Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16951) dawezz


dawezz
csendes tag

Sziasztok, le tudnátok írni azt a kódot amivel megtudom nézni hogy a telefon független e? köszi

(#16952) polonic


polonic
félisten

Nektek működik az automatikus újraindítás? Nekem két hete nem indítja újra a telefont a megadott időpontban. Pedig ott a beállításnál leírt feltételek teljesülnek.

Annyi, hogy mondjuk nekem éjszakára repülő üzemmódban van. Viszont ezt nem írja, hogy nem szabad abban lennie.

[ Szerkesztve ]

(#16953) zzola válasza csabicska (#16950) üzenetére


zzola
félisten

#16923 volt már...

(#16954) viera válasza polonic (#16952) üzenetére


viera
őstag

Nekem működik,mindig újraindul amire beállítottam.
Szerk.:repülő módot nem használom.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#16955) Mr.Silkó válasza sgeza (#16918) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Valóban, ez annak jó, aki átköltözni szeretne a Chrome-ból.

Memmaao

Szívesen! :)

[ Szerkesztve ]

(#16956) Mr.Silkó válasza viera (#16932) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Internet beállítások, adatvédelem, bejelentkezési adatok mentése.

[ Szerkesztve ]

(#16957) polonic válasza viera (#16954) üzenetére


polonic
félisten

Bár céges exchang fiók be van állítva. Ott vannak egyedi eszközházirendek. Az bekavarhat esetleg?

(#16958) Mr.Silkó válasza csabicska (#16950) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Vótmá'! ;)

(#16959) DarthFater válasza OCTAMD (#16949) üzenetére


DarthFater
tag

Köszi! :)

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#16960) DarthFater válasza DarthFater (#16291) üzenetére


DarthFater
tag

Erre valaki? :D

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#16961) viera válasza polonic (#16957) üzenetére


viera
őstag

Szerintem nem kavarhat be neki elvileg semmi.De ha más nincs próbáld meg,hogy kiveszed.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#16962) viera válasza Mr.Silkó (#16956) üzenetére


viera
őstag

Megvan,köszi szépen. :R

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#16963) sgeza válasza zzola (#16953) üzenetére


sgeza
veterán

Ő a hivatalos módját linkelte, miszerint a legújabb frissítésben ez kikapcsolható lesz, ha jól néztem (csak belepillantottam, de mintha ezt írták volna).

(#16964) sgeza válasza DarthFater (#16948) üzenetére


sgeza
veterán

Firetube

[ Szerkesztve ]

(#16965) lanszelot válasza DarthFater (#16291) üzenetére


lanszelot
addikt

PC vel sehogy. A dirt el meg mashogy se mert nem tamogatja a vr t. Amugy vr ban xar az autoverseny, behanysz tole. Nagyon gyerek cipoben van meg. Nem eri meg egyik se.

Csak az uj gear vr t tamogatja meg a telo, de az uj google szemcsit is fogja. 100% tamogatottsagrol beszelek.

(#16966) polonic


polonic
félisten

Most meg mit produkált az akksi:

Hétvégén alig nyomogattam. De így is már 3 órás sot van. Meg kikapcsoltam a google backupot és a google készülékkeresőt, meg a lefordítás kivételével az összes speckó funkciót.

(#16967) N.otorious


N.otorious
senior tag

Gear s3 frontiert használ valaki s8 al? Megéri az árát hozzá?

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#16968) DarthFater válasza lanszelot (#16965) üzenetére


DarthFater
tag

Köszi a választ! :)
Én így gondoltam kb: Video

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#16969) FіkuszKukіsz válasza N.otorious (#16967) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Classicot használok. Tökéletes a szinkron. Megéri-e? Előtte apple watchot (s2) használtam a céges szifonnal, de az apple megoldása közelébe se ér a samunak. Ritka túlárazott egy kütyü, ráadásul ronda is. Bár nekem céges van (az egyik legdrágább kivitel) de én biztos egy fillért sem adtam volna érte. Az s3 már saját beszerzés. Sztem megérte.Nem csak szebb, de használhatóbb is sztem.

Romanes eunt domus

(#16970) DarthFater


DarthFater
tag

Az íriszolvasó előnézeti képének maszkjaihoz lehetséges újakat hozzáadni? Ha igen, akkor azt hogy? :D

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#16971) lanszelot válasza DarthFater (#16968) üzenetére


lanszelot
addikt

Fake.
Wifi n at tukrozni kell a kepernyot, itt mar van minosegi romlas es csuszas. Majd hiaba mozgatod a fejed a kep mindig egyfele nez. Es utoljara ott a telibe hanyod magad.

Van htc vive om, azon is xar az autoverseny. /Project cars/ pedig ott sokkal jobb a minoseg. De ott is elhanyod magad mert annyira osszezavarodik az agyad. A sok youtube os amitas mind hazugsag. Nem eled bele magad, ahogy ok megjatszak. Es barmilyen gyors mozgastol iszonyat rosszul leszel....es folytathatnam. Ezek a vr dolgok olyan mint a kinect volt...meh egy honap utan ott porosodik maganak.

(#16972) csabicska


csabicska
senior tag

Frissült az AOD:[link]

-Galaxy S20 - The best-

(#16973) Ubul86 válasza lanszelot (#16971) üzenetére


Ubul86
őstag

én htc-n keresztül játszottam szintén a p cars-zal, nem volt hányinger érzetem, ellenkező esetben a PS VR-on néha igen (saját, ps4-re), de ott más a felbontás és a frissítési freq. is ... amúgy meg meg kell szokni, hogy az agyad ráálljon

van, akinek 2 perc után jön hányinger érzés, van akinek egyáltalán nem. Nekem pl nem jött, páromnál sem, de akitől vettem a PS VR-t, annál előjött 5-10 perc játék után.
Nálam a Driveclub bejött VR-on, de sajna minőségben nagyon leromlott a játék az eredeti minőséghez képest

[ Szerkesztve ]

(#16974) Lanash válasza sgeza (#16963) üzenetére


Lanash
aktív tag

Nekem most frissült és ott a csúszka, hogy kikapcsolhatom a gombot.

(#16975) DarthFater válasza Ubul86 (#16973) üzenetére


DarthFater
tag

Nálam sem volt semmi, amikor VR-t próbáltam... Lehet, ha valaki sok spenótot eszik digitális tartalomfogyasztás (desszert) előtt.. és nem mellesleg fáradt is, akkor hányingere lehet :D ;]
De szerintem sem mindenkinél alapértelmezett beállítás a hányinger érzésének szimulálása :DD :U
Max hogyha valami Zombie szimulátoros vacakkal játszik vki amiben élőben szedik ki a gyomrod xDD

Igazából a kérdés csak az volt, hogy lehetséges e, és hogyan :) Ezek szerint képernyő tükrözéssel csak? :( :(

[ Szerkesztve ]

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#16976) Zsozsoka 74 válasza Lanash (#16974) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Gondolom a gomb így inaktív, nem lehet hozzárendelni más funkciót?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#16977) Memmaao válasza N.otorious (#16967) üzenetére


Memmaao
addikt

Használtam. Én 96e ftert vettem újonnan, Strong&unique gyártói garis. Minden igényt kiszolgál. De lecseréltem egy Pebble Time round-ra. Ez kevesebbet tud, de nekem jobban bejön, hogy vékony. Így fél év után eladtam, 89e ftert. Ha 80-85 körül kifogsz egy gyártói garis hibátlant, akkor megéri.

My name is Bond, James... Dean.

(#16978) Lanash válasza Zsozsoka 74 (#16976) üzenetére


Lanash
aktív tag

Ha kikapcsolod inaktív lesz.

(#16979) shadowcam válasza N.otorious (#16967) üzenetére


shadowcam
tag

Én igen. Hogy megéri-e az árát, az relatív. Szerintem abszolút, mert imádom. Apple Watch-ról váltottam, ég és föld a kettő. Ha okosórára vágysz az S8+ mellé, szerintem ne is keress tovább. Nagyon szép az óra, jól bírja az akksi, vízálló és meglepően gyors a készülék. Szíjat pedig könnyen cserélhetsz, tulajdonképpen minden szabvány 22-es szíj jó hozzá. :)

(#16980) SharpSA válasza N.otorious (#16967) üzenetére


SharpSA
veterán

S8+-szal használom. Hogy megéri-e? Maga a telefon ér ennyit? Ennyiért adják. Nekem tetszik mindkettő, jó párost alkotnak. :)

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#16981) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Sziasztok.

Hosszú nívódás után tegnap vettem egy plust a 3t-t váltja. Így elsőre még nem belakva nagyon tetszik főleg a kamera ami sokkalta jobb. :K

Jó hogy nincs annyira lekeriktve mint az s6 edge volt.

[ Szerkesztve ]

(#16982) Mr.Silkó válasza DarthFater (#16960) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nekem nincs most Gear VR-om, de azt biztosan tudom, hogy a korábbi fehér Gear VR-ral nem kompatibilis az S8+, legalábbis méretben biztos nem, próbáltam.

viera

Szívesen! :)

[ Szerkesztve ]

(#16983) gyendre2


gyendre2
tag

Sziasztok
Nemtudom jó helyen kérdezem e, de van már root exynosos s8ra is? Xdan csak a snapdragonos topicot találom. Lehet én vagyok a béna :D

[ Szerkesztve ]

(#16984) MarciKING24 válasza SzlobiG (#16981) üzenetére


MarciKING24
tag

Szia!

Esetleg írhatnál róla néhány sort 3T után, mert nekem meg sima OP3-at váltana. Köszi! Gear S3 Frontier-em már van hozzá megjelenés óta, azért nem tökéletesen működik együtt ezért vennék hozzá egy S8+-t is :))

Straight outta Compton

(#16985) ollie válasza gyendre2 (#16983) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt ugye tudod, hogy akkor annyi a garinak?

(#16984) MarciKING24: én OP5-ről váltottam pár hete, és hát az S8 nem egy kategória az OP-vel, az OP hozzá képest csak középkategóriás.

[ Szerkesztve ]

***

(#16986) gyendre2 válasza ollie (#16985) üzenetére


gyendre2
tag

1 hónap és lejár, nem probléma.

(#16987) ollie válasza gyendre2 (#16986) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak fél évet kaptál rá?

***

(#16988) gyendre2 válasza ollie (#16987) üzenetére


gyendre2
tag

Bocsi, elnéztem. Itt vettem phn mind2 telóm, a másik volt a fél éves garis. Akkor nem ajánlatos semmiképp a root.

(#16989) SzlobiG válasza MarciKING24 (#16984) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mivel még csak egy napja van meg így túl sok tapasztalatom még nincsen az S8-al. Az op ugye egy alap android rendszer kb 0 extrával a samu meg egy telepakolt rendszer csomó jó megoldásokkal, nekem S6 után sok minden hiányzott az op-al ezért is húzott vissza megint a samu.

Nagyon jó az írisz scanner, szebb nagyobb a kijelző, gyorsabb(játékok alatt) a kamera ahogy említettem fényévekkel jobb nálam ez egy kritikus pont volt. Az akku egyenlőre úgy látszik jobban bírja, de még nem releváns.

Wireless charger: Használja valaki? Szeretnék hozzá venni néztem is ebayon tudtok megbízható eladót aki nem hamisat árul? Értem ezen azt hogy fog is gyorsan tölteni, nem csak rajtam van írva ugyanis anno megszivtam s6-al, nem töltötte gyorsan. :(

Octand: Olyanom volt e+.

[ Szerkesztve ]

(#16990) zzola válasza Lanash (#16978) üzenetére


zzola
félisten

Ez a kapcsoló melyik menüpontban van? Az istenért nem találom...köszi!

(#16991) OCTAMD válasza SzlobiG (#16989) üzenetére


OCTAMD
őstag

Szerintem az s6 nem is tud gyorsan tölteni

Talán a nagy 6e+

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#16992) racerx válasza MarciKING24 (#16984) üzenetére


racerx
őstag

Én is sima hármasról váltottam, szerettem nagyon az oneplust, de pl itt még nem sikerült nagyon rossz képeket lőnöm, bármilyen körülmények között (automatán) ott meg kevés fénynél nagyon szarokat lehetett, szobában szintén, kijelző szebb, üzemidő kb ua. Csak a sima nyolcas vékonysága zavaró nekem gépelésnél.

(#16993) petya2012 válasza zzola (#16990) üzenetére


petya2012
őstag

húzd jobbra a kezdőképernyőt és ott lesz a bixby,aztán felül 3 pötty és beállítások
nekem ott lehet kikapcsolni a bixby gombot,persze miután lefrissítetted a galaxy appsban a bixby-t

[ Szerkesztve ]

(#16994) zzola válasza petya2012 (#16993) üzenetére


zzola
félisten

Valamit már állítottam, mert jobbra húzva semmi nem történik. Nem szoktam zongorázni a készüléken...

(#16995) Ubul86 válasza SzlobiG (#16989) üzenetére


Ubul86
őstag

starter kit-hez hozzáadták a wireless töltőt, én most adtam el 8ért, nem jött be. ~2 óra alatt töltötte fel kb.

[ Szerkesztve ]

(#16996) Lacka89


Lacka89
aktív tag

Üdv. A telo kiirja, h nedvesseget eszlelt. Mar kiszaritottam kifujtam, de nem akar eltunni. Tuti nem vizes mar. Hogy lehet eltuntetni? Koszi

(#16997) Memmaao


Memmaao
addikt

A kamera fókusz vesztési hibára van megoldás, vagy folyton kopogtatni kell a lencsét vagy a készüléket. HW hiba? Beragad a hw optikai képstabilizátor?

My name is Bond, James... Dean.

(#16998) Aszi10 válasza SzlobiG (#16989) üzenetére


Aszi10
tag

Nekem van a megvétel óta gyári samu ... amit az s8al adtak ki
.. hibátlan.. Csak ajánlani tudom

"A stílus az egyetlen olyan igazi luxus,amit mindenki megengedhet magának,függetlenül attól, hogy mennyi pénze van." Giorgio Armani

(#16999) ollie válasza Lacka89 (#16996) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A kifújás nem biztos, hogy jót tett neki.

***

(#17000) dnelb válasza Memmaao (#16997) üzenetére


dnelb
veterán

szerviz

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.