Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16651) sgeza válasza Piwi (#16643) üzenetére


sgeza
veterán

Van módja, hogy ne villanjon fel. Tiltani kell minden bixby-t, kivéve az egyiket (most nem ugrik be hirtelen, hogy pontosan melyiket).
Van egy leírás itt a fórumban erről valaki által, illetve én is írtam ehhez hozzá infót, keress vissza! A lényeg, hogy kell egy disabler, majd valamelyik bxremapperrel valamelyik üzemmódban megoldható a normális működés.
Egy apró gond azért van: olyan, mintha egy idő után kidobná a remappert a memóriából, és annak ellenére, hogy mondjuk a fényképezőgép hozzárendelése esetén az azonnal elindulna, a gomb megnyomásakor vár egy kis időt (gondolom elindul a remapper), és utána indul csak a fényképező. Ezt nem mindig csinálja, csak egy idő után (vagy sok más program használata után, amikor a remapper már kikerült a memóriából).

[ Szerkesztve ]

(#16652) Mr.Silkó válasza janosibaja (#16644) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ez így elég harmatos, a SoT-od (aktív kijelzőidő, második kép) nagyon kevés, még úgy is, hogy másfél nap alatt hoztad össze.

Az Mi Band Tools is rengeteget kiharapott nálad az akkuból. Nekem is van régebbről egy Band 2-m, bár egy hónapja nem vettem már elő, de amikor aktívan használtam, akkor se nagyon fogyasztotta az akkut, pedig minden értesítés be volt kapcsolva, folyamatos bluetooth kapcsolat mellett.

[ Szerkesztve ]

(#16653) Aszi10 válasza lanszelot (#16554) üzenetére


Aszi10
tag

Az lehet ,hogy lerágott csont... de amíg nincs meg a hiba oka en annyira azért nem ragom le... Nem használok fejhallgatót... teljese gyári a telo ...nincs rootolva,teljesen alap progik vannak fent...pl viber, messenger,bluetooth kikapcsolva, gyári samsung fekete téma, gyári launcher,gyári böngésző, autó fényerő, a nap egészében 4g /stabil wifi,nincs semmi féle data kímélő mód, igazából bármire kíváncsiak vagytok ,hogy tudjatok segíteni szívesen válaszolok természetesen.bk disablerrel tiltva van minden szinte...azok nincsenek amik a működéshez kellenek,bixby természetesen tiltva.roviden így ennyi jutott eszembe .

"A stílus az egyetlen olyan igazi luxus,amit mindenki megengedhet magának,függetlenül attól, hogy mennyi pénze van." Giorgio Armani

(#16654) DxxD25


DxxD25
tag

Üdv. Tegnap csatlakoztam az S8 táborhoz.
Meg tudnátok mondani, hogy tudom előcsalogatni a messenger chat fejeket?

(#16655) lanszelot válasza Aszi10 (#16653) üzenetére


lanszelot
addikt

En par napja tesztelem, hogy semmi sincs tiltva. Semmit se jelent ha tiltod, vagy csak nem hasznalod. Tehat felesleges tiltani. Sot direkt bejelrntkeztem facebook ba es messenger be app al, es hasznalom hogy szivja. Alig valamivel tobbet eszik.
Viszont nem birizeltem, azaz nincs a bixby gomb tiltva, csak a boxby voice a bixby beallitasaiba.
Nincs tema, meg fekete se. Es nem, de nagyon nem hasznalom a gyari bongeszot. Csakis chrome.
Minden samsung app frissitve.
Ha ez nem segit, akkor irj, nezzuk tovabb.

Ui: leragott csontot felre ertetted, arra irtam olvass vissza.

(#16656) janosibaja válasza Piwi (#16643) üzenetére


janosibaja
őstag

Szia, itt aprólékosan leírtam, mit kell csinálni a Bixby bevillanás nélküli felszámolásához, emitt meg azt is, mire kell vigyázni, hogy ne tiltsd a Disablerben.

(#16657) lanszelot válasza S. Laci (#16648) üzenetére


lanszelot
addikt

Te vagy az aki nem olvas vissza..... Kiragadsz dolgokat, es hozzaszolsz.
Vkinek valaszoltam a kerdesere, lattad o mit kerdezett?
Nem ollie volt, o azt irta nincs olyan telo...de van.
A telohoz kell meretezni az akksit nem ami epp belefer.
Ha eme csoda 1mm el vastagabb lenne es akksival toltottek volna ki, jocskan kibirna tobb napot. Az emlitett telo vastagabb volt, de megerte.

(#16658) Mr.Silkó válasza DxxD25 (#16654) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szia!

A Messenger appban lépj a jobb felül lévő felhasználódra, és a beállítás listában lejjebb látni is fogod a chat fejek engedélyezéséhez aktiválandó csúszkát.

(#16659) lanszelot válasza DxxD25 (#16654) üzenetére


lanszelot
addikt

Messenger, beallitas, chat heads, on

(#16660) lasse001


lasse001
senior tag

iPhone fanoknak az új iphonehoz kiegészítők.
[link] :C :DD :C

(#16661) hunluigi


hunluigi
senior tag

Nem vagyok benne teljesen bisztos, hogy a gyári appok halomra tiltása nem e kontraproduktív az üzemidő fényében... Pontosan tudni kéne ehhez, melyik app melyik másikat "hívja meg". Majd mivel az tiltva van és nem válaszol, egy szép loopal beakad a háttérben, és észrevétlen eszi az akkut. Minnél több app van tiltva azzal arányosan nő az esélye ennek. Millió és egy dologtól függ a SOT, de pl. én nem tiltok semmit, és 25% akkuval szoktam 6-7 órás SOT-oknál lenni. (8+)

Csak érdekesség képpen, aki vacak üzemidőkkel szenved, és szét disablerezte a telóját, tegye már meg, hogy egy-két ciklus erejéig felold mindent.

[ Szerkesztve ]

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#16662) Aszi10 válasza hunluigi (#16661) üzenetére


Aszi10
tag

Hát tudod mit en megpróbálom ezt is kajakra ... aztán majd írok hogy mi a helyzet... :))

"A stílus az egyetlen olyan igazi luxus,amit mindenki megengedhet magának,függetlenül attól, hogy mennyi pénze van." Giorgio Armani

(#16663) DxxD25 válasza lanszelot (#16659) üzenetére


DxxD25
tag

Nekem nincs olyan, mindenhol meg néztem.

(#16664) lanszelot válasza DxxD25 (#16663) üzenetére


lanszelot
addikt

Megnyitod a messenger alkslmazast. Jobb fent a profil kepedre nyomsz. Legorgrted es a chat heads - chat fejek mellett levo kapcsolot kek szinure valtod.

(#16665) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Megjött a Ringke Onyx tokom S8+-ra, de sajna kidobott pénz, mert felnyomja az előlapot védő üveget.

Melyik strapatok lenne megfelelő? Most a gyári starter packban lévőt használom, de az nagyon csúszik, mondjuk legalább az üveget nem bántja.

Spiegen, Nillkin? Melyik kipróbáltan jó? Ebay linkkel, ha lehet - nagyon köszönöm!

(Sry, ha már volt a kérdés, csak nagyon pörgős a topik)

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#16666) Horovic


Horovic
aktív tag

Sziasztok! A t-mobilnál tényleg független S8 -at árulnak? Ha igen, akkor ez azt jelenti hogy nem is tudja a cég letiltani? Egy ilyen készüléket árulnak a neten és ennek a megvásárlásán gondolkodom, ezért kellene ez az infó, ha lehet minél hamarabb.
Köszönöm!

(#16667) DxxD25 válasza lanszelot (#16664) üzenetére


DxxD25
tag

Nekem nincs olyan.

(#16668) polonic válasza Horovic (#16666) üzenetére


polonic
félisten

Attól, hogy független, attól még tiltható a telefon, ha nem fizettük a részleteket.

(#16669) Horovic válasza polonic (#16668) üzenetére


Horovic
aktív tag

Ok köszi! Tehát függetleneket árul a t- home?

[ Szerkesztve ]

(#16670) OCTAMD válasza Horovic (#16666) üzenetére


OCTAMD
őstag

Elfogad más kártyát is.Simán tiltják,ha nem fizetik a hűségidőn belül

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#16671) bigdady válasza Horovic (#16669) üzenetére


bigdady
nagyúr

Igen. Dominósat vegyél amin látszik a számlán is hogy az, azt nem tilthatják.

(#16672) ollie válasza Horovic (#16669) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, függetleneket árul, de ugyanúgy tiltható. Sőt, bármelyik telefon tiltható, csak be kell menni a rendőrségre, feljelentést tenni, hogy ellopták, és a feljelentéssel elmenni a szolgáltatókhoz, és máris tiltva van. Ugyanez történik, ha részletre vesz valaki telefont, és nem fizeti a részleteket. Kérj számlát az eladótól, abból kiderül, hogy részletre vette-e. Ha részletre vette, csak végszámlával vedd meg, ami azt jelenti, hogy kifizette az összes részletet (gyakorlatilag egy igazolás a szolgáltatótól, hogy már nincs rá tartozása).

***

(#16673) polonic


polonic
félisten

Miért van az, hogy már a harmadik töltés óta többet fogyaszt az android rendszer?

Látom, hogy többet volt ébren a wifi, a gps, stb.
De a felhasználási szokásaim nem változtak. Miért kezdett el többet fogyasztani?

(#16674) HarleyCustom válasza ollie (#16672) üzenetére


HarleyCustom
veterán

"...Ugyanez történik, ha részletre vesz valaki telefont, és nem fizeti a részleteket. Kérj számlát az eladótól, abból kiderül, hogy részletre vette-e. Ha részletre vette, csak végszámlával vedd meg, ami azt jelenti, hogy kifizette az összes részletet (gyakorlatilag egy igazolás a szolgáltatótól, hogy már nincs rá tartozása). ..."

Jó ha tudjátok,hogy ha ki is van fizetve a telefon,de tartozik hozzá hűségidős előfizetés és azt nem fizetik,akkor is tiltják a telefont,ha egyösszegben vett készülék. Sokan így hírdetik a telefonjukat,hogy "(egyösszegben kifizetett)..."
Na ez csak akkor jelent valamit,ha nem tartozik hozzá hűség előfizu. Ezzel is csak óvatosan! :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#16675) Quasi_modo válasza Mr.Silkó (#16610) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Köszönöm. Én most kísérletképpen 4G helyett csak 3G-t engedélyezek. Meglátom nyerek e vele bármit is.
Sokat vagyok olyan helyeken ahol állandóan kapcsolgat a módok között.

valami

(#16676) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Srácok!
Hová tűnt az oldalra húzás (suhintás) :) funkció a névjegyéknél? (Hívás,üzenet)
Valamit nem állítottam be?
Egyszer csak nincs és úgy kell hívjak,hogy na...

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#16677) HUTCHDB válasza HarleyCustom (#16676) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nekem működik.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#16678) lecso56 válasza ollie (#16634) üzenetére


lecso56
csendes tag

Megpróbáltam a Kies-sel de ez sem hozott eredményt. :(
Sajnos továbbra is zárolt állapotban van

Huawei Mate 10 pro titanium gray BLA-L29 142(C432) & Xiaomi mi Band 3

(#16679) bigdady


bigdady
nagyúr

Bk disabler megvéve.
Csak a gear vr servicest elég tiltani még a bixby voice-t?
Összefoglalóba érdemes lenne írni ezekről ;)
Ja és tudom valamelyik témák appal pl zárolni a képernyőt a bixby gombbal? Valaki tud ilyen appot? (Jobban kézre esik)

(#16680) HarleyCustom válasza HUTCHDB (#16677) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Már nekem is. :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#16681) polonic válasza HarleyCustom (#16676) üzenetére


polonic
félisten

Beállítások speciális funkcióknál nézd meg

(#16682) HarleyCustom válasza polonic (#16681) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Megvan. Köszi.
Ki volt kapcsolva. :)

Pánikba estem,hogy hová lett. :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#16683) N.otorious válasza Den Hadnagy (#16665) üzenetére


N.otorious
senior tag

A védőfóliát kell lecserélni, mindegyik tok le fogja nyomni.

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#16684) ollie válasza lecso56 (#16678) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Odinnal?

***

(#16685) lanszelot válasza DxxD25 (#16667) üzenetére


lanszelot
addikt

Azert nincs mert nem engedelyezted.
A biztonsagnal a messenger alkalmazas engedelyeinel engedelyezd a felugro ablakot.

Telefon beallitasok - alkalmazas - messenger - mas alkalmazasok eltakarasa... on

Azt hiszem ez az.

[ Szerkesztve ]

(#16686) bigdady válasza lanszelot (#16685) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ennek van koze a vilagito szelekhez? Lehet ezert nem megy csak vibernél nalam?

(#16687) Den Hadnagy válasza N.otorious (#16683) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Hát de ennek a kijelzővédő üvegnek pont ez a lényege, hogy az edge szélekre hajlik. A samu tok pl. nem nyomja fel, csak valami masszívabbat keresnék, valami armor tokot.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#16688) sgeza válasza lecso56 (#16678) üzenetére


sgeza
veterán

Négyfájlosat tetted fel?

(#16689) Piwi válasza janosibaja (#16656) üzenetére


Piwi
addikt

szuper,köszönöm szépen a segítséget,természetesen a többieknek is ( Mr.Silkó és sgeza ) :R

[ Szerkesztve ]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#16690) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
BK Disablert nem lehet megvenni telefonszámlára, csak bankszámláról utalva? :F

(#16691) racerx válasza Den Hadnagy (#16687) üzenetére


racerx
őstag

Spigen Neo hybrid eléggé jó ilyen szempontból. Pláne ha case friendly az üveg, akkor azzal biztos megfér.

(#16692) FémKuka válasza bombibmw (#16690) üzenetére


FémKuka
tag

Szia!
Play áruház esetén lehet sim egyenlegre terhelni. :)

Galaxy S6 32GB

(#16693) lanszelot válasza bigdady (#16686) üzenetére


lanszelot
addikt

A vilagito szelek csak pofara forditott telefonnal mukodnek. Regebben megosztottam a samsung oldalarol.
Valami bug folytan neked a viberrel amugy is.

When faced down, the edge lighting feature lights up the edge screen when you receive calls or notifications. You can color code up to five contacts that will appear in their respective colors when they get in touch, while all other calls or notifications will be shown in neutral bright light.

A telefonon a hasznalati utmutatoban megtalalod.

[ Szerkesztve ]

(#16694) racerx válasza racerx (#16691) üzenetére


racerx
őstag

Valaki adjon egy jó tippet, arra hogy milyen töltőt vegyek + ba, ui a Blitzwolf amit vettem, kb bírt 2 hetet (pedig jó cuccaik vannak, de ez most nem igazolódott), Anker drága, de 2 dolláros gagyit se akarok.

(#16695) lanszelot válasza racerx (#16694) üzenetére


lanszelot
addikt

Eredetit, csak arra vallal gart a samsung.

(#16696) concrete86 válasza lanszelot (#16693) üzenetére


concrete86
aktív tag

Nekem arccal felfele is megy minden alkalmazassal a vilagito szel. Tud valaki a gyarin kivuli, telepitheto infinity wallpaperekrol??

(#16697) bombibmw válasza FémKuka (#16692) üzenetére


bombibmw
veterán

Nekem azt írja, hogy "nem jogosult", pedig fel van töltve.
Először 799ft-ot ír rá, aztán rányomok a vásárlásra és átváltja USD-ra és nem engedi, csak utalásra.

[ Szerkesztve ]

(#16698) FémKuka válasza bombibmw (#16697) üzenetére


FémKuka
tag

Szolgáltatónál engedélyezve van a mobilfizetés? :)

Galaxy S6 32GB

(#16699) polonic válasza polonic (#16673) üzenetére


polonic
félisten

Ez lett a vége.

Nem tudom, hogy mi miatt van többet bekapcsolva a kamera, a gps, stb. Miért megy többet kb minden, mint ezelőtt. A felhasználás módja ugyanaz. Még két korábbi képemen látszik, hogy nem fogyasztott ennyit az android rendszer.

Teló mondjuk már vagy 2 hete nem volt újraindítva. Segíthet egy restart?

(#16700) bigdady válasza bombibmw (#16690) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ma vettem meg telenorra

Lanszelot: világító szél csak arccal lefelé? :Y Akkor minek írja ki félül melyik app és mi a tartalma (viber)?

Conrete86: minden app? Az hogy? Fb, email minden?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.