Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17601) sgeza válasza janosibaja (#17599) üzenetére


sgeza
veterán

Exportáld ki a SIM névjegyeket, importáld a Google fiókba (pc-n mondjuk, de talán a telefonon is áttehető), és ott tedd rendbe mindet (mármint a Google fiók címtár kezelésénél, szerintem így a legegyszerűbb)! Van olyan is, hogy azonosak egyesítése. De ezzel vigyázz, egyesével nézd át, hogy miket akar egyesíteni, mert nem biztos, hogy mindet jól gondolja!

[ Szerkesztve ]

(#17602) leslien


leslien
nagyúr

ehez mit szóltok? :Y MM. de van is posta ami házhoz hozza.. aszem ha kint MM - ban veszed meg akkor itthoni MM ba is érvényes a 2 éves garancia?!

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#17604) S e t h válasza #67656192 (#17582) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jártamban-keltemben azt olvastam a neten, hogy az aksi élettartamát befolyásolja, hogy tökig merítjük-e.
Sőt, a többszöri kis töltéseket preferálják, úgy hogy 40-80% között legyen a töltöttség.
Igaz-e vagy sem, van e hatással arra mennyi ciklust bír így az aksi, passz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17605) ollie válasza S e t h (#17604) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha több évig akarod használni ugyanazt a mobilt, akkor számít. 1 éven belül nem fogsz nagy eltérést tapasztalni akkuidőben, ha mindig maxra töltöd.

***

(#17606) agabe válasza leslien (#17602) üzenetére


agabe
addikt

Neukaufbonus szokott ott lenni, vagy ez most külön akció ?
Igen jó ár, MM-ben szerintem is itthon is lehet gariztatni.

(#17607) kengyel válasza #67656192 (#17590) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én még annyit mint te, nem hoztam ki belőle, de a 7-óra simán megvolt. :) A beszélgetésben is remekel, kicsivel több mint 10-órát simán beszéltem vele, így semmi panaszom nem lehet a készülékre. Persze ezek is ilyen 1.5-2-napos teljesítmények, de akkor is benne van.

kengyel

(#17608) janosibaja válasza sgeza (#17601) üzenetére


janosibaja
őstag

:R

(#17609) leslien válasza agabe (#17606) üzenetére


leslien
nagyúr

nem tudom vmi első vásárlás miatt van.. mailboxde.com szállít ide...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#17610) zermi válasza janosibaja (#17598) üzenetére


zermi
aktív tag

Ment privi.

(#17611) WiZARD


WiZARD
addikt

kijelzővédő üveg:
Loca-val ragasztottam fel üveget telefonra korábban, sikerült persze lezúzni. Sokan kérdezték le lehet-e venni. Tapasztalatból mondom, hogy simán lejön, kb annyira ragad rá, mint egy hagyományos, egész kijelzőn ragadó üveg.
Gyorsan fel is ragasztottam egy újat, azt 3 nap után törtem meg... Ma jöhet a harmadik.

Nem kényelmes a felrakás, folyik mindenfelé, maszkolni kell előtte, stb. De azt mondom megéri, nem lehet a körbe ragasztott, légréses gyári megoldáshokhoz hasonlítani.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#17612) ollie válasza WiZARD (#17611) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi az a Loca?

***

(#17613) sgeza válasza ollie (#17612) üzenetére


sgeza
veterán

Livin' la vida Loca!

(#17614) WiZARD válasza ollie (#17612) üzenetére


WiZARD
addikt

Liquid Optical Clear Adhesive

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#17615) WiZARD


WiZARD
addikt

A Daydream nalatok mukodik? Az alabbi kepernyonel nem jutok tovabb, itt se a back se a next gomb nem mukodik.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#17616) HaliGab23 válasza kengyel (#17588) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Nem csak jó beállítás kell, de ezt már 100-szor kiveséztük.

Cseszhetem, ha itt ülök egy kisvárosban, és sz@r a térerő.
Hétvégén pl. a Mátrában voltam, 100%-ra töltve reggel 7-től délután 16 órára már 5%-on volt.
Aki nagyon jó lefedettségű helyen csücsül 3G full, és 4G full, akkor lehet ilyet eredményeket hozni.
Hiába vagyok wifin, és mellette rossz a térerő és ugrál 2G 3G között, akkor is darálja lefelé az akkut.

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#17617) #67656192 válasza S e t h (#17604) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ezt én sem tudom, illetve mondanak ezt is, azt is.
Nem szoktam soha tökig meríteni, ez most egy egyszeri eset volt. Tölteni viszont mindig maxra töltöm egy s4 töltőpadon. Kábeles gyorstöltéssel csak ritkán élek.
A személyes véleményem az, hogy nem lehet a modern akkukat tönkretenni max az állandó gyorstöltéssel(de ebben sem vagyok biztos) .
A minimum és maximum akkufeszültség ráhagyással van megadva, magyarul nem lehet valójában "0"-ra meríteni illetve 100%-ra tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#17618) #67656192 válasza HaliGab23 (#17616) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ez igy van de meg is említettük. Gyomlálás, erős hálózati jel, jó beállítások, együtt hozzák a gyári adatokat üzemidőben.

#kengyel:egyetértünk, mint mindig. :)

[ Szerkesztve ]

(#17619) Chrys_ válasza WiZARD (#17615) üzenetére


Chrys_
addikt

Biztos várnod kell, hogy betöltsd a 13. életévedet :)

(#17620) SharpSA válasza #67656192 (#17618) üzenetére


SharpSA
veterán

Leírtad már egybe valahová, hogy nálad milyen appok vannak telepítve, nagyjából miket használsz naponta és miket tiltottál le, illetve milyen beállításaid vannak? Talán sokan tanulnának belőle. Persze a mobil és wifi lefedettségen nem mindig lehet javítani, de a többi is sokat számíthat.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#17621) Zolik


Zolik
senior tag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy tegnap a képernyő lezáró/power gomb nem működött rendesen.
Előzmény annyi volt hogy bent volt a fürdőszobában valamennyire vizes is lett (nem úsztattam meg vagy ilyesmi, fröccsenő vízről van szó). De utána kb 1 órán át saját magától hol lezárt a képernyő hol feloldott. De még később is volt hogy egyszerűen nem tudtam kizárni a telfont vagy ha sikerült is akkor lezárni nem tudtam a power gombbal. A töltő is sokáig (úgy kb 2 óra) jelezte hogy vizes és nem tudom tölteni.
Beázhatott a telefon? Reggelre megjavult minden és rendesen működik azóta is, csak ez így nagyon nem okés. Gariba nem viszem vissza mert most jó. Mit javasoltok?

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#17622) Picirigó válasza degec (#17592) üzenetére


Picirigó
csendes tag

Ugyan így jártam tegnap én is ki esett a zsebembol.. Pofára mint a zsíros kenyér, üvegfólia volt rajta, az össze tört nagyon csúnyán a kijelzonek semmi baja nem lett... Két hete rakatam rá üveget most vehetek másikat de inkább 5000 ezer mint 85ezer

(#17623) Picirigó


Picirigó
csendes tag

(#17624) HaliGab23 válasza #67656192 (#17618) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Azt tudom, hogy Te meg szoktad említeni, csak végigolvastam a többiekét is, és majdnem az szűrhető le, hogy ok nélkül panaszkodnak egyes "user"-ek, és biztos userhiba.. :)

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#17625) sgeza válasza Picirigó (#17622) üzenetére


sgeza
veterán

Inkább 5000000, mint 85000? X-D

(#17626) HaliGab23 válasza sgeza (#17625) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Drága vót, na. :D

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#17627) Picirigó válasza sgeza (#17625) üzenetére


Picirigó
csendes tag

Bocsi értsd jól.. 5000ft 🤣
Durván össze tört..

[ Szerkesztve ]

(#17628) janosibaja válasza zermi (#17610) üzenetére


janosibaja
őstag

Privit küldtem.

(#17629) munky


munky
őstag

Sziasztok!

A Laptopszalonból vásárolt már valaki S8-at? Ma telefonon azt mondták, hogy nem adnak mellé Samsung garanciapapírt, ha szervizelésre kerül sor, akkor az a bolton keresztül történik. Az oldalukon 1 év garanciát írnak és azt nem tudták megmondani, hogy a Samsung oldalán be tudom-e regisztrálni a telefont +1 év garanciára. Kicsit zavaros nekem így a dolog, elment a kedvem tőlük.

A Telekomtól érdemesebb lenne online rendelni? Ott 2 év garanciát írnak és Samsung partnerek közül talán a legolcsóbb (215e). Van valami szoftveres hátránya ha onnan veszem? Például előre telepített és/vagy letörölhetetlen alkalmazások vagy rendszerfrissítések ütemezésébe stb. Vagy ez manapság már nem divat? :B

[ Szerkesztve ]

(#17630) SharpSA


SharpSA
veterán

S8+-ra van már jól illeszkedő, működést nem befolyásoló képernyő védő üvegfólia?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#17631) TomPack válasza Zolik (#17621) üzenetére


TomPack
őstag

Kis ráfröccsenő víztől nem kéne így megbolondulnia!
Viszont ha azóta is jól működik, kár a herce-hurca. Talán még azt is megállapítanák, hogy beázott, és megvonják a garit.

(#17632) ollie válasza munky (#17629) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Telekomtól nem kell félni, én is ott vettem, és semmi extra program nincs rajta. Gyakorlatilag ugyanaz az sw, mintha a samsungtól vennéd a telefont, kivéve, hogy a csc kódja más (a telekomtól jönnek a frissítések).

***

(#17633) mtm800 válasza SharpSA (#17630) üzenetére


mtm800
senior tag

Nálam Ultimate Shield Tempered Glass Screen van a mobilon...mintha ráöntötték volna...hibátlan.

(#17635) degec válasza mtm800 (#17633) üzenetére


degec
senior tag

hol lehet ilyet kapni? linket pliz.. remélem magyar bolt is van.. thx..

Picirigó: hol vetted ezt a csodát ? :D

[ Szerkesztve ]

(#17636) Zolik válasza TomPack (#17631) üzenetére


Zolik
senior tag

Én se értettem mert korábban már megúsztattam a dunában is és semmi baja nem volt..
Most meg teljesen megbolondult mintha "valaki" random nyomkodta volna a bekapcsoló gombot.
Mondjuk az eleve gyanús volt hogy 1x a front kamera is bepárásodott belülről.
Ha megállapítják hogy beázott simán letagadom, hogy víz közelében lett volna, az hogy a pára lecsapódott benne mert "szar" és attól gyagyult meg az már nem az én bajom.

Köszi a választ!

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#17637) Mr.Silkó válasza sgeza (#17613) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

:C

(#17638) DarthFater válasza #67656192 (#17582) üzenetére


DarthFater
tag

GGWP :D :DD

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#17639) Picirigó válasza degec (#17635) üzenetére


Picirigó
csendes tag

Én ezt az üvegfóliát az Árkádba vettem...

https://www.log-on.hu/LCD-Glass-Screen-3D-teljes-kijelzos-edzett-uvegfol
Ilyesmi volt..

(#17640) DarthFater válasza sgeza (#17601) üzenetére


DarthFater
tag

Köszi, ez nekem is jól jött most :D
Még annyit kérdeznék, hogy telefonon a vezetéknév - keresztnév sorrendjét illetve a mi alapján rendezze sorba őket, hol lehet beállítani?

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#17641) leslien válasza leslien (#17602) üzenetére


leslien
nagyúr

a Német Samsung oldalán ez áll...

Garantiebedingungen
Samsung Electronics GmbH, Am Kronberger Hang 6, 65824 Schwalbach/TS ("Samsung") gewährt für Mobiltelefone, Tablets und Wearables (das "Produkt") eine Garantie, die etwaige Material- und Verarbeitungsmängel für einen Zeitraum von vierundzwanzig Monaten abdeckt. Für im Lieferumfang befindliches oder separat erworbenes Zubehör gilt eine Garantielaufzeit von 6 Monaten. Für den fest eingebauten Akku des Produkts gilt eine Garantielaufzeit von zwölf Monaten

tehát itt alapból 24 hónap van.. lehet venni és akkor itthoni MM ba lehet a második évben gariztatni...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#17642) stemplar07 válasza mtm800 (#17633) üzenetére


stemplar07
őstag

Egy kérdés az üvegre, külön ragasztani sem kellett ? illetve a szélein sem veszítette el az érzékenységét? mint ahogy a Nillkin CP+-t kukázhatam .. :R
köszi ha válaszolsz , illetve akinek különösebb, külön ragasztás/mókolás nélküli ötlete van üvegfóliára .. :R

(#17643) #67656192 válasza SharpSA (#17620) üzenetére


#67656192
törölt tag

Igen, talán 1-2 hete, amikor Silko küzdött az elemekkel.

(#17644) #67656192 válasza DarthFater (#17638) üzenetére


#67656192
törölt tag

?

(#17645) DarthFater válasza #67656192 (#17644) üzenetére


DarthFater
tag

(Kockanyelv) :P
Ha szó szerint nézzük, Good Game, Well Played--> Afféle gratuláció, hogy "szépvót" :D

[ Szerkesztve ]

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#17646) #67656192 válasza DarthFater (#17645) üzenetére


#67656192
törölt tag

:C :R

(#17647) Nordic


Nordic
Közösségépítő

A Upc az hivatalos forgalmazónak számít nálunk? Értem ezalatt, hogy a +1 éves Samu garanciát lehet érvényesíteni Upc-s telóra?

(#17648) manokaki válasza Nordic (#17647) üzenetére


manokaki
őstag

igen!

(#17649) rizso válasza SzlobiG (#17500) üzenetére


rizso
addikt

Végül ez lett nekem is :)

Holnap jön a teló meg a töltő is, nézek rá a mammutban valami sos tokot, esetleg fóliát is, aztán belevetem magam később a kiegészítők keresésébe :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#17650) frischmannak


frischmannak
csendes tag

Srácok sokan kérdeztétek, hogy melyik GSM-boltban a legolcsóbb és hol milyen garancia van hozzá!
Csináltam kb. egy hónapja egy excel táblázatot a Fekete S8-ról (sok helyen csak a szürke kapható, de ahol van fekete ott általában volt a többi szín is), hogy mennyibe kerül a telefon milyen garanciával szinte az összes létező árukeresős, árgépes, olcsobbat.hu-s weboldalon fellelhető GSM boltról, kb. a legolcsóbb hivatalos garanciás árig!
A hivatalos forgalmazok nincsenek benne, mert az úgyis fent van a Samsung oldalán.
Érdekel esetleg valakit? Este fel tudnám tölteni, ha érdekel valakit

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.