Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16351) sgeza válasza Mr.Silkó (#16349) üzenetére


sgeza
veterán

Nekem megy azonnal. Simán a beállítások és a zárolt képernyő menü is.

(#16352) Aszi10 válasza sgeza (#16351) üzenetére


Aszi10
tag

Hát ez feletébb érdekes... :))

"A stílus az egyetlen olyan igazi luxus,amit mindenki megengedhet magának,függetlenül attól, hogy mennyi pénze van." Giorgio Armani

(#16353) lanszelot válasza Mr.Silkó (#16346) üzenetére


lanszelot
addikt

Probalgattam nalam nem jelentkezik. Direkt be is zarogattam, es tobb app alatt is neztem.

Viszont nalam a bixby csinalja, sot be is fagy a telo jo par masodpercre.Ha app alatt hosszabban megnyomom a bixby gombot. Nehezen kijon a bixby voice /ami ki van kapcsolva/ majd befagy, es semmire se reagal egy jo ideig.

(#16354) DarthFater válasza SkyS1gn (#16299) üzenetére


DarthFater
tag

Nekem is meg van halva az OTP app, meg a simple pay is... :F :(

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#16355) DarthFater válasza Mr.Silkó (#16346) üzenetére


DarthFater
tag

Nekem valami Samsungos sötétebb téma van beállítva, de nekem is akad fél--egy másodpercet (most tűnt fel ahogy írtad, lecsekkoltam ) :D

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#16356) DarthFater


DarthFater
tag

A saját ketyerémen a mostani feltöltés előtt még így alakultak az idők:

Wifi be, mobilnet ki, fényerő kb 10-50%, főként "sötétben" használtam, szóval nem vettem maxra. Energia takarék most be volt nyomva, videóztam pár órát, zenehallgatás, meg Messenger (fehér háttér). Ja és nem is volt maxra töltve, azt nem szereti a telefon :D Most 15%-on ketyeg :D

[ Szerkesztve ]

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#16357) OCTAMD


OCTAMD
őstag

825€-val startol a N8DS németben,kereskedő ennyibe kapja

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#16358) zzola válasza OCTAMD (#16357) üzenetére


zzola
félisten

Lehetne off is! Azért ez kedvezőbb, mint a szifon ára....

(#16360) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Valakinek sikerült már windows 7et vagy 10-et telepíteni s8 pluszra? Én limboval próbálkozom, de nem jön össze...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#16362) Mr.Silkó válasza sgeza (#16351) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Még nem jöttem rá, mi lehet az oka.

(#16363) Mr.Silkó válasza DarthFater (#16355) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nekem is sötét téma van beállítva, de mostmár a gyári is ugyanezt produkálja.

(#16364) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Sziasztok!

Smartshopból vett már valaki S8-at? Minden ok volt vele?

Köszi

(#16365) Mr.Silkó válasza lanszelot (#16353) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Köszönöm, hogy megnézted.

A Bixby nálam ugye tiltva van, így ilyet én nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#16366) OCTAMD válasza Gigicuci (#16364) üzenetére


OCTAMD
őstag

Szerintem nem magyart árulnak

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#16367) Gigicuci válasza OCTAMD (#16366) üzenetére


Gigicuci
senior tag

ok, köszi. Akkor várok egy MM vagy edigital akcióra.

(#16368) koxkids válasza Gigicuci (#16367) üzenetére


koxkids
őstag

Vedd meg a Telekomnál listaáron. :)
Az független, és ~215k.

(#16369) zzola válasza koxkids (#16368) üzenetére


zzola
félisten

Vagy ha elég az 1 év gari, akkor EU-s készüléket ~170k körüli áron...

(#16370) OCTAMD


OCTAMD
őstag

Hát ja ,akkora különbség van a kinti és a magyar között árban,hogy magyart nem éri megvenni.

+1év gari 80-100000Ft :)

És ugye használtan ha eladod,nem kapod vissza akkor sem azt a pénzt,max 10-15000Ftot,ha valaki díjazza,hogy magyar

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#16371) zuioch


zuioch
aktív tag

Srácok, S8-on hogyan tudok az edge panelre tenni úgy 2 alkalmazást hogy azok egy érintére osztott képernyőn jelenjenek meg?

(#16372) ollie válasza zuioch (#16371) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak a Note8-on lehet megcsinálni (egyelőre).

***

(#16373) frischmannak


frischmannak
csendes tag

Meg lehet valahogy csinálni azt, hogy az AOD csak akkor kapcsoljon be ha érkezik új értesítés és akkor jelenjen meg az értesítés ikonja?

(#16374) Mr.Silkó válasza frischmannak (#16373) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Tudtommal nem.

(#16375) Gabó75


Gabó75
senior tag

Sziasztok!

Hol tudom engedélyezni, hogy a Viber lezárt kijelzőnél kiírja a kapott üzenetet és ne csak a hangjelzés és az értesétési ledből tudjam, hogy üzenetem érkezett?
Azaz, ne kelljen feloldani a kijelzőt, hanem elolvashassam az üzenetet.
Köszi!

(#16378) bigdady


bigdady
nagyúr

Engem az erdekelne hogy tudom lehalkitani a vibert? Mert most csak ugy engedi a néma hangot ha a rendszerhangokat hasznalom igy viszont hangja van a kuldesnek pl. :U
Ha meg nem a rendszehangokat hasznalom akkor csipog az ertesites.

[ Szerkesztve ]

(#16381) polonic


polonic
félisten

Itt milyen alkalmazások vannak nektek bent?

Kitöröltem mindent innen. És azóta jött hibaüzenet, hogy ez meg az az app nem biztos, hogy rendesen működik. Visszaraknám ide ezeket, csak már nem emlékszem mindre.

[ Szerkesztve ]

(#16382) ollie válasza polonic (#16381) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem ezek vannak alapból:

Email
Optical Reader
Samsung Gear
Samsung Internet

***

(#16384) Katsu


Katsu
aktív tag

Sziasztok,

Jól tudom, hogy a samusok egymás közt ingyen küldenek sms-t, úgy mint az iMessage-nél?
Ott kék bubi van, ha imessage és zöld, ha sms. A samunál hogyan láthatom, hogy miként küldöm majd az üzenetet? Már nem a gyári téma van. Hanem valami letöltött, ha ez befolyásol bármit is.
Előre is köszi.

Üdv: Katsu

(#16385) zuioch válasza ollie (#16372) üzenetére


zuioch
aktív tag

Értem, köszi!

(#16386) icemad válasza Katsu (#16384) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem ilyen nincs, és semmi értelmét nem látom.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#16387) polonic válasza ollie (#16382) üzenetére


polonic
félisten

Köszi szépen!

Kipróbáltam a samsung cloudbol a visszaállítást. Persze hogy ebbe a menübe nem állított vissza semmit.

A Messengert is vissza kellett tenni, mert nem akart működni.

A többiek is írnának majd, hogy átfogóbb képet kapjak?

Nagyon köszönöm előre is!

(#16388) lanszelot


lanszelot
addikt

Senki masnak nincs gondja a samsung gallery vel?

- nem jelenit meg kepeket, gatolja a google photos nak hogy megjelenitsen kepeket, hamis datummal latja a kepet /google photosbsn ugyanaz a kep jo datummal van/
Ket telefonon ugyanaz a hiba, teljesen mas alkalmazasokkal, mas felhasznalassal. Mindketto alap, nincs piszkalva, se tema, se launcer. A heten kezdte el mindketto. A parom telojan csak a samsung alkalmazasok frissulnek /mert nem lehet letiltani/ , enyemen minden frissitve lett, cache urites, de a hiba maradt.

(#16389) icemad válasza polonic (#16381) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Android wear
Duo
Email
Messenger
Samsung gear
Samsung internet
WhatsApp

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#16390) lanszelot válasza Katsu (#16384) üzenetére


lanszelot
addikt

Alma nal van ilyen mert az alma uzenetkuldoje adatforgalommal is tud kuldeni /wifi/
Androidon nincs alapbol ilyen /par honapja szunt meg/

(#16391) Katsu válasza lanszelot (#16390) üzenetére


Katsu
aktív tag

Köszi a választ. Azt tudom, hogy androidnak nincs. De úgy emlékeztem, hogy a Samu is csinált egy ilyen üzenetküldő központot, ami adatforgalommal is működik. De akkor tévedtem.
Kösz még1x.

Üdv: Katsu

(#16392) sgeza válasza bigdady (#16378) üzenetére


sgeza
veterán

Rendszerhangok bekapcsolva, és a hangot állítsd némára! De ezt csak a viberen belül. A fő rendszer hangját nem kell hozzá módosítani.

(#16393) sgeza válasza polonic (#16381) üzenetére


sgeza
veterán

Én ezt kikapcsoltam például.

(#16394) sgeza válasza Katsu (#16384) üzenetére


sgeza
veterán

Valóban van ilyen, de nem tudom, hogy mástól függ-e még. Kollégámnak például dual simes van, és nála nincs ilyen lehetőség.
De a lényeg egyébként, hogy gyári téma esetén sms-nél narancs a küldés gomb, csevegéses (iMessage jellegű) írásnál pedig zöldre vált. Egyébként ha olyan embernek írsz, akinél szintén van ez a lehetőség, akkor a jobb felső sarokban lévő három vonalra bökve megnyíló menüben látsz olyat, hogy átkapcsolás sms/mms üzenetre (és átváltás után persze vissza csevegésre).
Ez egyébként a kapcsolatok menüben az egyéb kapcsolatokon belül a speciális hívás és üzenetküldés funkció.

Szóval van ilyen funkció, és működik is!

Egyébként elméletileg ez nem samsung sajátosság, már kérdés persze, hogy nem nagyon találkozni ezzel a funkcióval más telefonokon. Ezt úgy hívják, hogy rich text communication. Wikipédián például van róla iromány.

[ Szerkesztve ]

(#16395) zseko válasza janosibaja (#16123) üzenetére


zseko
veterán

Megnéztem ezt a Brodit. Egyrészről úgy tűnik, valóban igen stabilan áll, ez tetszik, de aztán tovább néztem, és másrészről nevetséges az aktív tartó ára. Na meg nem is merném úgy feltenni egy telefonomat sem, hogy az usb csatlakozó az egyik rögzítő rész. A passzív tartó meg kapásból ki is esik, mert a képek alapján tokkal használhatatlan. Az ötlet jó, a megvalósítás egyik fele viszont nem tetszik.

HR24.hu

(#16396) lanszelot válasza sgeza (#16394) üzenetére


lanszelot
addikt

Nalunk nincs ilyen lehetoseg, de nekunk dual simes mindketto. Lenyiloban sincs lehetoseg valtasra.

(#16397) sgeza válasza lanszelot (#16388) üzenetére


sgeza
veterán

"gatolja a google photos nak hogy megjelenitsen kepeket" - ilyet biztos nem csinál, ha a jelenség mégis ez (amit elhiszek, ha ezt látod), azt feltehetően más valami okozza, vagy akkor valami nagyon nem százas.
Egyébként nálam működik rendesen.
Próbáld meg törölni a galéria adatait, és kikapcsolni a sok hülye felesleges funkcióját, például képelemzés, történetek automatikus létrehozása, stb.
Utána nézd meg, hogy változott-e a helyzet!

(#16398) sgeza válasza lanszelot (#16396) üzenetére


sgeza
veterán

A lehetőség nem azzal derül ki, hogy sms íráskor látsz-e ilyen lehetőséget, mert az a másik felen is múlik. Azt a menüben láthatod, hogy maga a funkció van-e.

(#16399) nbukta77


nbukta77
addikt

Ki milyen tokot hasznal? Igy kb egy hetes I7 plusz at allasrol nem is rossz a szarszung ezzel az androiddal. Csak egy bajom van, hogy nem nagyon tartja az arat.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#16400) realmadrid válasza nbukta77 (#16399) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Már nem használod az i7+ ?

A sas nem vadászik legyekre

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.