Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16701) bombibmw válasza FémKuka (#16698) üzenetére


bombibmw
veterán

Persze.
Már vásároltam playen és semmi gond nem volt.

(#16702) Mr.Silkó válasza Quasi_modo (#16675) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Viszont ezzel meg lebutítod a telefont, de te tudod.

(#16703) lanszelot válasza bigdady (#16700) üzenetére


lanszelot
addikt

Mivel nem hasznalom csak azt tudom ami a leirasban van, be is illesztettem.

(#16704) concrete86 válasza bigdady (#16700) üzenetére


concrete86
aktív tag

Úgy értettem, hogy nem csak a viber, hanem minden app, ami arccal lefelé is világít.
Infinity wallpaper, valaki???:D

(#16705) Mr.Silkó válasza concrete86 (#16704) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Sorry, én nem használom! :)

(#16706) FémKuka válasza bombibmw (#16701) üzenetére


FémKuka
tag

Nekem így néz ki:
https://kephost.com/image/Bo0B

Linkért bocsánat, mobilról vagyok.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S6 32GB

(#16707) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Továbbra is jelen van nálam a gyári témával (is) a beállításokba való belépéskor jelentkező 2 másodperces szünet. Nincs valakinek ötlete, hogy mi lehet az oka? Elég bosszantó jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#16708) bigdady válasza concrete86 (#16704) üzenetére


bigdady
nagyúr

Mondj már párat kipróbálnám azok nálam mennek-e. Kosz

[ Szerkesztve ]

(#16709) lanszelot válasza bigdady (#16708) üzenetére


lanszelot
addikt

Magyar leirasban viszont ez van:
Világító szélek
A képernyő felfénylik a szélein amikor értesítést kap, például új üzenetekről. Szintén felfénylik a
képernyő a szélein bejövő hívás esetén, ha a készülék képernyője lefelé van fordítva.
1 A Beállítások alkalmazásban érintse meg a Kijelző → Edge képernyő → Világító szélek
lehetőséget, majd a bekapcsoláshoz érintse meg a kapcsolót.
2 Válassza ki, mikor világítson a képernyő a szélein.
3 Érintse meg az Értesítések kezelése lehetőséget, és válassza ki a megjeleníteni kívánt
értesítéseket.

Ez nem a samsung oldalarol van.

[ Szerkesztve ]

(#16710) bigdady válasza lanszelot (#16709) üzenetére


bigdady
nagyúr

Magyarul az app támogatja vagy sem ez a kérdés. Ezek szerint csak viber tudja. Illetve concrete86 appjai!?

(#16711) concrete86 válasza bigdady (#16708) üzenetére


concrete86
aktív tag

Sms, whatsapp. Ahogyan észrevettem minden alkalmazás aminek az értesítése be tudja kapcsolni/engedélyezve van a képernyő bekapcsolása. Messenger pl nem aktiválja a képernyőt, azért nincs, de az SMS meg igen.

(#16712) bigdady válasza concrete86 (#16711) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nálam vibernél nincs engedélyezve a felugró app magában a viberben. Vagy hol kell ezt engedélyezni? A teló menüben?

[ Szerkesztve ]

(#16713) Quasi_modo válasza Mr.Silkó (#16702) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Miért butítanám le ezzel? Minden ugyanúgy megy csak a net lesz lassabb.
Ez csak egy kísérlet, hogy mekkora befolyással van a 4G kapcsolgatása az üzemidőre.
Utána úgy is visszakapcsolom.

Azt már tudom, hogy ha repülőbe teszem amikor alszom akkor nyerek két százalékot.
De nem szoktam repülőbe tenni. Az is csak kísérlet volt.

valami

(#16714) SlayR


SlayR
senior tag

Az a gond külön semmilyen papírt nem ad ki a szolgáltató még ha ki is van fizetve a készülék...

[ Szerkesztve ]

(#16715) concrete86 válasza bigdady (#16712) üzenetére


concrete86
aktív tag

Nálam sincs, de amikor jön egy üzenet, felvillan a képernyő. E helyett nekem be van kapcsolva a világító szélek és csak az a fénycsík, illetve a viber/sms ikon villan fel.

(#16716) janosibaja válasza concrete86 (#16704) üzenetére


janosibaja
őstag

Már sokat kerestem Infinity wallpapert, sehol nem találtam... Ha te találsz valahol, írd meg légy szí.

(#16717) danika087 válasza HarleyCustom (#16674) üzenetére


danika087
csendes tag

Sima hűség időért nem tilthatják az imei-t. Dolgoztam 2 szolgáltatónál is. Részlet nem fizetéséért igen, de normál havidíj és abból adódó szerződésbontásért nem. Amit nem fizetett ki azt majd a behajtás intézi.

(#16718) Mr.Silkó válasza Quasi_modo (#16713) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Oké, szíved joga nyilván, csak nekem nagyon lomha lenne a 3G, mivel én csak telefonról netezek.

(#16719) Quasi_modo válasza Mr.Silkó (#16718) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az más. Én PC-ről, a mobilnet csak kiegészítés ha útközben szükség van rá.

valami

(#16720) bigdady válasza concrete86 (#16715) üzenetére


bigdady
nagyúr

Itt is ez. De se facebook se aqua mail se email se outlook nem jelez pedig ott van a listaban hogy bekapcsolható

(#16721) concrete86 válasza bigdady (#16720) üzenetére


concrete86
aktív tag

Sajnos azoknak nekem sem. Mondom, az az alkalmazás, amelyik alapból felvillantaná a képernyőt egy mezei (nem edge) telefonon, azzal működik csak.:(

(#16722) Den Hadnagy válasza racerx (#16691) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Hát ilyen van úton, nem tudom, ez mennyire case friendly:

http://www.ebay.com/itm/252880575978

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#16723) HarleyCustom válasza danika087 (#16717) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Mi az,hogy sima hűség?
Ha a telefon hűségidős előfizetéshez tartozik,tiltják,ha nem fizetik a számlát,hiába egyösszegben kifizetett az adott készülék. A Telekom-nál így van,mert megkérdeztem egy ügyintézőt.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#16724) kentucky


kentucky
őstag

Sziasztok! Két kérdésem lenne: 194-ért megéri elhozni a telekomtól az S8+-t, és hogy a bixby tud magyarul?

[ Szerkesztve ]

(#16725) SlayR válasza HarleyCustom (#16723) üzenetére


SlayR
senior tag

Pedig nem tiltják...ismerősöm futott bele ilyenbe, és neki meg a telefonos ügyfélszolgálatnál mondták, hogy ha előfizetés nincs fizetve a kártyát tiltják a készüléknek a részlet elmaradásánál meg a készüléket...külön lapra tartozik már egy ideje...

(#16726) ollie válasza SlayR (#16714) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem adtak a Telenornál pár éve, amikor egy telefont el adtam, amit tőlük vettem.

(#16724) kentucky: szerintem megéri, viszont a Bixby nem tud magyarul, és csodálkoznék, ha valaha is fogja tudni.

[ Szerkesztve ]

***

(#16727) mtm800 válasza ollie (#16726) üzenetére


mtm800
senior tag

:K Most is ad a telenor papírt....egy esetben nem, ha a részleteket neten keresztül fizetted akkor nincs a végtörlesztésről számla. Ez úgy előzhető meg ha az utolsó részletet személyesen fizeted be valamelyik üzletükben . Ekkor van számla a végtörlesztésről is ... pecsétes.

(#16728) Quasi_modo válasza kentucky (#16724) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Milyen csomag van mellé?

valami

(#16729) zseko


zseko
veterán

Ha a Telenortól kérek függetlenítő kódot, akkor utána mire áll be a csc?

HR24.hu

(#16730) OCTAMD válasza zseko (#16729) üzenetére


OCTAMD
őstag

Mire állna??Ugyanaz marad: PAN azaz pannon

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#16731) lanszelot


lanszelot
addikt

Van valaki akinek csinalja a telo, hogy wifi jel melle kidob egy felkialtojelet, es addig nincs wifi mig ki be nem kapcsolom a wifi t?

(#16732) kentucky válasza Quasi_modo (#16728) üzenetére


kentucky
őstag

Sima Mobil S 4 Giga nettel, alig telefonálok, csak kapok magenta 1 kedvezményt

(#16733) Paladin1492 válasza lanszelot (#16731) üzenetére

Igen, nekem.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#16734) Pubilol válasza lanszelot (#16731) üzenetére


Pubilol
tag

Szerintem gyenge wifit jelzi így. Nekem is volt már ilyen, és elmúlt mikor közelebb mentem a routerhez.

[ Szerkesztve ]

(#16735) lanszelot válasza Pubilol (#16734) üzenetére


lanszelot
addikt

Nem, ha azonnal ki be nyomom maris tokeletes ismet.

(#16736) dkovizoli válasza lanszelot (#16731) üzenetére


dkovizoli
addikt

Csak akkor, legalábbis nekem, ha valamilyen okból a wifi-n nincs net, de wifi van.

(#16737) Zsozsoka 74 válasza Mr.Silkó (#16707) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Nálam szinte azonnal megynyílik még egy mp. sem telik bele. Restart után is lassan nyílik meg?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#16738) ollie válasza lanszelot (#16731) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olyankor nincs internetelérés, hiába csatlakozott a wifihez. A régi routeremmel nekem is előfordult elég gyakran.

***

(#16739) lanszelot válasza dkovizoli (#16736) üzenetére


lanszelot
addikt

Mas eszkozokon folyamatos a jel. A parome is csinalja.
En is azt hittem wifi problema, de 2 masik eszkozon semmi gond se volt tobbszor is.
Par honapos hub, semmi gond vele.
Es mint irtam ha varok egy orat akkor addig lesz felkialtojel, ha azonnal ki be nyomom azonnal tokeletes. Nem surun csinalja de bosszanto.

[ Szerkesztve ]

(#16740) Zsozsoka 74 válasza lanszelot (#16731) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Nekem akkor szokott felkiáltójel lenni a wi-fi jele mellett amikor csatlakoznék egy hálózatra és amíg nem kapja meg a kódot addig a jel ott ékesekdik.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#16741) Jano_023


Jano_023
őstag

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. Olyan embert keresek aki s7 edge készülékről váltott s8ra vagy esetleg plusra. Gondolkodom én is a váltáson. Az S9et nem várom meg mert iszonyatosan drága lesz valószínűleg, így marad az s8. Elsősorban az üzemidő csökkenéstől félek, hogy az s8 rosszabb lesz mint az S7E. Kérlek itt vagy privátban aki váltott ossza meg a negatív és pozitív tapasztalatai. Előre is köszönöm a segítséget.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#16742) Ateszpapa válasza danika087 (#16717) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem csoda, hogy 2 szolgáltatónál is "dolgoztál" mert tiltják IMEI szerint a készüléket legkésőbb szerződésbontásnál.

Takarítottál náluk, vagy mi?
;]

(#16743) gy.selmi


gy.selmi
csendes tag

Segítséget kérnék pár napos S8-ammal kapcsolatban:

Próbálta-e már valaki használni az S8-ban lévő gyárilag telepített Dictionary-t? Nekem nem működik, az alkalmazás ikonok között sincs. Az Beállítások-Alkalmazásokban telepítettnek látszik, de a Galaxy Apps-ban lévő képernyőkép köszönő viszonyban sincs a telefonon megjelenő (használhatatlan) felugró menüvel.

GPS van-e benne, hogy varázsolható elő, kell-e hozzá internetkapcsolat?

Az Eszköz biztonsága elégséges vírusvédelmet tartalmaz-e (régi LG-men Webroot-ot használtam).

Előre is köszönöm.

(#16744) HarleyCustom válasza SlayR (#16725) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Milyen ismerősöd? Előbb még azt mondtad,hogy dolgoztál kettőnél is és onnan tudod.
Érted mit mondok? Ha hűség szerződéshez van kötve....nem sima előfizu...érted?

Én nyáron kérdeztem meg a Telekom-nál (kb.3 hónapja) és pont az ellenkezőjét mondták,mint amit Te állítasz. Azóta lehet megváltozott,de kétlem. Tudod miért jártam utána? Mert vettem egy S7-tet és egyösszegben kifizetett volt. Meg sok ilyen hírdetést látok...és megérdeklődtem.

Átvertek volna az ügyfélszolgálaton?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#16745) drmotto válasza HarleyCustom (#16744) üzenetére


drmotto
őstag

Azt tiltják, aminél a tartozás keletkezik:

Számla -> kártya
Részlet -> készülék

Elég rég így van már.

(#16746) HarleyCustom válasza drmotto (#16745) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Olvasd már el mit írtam....

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#16747) kaisers válasza janosibaja (#16716) üzenetére


kaisers
aktív tag

[link]

Esetleg ez?

(#16748) ollie válasza Jano_023 (#16741) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem volt S7 edge-em, annál jobb készülék az S8 szerintem. A SoT hasonlóan alakul (S8+ esetén), de azt vettem észre, hogy nagyban függ a használati szokásoktól is. Hogy mi javult?

- nagyobb és még szebb kijelző, így több tartalmat látsz egyszerre
- kisebb a kijelző lehajlása a széleken, így kevésbé zavaró, és az érintéseket már szoftveresen is szűrik
- valamivel jobb a DAC
- pörgősebb a rendszer, és kiforrottabbnak is tűnik (de ez minden generációra igaz)
- van DEX hozzá
- a fogása is jobb, jobban kezelhető tok nélkül

De én a helyedben azért megvárnám az S9-et. Egyrészt nem vagyok benne biztos, hogy drágább lesz, másrészt az valszeg 6GB rammal és dupla kamerával érkezik.

(#16747) kaisers: ezek csak sima háttérképek

[ Szerkesztve ]

***

(#16749) kaisers válasza Jano_023 (#16741) üzenetére


kaisers
aktív tag

Szia!

Én is arról váltottam, és bennem is volt ilyen félelem az akku idő miatt.
Pár hete használom ugyanazokkal az alkalmazásokkal mint az S7 edge-t. Közel ugyanannyi az akku időm mint volt.
Abszolút nem bántam meg a cserét,pedig sima S8 van. Sokkal jobban kézre áll, nagyon kényelmes.

(#16750) drmotto válasza HarleyCustom (#16746) üzenetére


drmotto
őstag

Ott dolgozok...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.