Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16601) bigdady


bigdady
nagyúr

Van ingyenes app amivel kikövezném én is ezt a gear vr még bixby dolgokat root nélkül?

(#16602) Quasi_modo válasza Mr.Silkó (#16494) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha leveszem a hálózatról éjjel akkor csak 1%-ot merül. A Z3C-nél is így volt bekapcsolt hálózattal. Az egyetlen különbség, hogy most be van kapcsolva a 4G is. A Z3C-nél nem volt. A mi házunk meg pont olyan helyen van, hogy össze-vissza kell kapcsolgatnia a módok között. A következő kísérlet az lesz, hogy tiltom a 4G-t és megnézem a fogyást. Vagy éjjelre máshova teszem le.

Ebből majd valaki arra fog következtetni, hogy milyen xar az akku. Pedig NEM xar.

valami

(#16603) SkyS1gn válasza pcgamer01 (#16600) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Sokmindentől függ, tojd le.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#16604) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ma én fogytam el előbb, nem a telefon. :)

[ Szerkesztve ]

(#16605) SlayR válasza frischmannak (#16534) üzenetére


SlayR
senior tag

Én úgy, hogy egyáltalán nem voltam Iphone fan gyanúsan X-re váltok évvégén S8+-ról..persze ez még múlik majd az élőben tapizáson tapasztaltakon, és hogy milyen hírek látnak napvilágot merre lép az S9el a Samsung...

(#16606) Quasi_modo válasza Mr.Silkó (#16604) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A régebben mutatott SOT-ok utén meg kell kérdeznem, hogy csináltad? Min változtattál?

valami

(#16607) gr.bence


gr.bence
aktív tag

Na látom rendeződtek az anomáliák nálad.
Ird meg mi hogy van belőve nálad.

(#16608) lanszelot válasza Pubilol (#16556) üzenetére


lanszelot
addikt

Ha az en hibam kerlek ird le mit kell csinalnom, hol kell beallitanom, hogy jol munodjon?

Ollie: 1 nap akksi ido jo? De kirandulasnal ahol folyamatosan fenykepezel csak fel nap, azaz vigyel magaddal pot akksit, ez melyik bolygon jo? Egy ilyen telefont nem a vitrinbe vesz az ember.

[ Szerkesztve ]

(#16609) bulikavagyok válasza Quasi_modo (#16606) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

4G-ről wifi-re váltott.

(#16610) Mr.Silkó válasza Quasi_modo (#16606) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

és gr.bence

Az a vicc, hogy gyakorlatilag semmi nem változott a pár nappal ezelőtti beállításaimhoz képest, kizárólag a 4G-ről WiFi kapcsolatra váltás okoz(hatott) ekkora eltérést, ahogy bulikavagyok is írta.

(#16611) bigdady válasza bigdady (#16601) üzenetére


bigdady
nagyúr

Vagy csak ez a bk disabler van?
Ez ugyanaz mint mikor kenyszerleallitok egy appot?

Kosz. Működő ingyenes nincs?

[ Szerkesztve ]

(#16612) Mr.Silkó válasza bigdady (#16611) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ez nem csak "kényszerleállítja" az appokat, hanem teljesen tiltja a háttérben való működésüket, energia használatukat. Nyilván ezt akkor érdemes alkalmazni, ha nem letörölhető app-pal van problémád.

Ingyenesről nem tudok, de ez sem drága.

[ Szerkesztve ]

(#16613) dzsoni81


dzsoni81
újonc

Sziasztok!
előre is elnézést kérek,lehet, hogy volt már kérdés:miért nem gyorstölti az S8-amat az EP-NG930 tipusu wireless töltő?
nagyon köszönöm a válaszokat!

(#16614) OCTAMD válasza dzsoni81 (#16613) üzenetére


OCTAMD
őstag

Az eredeti fekete gyári cuccaival adod neki a powert?

Tudod,villámos töltőfej,eredeti kábel amit adnak hozzá

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#16615) dzsoni81 válasza OCTAMD (#16614) üzenetére


dzsoni81
újonc

a töltő az gyári viszont a kábel az egy eredeti fehér színű samsung micro usb-s...

[ Szerkesztve ]

(#16616) Ubul86 válasza zseko (#16590) üzenetére


Ubul86
őstag

kicsi :) nagyot nem próbáltam, pénzügyileg nekem ez jött ki most jobban :)

(#16617) OCTAMD válasza dzsoni81 (#16615) üzenetére


OCTAMD
őstag

Eredetileg adnak hozzá egy fekete microusb kábelt,nekem azzal hibátlan

Mondjuk az s7 s7edge fehér kábele is jó hozza,de nem minden microusb jó

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#16618) bigdady válasza dzsoni81 (#16615) üzenetére


bigdady
nagyúr

Gyárilag usb c van hozza nem micro usb. A telefonon nincs micro usb csatlakozó.
Tolton meg normál usb csatlakozó van
Gyorstöltést még ki be lehet kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#16619) OCTAMD válasza bigdady (#16618) üzenetére


OCTAMD
őstag

Microusb

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#16620) dzsoni81


dzsoni81
újonc

ezen a töltőn micro usb van és nincs meg hozzá az átalakító...

(#16621) bigdady válasza OCTAMD (#16619) üzenetére


bigdady
nagyúr

A wireless elkerülte a figyelmem :)

(#16622) thebear007


thebear007
aktív tag

Nos,lehet,hogy kisebb a Note 8 aksija,de valamit variáltak,mert nagyon nem merül.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#16623) Gascoigne74 válasza A-Bag (#16564) üzenetére


Gascoigne74
csendes tag

Allitsd be a vilagito szelek funkciot akkor a leugro ertesites helyett egy kis korben jon meg az uzenet ami egybol eltunik es korbefut egy vilagito csik a kijelzon. Mas megoldas nem jut eszembe.

(#16624) bigdady válasza Gascoigne74 (#16623) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nálam csak viber tudja kb az edge panel ertesitest. Nálatok nem? Se aquamail se outlook stb

(#16625) dzsoni81 válasza bigdady (#16618) üzenetére


dzsoni81
újonc

En csak a vezetekes gyorstoltes ki be kapcsolasat talaltam meg...kulon lehet a vezetek nelkulit is?

(#16626) Gascoigne74 válasza bigdady (#16624) üzenetére


Gascoigne74
csendes tag

De, elnezest. Ki kehet valasztani h mely programoknal jelenjen meg igy az uzenet, de messenger nincs koztuk. A masik kettorol nem tudok nyilatkozni mert nincs a telefonomon.

(#16627) Gascoigne74 válasza Gascoigne74 (#16626) üzenetére


Gascoigne74
csendes tag

Meg a facebook alkalmazas is kivalaszthato csak a messenger nem.

(#16628) Piwi válasza Mr.Silkó (#16612) üzenetére


Piwi
addikt

az Adhell ingyenes,én azzal blokkoltam a bixbys marhaságokat

esetleg van olyan program amivel a gombhoz más appot vagy funkciót lehetne hozzárendelni?

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#16629) lecso56


lecso56
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék
Egy reset után a gmail bejelentkezésnél a korábbi szinkronizált fiók jelszavát elfelejtettem és nem enged tovább.
jelszót próbáltam kérni újat de ilyen email cím nem létezik ezt kapom.
Az email pedig helyes.
lenne más lehetőség a reset utáni beállítások végig meneteléhez?

válaszokat előre is :R

Huawei Mate 10 pro titanium gray BLA-L29 142(C432) & Xiaomi mi Band 3

(#16630) Valkűr


Valkűr
őstag

Sziasztok! Csatlakozom én is egy S8+-al a topikhoz, régi kedvencem az S6 Edge telót váltotta.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#16631) ollie válasza lanszelot (#16608) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, 1 nap akku idő jó intenzív használattal. Ha meg sokat fényképezel, nincs az a mobil, ami ne merülne le hamar.

***

(#16632) sgeza válasza bigdady (#16611) üzenetére


sgeza
veterán

Ha akarsz gépelni, és értesz hozzá, parancssorosan adb-n keresztül is megoldhatod a tiltást.

(#16633) sgeza válasza lecso56 (#16629) üzenetére


sgeza
veterán

Hol kérsz új kódot? PC-n böngészőben próbáltál belépni, és ott rájönni, mi volt a kód?

[ Szerkesztve ]

(#16634) ollie válasza lecso56 (#16629) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valaki azt írta, hogy sikerült neki ezt megkerülni úgy, hogy újra flashelte a romot KIES-sel. Bár elvileg nem lenne szabad így sem működnie neki. Mivel ez egy védelmi funkció, hogy ha ellopják a készüléket, ne tudja más használni. Ha az újra flashelés sem segít, akkor szerviz.

***

(#16635) lecso56 válasza sgeza (#16633) üzenetére


lecso56
csendes tag

Igen pc-n kértem de telón is próbáltam már :(
Uhh akkor ezt jól megszívtam

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 10 pro titanium gray BLA-L29 142(C432) & Xiaomi mi Band 3

(#16636) lanszelot válasza ollie (#16631) üzenetére


lanszelot
addikt

Motorola moto g gpe 2013 3 nap aktiv hasznalat. Egesz nspos turafenykep halmaz utan is majdnem 50% volt uj koraban. Tobb mint 3 ev utan is siman kibirta az egesz napos fenykepezest.
Tehat van az a mobil.

[ Szerkesztve ]

(#16637) ollie válasza lanszelot (#16636) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az középkategória, nem tűnt fel? Szerintem akkor vegyél egy olyan mobilt, és mindenki boldog lesz.

***

(#16638) lanszelot válasza ollie (#16637) üzenetére


lanszelot
addikt

Azert mert te istenkent tekintesz a telodra, en latom a hibait.
Kozepkategoria lenyomja a balvanyodat.... szegyen. Ha nem lenne gyenge az akksi, itt nem lenne minden oldalon szo rola.
Lezartam, mert ugy is csak kotekedni akarsz.

(#16639) bigdady válasza Piwi (#16628) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nemmtalalok ilyen appot

Sgeza: nem ertek hozza sajna annyira

(#16640) lukoz válasza concrete86 (#16592) üzenetére


lukoz
aktív tag

ez engem is érdekelne :)

(#16641) Mr.Silkó válasza Piwi (#16628) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Számtalan remapper app van (pl.: BixBye), azokkal lehet paraméterezni a Bixby gombját, feltéve, ha nincs tiltva.

(#16642) Mr.Silkó válasza Valkűr (#16630) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Üdv közöttünk! :)

(#16643) Piwi válasza Mr.Silkó (#16641) üzenetére


Piwi
addikt

meg is van. az normális hogy pl beállítom a fényképezőt a gombra,meg is nyitja,viszont kb 2mp-re bevillan a bixby is előtte

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#16644) janosibaja válasza Mr.Silkó (#16604) üzenetére


janosibaja
őstag

Sohasem értettem rendesen ezeket az akku-értelmezéseket... Nekem, ha rendesen rá vagyok fordulva a mobilra, s örökösen nyomkodom, estére 25%-ra, ha sokat dolgozom, éjszakáig 60-70%-ra merül a teló.

Wifi állandóan bekapcsolva (csak 1 GB adathasználatom van egy hónapra, takarékoskodni kell), Bluetooth állandó a Xiaomi Band miatt, minden értesítés folyamatosan frissül, de Bixby, meg a többi, engem nem érdeklő appok Disablerrel tiltva.

Most eltér a fogyasztás a szokásostól: tegnapelőtt este feltöltöttem, egy éjszaka repülőmódban, utána kevés használat napközben, aztán tegnap éjfélkor megint repülőmód, reggel bekapcs. Most tartok 24%-nál.

Én ugyan nem értem, mit lehet kiolvasni ezekből az adatokból... Ne kíméljetek! Milyen ez? Nagyon jó, vagy nagyon rossz? Érteném meg végre, miről beszéltek a sot-ról... :R

(#16645) dzsoni81 válasza OCTAMD (#16617) üzenetére


dzsoni81
újonc

szereztem hozzá egy fekete eredeti gyári micro usb-s vezetéket, ezzel se megy.... :(

(#16646) OCTAMD válasza dzsoni81 (#16645) üzenetére


OCTAMD
őstag

És ha a teloba dugod a fekete vezetéket ,akkor van gyorstöltés?

Persze ha meg van az átalakítód a dobozban hozzá

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#16647) bigdady válasza dzsoni81 (#16645) üzenetére


bigdady
nagyúr

Qc kompatibilis?

(#16648) S. Laci válasza lanszelot (#16636) üzenetére


S. Laci
tag

Persze! Gondolom ilyen minőségű képeket és videókat készítíttél azzal is, ilyen felbontású kijelzőt néztél, ekkora méretben stb. Gondolom most az jön, hogy az a minőség is tökéletesen megfelelő. Csak akkor én sem értem miért váltottál egyáltalán bármire. Nem vagyok fan, vannak ennek a készüléknek hibái, de amit te művelsz itt az utóbbi időben... Persze megteheted, szíved joga, csak folyton almát hasonlítasz össze körtével. Vitába nem megyek bele, csak leírtam a véleményem.

(#16649) sgeza válasza lecso56 (#16635) üzenetére


sgeza
veterán

De mi az, hogy új kódot kérsz? Hova? Hogyan? Volt telefonszám regisztrálva a fiókhoz?
Szerintem valahogy jusson eszedbe inkább, vagy kolléga javaslata alapján rakj fel új romot. De szerintem nem kiessel, hanem odinnel. Gondolom elírás volt.

(#16650) Mr.Silkó válasza Piwi (#16643) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igen. Sajnos ez egy félmegoldás, ha megnyomod a gombját, előugrana a Bixby, de ezt érzékeli a külsős app, és elindul "felette".

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.