Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17401) #67656192 válasza <Lacy85> (#17400) üzenetére


#67656192
törölt tag

Azt, tudom, hogy ami nekem nem kell azt ganajozom, ezért az üzemidőm arcpiritóan pompázatos. Természetesen alaposan átrágom mindig az egyéb beállításokat is, ahogy szoktam.
Tőlem még senki nem látott semmilyen topikban panaszt üzemidővel kapcsolatban.
Szégyellem de sok beépitett gyári Samsung alkalmazást nem ismerek, mint pl az shealth-et, Bixby-t vagy akár a TW-t. Ezeket vagy nem használom vagy helyettesítem valamivel.

[ Szerkesztve ]

(#17402) TTTotya válasza MárkyMárk (#17365) üzenetére


TTTotya
senior tag

Igen! Ezt:

(#17403) <Lacy85> válasza #67656192 (#17401) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az ilyen arcpirító üzemidőket már be sem teszem ide a fórumra, mert olyankor mindig jön pár okos, aki megmagyarázza, hogy akkor is szar az akksija a telónak. Nekik legyen szar, én meg használom egészséggel. :D

Volt már olyan, hogy egész nap neten lógtam mobilnettel, használtam a navigációt is, telefonáltam is minimum fél órát, spotify, stb.
5 óra SoT után 58%-on volt az akksi, 2 és fél óra után 70%-on, stb.. Erre megmagyarázták, hogy ez a kép nem jelent semmit. Akkor ne jelentsen. :DDD
Pedig simán kihozható belőle ennyi, csak okosan kell használni.

- Energiatakarékos mód be van kapcsolva (erre valaki azt írta, nem azért vesz ilyen telefont, hogy ne használja ki teljesen. Mintha bármi különbséget észre lehetne venni a sebességben).
- Felbontás HD+-on van, mert nem tudom, hogy csinálják, de a felbontások között szó szerint semmi különbséget nem látni. E-pénisznek jó az 1440p, 720-on meg nem merül annyira a telefon.
- Na meg a fekete téma, ami ugye jót tesz az amoled fogyasztásának. mondjuk ez ízlés kérdése. Sokaknak elhiszem, hogy nem jön be. Én baromira szeretem, és még nem gyengén jól is néz ki a káva mentes amoleddel párosítva.

(#17404) #67656192 válasza <Lacy85> (#17403) üzenetére


#67656192
törölt tag

Azért egyre többen vagyunk akik elégedettek az üzemidővel.
Én csak telefonálok, és böngészőt használok, Facebook, zene, felhő, AOD nincs. Messenger, gmail mennek még sokat. Teljesítmény módban használon wifi, mobilnet mindig aktív. 24 órából 6-ot alszom a többit a telefon aktívan tölti. 6-8 óra sot mibdennap megvan és nem sokszor láttam még 30 % alá merülni. Legtöbbször 40% felett teszem este a töltő padra.
Fekete témát használok én is de igazán csak azért mert tetszik,szerintem nem sokat hoz mert általában böngészek ahol...

[ Szerkesztve ]

(#17405) lanszelot válasza <Lacy85> (#17373) üzenetére


lanszelot
addikt

Szerintem aki oraval hasznalja annak nem merul, aki magaban annak lehet jobban merul.

En napi 25km-t maszkalok vele, semmi sincs tiltva, minden normalon /nem takarekos/ es sose latom a listaban. De en oraval hasznalom.

(#17406) princesama2


princesama2
tag

Sziasztok, egy olyan bixby-s kérdésem lenne, hogy ha azt mondjátok neki, hogy játszon zenét nektek játszik?

Kb frissítés óta nem akarja samsung music-al...

(#17407) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Üdv. Ritkán nézek be ide, de érdeklődnék, hogy van e “normális” előlapi üvegfólia az S8-ra? :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17408) <Lacy85> válasza lanszelot (#17405) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én óra nélkül használom.
használom..... egyszer poénból megmértem a pulzust, azóta folyamatosan aktív. Kb. 1-2 hónapja berágtam, és le is töröltem az appot. Valami frissítéssel meg vissza mászott. :D
Hát mondom ha ennyire fontos számlálni a lépéseimet, akkor számold. Azóta megy állandóan. :DDD

(#17409) kaisers


kaisers
aktív tag

Tudja esetleg vki., hogy az S8 időjárás app csak a gyári kezelő felülettel működik?
Már letöltöttem párat, és valahogy nem sikerült működésre bírni...

(#17410) Trigo válasza #67656192 (#17228) üzenetére


Trigo
csendes tag

Na, elhoztam a szervizből a megkarcolt hátlapcsere után. Nem volt lefényképezve náluk a hátlap a múltkori szerelés előtt, tehát bevették (bár szerintem enélkül is bevették volna). :) Egy nap alatt kicserélték egy újra (kicserélték volna már aznap is, de a vízállósági tesztet (ez is kötelező nekik) valamiért nem tudták aznap megcsinálni). Persze mondták, hogy melegítés után csak két tappancsal szedik szét, és ők bizony nem nyúlnak alá semmi más cuccal, de hát láttuk a kis sérülésen, hogy bizony rásegítettek. Na, de mindegy is, a 2 hetes telefon máris kapott új kijelzőt, aksit, és hátlapot is. :) Remélem egy ideig elkerülhetem a szervizt.

[ Szerkesztve ]

(#17411) <Lacy85> válasza Trigo (#17410) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én a tavalyi cordon-os mutatvány után megfogadtam, hogy ezentúl ha leadok egy telót javításra, mindenképp rá fogom íratni a papírra, hogy milyen állapotban vették át.
Asszonynak másodszor krepált be 2 hónapon belül az M4 Aqua. Úgyis tetszett neki az S7 Edge, gondoltam karácsonyra meglepem vele. Sony már nem volt használva szerencsére, de azért beadtam, hogy csinálják meg. jó lesz tartalék telónak.

Hibátlan, karcmentes állapotban lett felküldve Pestre. Vissza meg úgy jött, hogy volt egy szántás az előlap alján (még szerencse, hogy nem a kijelző részén), és a hátlap is karcos lett.
Mondtam a srácnak a telenornál, hogy "hellóka, ez baromira nem így lett leadva".
Mi volt a válasza? Sajnos nem lehet bebizonyítani, mert nem lett leírva sehová az állapota.
Köszönjük Emese. :R

(#17412) Lazika válasza princesama2 (#17406) üzenetére


Lazika
senior tag

Nekem frissítés óta nem képes megmondani, hogy mennyi az idő. Szánalom. :W

(#17413) ollie válasza kaisers (#17409) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A gyári időjárás widget a gyári launcher (TW) része, így ha másika launchert használsz, nem fog működni.

***

(#17414) Trigo válasza <Lacy85> (#17411) üzenetére


Trigo
csendes tag

na igen, az lehet a szállításnál sérülhetett meg. Nekem szerencsére pár métert vitték hátra a hátsó szerviz helyiségbe, és onnan vissza. :) De jah, tanulság, fotózni kell és/vagy leíratni.

(#17415) #67656192 válasza Trigo (#17410) üzenetére


#67656192
törölt tag

Már csak vigyáznod kell rá

(#17416) kaisers válasza ollie (#17413) üzenetére


kaisers
aktív tag

Valahogy sejtettem, hogy ez a baj...

(#17417) Trigo válasza #67656192 (#17415) üzenetére


Trigo
csendes tag

azzal nem szokott gond lenni
és köszi a segítő válaszokat még egyszer :R

(#17418) Mr.Silkó válasza Scholes9 (#17407) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szia!

Erről megoszlanak a vélemények, aki használ ilyet a telefonhoz innen (én nem), az többnyire a Nillkin üvegfóliájára esküszik. Viszont az sem tapad teljes felületen tudtommal, csak a széleken.

(#17419) Scholes9 válasza Mr.Silkó (#17418) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Értem, köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17420) Mr.Silkó válasza Scholes9 (#17419) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igazán nincs mit! :)

(#17421) SharpSA


SharpSA
veterán

Korábban volt már itt szó a gboard szinkronizálásról, hogy nem működik, mert azt írja: A G Suite-fiókkal vagy Android for Work-profillal rendelkező eszközökön nincs szinkronizálás. Mik ezek a fiókok? Én tudtommal egyiket sem állítottam be.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#17422) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Játszik valaki a Clash royal játékkal? 2v2 meccs alatt nem akadozik a játék? Mert nálam eléggé ilyen lag spikeok állandóan, op-vel nem volt ilyen és nem jövök rá mi lehet a baja. :(

(#17423) sgeza válasza MárkyMárk (#17365) üzenetére


sgeza
veterán

Kamera beállítás: képek mentése előnézet szerint.

(#17424) icemad válasza SzlobiG (#17422) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én játszok, nálam is akad néha, de nálam a net miatt. Ha jó a netem, akkor nincs akadás. (ilyenkor felugrik egy piros WiFi jel is.)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17425) forintuser


forintuser
őstag

Sziasztok.Root nélkül cserélhetőek alul a szoftver gombok állása?

Holnapkészítést vállalok.

(#17426) TODI1111 válasza forintuser (#17425) üzenetére


TODI1111
addikt

Beállítások - Kijelző - Navigációs sáv

(#17427) forintuser válasza TODI1111 (#17426) üzenetére


forintuser
őstag

Még nincs ilyen telóm.Csak érdeklődöm. :R

Illetve ki hogy gondolja? Root, nem root?

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#17428) TODI1111 válasza forintuser (#17427) üzenetére


TODI1111
addikt

Ez a két variáció van.
Ha rootolsz akkor ugrik a garancia. Egyébként szerintem ezt a készüléket már nem kell rootolni mert így is nagyon jó és szinte mindent meg lehet oldani root nélkül.

(#17429) #67656192


#67656192
törölt tag

Valakinek dbrand skin?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#17430) janosibaja


janosibaja
őstag

Kihagynám a magyarázatot, hogy miért, de úgy kell használnom a mobilt, hogy minden védelmet kikapcsolok rajta: az AOD-os záróképernyőről a Home gomb vagy a bekapcsológomb lenyomásával egyenesen a kezdőképernyőre jutok. (Hagyjuk most azt, hogy ez helytelen, nekem így kell, ezúttal nem ez a kérdés.)

Mert most, ha bejelölöm a hátteren, hogy záróképernyő és kezdőképernyő, akkor az AOD alatt nem változik semmi. :W

Gondolom csak az "igazi" záróképernyőn változna meg, amit vmelyik biztonsági módszerrel lehet feloldani.

Az a kérdésem, hogy van-e olyan program, ami az AOD-os záróképernyő és a Kezdőoldal hátterét képes együtt, vagy külön-külön szabályozni? :R

(#17431) kaisers válasza ollie (#17413) üzenetére


kaisers
aktív tag

Találtam megoldást, Kwgt widgettel ki lehet rakni az időjárást és az órát is, és még sok minden mást is

(#17432) rizso


rizso
addikt

Tegnap vegre megneztem mindegyik szint, es azt hiszem maradok a lila/szurkenel, nagyon szep eloben. Elotte ezustben gondolkodtam, de az eloben nem fogott meg annyira.

Agyaltam, hogy S7 edge vagy LG G6, Note8 meg tul draga, LG V30 meg sehol, marad az S8 - pedig megjeleneskor es elso fogdosaskor nagyon jatektelefonnak tunt, igy hosszabb nyomkodas utan viszont nagyon bejott.

Wireless chargert milyet erdemes hozza venni? Lattam van allvany szeruseg is. Ha arra fektetem, akkor van olyan AOD megjelenites, ami kvazi ejjeli orat csinal belole?

Masik a tok es uvegfolia. Note4 ugye nem olyan kenyes az esesekre a massziv fem keret miatt (meg a hatlapja is segiti a stabil fogast), csak egy uvegfolia van rajta viztos ami biztos alapon. S8 viszont olyan csuszos, hogy szerintem az elso percekben repulne - es gyanitom torne is. Van bevalt vedelem hozza?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#17433) negroo


negroo
aktív tag

Sziasztok van egy vr box és tegnap még ment mamár mindig kilép ha box al akkarok játszani? Hogy lehet bissza varázsolni hogy müködjön is köszönöm. :)

(#17434) polonic válasza rizso (#17432) üzenetére


polonic
félisten

Itt irtam pár sort, hogy én jelenleg mit használok.

[ Szerkesztve ]

(#17435) emre33


emre33
addikt

Szeptemberi frissítésről még nincs hír? Ilyenkor már kint szokott lenni.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#17436) #06969344


#06969344
törölt tag

Szerintetek elképzelhető, hogy a Vodafone-nál Új-ként egy felújított készüléket adnak?

(#17437) kengyel válasza #06969344 (#17436) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szerintem nem, de ezt miből gondolod ? Én is onnan vettem, de vadi újat kaptam. Észre vettél valami szokatlant ?

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#17438) Mr.Silkó válasza SzlobiG (#17422) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

3 dolog lehet még szerintem a kolléga netsebesség ötlete mellett:

1. A Game Launcherben nincs rendesen beállítva a játéksebesség/minőség.

2. Az eszköz karbantartása menüben be van állítva valamelyik energiatakarékos mód.

3. Ugyanitt a teljesítmény mód optimalizálton van.

(#17439) Mr.Silkó válasza emre33 (#17435) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyelőre semmi hírt nem találtam róla.

(#17440) zzola válasza Mr.Silkó (#17439) üzenetére


zzola
félisten

Lehet, hogy kimarad mondjuk a 7.1 miatt?

(#17441) bigdady


bigdady
nagyúr

Ezt a lépésszámlálót hol lehet kikapcsolni? Shealthet töröltem már.

(#17442) SharpSA


SharpSA
veterán

Találtam egy jó kis statusbar appot. Engem zavart, hogy állandóan más színű, több appnál fehér a háttere, például a deezernél vagy a firefox nigtlynál. Na ezzel így mindig fekete és egy kicsit más is lett a külalak: Status
A órát középre raktam, az ikonok nem tiszta fehérek, hanem kicsit szürkések. Ez egyébként eltakarja a valódi statusbart.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#17443) SzlobiG válasza Mr.Silkó (#17438) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kilőttem ezeket a disabler appal és úgy is ezt csinálja. Nem a kapcsolattal van a gond mert wifin is beakad. :(

(#17444) Mr.Silkó válasza zzola (#17440) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem hinném, a havi biztonsági frissítés külön szokott érkezni a "rendes" szoftverfrissítésektől.

(#17445) Mr.Silkó válasza SzlobiG (#17443) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én a helyedben az eszköz karbantartást újra engedélyezném, és bekapcsolnám benne a teljesítmény centrikus üzemmódot.

(#17446) viera


viera
őstag

Ha valaki esetleg iPhone X kinézetre vágyna. :DD
Szerintem amúgy zavaró,remélem az S9 nem ilyen lesz. :(

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#17447) <Lacy85> válasza viera (#17446) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Szerintem amúgy zavaró"

Az igénytelen találóbb kifejezés rá. Mondjuk 440-ért mit vársz? Esztétikus kijelzőt? Majd jövőre 500-ért. ;]

(#17448) icemad válasza SharpSA (#17442) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jó lenne, de nálam az óra nem frissül. Nem tudom miért...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17449) viera válasza <Lacy85> (#17447) üzenetére


viera
őstag

Na jó,csak visszafogtam magam. :P
De legalább Samsung kijelző van benne. ;]

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#17450) SharpSA válasza icemad (#17448) üzenetére


SharpSA
veterán

Passz, nálam jó. Miután mindent beállítottam, ki- majd bekapcsoltam az appot. Nullára vettem a közöket, a feliratok és ikonok 16p méretre vannak állítva.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.