Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17201) hyperspace válasza shadowcam (#17198) üzenetére


hyperspace
őstag

(#17199) ΞlittlecarΞ, köszönöm a tippeket mindkettőtöknek :)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#17202) #67656192 válasza hyperspace (#17201) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nekem van ilyen s8-ra is meg plusra is, nagyon szeretem, nem túl vastag, szép a varrás, igényes az egész és nem reped a sarkokban. Ehhez képest szotyi az ára.

[ Szerkesztve ]

(#17203) bigdady válasza #67656192 (#17202) üzenetére


bigdady
nagyúr

Élőben dobnál fel pár képet érdekelne engem is nem renderelt képeken. Koszi

(#17204) Mr.Silkó válasza Lazika (#17178) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Stabil WiFi lett a kényszerű 4G-ből, illetve pár app tiltva van. De a készenléti fogyasztásban sajnos még mindig nem vagyok jó.

(#17205) bigdady válasza Lanash (#14159) üzenetére


bigdady
nagyúr

Megérkezett a blitzwolf wireless charger. Prima. Köszi

(#17206) #67656192 válasza bigdady (#17203) üzenetére


#67656192
törölt tag

[ Szerkesztve ]

(#17207) Trigo


Trigo
csendes tag

Na, jelentem egy hét után(! a 2-3 nap helyett) visszakaptam a szervizből a telefont.
Ha emlékeztek, mondtam hogy folt van a kijelző tetején (leheletnél látszik). Kommentár nélkül kicserélték a kijelzőt...
,,,ÉSSSSS az aksit!
Kérdezem azt miért? Mondja ember, hogy a kijelzővel ez valahogy együtt kezelendő.
Ez vallóban így van? Csak együtt cserélhető a kettő? Csak nekem fura ez?

(Meg szoftverfrissítést is nyomtak rá, a 2 hetes telóra. Hót felesleges, de gyári előírás náluk.)

(#17208) Ateszpapa válasza Trigo (#17207) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Mindig cserélik beégésnél.
Mikor eladtam az S4-et előtte kicseréltettem, az új tulaja örült is neki. :)

Akku meg egy plusz, hogy cserélték.

(#17209) Trigo válasza Ateszpapa (#17208) üzenetére


Trigo
csendes tag

Nem a kijelzőcserére kérdeztem rá. Nem volt beégés amúgy. Leírtam hosszan pár napja, de a lényeg hogy (ahogy egy kedves fórumtárs tippelte), a vízzáró réteget lehet nem egyenletesen vitték fel, és ezért volt ott a folt.
Ami engem érdekelt - ha nem lett volna egyértelmű, akkor bocs - hogy miért kell az aksit is cserélni a kijelzővel együtt? Tényleg össze van-e úgy kötve a rendszerben, hogy nem lehet csak az egyiket a másiktól függetlenül?

(#17210) #67656192 válasza Trigo (#17209) üzenetére


#67656192
törölt tag

A kijelzőcseréhez nem tartozik alapesetben az akku cseréje, a keret viszont igen. Ettől függetlenül előfordulhat, hogy sérült az akku szétszedés közben, ezért kaptál egy újat. S7e-n nekem beégés miatt cserélték a kijelzőt, keretet, usb-t alaplapot és nálam a hátlapot is pedig annak sem volt semmi baja(karcmentes volt a dbrandos fólia alatt).
Az akku, home gomb maradt a régi.

[ Szerkesztve ]

(#17211) Lanash válasza bigdady (#17205) üzenetére


Lanash
aktív tag

Használd egészséggel, én nagyon szeretem.

(#17212) Badger


Badger
újonc

Sziasztok! S8+-al hogyan lehet 360°-os kepeket csinálni?

(#17213) zzola válasza Badger (#17212) üzenetére


zzola
félisten

Körbeforgatod! :DDD

(#17214) Ateszpapa válasza Trigo (#17209) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Bocsi, akkor félre értettem.
De legalább tudod, ha beégne a kijelző, cserélik. ;)
Külön van az akksi, lehet, hogy előírták nekik, vagy ahogy a Kolléga is írja megsérülhetett, bár azt azért kétlem, nem hentesek dolgoznak ott. :)

Szerintem a EU Samutól több pénzt kap a Magyar szerviz, ha több mindent cserél benne, még ha nem is lenne indokolt. De örülj neki, hogy cserélték.

(#17215) Trigo válasza #67656192 (#17210) üzenetére


Trigo
csendes tag

értem köszi
és most látom, hogy még meg is karcolták a hátlapot
alig látható 1cm-es vékony egyenes és egy apró vonal
gondolom valamelyik gép hagy ilyen nyomot

most vigyem vissza és megint várjak egy hetet? p.csába már

[ Szerkesztve ]

(#17216) janosibaja válasza Badger (#17212) üzenetére


janosibaja
őstag

Például a Google Street Viewban (Utcakép) van egy 360 fokos kamera. Én azt szoktam néha, utazásokon használni.

(#17217) Badger válasza zzola (#17213) üzenetére


Badger
újonc

Ok. Köszi :DD
De előre telepitve csak 180°-os progi van benne es nem nagyon találtam 360-as programoz hozzá.

(#17218) concrete86


concrete86
aktív tag

Üdv ismét.
A Clear cover tok egy apró ponton a saroknál hibát ejtett a kereten, konkrétan fehérre kopott. Egy helyen vettem a tokot, telót, számla van. Négy kérdés:
Cserélik ezt garanciában? Ha igen, milyen alkatrészeket? A vízállóság megmarad? A cserekészülék igénylése hogy működik?
Köszi előre is.

(#17219) #67656192 válasza Ateszpapa (#17214) üzenetére


#67656192
törölt tag

Gyakorlatilag fel van ragasztva a kijelzőre belülről. Ha a ragasztóba beleszakad az akku vékony burkoló, szigetelő fóliája akkor az dobós. Nem kell hozzá hentesnek lenni, hogy megsérüljön. Jobb a csere ilyenkor mint később egy kigyulladás.

(#17220) #67656192 válasza Trigo (#17215) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ha tudod nélkülözni, (és tudod bizonyítani, hogy előtte nem volt ott a karc) akkor vidd vissza.
A hátlap alapvetően átlátszó.
Belül egy mikronfólia van ráragasztva ami a szint adja. Amikor szétmelegítik és alányúlnak a leválasztáshoz akkor könnyen sérül, már csak a ragasztó/tömítő szalag eltávolítása miatt is, nekem ezért cserélték a hátlapot .

[ Szerkesztve ]

(#17221) lanszelot válasza SkyS1gn (#17200) üzenetére


lanszelot
addikt

Nedves , szaraz, ha olyan a nedves. De ha alkoholos a nedves, akkor csak nedvest adnak, mert az elparolog. Ebben csak a nedves volt es a vignetta. Csak buzgosagbol toroltem elo szarazzal.
Amugy felvettem a kapcsolatot a gyartoval, es irtak, hogy par ora mig megszarad a tapado felulet, addig olyan. Es igy is lett, mostanra eltunt.
Annyival jobb ez mint ami volt, hogy nem ragacsos a szele. Tobbet meg nem tudok mondani rola.

(#17222) Trigo válasza #67656192 (#17219) üzenetére


Trigo
csendes tag

na, ez így tiszta ügy. Így már értem. Köszi!

(#17223) #67656192 válasza Trigo (#17222) üzenetére


#67656192
törölt tag

Semmiképpen sem jártál rosszul.

(#17224) Trigo válasza #67656192 (#17220) üzenetére


Trigo
csendes tag

Te vagy az én emberem látom :)
Akkor tuti így sérült meg, mert kívülről semmi érzete nincsen.
Csak mi a garancia, hogy legközelebb nem lesz hibás? Hányszor kell szerencsétleneknek próbálkozniuk?
Mennyire kívánhatnak a pokolba? :)
Másrészről meg negyedmilliós telefon. Ne b.sszák el!

Bizonyítani nyilván nem tudom. Tudják ők jól , hogy ők ejthetnek ilyen nyomot.

(#17225) Trigo válasza #67656192 (#17223) üzenetére


Trigo
csendes tag

de mivel vihetem vissza, annyira jól sem :)

(#17227) laci0530


laci0530
senior tag

Üdv srácok! Egy nap híján kerek négy hónapig használtam megelégedéssel az S8-amat, ma viszont megváltam tőle (a Note 8, ami pénteken érkezett meg hozzám, végül megvetette nálam a lábát).

Az S8 hibátlan szolgálatot teljesített, remek darab, aki gondolkozik a beszerzésén, ne sokáig tegye. Az örök telefonranglistám dobogójának tetején végzett a régi Note 3-ammal egyetemben. :D

Remélem, a Note 8 is felnő a feladathoz (bár rosszul nyitott, nem dicsekedhet - legalábbis az én új példányom - az S8 kifogástalan összeszerelési minőségével, a kijelző bal szélénél erősebben, a jobbnál alul egy kisebb sávban "szökik" a fény), de azért esélyt kap. Használjátok sokáig örömmel az S8 párost, a Note-ra váltóknak pedig virtuális pacsi! :)

(#17228) #67656192 válasza Trigo (#17224) üzenetére


#67656192
törölt tag

Sajnos későn mondom, de fotókat kell készíteni szerviz előtt. Van, (ritkábban) hogy sz*r munkát végeznek de általában rendben van.

(#17229) architect26 válasza Trigo (#17215) üzenetére


architect26
aktív tag

Szerintem hagyd a picsaba es hasznald es rakj ra tokot, elobb-utobb karcos lesz. De ez a velemenyem

Per aspera ad astra

(#17230) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Munkám miatt szükségem lenne egy nagyon ellenálló tokra, lehetőleg olyanra, ami a kijelzőt is védi. Van bevált típus s8 pluszra? Kinézet, ár mindegy,csak védje a telefont. Ha tudtok, akkor dobjatok pár linket. Köszönöm.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17231) Trigo válasza #67656192 (#17228) üzenetére


Trigo
csendes tag

na igen, nekem sem jutott eszembe. Igaz sosem volt ilyen gondom. Nem szeretem a zárt telókat. :(
A videód nagyon jó! 0:45-nél látni, ahogy alányúl, húzza a fémeszközt, és a belső fólia könnyen gyűrődik közben picit, majd sérülések is láthatóak rajta

(#17232) Trigo válasza architect26 (#17229) üzenetére


Trigo
csendes tag

Sosem használok tokot. Elrontja a kinézetet. Illetve nem igaz, használok sima univerzális becsúsztathatós bőrtokot, ha sportolásnál táskába kell rakni vagy ilyesmi.

Visszaviszem holnap, egy próbát még megér. Úgyis nullázva van a teló, kibírom már.

(#17233) Mr.Silkó válasza laci0530 (#17227) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Használd egészséggel! :)

architect26

Egyetértek.

[ Szerkesztve ]

(#17234) Mr.Silkó válasza icemad (#17230) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én ezt használom megelégedettséggel, zordabb munkakörülmények mellett.

[ Szerkesztve ]

(#17235) laci0530 válasza Mr.Silkó (#17233) üzenetére


laci0530
senior tag

Köszi szépen! :-)

(#17236) tgabe25 válasza Mr.Silkó (#17131) üzenetére


tgabe25
tag

Na akkor megnyugtattál, igaz nem tudom ennyi készülékhez hasonlítani de eddig az S8 a legjobb és szerintem kifejezetten szépen szól. Majd tesztelem több fejhallgatóval is, az AKG-n kívül akad itthon még Sennheiser fejhallgató is azzal is nekiesek plusz többféle zenével is mert eddig csak éppen pár zenével teszteltem.

(#17129) w333: Üdv, köszi! :)

(#17130) zzola: elhiszem, majd ha megszokom akkor talán megtalálok mindent de még mindig eltévedek benne :C

(#17136) Ubul86: Tudom mit érzel gyönyörű páros lett a Flex 2/G4 :) Nálam a Flex 2 januárban lett volna 2 éves de alaplaphiba lett :( És szintúgy nem értettem, hogy miért nem vitték tovább a vonalat. A Flex 2 vel is szép képeket lehetett lőni, hiányolom is picit a kamera gyorsaságát, gyorsabban fókuszol mint az S8 én azt tapasztaltam de ez sem lassú.

(#17140&17141) DarthFater: Üdv neked is, nagyon hasonló véleményen voltunk akkor választáskor. Egyedül Iphone volt kizárva, szimplán nem tetszenek barátnőmnek van egy 6s-e előtte 4s-e volt de nem jönnek be. Én is MM-ben tudtam megcsodálni amúgy, a Note8 tetszett még nagyon de az sok volt már nekem árban. Kezdem már megszokni, egyre jobban tetszik és szerintem is jól döntöttem de ahogy látom ezt meg is erősítitek :) Az íriszt még nem próbáltam meg megint, nem volt időm rá, arcfelismeréssel használom jelenleg az jól működik kifejezetten illetve az ujjlenyomat olvasót, egy egyszerű szilikon tokot vettem hozzá amiben az olvasót nagyon könnyen ki lehet tapintani úgy, hogy nem fogdosom össze se a kamerát se a villanókat mert a tok külön válassza mindhárom elemet.

Egyéb: Vezeték nélküli töltőt bátran rendelhetek kínából vagy felejtős? Találtam bőr felületű töltőt, jól néz ki, minőséginek tűnik és az ára sem vészes. A gyári fóliát cserélem hamarosan mert eléggé bugyuta van rajta gyárilag szerintem. Mennyire pörög ez a fórum, a Flex 2 fórumja 2 hetente 2-3 hsz jobb esetben :DDD de látom rendes népek vannak itt is :)

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#17237) gery14 válasza Trigo (#17231) üzenetére


gery14
senior tag

Egyut erzek veled szep09-en vettem az s8+om es hibás lett a kamera csikoz korbe a képeken valszeg gyari hibas. Mikro karc mentes elol hátul elore ideges vagyok menyire fogjak szetkurni en mar korbe fotoztam az s7 ell. Van biztositasom is szerencsére. Arra is kiv lennek csinalnak e nyomás probát nem veletlen vízáló es porálo. :((( Amugy a hátlap egy tapancsal es egy höfuvoval leszedheto roncsolas nelkul csaj sajnos a pancseroknak nem megy...

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#17238) Mr.Silkó válasza tgabe25 (#17236) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ez a fórum nagyon pörög, napi 50-100 hozzászólás is születik benne. És egyre többen vagyunk! :)

[ Szerkesztve ]

(#17239) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Rendeltem egy ilyen töltő. Van valakinek, hogy szuperal?

(#17240) Memmaao válasza SzlobiG (#17239) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem van. Nyáron a nagy melegben 82%ig tölt, ilyen hűvös időben bekapcsolt vezeték nélküli gyorstöltés mellett tokban is feltölt 100%ig. Azért minimum 3-3,5 órával számolj, töltés elején írja, hogy 2 óra x perc a teljes töltési folyamat, hát ezt nem hozza. A ventilátor elég hangos, hálóba nem javaslom. Velem az asszony ki is kapcstatta a gyorstöltést, mert zavarta a zúgás. Így nem megy a ventilátor, lassan tölt (reggelig mindegy is), viszont nagyon melegszik. Uag tokban így nem is tölti egy ütemben 100%ig. Ha felkelek pössenteni, leveszem róla, visszahül mire visszarakom, így reggel 100%, egyéb esetben csak 80-85%ra tölt.

My name is Bond, James... Dean.

(#17241) bigdady


bigdady
nagyúr

A teló piros LED átvált 100%-nál töltés utan? Wirelessen láttam ma hogy nem. Kábelen sem? Sosem tűnt fel.

[ Szerkesztve ]

(#17242) SzlobiG válasza Memmaao (#17240) üzenetére


SzlobiG
félisten

Köszi a beszámolót. :R

(#17243) #67656192 válasza bigdady (#17241) üzenetére


#67656192
törölt tag

Igen, ha fel van töltve akkor zöldre vált.

(#17244) dkovizoli válasza bigdady (#17241) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem mindkettőn átvált. Még kikapcsolt állapotban is.

(#17245) Damage401 válasza bigdady (#17241) üzenetére


Damage401
senior tag

Igen átvállt. Én is így töltöm legtöbb esetben.

Illetve az lenne a kérdésem:

Szerintetek ez a tok ugyan az mint a gyártó oldalán?

gyártó
gyorsbolt

Nincs feltüntetve hogy armor, csak simaként, viszont a kép csalóka

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#17246) Mr.Silkó válasza SzlobiG (#17239) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nekem van. Nyáron, a kánikulában valóban nem mindig tölt egy huzamban maxra vele a telefon, ahogy a kolléga is írta, de ez nem a töltő hibája ugye, inkább fícsör, a Note7 fiaskó óta a Samsung különösen figyel a biztonságos töltésre. Ebben a hűvösebb időben viszont mindig maxra tölt egyből a pad, mindegy, hogy tok nélkül teszem fel az S8+-t, vagy például a vaskos UAG-ok egyikében. A ventilátora egyáltalán nem zavaró éjszaka szerintem, nálam az éjjeliszekrényen van, nem ébredek fel a zúgására, pedig be van kapcsolva a vezetékmentes gyorstöltés, és éberen alszom. És még mutatós is, ellentétben mondjuk az S6-S7 QI töltőjével, amik szerintem finoman szólva is műanyagos hatásúak. Szóval tudom ajánlani! :)

[ Szerkesztve ]

(#17247) Mr.Silkó válasza Damage401 (#17245) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szerintem ugyanaz. Ha meg nem tetszik élőben, akkor visszaküldöd 14 napon belül (feltéve, hogy online veszed).

[ Szerkesztve ]

(#17248) Damage401 válasza Mr.Silkó (#17247) üzenetére


Damage401
senior tag

Igen online, köszönöm a segítséget. :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#17249) reddevil1975 válasza icemad (#17230) üzenetére


reddevil1975
csendes tag

Hali úgy keresd hogy love mei tok teljes burkolat mil szabvánnyal drága de mindentöl véd ☺

(#17250) DarthFater válasza Mr.Silkó (#17238) üzenetére


DarthFater
tag

Magyarul, egyre több dolgod van :D :P ;] ;]

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.