borsodi búzánál lényegesen jobb. Az erdinger barna a legfinomabb búza amit ittam, kár, hogy 2x annyiba kerül.

Most viszont megyek sparba egy kis belga arany sárkányért és egy meggyes kastélyért :))

[ Szerkesztve ]

(#5665) (ÉN)közPONT válasza koxx (#5664) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Mosogatólé szerű íz :DDD :DDD :DDD

Annyira nem gáz.......nem übereli a Budget sört amit annó teszteltem és valszeg ha kapok májrákot attól (is) kapom XD vagy a teszkó "sörét" ami háát valahol randizhatna a budget sörrel csak utód ne legyen belőlük .

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5666) jegenye77 válasza koxx (#5664) üzenetére


jegenye77
addikt

Én pont ma szereztem be ezt amit te is kóstoltál.Jelenleg a hűtőben pihen,de amint lehűl pattintom fel és próba! :K

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5667) NoLF


NoLF
addikt

[link]

no comment :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5668) looser válasza NoLF (#5667) üzenetére


looser
addikt

Ti vagytok? :-))

Ott a Hobgoblin, imádom a weboldalukat :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#5669) looser


looser
addikt

Ma csak Red Devillel és Nyári Boszorkánnyal vígasztalódtam, de lassan meglátogatom a British Store-t is új élményekért :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#5670) adster válasza NoLF (#5667) üzenetére


adster
tag

Nekem a St.Peter's kínálatból egy Cream Stout-ot sikerült rendelnem, alig várom, hogy szemügyre vegyem.

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#5671) koxx


koxx
MODERÁTOR

Estére behűtve a Gulden Draak aztán jön egy Kasteel Rouge. Satan Red az milyen sör? talán 1x kóstoltam, de nem igazán emlékszem rá.

(#5672) (ÉN)közPONT válasza NoLF (#5667) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Nemsemmi :)

Ilyen kínálatot sajnos itthon nem tudok összevásárolni....

Wiz..el 33E az út Londonba oda vissza ...most néztem meg..jah még aznap vissza is lehet jönni vele bár akkor csak 3ó marad beügetni a városba és vissza :)

Egy éjszaka Londonban egy normálisabb hotelben olyan 75 eurotól indul ..már ami nem a világ végén van..

Mindent egybevéve egy 580GTX árából el tudok jutni....sörözök , várost "nézek"és még egy Martens-t is vehetek :U

Tegnap sikerült hozzájutnom 2 db Steffelhez.......hát nem a világ csodája de 120 hufot megért :) ..többet nem nagyon :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5673) looser válasza (ÉN)közPONT (#5672) üzenetére


looser
addikt

Sajnos 'őt' is már mi gyártjuk (legalábbis ami a hazai polcokra kerül és ennyiért), de 300 alatt van a(z) (import) Foster's és a Staropramen is, sőt! Tegnap bekukkantottam újra a Köki Terminál Tescóba és a Leffe (blonde és brown) illetve az Edelweiss szűretlen is 300 Ft! Ennél barátibb árakat ezekre a sörökre rég láttam.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#5674) (ÉN)közPONT válasza looser (#5673) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Hát olyan is :( ..a licence sörökkel némileg hadilábon állok....kevés közöttük az olyan ami hasonlóságot mutat az eredetivel :)

300 pénz? / leffe.....hát a köki terminál az pont a város másik vége tőlem .. :( ..ezvan marad a környékbeli bevásárló központ......amúgy egy 2milliós városba nemtom minek kell 20 pláza? ...bécsben ha 5 van sokat mondok és ott pénz is van mellé ...okok így is ki lehet fehéríteni némi pénzt gondolom :)

Tegnap fogyott el amúgy a másik doboz Steffl..........hát ....a csapvíznél azért jobb :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5675) szumoo válasza looser (#5673) üzenetére


szumoo
senior tag

300Ft-ért nagyon örülnék én is a Leffe-nek. Bevásárolnék pár üveggel. :D

A nyúlon túl?

(#5676) koxx válasza looser (#5673) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Edelweiss a sparban 289 ft. A lefféért viszont a 300 az korrekt, máshol 370.

(#5677) adster


adster
tag

Sziasztok!

December elején tervezek egy kis kiruccanást Bécsbe a barátnőmmel az adventi sürgés-forgás mellett nem titkoltan azzal a céllal is, hogy valami különleges sörbetet beszerezzek.

Nézegettem a neten, két bécsi illetőségű shopot találtam (Biererei, Bier-Imperium), a két helyen külön-külön kaphatóak például a már régóta kiszemelt Samichlaus Mikulás napi főzete és pl. a Schorschbräu különlegességei is igencsak érdekelnének (na, nem az 57%-os Weltmeister :) )

Nem tudom, hogy valamelyikőtöknek nincs-e tapasztalata ezzel kapcsolatban, de én arra gondoltam, hogy pl. egy bécsi Interspar is azért a magyar kínálathoz képest több mindent rejtegethet.
Tud esetleg valaki valami konkrét helyet, ahol érdemes szétnézni?

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#5678) F-ECT$ válasza adster (#5677) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát ha én kimennék, sima söröket is hoznék. Pl Gösser (nem, nem a magyar utángyártottra gondolok), Zipfer (bár ezt itthon is lehet kapni 1-2 helyen, de messze nem az egész palettát, csakúgy mint Gösserből sem), Schwehater, stb.

Dive ever, work never.

(#5679) looser válasza adster (#5677) üzenetére


looser
addikt

Hát öregem, velem biztosan fordulna kettőt a világ :-))
Már ha ezeken a helyeken megfordulnék :-)
Asszony kezébe a slusszkulcsot és hazafelé tesztelés ezerrel :-))
Ja, mobilhűtőt (hűtőtáskát) aktivizálni! Én mondjuk maradnék pár napot és folyamatosan mámorban lennék, nálatok ez tolerálva van? :-D

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#5680) adster válasza looser (#5679) üzenetére


adster
tag

Nem, sajnos ez egy ilyen 1 napos buszos kirándulás lesz érkezési után szabad programmal.

Valahogy az első dolog, ami eszembe jutott, pár sörínyencség beszerzése volt. A barátnőm el volt ragadtatva...:)

Viszont ahogy néztem, a két említett bolt (főleg a Biererei) a városházától nincs éppen közel és a nyitvatartási idejük sem valami bizalomgerjesztő, úgyhogy elég necces lenne.

Ezért gondoltam, hogy valahol a közelben kellene szétnézni, ha más nem lesz. Talán a Kontár blogon olvastam a hozzászólások között korábban, hogy valaki írta, hogy Samichlaust egy bécsi Sparban vett 2-3 Euróért. Ezért gondoltam, hogy oda be kéne nézni, meg (ha a sajátunkból indulok ki) a belga sör kínálatuk is hátha olyan tagokból áll, amik nálunk nem kaphatók, ki tudja.

Ha valakinek van vmi jó ötlete, továbbra is szívesen veszem! :)

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#5681) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

:)

Én vagy 18 éve csinálom a Bécsbe kijárkálást ezért azért....tipp: kell 4 ember és egy nagy autó (tényleg nagy) egy nagyon rutinos és hidegfejű soffőrrel...ugye élve akarjuk élvezni a kint vett enni innivalót :) ..ha 4 en megyünk akkor megoszlanak a költségek és máris rentábilis a móka...B varriáns ....ez korlátozott holmi hazahozást tesz lehetővé....Codename RAILJET ...9E a vonatjegy amibe integrálva van a Bécsi városi közlekedéshez szükséges napi jegy díjja is...előnye..csak kur..ra ne legyél részeg ..kb tudj magadról :) mert a vonatot nem neked kell vezetned :) + a városközpontban áll meg a vonat.
Hátránya ,hogy cigölsz és egy hátizsákba kevés holmi fér el..mondjuk egy 590GTX akciósan bőven :)

Kaját érdemes a jól megszokott JunkFood lelőhelyekről beszerezni KFC,meki stb stb..bár van egy XXXL bécsiszeletes vendéglő elérhető helyen

figyelem ..hozzám hasonló cingár madárcsontú (75kg) embernek fájdalmas lesz amit kihoznak :)

Árak: term euroban
1/3l 1/2l 1l 2l 3l
Starobrno Premiumbier 2,60 3,40 6,39 12,39 19,39

Alábbi kaják árai 29.90 Euro
(2kgs hamburger(bécsi szeletből is van meg marhahúsból is),1kg Wiener Schnitzel)

[ Szerkesztve ]

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5682) (ÉN)közPONT válasza (ÉN)közPONT (#5681) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

A Cím:

Adresse: Zieglergasse 42/ Ecke Westbahnstrasse
Strassenbahnlinie 49 Station Zieglergasse

Nem akarok reklámot ezért akit konkrétan érdekel az pű be keressen meg vagy a gugli kidobja 99% esélyel :)

Az étkeket túl lehet élni sőt ! :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5683) Integra válasza (ÉN)közPONT (#5681) üzenetére


Integra
titán

egyedül absz megéri a railjet, és még talán 2 fővel is.
de 3 fő esetén már az autó a legjobb, evidens. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5684) (ÉN)közPONT válasza Integra (#5683) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

okok de nem mind1 milyen az az otó :) vásárlásnál mégha kaja is jobb ha nagy autóval megy az ember fia :) v lánya :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5685) looser


looser
addikt

A réldzseten végig ihatsz, odafelé is, bár azt minek :-)
Akkor sok hülyeséget össze tud vásárolni az ember :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#5686) (ÉN)közPONT válasza looser (#5685) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Igen...az felettébb mókás amikor a turista szó szerint beesik bécs főpályaudvarára :) vagyis leesik a vonatról :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5687) DelArco válasza (ÉN)közPONT (#5681) üzenetére


DelArco
aktív tag

Köszi ez elég jó infó.
Mi is járunk pár éve Bécsbe bár csak sörözni a jobbféle házi sört készítő helyekre.
Egy ilyen nagy adag hamburgerrel hány ember tud végezni kb? 4-5-en szoktunk kimenni.
Majd legközelebb kipróbáljuk.

Youth hides the key to salvation

(#5688) (ÉN)közPONT válasza DelArco (#5687) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

NM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Igen igen van néhány házi sörös hely is ,csak kapásból a kajára ez ugrott be :)

Nos a bécsiszeletes varriáció két nagyon éhes embert úgy megtölt ,hogy mozdulni se bírnak.....ha igazán gonosz lennék :) akkor érdemes ezt betervezni ha épp egy komplett pc-t cipel az ember haza :)

komolyra 3-4 embernek ideálisak ezek a menük :K

30 euro + üdcsik vagy sörök ...az jattal együtt kb 45-50 euro /4 fő ....gyakorlatilag Meki árban van egy főre leszámítva ,de ez legalább nem a JunkFood kategória :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5689) looser válasza (ÉN)közPONT (#5688) üzenetére


looser
addikt

Belinkelem a non-junk-food éttermedet, mert beletelt egy pár percbe, mire megtaláltam :-)
Ehun van a sörgyár

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#5690) (ÉN)közPONT válasza looser (#5689) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

:)
Sok ilyen hely van Bécsben...pici kutatással lehet olyan helyet találni ahol 20 euróból főúri módon meg lehet ebédelni...jah múltkor szorított az ídő és egy KFC került az utunkba ...46 Euro volt egy max vödör + 2db 3.3as heineken ...igaz a kajából még hazafelé is jutott ,de amire ki akarok lyukadni az az ,hogy kb 1 árban vannak a sörözők a JunkFood helyekkel....igaz ezekben a sörözőkben nincs az az érzésed mintha itt ennél :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5691) DelArco válasza (ÉN)közPONT (#5688) üzenetére


DelArco
aktív tag

Kovetkezo alkalommal azt hiszem megnezzuk majd. Sokat enni nem akarunk mert megiscsak a sor a lenyeg de paran biztos elbanunk egy ilyennel ugy hogy meg mozogni is tudjunk.

Mi ezekre a helyekre szoktunk jarni:
[link]
[link]
[link]
[link]

Youth hides the key to salvation

(#5692) (ÉN)közPONT válasza DelArco (#5691) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

A sör meg a kaja jóbarátok :) ..mennyiségben is :)

Mondom ezt én aki nem éppen 2x3M ember :)

Ezekre a helyekre én is megpróbálok majd eljutni !
Salm Bräu ,7Stern

Szimpatikus helyek..és ahogy elnézem a konyha is jónak tűnik :C

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5693) DelArco válasza (ÉN)közPONT (#5692) üzenetére


DelArco
aktív tag

7Stern szerintem a legjobb hely bar a Salm Brauban jobb kajat ettunk.
Ha elmesz 7Sternbe a chilli soruket mindenkepp probald ki :)

Youth hides the key to salvation

(#5694) (ÉN)közPONT válasza DelArco (#5693) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

OKs...THX a címekért :R :R

Tervbe van véve egy utazás a közeljövőben némi hardver+ruha stb stb ügyben...enni meg kell meg inni is és lehetőleg jókat hamár az ember kirándul országon kívűlre :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5695) looser válasza (ÉN)közPONT (#5694) üzenetére


looser
addikt

Tényleg, a hw is olcsóbb? Egy Dell U2312H és Ati HD6870/6950 kombóra cserélném a jelenlegit. A sörök...hát nagyon jól hangzanak :-))

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#5696) (ÉN)közPONT válasza looser (#5695) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Ki kell fogni...van amikor itt olcsóbb mert nyomott áron adják nálunk a HWk egy jó részét..tudom elég vadul hangzik de így van...+ függ az euro/forint árfolyamtól is ..lád most elég szar nekünk az euro /forint árfolyam ,de még vannak cuccok amik így is árban vagy ár alatt vannak ..pl
Nézegettem egy 1155 msi deszkát z68 GD 55 ...itt 43-45 E kint 41E..most ez nem nagy difi de 280 forintos euro-s árnál már nagyobb...vagy ott a Gainward GeForce GTX590 3072MB PCIe ez kb 180-200E kint és 230E nálunk...

Az akciós holmik külön kat! ..múltkor láttam egy PNY GeForce GTX 580, 1.5GB GDDR5, 2x DVI, Mini-HDMI (GMGTX58N2H15ZPB) 379 euros áron (mostani eurós áron 115E) ittmeg a szarabbik kivitelt találtam 133E ért
sok az onlány bolt de vannak tuti rendes betérős hardver boltok is :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5697) looser válasza (ÉN)közPONT (#5696) üzenetére


looser
addikt

Hát, ezzel szerintem várok tavaszig, a 4850-es kiszolgál a 19"-os monival. Meg aztán jönnek az új sorozatok, úgy várom, mint húszas éveimben, pld. amikor jött a Matrox G400 és néztük a videót róla (techdemót ugye nem) és olyan göröngyös volt a felszín a 3DM2k1-ben, hogy csak na :-)

De nem akarok offtopic lenni, itt van egy link, most írta az FK blog egyik bejegyzésében TonyCaviar, még több féle sörszett (borszett :-]) kapható e helyen és egészen széles választékban mindenféle klassz hozzávaló. A mostani időszak azért is kedvez, mert ki lehet tenni hűlni a söröket az udvarra, erkélyre :-))
Totál be vagyok zsongva :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#5698) looser


looser
addikt

Ők lesznek a ma délutáni versenyzők, főképp sugallataitokra alapozva :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#5699) (ÉN)közPONT válasza looser (#5697) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Hát nekem is napról napra napólódik elfelé...pedíg a melóhoz se lenne rossz :-/ nahmind1

Micsoda party 5 ös van odalent :)

Nekem egy Veltins Dunkel volt tegnap..ma meg egy HB lesz :) mert azt vettem ..tudnám minek ?:)

Matrox G széria nekem is volt...jesszus annó 40E JMF volt az ára..most egy 560ti-t lehet használtan körübelül annyiért megvenni :) ..kissé halad a világ :K

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5700) NoLF válasza looser (#5698) üzenetére


NoLF
addikt

mmm ezek közül nekem mind ízlett, s ha esetleg nincs párod és hódítani akarsz, a kasteel rouge mindenképp befutó, eszméletlen ízvilággal rendelkezik a 8% alkoholtartalom pedig még véletlenül sem fedezhető fel benne, ha érted, mire gondolok ;)

én most kicsit betegeskedem, a shepherd neame late red már 4 napja árválkodik a hűtőben, eddig maximum arrébb raktam...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.