Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17801) Skynet258


Skynet258
veterán

De jó elérhetőek a fizetős témák meg hátterek, ikonok meg minden. Ez valami friss dolog lehet - vagy csak ritkán böngészem a témák részt... :D

https://geekpulse.hu

(#17802) #67656192 válasza Mr.Silkó (#17788) üzenetére


#67656192
törölt tag

:C :R

(#17803) Mr.Silkó válasza Skynet258 (#17801) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én is benéztem ma reggel, kifejezetten igényes témák vannak a fizetősök között.

[ Szerkesztve ]

(#17804) degec


degec
senior tag

Teljes üveges s8-at milyen hátlap tokba tudom betenni? gyakorlatilag mindenbe vagy felhajlítja mondjuk az aktuális Spiegen ultra hybrid tokom? hogy nézzek megfelelő hátlap tok + teljes üveg kombót, írja már le valaki ne kelljen keresnem. plíz.. köszööööönöm ! :R :C

(#17805) lanszelot válasza degec (#17804) üzenetére


lanszelot
addikt

Teljes uveggel csak a carbon hatlap vedo es hasonlot tudod.

Amugy tokba nem sok ertelme a teljes uvegnek, mert a szeleket a tok vedi.
Ha tok, akkor tokhoz valo uveg.
En a 3ik fele uveget tesztelem. Ez alapjan tok mindegy melyiket valasztod, mind jo a tokhoz ha azt irjak hozza.

[ Szerkesztve ]

(#17806) degec válasza lanszelot (#17805) üzenetére


degec
senior tag

linket pliz hogy tokhoz való üveg milyen.. spigen tokon volt előlapi üveg egy csomó hiányzott a széléről undoritóan nézett ki..

(#17807) lanszelot válasza degec (#17806) üzenetére


lanszelot
addikt

Case friendly - ezt ird hozza

(#17808) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Holland Tele2-re is jött frissítés. Szerintem a szeptemberi. 476 MB.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17809) sgeza válasza Trigo (#17800) üzenetére


sgeza
veterán

S6-on ha jól emlékszem, én is használtam a mozis módot. Hogy kinek melyik tetszik jobban az ízlésen túlmenően szerintem attól is függ, hogy milyen kijelzőt fogott ki. Mármint a minőségi szórásra gondolok. Nem mindegyiken mutat jól mondjuk az alap mód.

[ Szerkesztve ]

(#17810) OCTAMD válasza icemad (#17808) üzenetére


OCTAMD
őstag

áruld már el mi a CSC ennek a tele2 telodnak,mert szerintem ezek nem árulnak szolgáltatói romos telot

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#17811) firemanus82 válasza sgeza (#17797) üzenetére


firemanus82
senior tag

Elég bosszantó és akkor úgy néz ki h egyedi eset. Nem gyanakszom egyetlen appra sem mert eddigi telefonjaimon is ezek voltak. Kicsit tanácstalan vagyok. Eligazításon, referáláson elég gáz ha megszólal a telefon. 😠

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#17812) rizso válasza firemanus82 (#17811) üzenetére


rizso
addikt

Megoldas: ki kell hagyni az eligazitasokat ;] :P

Tegnap megjott a toltom, a telo viszont kesik. Remelem en nem azzal kezdem, hogy viszem valamilyen hibaval szervizbe...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#17813) polonic válasza degec (#17804) üzenetére


polonic
félisten

Teljese üveggle használom a telót egy nillkin super frosted shield tokban.

(#17814) degec válasza polonic (#17813) üzenetére


degec
senior tag

mi a jobb védelem szerinted, ez a megoldás amit mondasz, vagy a 360 fosok ölelő tok ilyen:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#17816) polonic válasza degec (#17814) üzenetére


polonic
félisten

Ezekről nincs tapasztalatom.
Ez az első telefonom, amihez tokot és fóliát vettem. Eddig max egy becsúsztathatós bőrtokom volt.
De az a kombó, amit írtam eddig nekem teljesen bejön.
Ide is csak azért vettem, mert az iphone-om összetört, és tudva, hogy elől hátul üvegből van, nem akarnám összetörni.

(#17817) gery14 válasza Mr.Silkó (#17790) üzenetére


gery14
senior tag

Mindenkép irok márcsak azeet is hogy más ne járjon így. Most ott tartunk h megirtuk az emailt es kepekel alatamasztottam az igazam.

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#17818) leslien


leslien
nagyúr

hátha vkinek sikerült megfejteni... gyári videó player filmet stream.. a Samsung tv re.. S7 átküldi a feliratot is S8+nál nem... mi lehet az ok. ugyanis ua. verzió mind2 nél...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#17819) Mr.Silkó válasza gery14 (#17817) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem gondolnám, hogy ne támasztanák alá az igazadat. Adniuk kell egy új telefont.

[ Szerkesztve ]

(#17820) zseko válasza Mr.Silkó (#17794) üzenetére


zseko
veterán

Olvastam, mikor megvettem a telefont, az négy számlával ezelőtt volt :P

HR24.hu

(#17821) sasa134


sasa134
addikt

Urak, jól gondolom, hogy a német Saturnokban jelenleg 529Eur-os áron elérhető S8 elég jó deal, igaz?[link]

Pont telefon vásárlás előtt állok, de akárhogy nézem, ezen az árszinten messze ez a legjobb ajánlat.

Avanti Roma

(#17822) Tomiii258 válasza sasa134 (#17821) üzenetére


Tomiii258
tag

Sőt, most még vezeték nélküli gyostöltőt és 64GB-os memóriakártyát is kapsz hozzá, ha van kint ismerősöd.
(ha jól néztem, akkor be kell regisztrálni a vásárlás után és postán küldik ki 45 napon belül - de csak német címre)
Nekem a tesóm kint melózik kinti lakcímmel és minden ilyesmivel, pont tegnap vette meg számomra az S8-at egy MM-ban, így valszeg lesz hozzá vezeték nélküli gyorstöltőm is :D

[ Szerkesztve ]

Tomiii258

(#17823) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

van bármi érdemi különbség a különféle vezeték nélküli töltők között? látok 7500-ért is meg 18000-ért is a gyorsboltban, megéri a drágább? gondolom, van, ami gyorsabban tölt, de ennyivel?

konkrétan az s6 edge+ töltőjéről van tapasztalat?

(#17824) ollie válasza Dr. Oid (#17823) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van ami gyorstöltést is tud, és azon belül van olyan is, amiben van beépített ventilátor, így töltés közben hűti saját magát és a telefont is.

***

(#17825) Dr. Oid válasza ollie (#17824) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

ah... ez gondolom, gyorstöltős, de a ventillátornak mekkora jelentősége van átlag szobában?

https://www.speedshop.hu/termekek/2020083/samsung-galaxy-s6-edge-vezetek-nelkuli-gyors-tolto-feher-wireless-charging-pad-ep-pn920bw.html

(#17826) ollie válasza Dr. Oid (#17825) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vezeték nélküli gyorstöltés alatt nagyon fel tud melegedni a készülék, az meg nem tesz jót az akku élettartamának.

***

(#17827) sasa134 válasza Tomiii258 (#17822) üzenetére


sasa134
addikt

Itt élek, szóval tényleg csak be kell sétálnom egy üzletbe. Azt hiszem, megvan a szombati programom. Erről a gyorstöltős akcióról lecsúsztam volna, ha nem szólsz. Nem vettem észre, szoval köszönöm... :N Gratula a Tiedhez!

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#17828) Dr. Oid válasza ollie (#17826) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

és melyik hűtött vajon? gyors nézegetés után nem látok erre infót a gyorsboltban.

(#17829) WiZARD válasza Mr.Silkó (#17673) üzenetére


WiZARD
addikt

Elvileg ha nem lenne támogatott, akkor telepíteni se lehetne a daydream appot és idáig se jutna el...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#17830) Ateszpapa válasza WiZARD (#17615) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nekem simán települ.
Telepítés közben még a Daydream-billenytűzetet is felrakta.
A végén annyi a gubanc, hogy nem rendelkezem bluettooth daydream vezérlővel és így csak félig települ.
De maga a daydream app felrakható

[ Szerkesztve ]

(#17831) Tatu-1981 válasza leslien (#17818) üzenetére


Tatu-1981
tag

Nekem is volt egyszer régen hasonló problémám, igaz más telefonnal, és már arra sem emlékszem, hogy gyári lejátszó, vagy BSplayer esetén.
Akkor az volt a megoldás, hogy a lejátszóban lehetett választani hardeveres és szoftveres dekódolás között, és ezt átállítva kiment a felirat is tévére.

(#17832) hdekakas


hdekakas
senior tag

Ezt nem hiszem el!
Csak a zsebemben volt a telefon, és jobb oldalon a lekerekítésnél betört a kijelző! :W
Soha egy telefonommal nem történt ilyesmi, jóformán még karc se lett egyiken se.
Ez meg pár hónaposan már elől-hátul karcos, beégett, most meg még be is tört! :o
Soha többet Samsung. :(

(#17833) dptrsk


dptrsk
addikt

Tegnap Aqua.hu XEH készülék 1+1 évvel reklámozva 195ezer: kibontva Samsung.hu nem ismeri fel... Bekapcsolva osztrák product kód... Sűrű elnézéstkérés, átnézve az összes készüléket egyiken sincs magyar bravophone matrica. Levették a +1 év reges garancia szöveget, de még mindig xeh...

Ma: tegnap rendelt rufusz XEH 2 év Samsung garival hirdetve, 201ezer, kibontva samsung.hu nem ismeri fel... Be se kapcsoltattam, bár az se tetszett nekik, hogy ki akartam bontani fizetés előtt. Itt nem láttam, hogy volt-e bravophone matrica, ők nyitották ki.

[ Szerkesztve ]

(#17834) Trigo válasza hdekakas (#17832) üzenetére


Trigo
csendes tag

"Csak a zsebemben volt a telefon,"
Mármint ezt hogy? Nekimentél egy asztal sarkának vagy kerítésnek? Mert attól nem törik be semmi még, hogy pihen a zsebben.

(#17835) hdekakas válasza Trigo (#17834) üzenetére


hdekakas
senior tag

Gőzöm sincs, nem tudok semmiről, hogy érthette volna valami.
Megfeszülhetett a zsebben, és a lekerekítés megroppant.
Gorilla Glass 4... Haha. Régi S2 és többiek semmi bajuk nem volt soha.

(#17836) OCTAMD válasza dptrsk (#17833) üzenetére


OCTAMD
őstag

Mivel az emberek nagyon kevés %-a tudja,mit kell nézni,így pofátlanul eladják a kintről jövő 145ezres telot 200ba

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#17837) SharpSA válasza hdekakas (#17832) üzenetére


SharpSA
veterán

"Soha többet Samsung"

Mi köze a Samsungnak ahhoz, ahogy bánsz a készülékkel, ahogy hordod, stb??? Nem védem a márkát, mert egyáltalán nem vagyok elfogult márkahívő, de ez számomra eléggé felhasználói hiba.
Csak a zsebedben volt... És talán valahová odakoccant, észre sem vetted. Elöl-hátul karc... Minden bizonnyal a levegő áramlása karcolta meg ugye? :F
Elöl-hátul üveg... hogy minek azt nem tudom, mert értelme semmi, legtöbb ember azonnal tokba rakja. Ez van. Azért nem hímes tojás, de figyelni kell rá.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#17838) Deck válasza hdekakas (#17832) üzenetére


Deck
titán

Ez alapján soha többé Samsung? Így hamar elfogynak a márkák..

PS5

(#17839) ollie válasza hdekakas (#17835) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ki mondta, hogy a GG4 nem törik vagy nem karcolódik? Se a Samsung, se a Corning (a GG gyártója) nem állított ilyet.

[ Szerkesztve ]

***

(#17840) polonic válasza ollie (#17839) üzenetére


polonic
félisten

Nem GG5?

(#17841) ollie válasza polonic (#17840) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tök mindegy.

***

(#17842) viera válasza hdekakas (#17832) üzenetére


viera
őstag

Fél éve használom (S8+)csak egy belebújtatós bőr tokban,még fólia sincs rajta és a hátulja teljesen karcmentes.A kijelzőn van néhány nehezen észrevehető hajszálkarc,beégésnek nyoma sincs.Sőt,akinek odaadtam az S7 Edge-et ugyanígy használja mint én csak az 15 hónapos és néhány hajszálkarcon kívül teljesen hibátlan.Biztos nem magától tört be a kijelző.Úgyhogy továbbra sem kell másik márka,mert tökéletesen elégedett vagyok vele. ;)

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#17843) hdekakas


hdekakas
senior tag

Hogy bánok a telefonnal?
Úgy, mint az S2-vel, S3-mal, S4-gyel, S5-tel, Note 4-tel, stb.
És azoknak soha nem lett semmi baja.

Beégett 1 hónap alatt több helyen a kijelző? Vicc kategória! Akármit is csinálok rajta! Még ha 3 éves lenne...
Anno az S3-nál volt a prémium garancia esetén sláger, hogy van aki direkt beégette hogy cseréljék, mégis sokaknak sehogy sem sikerült beégetni.
Megjegyzem, asszem az S5 esetén meg volt az, hogy sokaknak önmagától megrepedt a kijelző! Nem tudom, ki emlékszik még...
Szóval attól hogy minden szériánál eggyel nagyobb számot írnak a GorillaGlass után, még nem lesz jobb! Sőt...

(#17844) Mr.Silkó válasza hdekakas (#17835) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

GG5 van az S8-akon.

Egyébként erőhatás nélkül nem törhetett el a zsebedben a telefon, pusztán attól, hogy ott volt. Valaminek történnie kellett, hogy ezt a sajnálatos dolgot okozza.

Biztosításod nincs rá?

[ Szerkesztve ]

(#17845) hdekakas válasza Mr.Silkó (#17844) üzenetére


hdekakas
senior tag

Nincs biztosításom.
Valaki cserél csak üveget?

(#17846) dnelb válasza hdekakas (#17843) üzenetére


dnelb
veterán

Nexus 4-nél volt olyan hogy 1 korábbi leesés miatt maradt feszültség az üvegben, aztán éjjel az asztalon pihenve végigrepedt...

(#17847) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Végre ma megjött Angliából a gyári samu fólia, mintha új kijelzőt kaptam volna a másikhoz képest. :D nagyon jól is illeszkedik sikerült felrakni hibamentesen.

Akik nillkin szilikon tokot használnak róluk kérdezném, hogy mennyiért lóg rá a kijelző széleire a tok? Nem tolja fel a fóliát? Mert most ami van nekem gagyi kínai szilikon tok az feltolta szikével körbe kellett rajta mennem, hogy ne tolja fel a fóliát. Remélem a nillkin gyárilag jó lesz csak még mire megjon...

(#17848) Zsozsoka 74 válasza SzlobiG (#17847) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Tudsz dobni egy linket hogy milyet rendeltél?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#17849) SzlobiG válasza Zsozsoka 74 (#17848) üzenetére


SzlobiG
félisten

[link] Egy hét alatt megjött 2db van benne, gyári.

[ Szerkesztve ]

(#17850) Mr.Silkó válasza hdekakas (#17845) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Sajnos nem tudok ilyenről. Tudtommal együtt cserélik a kijelzővel.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.