Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16751) HarleyCustom válasza drmotto (#16750) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A Telekom-nál?
Mióta van így? Régóta?
3 hónapja még mást mondtak.
Akkor miért tájékoztatnak félre a kollégáid?
Ezt meg tudod nekem mondani? Ha már Te is ott dolgozol....

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#16752) drmotto válasza HarleyCustom (#16751) üzenetére


drmotto
őstag

Fogalmam sincs miért mondták ezt. Én nagyker területen dolgozok, nem ügyfélszolga vagyok, így nem tudom mit és miért mondanak.
Több mint egy éve az a szabályozás, hogy csak azt kapcsolhatja ki a szolgáltató, amin a tartozás létrejött. Ez így van (kellene lennie) minden szolgáltatónál.

[ Szerkesztve ]

(#16753) Mr.Silkó válasza Zsozsoka 74 (#16737) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igen.

(#16754) Mr.Silkó válasza lanszelot (#16739) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nálam is jelentkezett korábban ez, de amint a WiFi beállításokban a WiFi készenléti módbant mindigre állítottam, eltűnt a hiba.

(#16755) HarleyCustom válasza drmotto (#16752) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Azért kerültem ezeket a Telekom-os telefonokat...
Na majd megint rákérdezek náluk.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#16756) kaisers


kaisers
aktív tag

Vki próbálta már az energiatakarékos WiFi módot?

(#16757) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

Valakinek cseréltek már s8-ban akkut? Mert úgy néz ki az enyém feladta a harcot. 3 óra kijelzőidő nem jön össze. Úgy hogy semmi extra nem fut rajta, wifi ilyenek kilőve. Csináltam már teljes visszaállítást de az sem segített.

(#16758) Zsozsoka 74 válasza Mr.Silkó (#16753) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Nem tiltottál valamit - amióta nehezebben nyílik meg - a disabler-el?
Másra nem tudok gyanakodni mert más nem írja hogy jelentkezik ugyanez a hiba.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#16759) zseko válasza OCTAMD (#16730) üzenetére


zseko
veterán

Szerinted ha tudnám, kérdeztem volna? :) Gondolom ilyenkor feltehetek már rá egy xeh változatot (tudom, hogy egyébként is), és olyankor mire állna át? Vagy akkor is maradna PAN? Vagy ebből hogy lenne teljes értékű független?
Azért kérdezem, mert nem tudom, és azért, mert kíváncsi vagyok.

HR24.hu

(#16760) Mr.Silkó válasza Zsozsoka 74 (#16758) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Átnéztem többször a BK Disabler adatait, de nem találtam olyan tiltott appot/folyamatot, ami indokolná ezt.

(#16761) Jano_023 válasza ollie (#16748) üzenetére


Jano_023
őstag

Köszi, és neked is kaisers. A kijelző miatt cserélnék én is főleg,de a dilemma az anyagiak. Veszek egyet használtan 130-150 között és az S7 edgert kb 110-115k kaphatok. Igy nem tudom hogy az a plusz 20-40k ér e ennyit. Ezt nekem kell eldönteni. Köszönöm a válaszokat, az aku miatt akkor már nem parázok. 😀

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#16762) Zsozsoka 74 válasza HorviGabi (#16757) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Sajnos sok összetevője lehet ha a sot kevesebb, például lehet attól is ha beragad egy app vagy ha gyenge a térerő...

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#16763) HorviGabi válasza Zsozsoka 74 (#16762) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Mióta megvan ugyan igy hasznalom, sőt már semmi app nincs rá letöltve, mégis úgy merül hogy hihetetlen. Eddig simán megvolt az 5 és fél óra sot.

(#16764) kaisers válasza HorviGabi (#16763) üzenetére


kaisers
aktív tag

Reklám blokkolót nem használsz esetleg?
Én amióta azt leàllítottam és a Bixby gomb funkció nélküli jobb az akku.

[ Szerkesztve ]

(#16765) Zsozsoka 74 válasza HorviGabi (#16763) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Hát ha megvolt a gyári visszaállítás és nem töltöttél még rá semmi olyat ami zabálhatna és még ennek ellenére is kevés a sot idő akkor nincs más mint a szervíz... esetleg tehetnél fel így FR után egy sot idő képet hátha onnan kiderül valami.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#16766) ollie válasza Jano_023 (#16761) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

20-40k-t tuti megérne a kijelző. De te akkor sima S8-ra gondolsz, nem S8+-ra, igaz?

***

(#16767) SlayR válasza HarleyCustom (#16744) üzenetére


SlayR
senior tag

Én nem írtam olyat, hogy dolgoztam, de ez logikusabb is valahol ha hűség van, ha nem, attól mert kivan fizetve a készülék olyanra nem terhelnek akkor sem, ami már saját csak amin tartozás lehet...

[ Szerkesztve ]

(#16768) Trigo


Trigo
csendes tag

Sziasztok!
Nem olvasnék végig 16 ezer hozzászólást, ezért inkább megkérdezem.
A 2 hetes S8 kijelzőjének tetején, ott ahol a hangszóró van, foltos a kijelző. Találkozott valaki ilyennel?Pontosabban alapból semmi gond, nem látszik semmi, de ha rálehelsz, akkor egy kb fél négyzetcentis területen máshogy reagál a lezárt sötét képernyő. És mindig pontosan ugyanott! Ez a folt a kijelző felső élétől közpéne lenyúlik a hangszóró alá, és fent az él mentén egy kicsit balra is elhúzódik. Összesen mondom, nincs 1 négyzetcenti se.
Úgy vettem észre (pár nap után), hogy kihúztam a zsebemből (tok nélkül használom), néztem hogy azon a részen jobban látszik/megmaradt a zseb szennyeződése kb (pontosabban csak ott látszott szennyeződés, ujjlenyomat akármi). Letöröltem, semmi gond. Majd amikor párszor ez megismétlődött, elkezdtem megvizsgálni. Ujjlenyomat is jobban marad meg ott. Ha nedves ronggyal odatörölsz, akkor a környékén semmi nem marad meg, a folton viszont látszik a nedvesség.
Érzésre semmit nem lehet érezni, és ha megtörlöm rendesen szárazon, akkor látni sem.
Olyan érzésem van, mintha hiányozhatna egy réteg a kijelzőről, és pont az ami az ujjlenyomatvédelem elleni. de érzése nem érezni semmit, körömmel kaparva se lett nagyobb a folt.

Elvittem samsung szervizbe. Mondtam srácnak leheljen rá :), mondta inkább beviszi szervizes kollégának megmutatni. Mondták kijelzőcsere lesz. Lassan 5-6 napja lesz már bent náluk. Érdeklődtem telefonon, mondta a kishölgy, hogy tesztelik, mert ilyenkor a belső dolgokat is letesztelik. Mondjuk ez korrekt.

Vajon lehet ilyen folt valami belső problémától, ami kisugárzik a képernyőre egy adott helyen és más fizikai tulajdonságokat ad neki?

Tudtam, hogy előbb utóbb ezzel a telefonnal is megyek szervizbe (hisz idővel kb mindegyikkel kellett), de hogy 1 hét után, az elég gáz.
Ráadásul a gyárilag rajta lévő hátsó (csomagoló? reklám?) fóliát is elvesztem a szerelés miatt, és nem tudok újat rárakni, mert hátsó fóliát nem találok neten az istenért sem. Pedig nekem csak hátsó kéne, ha asztalra rakom, ne kelljen féltenem annyira.

Szóval várok a telefonra, hogy mehessek érte, de ha addig is volt valakinek ilyen problémája, meghallgatnám a véleményét.

(#16769) ollie válasza Trigo (#16768) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg a víztaszító oleophobic réteget nem egyenletesen vitték fel a kijelzőre.

***

(#16770) gidion90


gidion90
tag

SOT-okban s7 edgetől sokkal gyengébb a sima s8 SOTja? Köszönöm :)

(#16771) Trigo válasza ollie (#16769) üzenetére


Trigo
csendes tag

ez mondjuk lehet egy jó ok valóban, köszönöm

(#16772) ollie válasza gidion90 (#16770) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen. Az S8+-nak van az S7 edge-el összehasonlítható SoT-ja.

***

(#16773) Nippel


Nippel
tag

Sziasztok!
Ma voltam az Arenaban, szemezgetek a készülékkel gondoltam megtapizom, egy valami feltűnt hogy a tarifa csomag amit a kijelzőn vetítenek bele égett a kijelzőba. Az lenne a kérdésem hogy pl a status bar navi gombok nem égtek még bele senkinek? Ja telenor üzlet. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#16774) kengyel válasza Nippel (#16773) üzenetére


kengyel
nagyúr

Az egy üzletben kiállított példány, nem a megvásárolt készülék, ki tudja mióta megy folyamatosan. Már nem egy Samsungom volt, de beégés még nem volt. A mostani S8+ Vodafone, azzal sincs ilyen gondom.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#16775) Mr.Silkó válasza Trigo (#16768) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szia!

Az első hozzászólás óta követem a topikot, de ilyen problémára nem emlékszem. Szerintem simán cserélniük kell a kijelzőt.

Nippel

Nálam sincs beégés a kijelzőn, bő 4 hónap alatt. Pedig gyakran használom a szabadban.

[ Szerkesztve ]

(#16776) leslien


leslien
nagyúr

S8+vs Note 8 kamera teszt..
jobb szerintetek a Note? sztem majdnem ua... ja és ezek biztos h Snapdragon 835 és Sony Imx 333 szenzor...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16777) Jano_023 válasza ollie (#16766) üzenetére


Jano_023
őstag

Szia, igen a simára. A plusz még egy 20kval többe kerülne

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#16778) atidnaB


atidnaB
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.Nemrég vettem egy Samsung Galaxy S8+-t..És egy pár napja nem működik az AOD rajta ..(Ami eddig működött). Bármennyire is szeretném. Amit idáig lehetett megpróbáltam..Alap beállítás visszaállítása,Alkalmazáskezelő-AOD-Adatok törlése.. Eddig hiába.Egyik sem segített ..Más is tapasztalt már ehhez hasonló problémát,vagy csak nálam jött ez elő?

(#16779) Aszi10 válasza Mr.Silkó (#16760) üzenetére


Aszi10
tag

Mester én levettem a tiltást mindenről tegnap és nálam megszűnt a zárolt képernyő és védelem-nél való belépéskor a 2mp-es lagg... próbáld ki sztem te is... :))

"A stílus az egyetlen olyan igazi luxus,amit mindenki megengedhet magának,függetlenül attól, hogy mennyi pénze van." Giorgio Armani

(#16780) bigdady


bigdady
nagyúr

Leszedtem ezt a find my device appot és látom hogy merre jártam egész nap utcák szerint stb. Az hogy? Végig megy a gps? Ez eszi az aksim Vagy csak cellainfo? Hol lehet kikapcsolni és ha kikapcsolom még megtalálhatom az eszközöm ha ugy van? :R

(#16781) #67656192 válasza leslien (#16776) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem, nem jobb, sőt volt ahol torzított, volt ahol nem talált fókuszt.

(#16782) #67656192 válasza Nippel (#16773) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ezen még nem de a fix pontok be tudnak.

(#16783) leslien válasza #67656192 (#16781) üzenetére


leslien
nagyúr

jó mondjuk ez még a kamera frissítés előtt volt .. meg feltéve ha nem fake... :)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16784) kentucky válasza leslien (#16783) üzenetére


kentucky
őstag

Plusz azt is nézd Note mennyivel drágább :)

(#16785) kengyel válasza #67656192 (#16782) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez függ a használattól is, nem egyformák a szokások. :)

kengyel

(#16786) leslien válasza kentucky (#16784) üzenetére


leslien
nagyúr

az árnak itt nincs szerepe...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16787) Zsozsoka 74 válasza Jano_023 (#16777) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Szia!

Nekem is s7e volt de nagyon utáltam többek között 1: feloldása mivel elől volt az ujjlenyomat - érzékelő két kézzel kellett fognom emiatt hogy ki ne essen a kezemből és volt vagy 3 másodperc míg feloldott és be tudtam jutni a kezdőképernyőre (megjegyzem utána használtam xiaomi redmi note 4 készüléket is és ott hátul van az érzékelő és ez egy mp. alatt feloldott és sokkal kényelmesebb volt számomra).
2: az edge képernyő miatt falhoz tudtam volna vágni, mikor böngésztem rajta vagy éppen YT videókat néztem elforagott képernyőn akkor ha néha az edge képernyő kerekített részéhez hozzáértem véletlenül akkor összevissza tekerte a videót vagy éppen az olvasandó anyagot a végére tekerte.
3: a sot időm ott örültem ha 4 óra 30 perc volt ritkán (a sima S8 - on 6-8 óra)
4: minden app pl: az üzenetek, hívásnapló is nem 2 mp alatt nyílik meg hanem azonnal.
5: jobban tetszik a nagyobb képernyő az s8 - on és egyszerűen imádom ezt a telefont.
Nekem ég és föld a különbség a két teló között.
Ezek természetesen az én véleményemet tükrözik és saját tapasztalat de remélem segít a döntésedben ez is.
Ajánlom figyelmedbe hogy többször is menj el egy Média Marktba vagy Vodához és nyomkod meg, barátkozz vele, ismerd meg a telefont és így közelebb kerülsz a döntéshez.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#16788) lukoz


lukoz
aktív tag

Sziasztok!
A gyári video lejátszó pár videónál a hangot nem játsza le "nem támogatott hangkodek" miatt. Le lehet valahonnan tölteni hozzá kodeket? /tudom, használjak más lejátszót :) VLC gond nélkül lejátsza, csak gondoltam mehetne a gyárival is :) /

(#16789) HarleyCustom válasza lukoz (#16788) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Passz....
"321 payer"
Én pl. ezt használom.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#16790) sgeza válasza bigdady (#16780) üzenetére


sgeza
veterán

Nézd át a Google beállításokat! De úgy jó mélyen! Elég sokminden be lehet kapcsolva alapból, ha még nem nézted át sosem.
Például helyelőzmények, stb. Illetve ehhez kapcsolódóan a Google készülékkereső funkciója is.
Mondjuk ha be van kapcsolva a Samsungé is, akkor ez még plusz akkufogyasztást is eredményezhet. A kettő együtt felesleges.
Valaki valahol egyszer azt írta, hogy a Google-féle többet fogyaszt, mint a Samsungé. Ezt nem ellenőriztem, de én az utóbbit használom, a másikat kikapcsoltam.

[ Szerkesztve ]

(#16791) Mr.Silkó válasza Aszi10 (#16779) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Hát, lehet az lesz. Vagy egyesével visszaengedélyezem az appokat, aztán meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#16792) Zsozsoka 74 válasza Mr.Silkó (#16791) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Szerintem is ott biztos megtalálod melyik a ludas.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#16793) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Bocsi a kérdésért de köztudott hogy a Bixby harap az akksiból, például ha a Google-t használnám hasonló dolgokra (pl. kocsiban hangparancsra hívjon fel valakit) az is harapna az akksiból?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#16794) #67656192 válasza kentucky (#16784) üzenetére


#67656192
törölt tag

Szerintem nem sokkal, akinek meg kell a pen, azt meg nem érdekli az a kis különbség.

(#16795) #67656192 válasza kengyel (#16785) üzenetére


#67656192
törölt tag

Természetesen igen.

Legtöbbször a sokat böngészőknek ég be az értesítősáv, nálam az Opera vágta haza a kijelzőt, azóta nem használom.
Olyan böngészőt kell használni (akár a gyárit) amelyikben el lehet tüntetni a fix pontokat(értesítősáv, logó stb) akkor nem ég be.

(#16796) kengyel válasza #67656192 (#16795) üzenetére


kengyel
nagyúr

Jelenleg a gyárit használom, néha a Chrome is "dolgozik".

kengyel

(#16797) janosibaja válasza kaisers (#16747) üzenetére


janosibaja
őstag

Hát, a Mega forrást törölték, a másik nem jön be, egy harmadikról letölthető ugyan, de png fájlok vannak benne - magyarul: ezek képek, s nem lesz belőlük animáló Infinity. :((

Szerintem te is animot keresel.

(#16798) #67656192 válasza Zsozsoka 74 (#16787) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ne haragudj de amiket összehordtál nagyon messze vannak a valóságtól.

Az s7e egy nagyon jó telefon.
1:Az ujjlenyomat olvasóval semmi baj nincs, jó helyen van(volt) és nagyon gyorsan reagált nem kellett 3mp.
2: Az edge képernyő a szoftveres evolúció folyamán sokat fejlődött, nem volt jellemző a véletlen érintés, emellett egy tok sokat segített ezen is.
3:Össze se lehet hasonlítani egy s7e-t a sima s8-cal üzemidő tekintetében. Az s7e össze-vissza veri a sima s8-cat, inkább az s8p az ami kb hozza a szintjét.
4: egy jól beállított s7e semmivel sem lassabb mint az s8
5: Az s7e kijelzőt sem lehet hasonlítani a sima s8-hoz, az s8 kis csalással hozza az s7e méreteit. Nem nagyobb a kijelző, keskenyebb, kicsit hosszabb az s8 esetében.

Jó telefon az s8, nekem is van 2db de sajnos előrelépések mellet lépett vissza is. Hasonlítani inkább az s7-hez érdemes.

A tavalyi "s" szériások nagyon jó telefonok, az s7e pedig bestbuy.

Az s7e után az s8o az előrelépés, néhány dologtól eltekintve ami a konstrukcióból adódik..

[ Szerkesztve ]

(#16799) #67656192 válasza kengyel (#16796) üzenetére


#67656192
törölt tag

Én is, értesítősáv nélkül :)

(#16800) janosibaja válasza Jano_023 (#16741) üzenetére


janosibaja
őstag

Szia, a feleségem vett százezerrel olcsóbban S7 Edget, szerintem semmivel sem rosszabb, mint az enyém. Kifejezetten szeretem az S8-asomat, de ha nekem S7 Edge lenne, nem váltanék, alig van különbség.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.