Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17151) McNamara


McNamara
Ármester

Srácok!

Ezeket a felugro messenger buborékokat hol lehet kikapcsolni?

(#17152) lukoz válasza McNamara (#17151) üzenetére


lukoz
aktív tag

ha a chat fejekre gondolsz, akkor a messenger beállítasok /jobb felül a profil képednél/ majd chat fejek kikapcsolás

[ Szerkesztve ]

(#17153) Zsozsoka 74 válasza DarthFater (#17140) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Nekem is régebben az S8 - on kívül a HTC u11 volt a befutó de a márka és a szervíz hálózat miatt maradtam az s8 mellett.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#17154) Ateszpapa válasza DarthFater (#17142) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen, azt. A SES-ben lehet külön kapni.

Ami ingyenes és tetszik: Titans of space, olyan mintha űrben lennél a planetárium kutya füle hozzá.A kollágám bele is kapaszkodott a székbe mikor bele repültünk a Szaturnusz gyűrűibe. :) Körülötte keringenek a holdak, frankó szerintem.
Ocean rift: az tenger alatt tudsz úszkálni.

A jobbak fizetősek de van logikai játék is, űrcsata, vadészgéppel repülni, na itt lehet szédülni is.
Van az Affected the manor, az elég parás. Csak egy zseblámpa van nálad amit az írányítóval tudsz kezelni, meglepően jó az is.
Rangi az egy logikai játék nem rossz.

Sok fajta van van ami gyengébb de vannak jók is csak ki kell fogni az akciókat mert a jobbak akár 10$ is elkérnek érte és nincs refund. :(

Úgyhogy nekem tetszik el lehet vele lenni.
A mobilos VR világhoz ez a legjobb mert az Oculus írja a játékokat.
A Samsungos irányító meg remek, nincs párja a mobilos piacon. A WII kontrolleréhez lehetne hasonlítani, csak jobb.

De azért csodát ne várj, de kicsit kikapcsolódni jó hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#17155) SkyS1gn válasza Mr.Silkó (#17119) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mire lehet egyántalán ennyit használni a telefont egy nap? :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17156) FіkuszKukіsz válasza Ateszpapa (#17154) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

A pixelesség még mindig érezhető? Mert utoljára s7-tel próbáltam, akkor nagyon zavaró volt.

Romanes eunt domus

(#17157) Ateszpapa válasza FіkuszKukіsz (#17156) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Az most is van sajna még ennél a felbontásnál is.

(#17159) #67656192 válasza SkyS1gn (#17155) üzenetére


#67656192
törölt tag

Hosszú nap kell hozzá. :)

(#17160) atesz.tilla


atesz.tilla
tag

Sziasztok! Szeptemberi frissítésről lehet valamit tudni ? Néztem a SamFirm-t (v0.3.6) és nem talál semmit még azt se amit eddig megtalált, csak hibát ír ki. Utoljára XEU frissítést szedtem le, most jelenleg XEH/XEH/TMH.
(SAOMC_SM-G950F_OXM_XEH0072) QH3 firmware.

Model: SM-G950F
Regio: XEU (auto)

"Checking firmware for SM-G950F/XEU/G950FXXU1AQH3/G950FOXM1AQH3/G950FXXU1AQH3/G950FXXU1AQH3
Error loading library: 14001
Please make sure "Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x86)" and "Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)" are installed
Error: Could not send BinaryInform. Status code 200/401
Authorization failed
Could not fetch info for SM-G950F/XEU. Please verify the input or use manual info"

erre valami megoldás ? Válaszotok előre is köszönöm !

(#17161) McNamara válasza lukoz (#17152) üzenetére


McNamara
Ármester

Köszi!!

(#17162) szabyka95 válasza atesz.tilla (#17160) üzenetére


szabyka95
őstag

Please make sure "Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x86)" and "Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)" are installed

[ Szerkesztve ]

(#17163) kaisers válasza SkyS1gn (#17155) üzenetére


kaisers
aktív tag

Munka eszköz, illetve számítógép helyett, ha használod. Nekem pl állandóan bekapcsolva kell lennie, és munka idő után csak erről intézem a dolgaim.
Azért vettem ilyen telefont, mert ez bírja is a gyűrődést.

[ Szerkesztve ]

(#17164) atesz.tilla válasza szabyka95 (#17162) üzenetére


atesz.tilla
tag

tudom pedig fent van mert játékokhoz is kell :)

(#17166) atesz.tilla válasza atesz.tilla (#17164) üzenetére


atesz.tilla
tag

közben megoldódott, le töltöttem újra és rendszergazdaként futtattam. Azért köszönöm gyors válaszod ! :)

(#17167) CsabaZz válasza lukoz (#17138) üzenetére


CsabaZz
tag

Kell hozzá custom recovery, root nem feltétlenül. Persze KNOX 0x1 lesz ettől még (hiába kamuzza a rendszer 0x0-nak és official-nek), elvégre nem eredeti Samsung ROM-ról van szó.

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#17169) #67656192 válasza kaisers (#17163) üzenetére


#67656192
törölt tag

+1.
Nincs pc-m, illetve van de soha nincs kéznél, ha igen akkor meg nem férek hozzá. Mondjuk jó ideje nem is akarok, megoldok mindent androidon.

(#17170) AGE-T


AGE-T
senior tag

Sziasztok!

S8+ - nak van valami nagy buktatója, hibája? Bármi, ami nagyon szúrja a felhasználók szemét? iPhone-ról váltanék, nem jön át az új széria.

Köszi a válaszokat!

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#17171) SkyS1gn válasza AGE-T (#17170) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Bixby gomb :DDD

Egyébként szerintem nem, ha megbarátkozol a samsung UI-al, (de neked akkor mindegy), nekem mint Nexus szívűnek van pár apróság de ez csak a saját hülyeségem ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17172) Richard válasza AGE-T (#17170) üzenetére


Richard
őstag

Szia,

én i7+watch kombóról jöttem át pár napja és jó döntés volt. Most, hogy kijött az iOS11 meg főleg így érzem. A megjelenéskor már volt S8-am, de ahogy látom sokat javítottak rajta a frissítésekkel. Nem egy kategória a két telefon az biztos.

(#17173) Aszi10


Aszi10
tag

Ezt csekkoljátok... (Sajnos nem saját...XDA-n egyik srác hozta össze...)
Full gyári ROM... és azt mondja hogy mindene be van kapcsolva... AOD,sync..stb stb.. max felbontás

:W :W :W

Nekem ez már hihetetlen kategória kajakra...

ΞlittlecarΞ Te tudsz hasonlót ?

[ Szerkesztve ]

"A stílus az egyetlen olyan igazi luxus,amit mindenki megengedhet magának,függetlenül attól, hogy mennyi pénze van." Giorgio Armani

(#17174) Mr.Silkó válasza #67656192 (#17137) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igyekszem! :K

Mi idegenek tartsunk össze! :DD

[ Szerkesztve ]

(#17175) AGE-T válasza AGE-T (#17170) üzenetére


AGE-T
senior tag

S8+ üzemideje hozza a gyári értékeket?

(félek a droidtól) :DDD

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#17176) Mr.Silkó válasza SzlobiG (#17143) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ez már egy csökkentett lista, korábban hosszabb volt! :))

[ Szerkesztve ]

(#17177) Mr.Silkó válasza SkyS1gn (#17155) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Pihenős voltam tegnap, főként WiFi-n voltam, nagyrészt böngésztem, telefonáltam is sokat, némi YouTube, kábé ennyi, semmi különös. :)

(#17178) Lazika válasza Mr.Silkó (#17119) üzenetére


Lazika
senior tag

Mit csináltál a telóval, hogy így megjavult a sot időd? Én hiába raktam újra a rendszert nem érem el a 3 órát... :W

(#17179) icemad válasza Aszi10 (#17173) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Milyen telefonon? Ha s8 szérián, akkor photoshop. Lehet hibás kijelzés is. 2200 mah elhasznált kapacitás a 3300-ból, csak a kijelzőre? Kizártnak tartom.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17180) dnelb válasza icemad (#17179) üzenetére


dnelb
veterán

Nincs ebbe semmi különös, kijelzőidő végtelenre rakva, aztán berakott 1 fekete képet akár és ez ment 11 órán át. Még ebookot olvasva se lehet meg 11 óra sot, túl nagy a kijelző és túl kicsi az akksi. Ez lenovo p2 szint, ami ugye csak a53 magos és 5100 az akksi. Mondjuk ott ez még átlagon aluli ;]

[ Szerkesztve ]

(#17181) Aszi10 válasza icemad (#17179) üzenetére


Aszi10
tag

S8+ természetesen...
Sztem is irreális ez már... én ennek a felét sem tudom... :DD :DD :W

"A stílus az egyetlen olyan igazi luxus,amit mindenki megengedhet magának,függetlenül attól, hogy mennyi pénze van." Giorgio Armani

(#17182) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Bírom hogy minden topic átmegy akksinézegetősbe egyszer... én kikúráltam magam már letojom simán... betegséggé tud válni a görbe folyamatos nézegetése :DDD

Ha nagyon kevés akkor nézd át a telót mi a helyzet, de mindennel a háttérben heavy usage 3-4óra sot pl 10-12óra alatt nem annyira rossz. Kinek mi, mindeki másképp használja a telefont, más alkalmazásokkal for/background... szóval kár is ezen rágódni.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17183) Oplex válasza SkyS1gn (#17171) üzenetére


Oplex
tag

És mint Nexus szívű, mik ezek az apróságok? :)
Mert én 6P-ről váltanék sima S8-ra (így egy év után rájöttem, hogy nagy nekem ez a teló, plusz kicsit "kevés" a pure android).

(#17184) SkyS1gn válasza Oplex (#17183) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Kamera szerintem jobb a 6P-n. Gyári android hiánya. Samsungos fszságok pl bixby. Gyors frissítések.
Megvártam volna Pixel 2-t de váltanom kellett mert 6P kifagyott a DJI GO. Bár P2-n is ki fog szerintem.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17185) DarthFater válasza Aszi10 (#17173) üzenetére


DarthFater
tag

Woww... Hát megközelíthető, de nem hiszem hogy akárki produkálni tudna hasonlót :D meg hát elég szépen kimaxolta.. 1%ig :DD nekem a max SoT eddig majdnem 10 óra volt.. azóta csak néha sikerül megközelíteni..
Tegnapi se volt az a nagyon jó SoT, még dolgozni kell rajta.. kíváncsi vagyok ha elkezdek letiltani alkalmazásokat mint azt látom itt többeknél akkor hova jutok. Minden esetre tegnapi-tegnapelőtti napjaim: mobilnet ki, sötét téma, fényerő max közelében, Wifi be, Bluetooth ki. Jegyzeteltem, neteztem, kockultam munkába menet-jövet (sudoku most bevonzott) még suliba menet-jövet is..

[ Szerkesztve ]

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#17186) DarthFater válasza lanszelot (#17148) üzenetére


DarthFater
tag

Okés, köszi azért :) Mindenkinek lehet véleménye, nekem tetszik, neked nem nagyon.. Szerintem nem érdemes annyira belefolyni ebbe, mindenki véleménye szubjektív és relatív :D

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#17187) DarthFater válasza Ateszpapa (#17154) üzenetére


DarthFater
tag

Na de szuper, screenshotoltam is a hozzászólásod, megnézem majd mindegyiket!

Köszönöm a segítséget! :)

Hát igen, nem egy nagy felbontás VR-hez egyik mobilos megoldás sem, de tényleg így van ahogy mondod, kikapcsolódni tökéletes :D

Te am használod a RiftCat-et?

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#17188) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

Sziasztok,

Hétfőn jött meg az S8-am, még mindig belakom és szokom... Tegnap vettem (volna) hozzá Nillkin 3D CP+ üveget, de hagytam magam lebeszélni róla, mert hogy azt mondta az eladó, hogy nem lesz jó, feljön a szélein, levegő megy alá, elgurul, felrobban, és hogy nem mellesleg sokat vittek vissza gariba'.
Így vettem egy bőr flip covert, de 2 óra után sikítva dobtam le róla, annyira kényelmetlen ezzel. Kérdésem, hogy mi a valós tapasztalat ezzel a Nillkin üvegfóliával, tényleg feljön/levegősödik, mert ha nem, akkor én bizony kicseréltetem a tokot...

Köszi!

(#17189) polonic válasza Dr. Oid (#17188) üzenetére


polonic
félisten

Nekem rajta van egy hete a 3D CP+ max üveg, eddig hibátlan. De gondolom nem egy hét alatt derülnek ki a dolgok. Az a baj, hogy nem teljes felületen ragad, csak a szélein.

Toknak egy Nillkin super frosted shieldet használok. Ezt kb a telefonra öntötték. Nagyon passzentos, tökéletesen illeszkedik. Szerintem jól is néz ki, nem csúszós és kemény műanyagból van, ellenállónak tűnik. És nem is nyomja fel a CP+ max üveget.

Ha rossz lesz az üveg, akkor én megpróbálom a Nillkin 3D AP+ Pro fóliát. Ez nem üveg. De nem is egy sima fólia és elvileg ez teljes felületen ragad.

[ Szerkesztve ]

(#17190) lanszelot


lanszelot
addikt

Megárkezett az OTAO uveg amit javasoltatok, felraktam és......
Nem igazán tartom jonak igy elso ranezesre.
Felrakas menete: szaraz torles, nedves torles, szaradas, szosztelenites, keret, szosztelenites, felhelyez
Mit rontottam el? Már jo par uveget raktam fel, de ilyen meg nem volt.

KÉP

[ Szerkesztve ]

(#17191) racerx válasza lanszelot (#17190) üzenetére


racerx
őstag

Semmit. Ez ilyen. Mivel az üvegnek csak a széle ragad (nem teljesen , mint a normális üvegek -illetve itt tényleg ragasztócsík van, azoknál meg más módszerrel ragad oda). ezért levegő lesz az üveg és a kijelző között, és ezért látható ez. Aztán eltűnik ha jobban odanyomod, melegebb lesz előjön, hidegebb akkor nem.. stb. :) . Sajnos amíg nem lesz rá normális full ragsztós üveg, addig ez van (márpedig ha eddig nem lett (persze normális áron) egy sokmillió darabszámban eladott telefonra, akkor már szvsz nem lesz).

(#17192) Dr. Oid válasza racerx (#17191) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

báz, akkor mindegyik üvegfólia ilyen?

(#17193) lanszelot válasza Dr. Oid (#17192) üzenetére


lanszelot
addikt

Nem, hulyeseget irt. Eloszor talalkozom ilyennel, itt javasoltak.
Eddig 'Klearlook' volt rajta, es a paromen is, semmi ilyen nem volt azzal. A regi telonkon is volt uveg es annal se volt.

(#17194) racerx válasza Dr. Oid (#17192) üzenetére


racerx
őstag

Amelyiknek a széle ragad csak, az nagyjából ilyen. Néha jobb, néha rosszabb.

(#17195) racerx válasza lanszelot (#17193) üzenetére


racerx
őstag

Oké, ha ilyen jól tudod hogy hülyeség, akkor rakd fel rendesen.. :W

(#17196) #67656192 válasza Aszi10 (#17173) üzenetére


#67656192
törölt tag

Szerintem, nem. Max ha leveszem a fényerőt, és beülök a Wi-Fi antenna melle YouTube-ot nézni.
Az sem látszik, hogy hányszor töltött rá:).

6-8 óra sot körül vagyok általában egy nap(24 óra) alatt. Ha nagyon ráérnék szerint max a 10 óra a reális. Majd az influenza időszakban kipróbálom.

Ettől függetlenül lehet, hogy van aki nálam is ügyesebben beállitotta.

(#17197) hyperspace


hyperspace
őstag

Használ valaki carbon tokot a Nillkintől? Mióta megvan a telefon, négyszer leejtettem már kőre, vagy betonra, úgyhogy be kell ruháznom egy tokra, mielőtt összetöröm. :( Azt gondolom, hogy kevésbé lesz csúszós a tok, mint az üveg, de vajon mennyivel? Ha ez nem lenne jó, akkor bőrt fogok venni, attól vastagabb is lesz, és kisebb eséllyel ejtem le.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#17198) shadowcam válasza hyperspace (#17197) üzenetére


shadowcam
tag

Próbáld ki a Frosted Nilkin-t. Szerintem abban az árban verhetetlen. Esetleg a Novada Genuine Leather Back Cover-t próbáld még ki, ha elegánsabb megoldásra vágysz. :)

(#17199) #67656192 válasza hyperspace (#17197) üzenetére


#67656192
törölt tag

(#17200) SkyS1gn válasza lanszelot (#17190) üzenetére


SkyS1gn
félisten

ELöbb nedves aztán száraz törlés... de nem ettől ilyen.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.