Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) csszorsi


csszorsi
csendes tag

Sziasztok! S8 on mirrorlink hogy szuperál? Használja valaki autó fedélzeti computerével? (Suzuki Vitara érdekelne konkrétan)
Köszi előre is

(#16152) Mr.Silkó válasza janosibaja (#16147) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem vagyok én moderátor! Ahogy rólad sem gondolom, hogy Brodit-ügynök lennél. ;)

[ Szerkesztve ]

(#16153) janosibaja válasza Mr.Silkó (#16152) üzenetére


janosibaja
őstag

Marháskodtam, Mr! :DDD

(#16154) sgeza válasza csszorsi (#16151) üzenetére


sgeza
veterán

Én kipróbáltam, de egyelőre semmire nem jó. Nagyon kevés alkalmazást lehet használni vele. Például én csak a sygicről tudok. Még a waze vagy Google térkép sem megy át.
Valamint van egy másik nagy gond vele: ha mirrorlinkesen rákapcsolódsz a fejegységre, akkor a telefon elsötétül, nem tudsz vele semmit kezdeni ezalatt. Ez elég nagy gond, mert mondjuk egy emailt sem tudok megnézni. Tehát eléggé beszűkül a használati lehetőség.
Sajnos nem úgy működik, ahogy én elvárnám, azaz hogy konkrétan a képernyőt áttükrözze, hanem csak a mirrorlink licenszes alkalmazások jelennek meg az autó kijelzőjén.

[ Szerkesztve ]

(#16155) Horovic


Horovic
aktív tag

Sziasztok!
Az S8- ban üzemelő bluetooth 5.0, fülessel hogy szuperál? Valóban megkétszereződött a hatótáv? Gyakorlati tapasztalat érdekelne.
Köszönöm!

(#16156) ollie válasza Horovic (#16155) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ahhoz a fülesnek is 5.0-nak kell lennie szerintem, olyat meg valszeg még nem is lehet kapni.

***

(#16157) mikesa


mikesa
tag

A screen off-ra Doublehome-ot javaslom. 😉

(#16158) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Sziasztok!
Úgy látszik én sem maradok ki a szívásból.
Haza jöttem melóból, teló kikapcs és töltőre teszem és akkor nekem is jelzi és rezeg, hogy vizes a csatlakozó, pedig ez a teló még vizet sem láttott és azt hiszem nem is fog!
Csak bekapcsolt állapotban tudom tölteni!
Ez valami kiba..ott bug!
Mit lehet ilyenkor tenni?
Mert minden frankónak néz ki amúgy, megnéztem!

[ Szerkesztve ]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#16159) Colani válasza Mr.Silkó (#16055) üzenetére


Colani
tag

hat én s7edge el nézem. Es tökéletes 😊😊😊

(#16160) ollie válasza Colani (#16159) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De azért nem szaggat, mert nem HDR-ben látod. Ez a HDR mód extra erőforrásokat igényel.

[ Szerkesztve ]

***

(#16161) Pubilol válasza Colani (#16159) üzenetére


Pubilol
tag

:W

(#16162) Mr.Silkó válasza Horovic (#16155) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Sima bluetooth fülessel marad az eredeti hatótáv, ahogy ollie is írta.

(#16163) Mr.Silkó válasza Colani (#16159) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ismét ollieval kell egyetértenem, itt nem (csak) a felbontás a lényeg, hanem a HDR minőség. :)

[ Szerkesztve ]

(#16164) leslien válasza Mr.Silkó (#16163) üzenetére


leslien
nagyúr

csak S8 fivéreken működik ... Colani a Cseh 2 nézte...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16165) Mr.Silkó válasza leslien (#16164) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Valóban! :K

(#16166) thebear007 válasza csszorsi (#16151) üzenetére


thebear007
aktív tag

Csak azokkal kompatibili,s, ami 1.1 szabványt is tud. Nekem a Skoda Superb-vel nem megy.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#16167) szabyka95 válasza ollie (#16156) üzenetére


szabyka95
őstag

S ha lehet is, bt 5.0 szoftver támogatás oreo val jön

(#16168) sgeza válasza thebear007 (#16166) üzenetére


sgeza
veterán

Biztos vagy benne? Én még az S6-ot próbáltam a VW család fejegységével, konkrétan egy Superb-ben, és működött. Furcsállanám, ha nem menne S8-cal. Az nem lehet, hogy nem volt olyan alkalmazás, amit át tudott volna tenni, ezért tűnt úgy, hogy nem működik?

(#16169) HaliGab23 válasza sgeza (#16168) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Nekem a B8-as Passat legújabb fejegységével valamiért nem megy (Discovery Media 2017.06-tól újabb van).
Még a telefonon megosztott netet sem eszi meg valamiért :( Míg az otthoni Wifire simán csatlakozik!

Más telóval nem próbáltam még, de gyanús, hogy mivel az S8-as által megosztott netet sem viszi, egyedi lehet, hogy az S8-al nem szeretik egymást...

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#16170) sgeza válasza HaliGab23 (#16169) üzenetére


sgeza
veterán

Hát az mondjuk fura, hogy a mobil hotspotot nem látja, mert azt szerintem mindenképp kellene! Az nem érdekelheti az autót, hogy honnan jön a wifi. Én ott másra gondolnék, de nem tudom, mire.

(#16171) HaliGab23 válasza sgeza (#16170) üzenetére


HaliGab23
senior tag

A mobil hotspotot látja, és látszatra rá is csatlakozik, de azt írja nincs adatkapcsolat...
Kipróbálom másik telóval majd, hogy azzal mit csinál...

Mondjuk én nem is nagyon vártam ezt a feature-t a Passattól, mert olvastam korábban, hogy bajlódnak vele mások (nem nagyon akar szuperálni...), nekem egy "ajándék" lett volna, ha működik :D
Kardomba nem dőlök emiatt...

Még egy gondolat:

Viszont egy Waze.. ha megjelenne rajta, sőt ki lehetne rakni az Active Info Display-re... mondjuk azt tudnám értékelni.

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#16172) SharpSA válasza csabicska (#16052) üzenetére


SharpSA
veterán

Nálam csak maximum FHD-t lehet kiválasztani, de ott folyamatos a lejátszás mobilneten.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#16173) thebear007 válasza sgeza (#16168) üzenetére


thebear007
aktív tag

Tuti. S6-al nekem is ment, még a Mate 9-el is. Megkerestem a gyártót, a Columbus 1.0 kompatibilis, frissíteni fogják, addig BT audio. Egy Pioneer fejegység van a Mustangomban, az Android auto simán megy, azon van Wazze is.

[ Szerkesztve ]

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#16174) HaliGab23 válasza thebear007 (#16173) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Tudjátok mi a vicc?? S6-ra még Smart View 2.0 is van, amivel a tévém képét ki tudtam küldeni a telóra!
Ami aktuálisan ment a Samsung tévén, az ment a telón is, a wc-n sem maradtam le semmiről :DD

Ez meg?? Azóta visszafejlődés ilyen tekintetben....

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#16175) Achiles


Achiles
csendes tag

Sziasztok! Ismét segítséget szeretnék kérni. A lezárt és a kezdő képernyőt hogy tudom elfordítani, hol kell beállítani?
Előre is köszönöm.

(#16176) csszorsi válasza sgeza (#16154) üzenetére


csszorsi
csendes tag

Köszi igen ennyit tudtam én is kiguglizni,hogy amit a mirrorlink enged appok (navi, hivás esetleg sms, spotify )kb ennyibe kimerül, mondjuk nekem ez bőven elég is lenne, ha tényleg működne is. Ez automatikusan megy amúgy s8 on bluetotthal illetve kábellel vagy kell hozzá app a play áruházból? Te melyik appal próbáltad?
Ja és milyen típusú kocsiban?

(#16177) csszorsi válasza thebear007 (#16166) üzenetére


csszorsi
csendes tag

Köszönöm a választ, kifejtenéd bővebben ez mit jelent? Pár napja téma az uj kocsi és a teló is épp most aktuális cserés, így még kezdő vagyok a témában. De szeretném ha mindkettő szeretné egymást így vagy kocsit kell másikat néznem vagy telót 😮😕😭

(#16178) csabicska


csabicska
senior tag

Mikor és hol lehet regisztrálni???
[link]

-Galaxy S20 - The best-

(#16179) csszorsi válasza sgeza (#16168) üzenetére


csszorsi
csendes tag

Azt látom amúgy,hogy a régebbi típusú samsung telókkal (s6 s7 ) pl működik a mirrorlink ...a weboldalon is fent vannak a listán. Kár lenne ha emiatt kellene másik telefon után néznem 🤔 és vicc, hogy egy s8 nem működik vele 😥

(#16180) frischmannak


frischmannak
csendes tag



Ez így megfelelő vagy kevésnek számít?
Wifi, mobilnet felváltva. Fénnyerő auton, AOD bekapcsolva, semmi nincs tiltva,
15 %-on raktam töltőre de csak utána jutott eszembe fotózni, de a töltőn nem használtam.
2 óra 13 perc SoT

[ Szerkesztve ]

(#16181) ollie válasza Achiles (#16175) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sehogy tudtommal.

***

(#16182) dnelb


dnelb
veterán

Nálam ez a helyzet AOD terén, első képen off, másikon on. Éjféltől reggel 6ig tartó rész az ábrán.
Látszik mennyire gyönyörűen harapja az akksit :) Lassú merülés helyett titanic. Beragadva semmi sincs. Erre mondtam, hogy 1 napra levetítre szépen eltűnik 20%-25% az akkuból, úgy persze hogy 3 óra sotok vannak :)

[ Szerkesztve ]

(#16183) leslien válasza csabicska (#16178) üzenetére


leslien
nagyúr

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16184) thebear007 válasza HaliGab23 (#16174) üzenetére


thebear007
aktív tag

Ne keverjük ide a Smart View funkciót, az most is működik, de az nem autós alkalmazás. A Mirror Link 1.1 egy szigorúbb szabvány, kifejezetten autós kérdésre kitalálva.

Részletesebben: A jelenleg futó fejegységek kompatibilitása a kérdés. A VW csoportot tudom csak, ők még nem tudják ezt, de egy frissítést ígérnek, ami megoldja, viszont az Android Auto nem fut valamiért rajta, ha Mirorr Link is van. Még nem találtam rá jó megoldást. Ezen ne múljon az autóvásárlás, lesz megoldása. Az A2DP kompatibilis fejegység tudj a zenelejátszást ettől függetlenül.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#16185) bigkokas


bigkokas
tag

Az ajánlot üvegfolia Nilkint hol lehet itthon beszerezni??

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#16186) Pubilol válasza SharpSA (#16172) üzenetére


Pubilol
tag

A kijelző max felbontásra van állítva? Restart is kell, nekem csak utána dobta fel az 1440p lehetőséget.

(#16187) Pubilol válasza frischmannak (#16180) üzenetére


Pubilol
tag

Elég látványos az AOD fogyasztása.. Amúgy ez a sot elég kevés szerintem.

Bocsi a dupláért, ezt benéztem...

[ Szerkesztve ]

(#16188) HaliGab23 válasza thebear007 (#16184) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Nem keverem a smart view-t a Mirror linkhez, csak azt írtam, hogy visszafejlődött a Smart View szolgáltatása az S6 és S6 edge-hez képest, mint ahogy S6-al az a funkció is (mirror) működött. (Persze, ahogy írod, azok a régebbi fejegységek lehettek.)

Ezek szerint, akkor még Te sem láttad, hogy mi a különbség a Smart View és Smart View 2.0 között.
Sőt a Smart View 2.0 meg sem jelenik a Playben, ha S7-ről vagy S8-ról keressük...

Nem értem miért nem működik az S8-on a Smart View 2.0, amivel oda-vissza lehet tükrözni a képernyőt, a tv-ről is a telóra!

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#16189) HaliGab23 válasza HaliGab23 (#16188) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Jó lenne, ha az S8-hoz is megcsinálnák:

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#16190) SharpSA válasza Pubilol (#16186) üzenetére


SharpSA
veterán

Nincs max felbontáson, gyári beállításon, azaz FHD+-on van. Ettől még ki lehetne választani. Nem gondoltam, hogy ez számít.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#16191) ollie válasza SharpSA (#16190) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A youtube nem enged nagyobb felbontást kiválasztani, mint amekkora a kijelző felbontása.

***

(#16192) bigkokas


bigkokas
tag

Ezt ismeri valaki ..használja??? S8 kompatibilis??http://nillkin.org/accessories/chargers/nillkin-magic-cube

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#16193) Mr.Silkó válasza SharpSA (#16172) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Akkor vagy FullHD a beállított kijelző felbontásod (gyárilag is az van ugye), vagy nem frissítetted a YouTube alkalmazást. Nálam utóbbi volt a gond.

(#16194) SharpSA válasza Mr.Silkó (#16193) üzenetére


SharpSA
veterán

Írtam, hogy FHD-n van, a YouTube app mindig az áruházban kiadott legfrissebb.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#16195) Mr.Silkó válasza Achiles (#16175) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Gyári launcherrel sehogy.

(#16196) Mr.Silkó válasza SharpSA (#16194) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Akkor az az oka. :K

Előbb kommenteltem, utána olvastam tovább a fórumot..

[ Szerkesztve ]

(#16197) lazatt válasza bigkokas (#16185) üzenetére


lazatt
csendes tag

Én sem találtam itthon sehol, ezért innen rendeltem: Nillkin.org
09.04-én rendeltem csomagkövető szerint most repül Magyarország felé.
Postával együtt 21 USD, és kb 2 hét mire megjön.

(#16198) thamasz válasza frischmannak (#16180) üzenetére


thamasz
senior tag

Teljesen használat (és beállítás) függő a SoT, nálam most vasárnap a másik véglet szerint így alakult (csak otthon, Wifi, sima S8):

(#16199) ollie válasza thamasz (#16198) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez melyik téma, hogy a navigációs sáv is fekete?

***

(#16200) w333 válasza ollie (#16199) üzenetére


w333
félisten

Szerintem ez a High Contrast (Samsung) téma :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.