Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16551) Mr.Silkó válasza Freezee (#16549) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én mindig úgy vagyok vele, hogy 2 évet biztosan csak a szolgáltatók és a hivatalos, nagy forgalmazók adnak itthon. Mert lehet, hogy engedik a GSM boltos telókat is regisztrálni a Samsung honlapján, de alkalomadtán egyáltalán nem biztos, hogy el is fogadják azt személyesen.

[ Szerkesztve ]

(#16552) Mr.Silkó válasza kbadam83 (#16550) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Főképernyőn hosszan tartsd lenyomva az ujjad, felület beállításai, értesítési panel gyors megnyitása.

(#16553) ollie válasza kbadam83 (#16550) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

***

(#16554) lanszelot válasza Aszi10 (#16450) üzenetére


lanszelot
addikt

Nem kotekedes.Azert nem valaszolt mas mert leragott csont.
Egy ilyen kepbol mit mondjunk? Ez semmit se mutat.
Nos: fejhallgatot hasznalsz? Birizelt a telod? Milyen progik vannak fent /mert van jopar amit nem mutat semmi megis szivja/? Temak vannak? Launcher? Melyik bongeszot hasznalod? Auto fenyeron van a kijelzo? Data kimeloben vagy? Stb rengeteg dologtol fugghet.
Nagyon uncsi vissza olvasni, de tobb oldalon csak errol van szo. Konnyu megtalalni mert kepek vannak akksi idokrol.
Nagyon szivesen segitunk, csak attol tobbet amiket ott irtunk senki se tud. Megallapitani nalad mi szivja, ha vissza olvasol latod hosszu folyamat.

(#16555) lanszelot válasza Nordic (#16535) üzenetére


lanszelot
addikt

Tomoren: hardveresen iszonyat jo, szoftveresen pocsek, akksi rettenet gyenge. Ha reszlet erdekel olvasd vissza a hozzaszolasom/aim.

[ Szerkesztve ]

(#16556) Pubilol válasza lanszelot (#16555) üzenetére


Pubilol
tag

Remélem nem olvassa el egyiket sem, tökéletes példája vagy az "user error" - nak...

(#16557) ollie válasza lanszelot (#16555) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én nem értek egyet sem a szoftveresen, se az akksiban gyengével.

***

(#16558) dnelb válasza lanszelot (#16555) üzenetére


dnelb
veterán

xdddddddddddddddddd
jaja Nordic, Moto G-t vegyél :K ;]

[ Szerkesztve ]

(#16559) mobiltom


mobiltom
tag

Sziasztok! Vettem egy s8+ telefont,és probaként rádugtam egy penndrivet usb otg-n és ezt irja.
De ha mást rakok mondjuk winchestert akkor is ezt irja. Mit lehet ez ellen tenni?

(#16560) SkyS1gn válasza mobiltom (#16559) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Miben volt elötte formázva? Gondolom NTFS és exFAT-ra akarja.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#16561) SharpSA válasza Mr.Silkó (#16545) üzenetére


SharpSA
veterán

Igen, ez így van és mindig is így volt. Wifin jóval kedvezőbb általában az üzemidő, mint mobilneten.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#16562) Nordic válasza polonic (#16544) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez meglepett, mert a nevében meg Tempered Glass van. :U

Krisztián: Moto+LG akkor sem kellene, ha pisztolyt tartanának a fejemhez. Viccet félretéve HTC U11 lenne a másik jelölt, meg 1+5, de az előbbin nincs jack(és nem akarok azon se vacillálni, hogy most akkor szabadidőmben zenét hallgatok/filmet nézek, vagy töltöm a telefont), az átalakító meg egy kalap sz*r, az utóbbin meg ott a jelly effekt scrollozáskor, meg a kamera is retek. Persze itt meg nem olyan jó az üzemidő, de valahol kompromisszumot kell kötnöm, különben sose lesz új telefonom.

[ Szerkesztve ]

(#16564) A-Bag


A-Bag
tag

Sziasztok!

A messenger használóktól kérdezném, van-e valami trükk arra, hogy üzenet érkezésnél ne nyíljon le állandóan fentről egy ablak a kapott üzenettel ? Ha kikapcsolom az értesítéseket, akkor se led, se ikon, sehogy nem jelez, tehát arra szükség van, viszont ezt a folyamatosan lenyíló ablakot nem lehet eltűntetni ? (régebbi messengert és facebookot tettem fel, ugyanazt ami a régi telómon is van, viszont ott nem volt ilyen ablak (LG) )

Konkrétan ez zavar, és bármit csinálok a kijelzőn, ha írnak mindig lenyílik....

(#16565) janosibaja válasza mobiltom (#16559) üzenetére


janosibaja
őstag

Ahogy SkyS1gn is mondja, a formázással lehet a baj.

Én a helyedben az USB jelenlegi tartalmát átmásolnám a számítógépre, aztán megformáznám a pendrive-ot. Majd visszamásolnám a tartalmát.

Aztán lehet, hogy másnak jobb ötlete lesz.

(#16566) Memmaao


Memmaao
addikt

Útól ért engem is a hátsó kamera fókuszvesztése. Átmenetileg segít, ha megkocogtatom a lencsét, de bosszantó. Van rá permanens megoldás?

My name is Bond, James... Dean.

(#16567) racerx válasza Nordic (#16538) üzenetére


racerx
őstag

Nekem pont ez a kettő van fent. Teljesen tökéletes.Mondjuk a Spigen ára szvsz korrekt, de a Nillkint kb feléért vettem az aliról. És ez a fólia amiről már írtam, hogy szinte TG érzést ad.

[ Szerkesztve ]

(#16568) racerx válasza Mr.Silkó (#16545) üzenetére


racerx
őstag

Nálam is kb ue a helyzet, mint talán irtam nemrég, otthoni wifi, meg a jövős menős 4g között.

(#16569) Ubul86


Ubul86
őstag

2 hete használom a telefont, de gondolom nem mondok azzal újat, hogy állandóan benyomom a bixby gombot oldalt...bal kezes vagyok, lehet azért :)
Emellett: mennyire zavaró másnak az ujjlenyomat olvasó elérése, főleg balkezeseknek? Sose volt ujjlenyomat olvasós telefonom, ez az első, de itt se fogom használni az az érzésem :D

(#16570) SkyS1gn válasza Ubul86 (#16569) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem volt S6E és Nexus 6P-n is, mondhatom ezen a legszarabb az elhelyezkedése, vicc, hogy az íriszolvasót kell használnom mert kb az a legmegbízhatóbb.

Legeslegjobb a hátlapon elhelyezett szerintem, ahogy emelem fel már fel is van oldva.

A bixby meg egy retardáltság, főleg hogy nem lehet remappelni én is folyton megnyomom.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#16571) Ubul86 válasza SkyS1gn (#16570) üzenetére


Ubul86
őstag

átlagosan bal kézzel veszem fel a telefont (úgy esik kézre), emiatt, ha az ujjlenyomat olvasót akarnám használni, akkor mindig meg kell néznem, hova tegyem az ujjam, mert alapból a vakuhoz kerül (mondjuk pulzusméréskor jó :D )
jobb kézzel simán ott van a mutatóujjam, csak az a kár, hogy az esetek 90%-ban nem abba a kézbe kerül :D

a bixby-t akartam remapolni, de elakadtam az ajánlott programmal, szóval hagytam a fenébe :D

[ Szerkesztve ]

(#16572) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ma megnéztem a telot a T-homenál. A kamerát elindítva érdekes volt látni hogy nem folyamatosan ugyanazt a színt adja vissza a kijelző. A fehér színű pultot fentről egy sárgás fényű spot világította meg. És a telo hol sárgának látta, hol fehérnek miközben semmi se változott. Mármint a kamera helyzete és a fényviszonyok. Mitől lehetett?
Viszont ha simán a tömeg felé fordítottam, már nem látszott ez a jelenség ott teljesen rendben volt minden.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#16573) A-Bag válasza Ubul86 (#16571) üzenetére


A-Bag
tag

Én tegnap a Bixbye-t raktam fel, zseblámpát állítottam be rá, és tökéletes, csak akkor működik ha fel van oldva a kijelző, így véletlenül nem tud bekapcsolni a zsebben.

(#16574) Ubul86 válasza A-Bag (#16573) üzenetére


Ubul86
őstag

köszi, megnézem, jó a neve :D

(#16575) #67656192 válasza Mr.Silkó (#16537) üzenetére


#67656192
törölt tag

Na alakul ez, jó lesz. Sajnos a mobilnet teljesen más tészta, de az mindenkinél. :)

(#16576) Mr.Silkó válasza #67656192 (#16575) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Este még feltöltöm a végeredményt. :)

(#16577) Mr.Silkó válasza 7Heads Drago (#16572) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Talán az automata HDR zavarhatott be a képbe, vagy a mintadarab lehetett hibás.

(#16578) #67656192 válasza Ubul86 (#16569) üzenetére


#67656192
törölt tag

Gyerekek, ott a BK disabler, nem ördögtől való, megoldja a Bixby problémátokat végleg. Ha balkezes vagy, ha nem (akinek nincs rá szüksége)

(#16579) #67656192 válasza Mr.Silkó (#16576) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ebben az ütemben haladva meglesz a 8 óra sot.
Óránként (sot/óra) nem lehet több a fogyasztás 10%-nál.
Ha csak olvasok, este, Wi-Fi mellet akkor 7-8% megy el az akkuból óránként.

[ Szerkesztve ]

(#16580) SkyS1gn válasza #67656192 (#16578) üzenetére


SkyS1gn
félisten

De ezek a háttérben futnak mint szolgáltatás és figyelik hogy mikor nyomja meg az ember a gombot, majd mikor indulna a bixby gyorsan fölé húzzák a beállított programot nem?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#16581) #67656192 válasza SkyS1gn (#16580) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem. A BK disabler parkolóba teszi. Nem fog futni semmi amit ignorálsz vele.

Amire Te gondolsz az azok a remapperek.

[ Szerkesztve ]

(#16582) mobiltom


mobiltom
tag

Igazából annyira nem zavar a dolog csak kipróbáltam. De megpróbálom ahogy leírtátok. Mellesleg volt Huawei p10-em az simán vitte a pendrive tartalmát reklamálás nélkül.

(#16583) polonic válasza Nordic (#16562) üzenetére


polonic
félisten

A nillkin oldalán nézd meg. Ott leírják a tutit.

(#16584) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Nem nagyon írok a fórumba mostanában, de azért követem egyrészt ezt a topikot is, és természetesen "függőként" az egész mobilpiac változásait, és ebből adódóan lenne észrevételem, kérdésem.

Arcfelismeréssel (íriszszkennerrel) oldanám fel a képernyőt, de nem nagyon működik nálam úgy, ahogy annak kellene, így próbálkozom (most már csak néha néha az ujjlenyomatolvasóval, de inkább) a jelkóddal, ami kicsit macerás.

Épp ma néztem egy videót a korábban itt a MA-án dolgozó Legend a tech2 színeiben tesztelte e téren az LGQ6 (tehát nem a csúcsmobil G6) képességeit.
Meglepődve láttam, hogy HIBÁTLANUL működik.
Kicsit bosszant, hogy ez, más, középkategóriás mobilnál milyen megbízhatóan üzemel.

Kicsit aggaszt, hogy az X (ten, tíz) is brutálisan rá fog verni az s8-ra ebből a szempontból (tanán is).

Szóval a kérdésem az lenne, hogy nálatok mi a helyzet, illetve érdemes lehet-e újra beolvastatni "magamat" a telefonnal?

(#16585) ollie!
Rosszul fogalmaztam fentebb: az íriszszkennert használnám, ha jól működne...

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#16585) ollie válasza HUTCHDB (#16584) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az írisz scannert próbáld ki.

***

(#16586) Scholes9 válasza zuioch (#16519) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Köszi neked is :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16587) polonic válasza A-Bag (#16564) üzenetére


polonic
félisten

Állísd be a messengerben a chat-fejeket. Akkor egy kört rak a képernyőre és azon fog jelezni.

(#16584) HUTCHDB

Nálam teljesen jól működik az írisz szkenner.

[ Szerkesztve ]

(#16588) HUTCHDB válasza ollie (#16585) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Na töröltem, majd újra beolvastattam, és olyan villámgyors, hogy csak na. :C
Szóval sztornó az előző hozzászólásomat.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#16589) bigdady válasza HUTCHDB (#16588) üzenetére


bigdady
nagyúr

Milyen fény mellett? Mert nálam este pl nem megy nagyon

(#16590) zseko válasza Ubul86 (#16571) üzenetére


zseko
veterán

Melyik S8 van, a kicsi vagy a nagy? :) Én is balos vagyok, mikor próbáltam a kicsinél nem volt jó, ott meg kellett volna erőszakolnom az ujjam, hogy úgy görbüljön :D de a plusznál relatíve jól kézre-, akarom mondani ujjra :) esik. Mire kiveszem zsebből már fel is van oldva. Jobb lett volna középen, tok nélkül pedig mindenképpen, viszont tokban egész jól el tudom találni hol van. Ellenben aki a bixbyt kitalálta, azt megtámogattatnám hátulról egy csődörrel :((( :DDD

HR24.hu

(#16591) racerx


racerx
őstag

Nálam meg nagyjából semikor se jó az íriszszkenner. Betanítani is nehezen tudom, és ha betanulja, akkor is meregetem kell a szememet.. Így meg gáz az egész.

(#16592) concrete86


concrete86
aktív tag

Üdv.
Van már megoldás 3rd party, vagy Note 8 infinity hátterek letöltésére S8-ra?

(#16593) polonic


polonic
félisten

Felraktam a nillkin 3d cp+ max üvegfóliát.
Eddig még nem volt egyik telefonomon sem semmi vedelem.
Elsőre azt mondom nem rossz. Az érintést mindenhol érzékeli. Levegő nincs alatta. A felülete nagyon csúszós. Jó használni. Ujjlenyomatokat se gyűjti.

A super frosted shield nagyon bejön. Ezt ráöntötték a telora.

(#16594) nbukta77


nbukta77
addikt

Egy het utan tavozom. Maradok az i7 plusnal. Tovabbi jo forumozast.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#16595) Helltak


Helltak
őstag

Gondoltam megosztok itt is pár fotót:
[link]
Jobban sikerültek, mint hittem.

Xiaomi 14 Ultra

(#16596) zseko válasza Nordic (#16562) üzenetére


zseko
veterán

Igaz mihez képest persze, de nekem az S8+-al egész jól kibírható egy nap. Ami áll ugye 24 órából, amiből még aludnom is kell legalább 5-öt :D, így összességében 19 órányi készenlét 'kell'. Még szinte sosem kellett 20 óra alatti idővel töltőre rakni, max. ha kifejezetten erre mentem rá, vagy egy esetben, mikor nem hogy 4G, még E is alig volt, és elfelejtettem kikapcsolni az azonnali képfeltöltést a Goggle Photos-ban.

HR24.hu

(#16597) Mr.Silkó válasza Helltak (#16595) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Klassz képek lettek! :K

(#16598) A-Bag válasza polonic (#16587) üzenetére


A-Bag
tag

Köszi a tippet, holnap megpróbálom, bár nem tudom melyik idegesítőbb de majd kiderül :DDD

(#16599) Helltak válasza Mr.Silkó (#16597) üzenetére


Helltak
őstag

Köszönöm, igyekeztem :)
Csak azt sajnálom, hogy RAW-ban nem fotóztam.. Nem volt fent valami sok hely, viszont annál több turista..
Majd legközelebb!

Xiaomi 14 Ultra

(#16600) pcgamer01


pcgamer01
senior tag

Sziasztok!

Olvasgatom a fórumot és elég szép képernyő időket látok, ezek mellet az enyém így fest:..

Szerintetek ez normális?
Szvsz. Engem egyáltalán nem érdekel mivel a napom reggel 6-tol este 11-ejfelig tart és este meg töltöm így sose merülök le, de akkor is b@ssza a szemem hogy másnak hogy tud menni 1nap 12óráig nekem meg egy nap sincs benne :/ Otthon Wifin vagyok utazás közbe és meló/suliba pedig van Mifi-m így 4G ritkán megy .

Ui. Ez kikapcsolt AOD-al jött ki, ha be van kapcsolva kb -1óra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10+

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.