Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16301) SharpSA válasza Aszi10 (#16295) üzenetére


SharpSA
veterán

Na de neked mennyi idő alatt van meg az a 4 óra?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#16302) gr.bence


gr.bence
aktív tag

Szevasztok.

Nekem így néz ki Sot...

Beállításokba semmi nincs tiltva Bixby megy,email szink, google szink, időjárás, full felbontás, folyamat szink gear s3, Shealt, fényerő 60% (vámpír vagyok) wifi bekapcsolva mindig, esténként turtle beach fejhallgatót nyúzom bluetooth mindig bekapcsolva.
Röviden ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#16303) Memmaao válasza gr.bence (#16302) üzenetére


Memmaao
addikt

Kezdem azt érezni, hogy a samsung két különböző típusú akkut rakott az S8/S8+ készülékekbe! Nekem megvolt a FR. Egy darabig azt hittem, jobb lesz a SOT. Nem lett. Szerintem tényle ennyit számít, hogy egész nap mobilnet van, gyenge térerővel és kvázi atombunkerben dolgozom. Otthon jobb a SOT.

My name is Bond, James... Dean.

(#16304) lanszelot


lanszelot
addikt

Miert nem latom a kepek kozott /segooogle photos, se samsung gallery/ a giphy rol letoltott gif ek? Csak file kezelovel latom. Mas gif megjelenik, csak azok nem, mar at is neveztem, abbol a konyvtarbol latszik a nem giphy gif ek. Nem hibasak, file kezelobol meg tudom nezni barmelyikkel. Ha elkuldom viberen, a masik s8+ se latja, az is csak file kezelovel.
Felig off, de regi telommal nem volt ilyen gond.

(#16305) Mr.Silkó válasza lanszelot (#16304) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Akkor se látod őket, ha áthelyezed a képeket egy másik albumba a fájlkezelőben?

(#16306) Aszi10 válasza SharpSA (#16301) üzenetére


Aszi10
tag

21 óra alatt lett 4 óra a sot... :))

"A stílus az egyetlen olyan igazi luxus,amit mindenki megengedhet magának,függetlenül attól, hogy mennyi pénze van." Giorgio Armani

(#16307) geri005


geri005
tag

Volt valakinek tapasztalata rendetlenkedő Jack dugóval? Még nem volt lehetőségem másik fülessel tesztelni, de forgatnom kell egy bizonyos irányba, hogy egyáltalán érzékelje. Pár napja tapasztalom, közben érte kevés víz, remélem nem az a ludas.

(#16308) Zoli133 válasza SkyS1gn (#16299) üzenetére


Zoli133
őstag

Nekem mikor először állítottam be, akkor jött hogy majd értesít, nem értesített utána de ment.
Másodikra (szervizben volt a teló) meg jött az értesítés hogy sikerült majd 2perc múlva, hogy nem sikerült. De az is megy.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#16309) SkyS1gn válasza Zoli133 (#16308) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ennél még a 100Ft-al érkező aktiválós kód is jobb volt.

NNaa töröltem a kártyát most megint az fogad hogy majd küldik a 100Ft-al. Azt sem értem a telefonszámot miért nem találja pedig minden lehetséges helyen meg van adva az OTP felületén meg a Simple-ben is, őgy azonnal lehet regisztrálni.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#16310) lanszelot válasza Mr.Silkó (#16305) üzenetére


lanszelot
addikt

Nem, akkor sem

(#16311) laci0530 válasza lanszelot (#16304) üzenetére


laci0530
senior tag

Nincs a mappában véletlenül egy rejtett ".nomedia" fájl?

(#16312) zaurac


zaurac
tag

Ha Telenoros s8-ra xeh-t rakok ez is lengyel csc re áll,m.az s7 edge? Próbálta már vki.?

(#16313) lanszelot válasza laci0530 (#16311) üzenetére


lanszelot
addikt

Mas kepek latszanak es mas gif ek is a mappaban. Atneveztem, atmasoltam a fenykepezo mappajaba, de semmi. Csak file kezelovel latom.

[ Szerkesztve ]

(#16314) lanszelot válasza lanszelot (#16313) üzenetére


lanszelot
addikt

Nektek mutatja ha letoltitek? Link

(#16315) kw7 válasza lanszelot (#16314) üzenetére


kw7
csendes tag

Igen mutatja.

(#16316) McNamara


McNamara
Ármester

Van egy LG TV-m amire szerettem volna átküldeni egy videót, de nem ment. Beállítottam a wifi-directet csatlakozott is, de XPlayer lejátszóval nem tudtam átküldeni a fáljt. Valakinek valami ötlet?

(#16317) lanszelot válasza kw7 (#16315) üzenetére


lanszelot
addikt

Melyik telo, bongeszo, kepnezegeto, android verzio?

(#16318) kw7 válasza lanszelot (#16317) üzenetére


kw7
csendes tag

S8+,gyári böngésző. Rákattintottam a linkre , letöltés és kész.

[ Szerkesztve ]

(#16319) shadowcam válasza SkyS1gn (#16299) üzenetére


shadowcam
tag

Nekem tökéletesen működik.

(#16320) polonic


polonic
félisten

Átváltott a samsung billentyűzet angolra. Mármint a beállítási felülete. A bevitel az maradt magyar.
Nem látom, hogy hol lehetne ezt visszaállítani.

(#16321) lanszelot válasza kw7 (#16318) üzenetére


lanszelot
addikt

Melyik kep kezeloben latod?

Masnak is sikerul?

[ Szerkesztve ]

(#16322) kw7 válasza lanszelot (#16321) üzenetére


kw7
csendes tag

Galériában , illetve a saját fileokban is megjelenik. Google photos is mutatja.Nincs külön képnézegető feltelepitve.

[ Szerkesztve ]

(#16323) sgeza válasza SkyS1gn (#16309) üzenetére


sgeza
veterán

Egyébként nem veszi le a száz forintos regisztrációs manit, csak befoglalja! Amikor visszamegy neki az infó a banktól, hogy a művelet sikeres, utána fel is oldja! Nem mintha nagy pénzösszeg lenne, csak szólok, hogy megmarad.
Korábban írta valaki, hogy leveszi, de nem!
Ezt csak úgy mellékesen jegyeztem meg.

(#16324) sgeza válasza McNamara (#16316) üzenetére


sgeza
veterán

Samsung smart view-t próbáld meg!

(#16325) sgeza válasza lanszelot (#16314) üzenetére


sgeza
veterán

Nekem is működik. Chrome-ot használok, és a gyári galériában simán látom.

(#16326) wong kok wah válasza McNamara (#16316) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Lg tv plus app
De ez függ a tv típusától..

[ Szerkesztve ]

(#16327) lanszelot válasza sgeza (#16325) üzenetére


lanszelot
addikt

Ezek szerint nalunk van problema. De mi lehet?

(#16328) sgeza válasza lanszelot (#16327) üzenetére


sgeza
veterán

Már volt ötletként leírva, de nem tudom, hogy ellenőrizted-e: nincs a download könyvtáradban egy .nomedia nevű fájl?

(#16329) lanszelot válasza lanszelot (#16327) üzenetére


lanszelot
addikt

Ha atvaltok HD re es ugy toltom le akkor latom. Ez erdekes.
Ti az SD t vagy HD t toltottetek le?
SD merete 1MB
HD 3MB

Most meg furabb. Leszedtem 1 HD es lattam a HD t, leszedtem egy masik SD t es most sam gallery latja mind, google 1et nem lat, a tobbit latja. Eleg furan viselkedik a telom. ...es a parome

[ Szerkesztve ]

(#16330) dkovizoli válasza zaurac (#16312) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én plusra raktam amit samfirm letöltött. Nekem dbt xeh pan lett.

(#16331) Mr.Silkó válasza lanszelot (#16314) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nálam megjeleníti a galéria és a gyári fájlkezelő is (SD-ben és HD-ben letöltve egyaránt).

[ Szerkesztve ]

(#16332) lanszelot válasza Mr.Silkó (#16331) üzenetére


lanszelot
addikt

A paromen meg mindig nem latszik egyik se.
Az enyemen most a samsung gallery mind latjaagoogle photos 4et nem lat a tobbit igen.
Volt a telo ujra inditva, file atnevezve, masolva, torolve, ujra toltve, kuldve. Nem ertem ezt a hibat.
A Bixby ajanlja ezt a giphy t, ha onnan nyitom a bixby ben nyilik, onnan letoltottem, sam bongeszo vel letoltottem, google chrome val letoltottem, viberrel kuldtem....semmi. Erthetetlen szamomra.

(#16333) lanszelot válasza lanszelot (#16332) üzenetére


lanszelot
addikt

Nem tudom mit csinal a telefonom, de most a samsung gallery 4 regi fotorol ugy gondolja hogy 2038 ban keszitettem. Google photos meg jol mutatja ugyanazokat a kepeket. Hmmm

(#16334) polonic


polonic
félisten

Hogy kell beállítani hogy bixbyvel fel tudjak hívni egy kontaktot?
Mert hiába mondom azt, hogy call my mom, girlfriend vagy stb. Így keresi a névjegyek között és nekem persze magyarul vagy a nevén van az adott kontakt.
Gyorsparancsoknál nem sikerül sehogy kiválasztani az adott névjegyet.

(#16335) Mr.Silkó válasza polonic (#16334) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ha jól kiejthető angolul a kontaktod neve, azzal nem szokott gond lenni. Persze névre keres tudtommal, szóval ha nincs angolul példának okáért édesanyádhoz berögzítve az, hogy "mom", akkor szerintem nem fogja soha megtalálni a megfelelő névjegyet.

[ Szerkesztve ]

(#16336) Mr.Silkó válasza lanszelot (#16333) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nézted már, hogy nincs-e frissítés a Galaxy Apps-ban?

(#16337) zaurac


zaurac
tag

(OFF)Köszönöm! Ezek szerint még jobban összekutyulja,m.S7-en :(( :(( (/OFF)

[ Szerkesztve ]

(#16338) McNamara válasza wong kok wah (#16326) üzenetére


McNamara
Ármester

LG LM671 van, de úgy látom nem támogatja :(

(#16339) lanszelot válasza Mr.Silkó (#16336) üzenetére


lanszelot
addikt

Amit irokaz csakisaz en velemenyem, nem teny. Nincs semmihez. Szerintem pont az lesz a baj hogy frissitette, mert nem volt gond eddig. Hetvegen frissitett vmit, de mivel nem lehet visszanezni igy nem tudom miket. A wifin auto frissitest meg kikapcsolni nem tudom mert erolteti. Iszonyat rossz a samsung szoftvere. Utalom a frissiteseket, minek?? Vmi jol mukodik miert kell elbaxni? Mindig csak problema van vele. Teszteljek le teljesen, adjak ki a telefonnal es kesz nem kell frissites, mukodik, de ugyanugy mint az alma deeeeee kell neked, felugralok hogy veletlen is ram nyomj. Naponta ugrik fel a szoft frissites is nem lehet letiltani, rettenet.
A samsung frissitesekkel alapbol gond van, nem mutatja...stb. Pocsek ez a telo a szoft miatt.

[ Szerkesztve ]

(#16340) Metal213


Metal213
tag

köszönöm a válaszokat srácok!

S8 vagy S8+nál jobb az akkuidő? Illetve az árukeresőn nem rizikós a legolcsóbban hirdető cégektől venni ilyen készüléket?

https://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/samsung/galaxy-s8-64gb-g955f-p363444595/

Most, hogy megjelent az új iphone, van esély, hogy a samsungoknak csökken valamit az ára? :)

archaic.bandcamp.com

(#16341) Mr.Silkó válasza Metal213 (#16340) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az akkuidő picit jobb az S8+-nál, már csak a nagyobb telep miatt is.

Legolcsóbb helyről venni a (pláne ilyen értékű) telefont mindig rizikós vállalkozás.

Az új iPhone megjelenése nem szokta lenyomni a Samsung csúcsok árát.

[ Szerkesztve ]

(#16342) McNamara


McNamara
Ármester

Most rátaláltam a TV Cast nevű appra. Telefonon lévő filmeket is meg tudok osztani vagy csak youtube, stb?

(#16343) Quasi_modo válasza lanszelot (#16339) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Említetted már. Miért nem használsz mást inkább?

valami

(#16344) zzola válasza Metal213 (#16340) üzenetére


zzola
félisten

mobilcorner talán a legolcsóbb, onnan vásárolt készülékekre él a hazai 1 év Samsung jótállás...a +1 évre viszont nem lesz jogosult a készülék.

(#16345) lanszelot válasza Quasi_modo (#16343) üzenetére


lanszelot
addikt

A frissitesrol egy szot se irtam eddig. Es ha vissza olvasod a hibat ami most van nekunk 2 kulon telefonon akkor lathatod nem a levegobe beszelek. Azt viszont irtam hogy most nincs a piacon egy ertelmes telo se, errol hittem azt. Annyi penzt meg nem akarok kidobalni hogy tesztelgessem sorba.

(#16346) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Valaki tapasztalt olyat, hogy a beállítások lassan, olyan 1,5 - 2 másodperces csúszással nyílik meg? Tegnap vettem észre, azt hittem, az újonnan beállított téma a ludas, de minddel csinálja nálam, így például a gyári alappal is. Minden más alkalmazás és program azonnal megnyílik, csak a beállítások lett nálam ilyen kényelmes tempójú. De megnyitás után már az is gyors.

Gondolkoztam, hogy mit állíthattam esetleg el, de nem ugrik be semmi.

[ Szerkesztve ]

(#16347) bigdady válasza Metal213 (#16340) üzenetére


bigdady
nagyúr

Most hogy megjelent lehet fel is megy a s8 ára :)

(#16348) Aszi10 válasza Mr.Silkó (#16346) üzenetére


Aszi10
tag

Nekem a beállításokban egyedül a zárolt képernyő és védelemnél van az az anomália,hogy rányomok és 1,5-2 másodperc mire megnyílik... a többi azonnal ...

"A stílus az egyetlen olyan igazi luxus,amit mindenki megengedhet magának,függetlenül attól, hogy mennyi pénze van." Giorgio Armani

(#16349) Mr.Silkó válasza Aszi10 (#16348) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Érdekes. Nálam ott is lassú, most csekkoltam.

[ Szerkesztve ]

(#16350) viera válasza bigdady (#16347) üzenetére


viera
őstag

Az lehet. :K
Amúgy bevallom,vártam az X-et de nekem csalódás. :(
Az a sziget a kijelzőbe szerintem csúnya,a hátlapi kameráról nem is beszélve. :(((
Nekem meg kicsi lenne a 64GB is,legalább 128-as kellene de az nem lesz.
A 256-os meg közel 440e ft,basszus. :Y
Na mindegy,most már biztos marad az S8+ az S9-ig. :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.