Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) Snoop-y válasza blakey (#2300) üzenetére


Snoop-y
veterán

Azt tudtam, hogy olyasmi mint a plex ;)

Akkor nem erdekes maradok az infusenal.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2302) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Üdv!

Előre leszögezném, hogy teljesen új vagyok még a NAS-ok és az ATV világában. A héten raktam össze a NAS-t (Synology 418j), - aminek a beállításához kaptam segítséget - erről vannak jelenleg megosztva a filmjeim. Ma vettem egy ATV 4K-t.

Jelenleg örülök mint majom a farkának, hogy egyáltalán azt el tudtam érni, hogy működjön, ahogy kell, tehát a gépről tudok a NAS-ra másolni probléma nélkül, és a jlenlegi médialejátszóm (Dune 4K Pro) látja a NAS-on lévő tartalmakat.

DLNA megosztás van, nem sok fogalmam van sem az SMB-ről, sem a Plex-ről, hogy ez mitől jobb vagy sem, vagy egyáltalán micsoda. A kérdésem lényege az lenne, hogy ez így jó az ATV-nek? Infuse-al szeretnék lejátszani. Tehát, ha összedugdosom este, látni fogja az ATV a tartalmakat, vagy kell valamit bütykölni majd a beállításokkal? Azért kérdezem így előre, mert olyan éjfél körül fogok kb. nekiállni, nem biztos, hogy akkor rögtön tud valaki segíteni, ha gond van.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2303) aujjobba válasza TazLeacher (#2302) üzenetére


aujjobba
addikt

Szerintem a Plex szerver a legjobb megoldás, utána az smb, a dlna-t nem tudom.
Az első kettőt simán kezeli az Infuse szépen.

(#2304) Snoop-y válasza aujjobba (#2303) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nekem volt fent Plex. Nem lattam semmi elonyet. Sot eleg sokszor fagyott is illetve UHD tartalmakkal
problemaja volt pedig egy dedikalt xeonos microserveren futott es az atkodolas is ki volt kapcsolva. Ugyanerrol a geprol SMB-n infuse mindent visz roccenes nelkul.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2305) aujjobba válasza Snoop-y (#2304) üzenetére


aujjobba
addikt

Nálam max fullhd van, sima alsókategóriás nas-on fut a Plex, sosem akarja az Infuse átkódolásra késztetni.
Azért jó a Plex (számomra), mert egy helyen van az adatbázis, a klienseknek nem kell sajátot építeni mindnek.
Másrészt ha smb van mögötte, akkor az Infuse-nak kell minden alkalommal árnyálazni a nas fájlrendszerét a hálózaton keresztül, hogy lássa a változásokat.

(#2306) Snoop-y válasza aujjobba (#2305) üzenetére


Snoop-y
veterán

Igen ebben az esetben lehet elonyos. Mondjuk en nem hasznalom semmilyen mas eszkozzel csak az ATV-vel.
De igazabol a fo gondom a 4K tortenet volt :(

Volt egy par 80GB+ meretu fileom mindig csak tekert tekert vagy ha el is indult akkor laggolt mint az allat.
Sima SMB-n keresztul meg hasit pikk pakk. Mondjuk ez egy eve volt lehet eppen valami rossz verziot hasznaltam a Plexbol de egyelore nem motival semmi, hogy szorakozzak vele.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2307) blakey válasza Snoop-y (#2306) üzenetére


blakey
titán

De igazabol a fo gondom a 4K tortenet volt :(
Mostanában sokan írják, hogy Plex-szel gond van 4K esetén. Emby-vel nincs. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2308) reggi


reggi
aktív tag

Ha esetleg valakinek infuse 5 pro -ja van, most ingyenes éves 6-os előfizetést kaphat.

https://support.firecore.com/hc/en-us/articles/360040108234-Upgrade-to-Infuse-6

(#2309) blakey válasza reggi (#2308) üzenetére


blakey
titán

1 éves "free trial" ha az éves fizetést választja, tehát nem véglegesen ingyenes.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2310) Viszlát válasza blakey (#2307) üzenetére


Viszlát
addikt

Emby-vel ugyanazok a problémás dolgok mint Plex-szel, TrueHD/Atmos hangsáv és/vagy PGS felirat esetén transzkódol, ami 4K felbontás esetén nagy kihívás még egy combos szervernek is. Igazából semmi köze a problémának a felbontáshoz, csak ugye FHD vagy alacsonyabb felbontás esetén jóval ritkábban fordul elő ilyen hangsáv vagy felirat, illetve könnyebben megbírkózik a transzkódolással a szerver is.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2311) reggi válasza blakey (#2309) üzenetére


reggi
aktív tag

Azt én nem ezt írtam ? “ingyenes éves 6-os előfizetést kaphat” :W

(#2312) blakey válasza Viszlát (#2310) üzenetére


blakey
titán

Emby-vel ugyanazok a problémás dolgok mint Plex-szel, TrueHD/Atmos hangsáv és/vagy PGS felirat esetén transzkódol, ami 4K felbontás esetén nagy kihívás még egy combos szervernek is. - Emby app-al? Azt nem használom úgy ahogy a Plex app is sz@r az Emby sem kivétel. MrMC-vel semmilyen transzkódolás nincs Emby szerverről.

(#2311) reggi
Csak kiegészítettem, nem kell egyből a falba verned a fejed. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2313) Viszlát válasza blakey (#2312) üzenetére


Viszlát
addikt

Jaaa, hát úgy a Plex-szel sincs. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2314) blakey válasza Viszlát (#2313) üzenetére


blakey
titán

Nem csak az a gond, hogy a hardveres transzkódolás prémium előfizetéshez kötött hanem az app-ok sem tökéletesek, sok a lejátszási hiba, nem szoktam használni az app-okat, egyedül a TV-ken, nagyon ritkán. Csak adatbázisnak használom az Embyt/Plexet, arra kiváló.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2315) Viszlát válasza blakey (#2314) üzenetére


Viszlát
addikt

Vannak korlátai az biztos, de az esetek többségében azért remekül használható a Plex app is. Mondjuk én elnézőbb vagyok, amikor én kezdtem az otthoni filmezést, akkor másolt videokazettákkal kínlódtunk, úgyhogy az előrelépés minden probléma ellenére is óriási. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2316) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Üdv újra! Nagy megelégedéssel beüzemeltem a cuccost, minden zsír, egy dolog viszont nem nagyon tiszta az Infus-ban. Elsőre nagyon összekeveredett, hogy a sorozataim külön mappákban és azon belül is évadonként külön-külön voltak. Most ömlesztve van, viszon az a gondom, hogy amikor belépek a sorozatokhoz, akkor ott egyben jelenik meg az adott sorozat összes évada, tehát nem úgy van, hogy X, Y, Z, majd ezekbe belépve látható, hogy hány évad van, hanem X1, X2, X3, Y1, Y2, Z1, Z2, Z3, Z4. Elég zavaró, főleg úgy, hogy adott sorozatból mindegyik évadnak ugyan azt a borítót adja. Tud valaki megoldáat valamelyik vagy mindkét problémámra?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2317) devil-k válasza TazLeacher (#2316) üzenetére


devil-k
nagyúr

[link] Ezt nézted már? :)

- mozi bolondéria -

(#2318) TazLeacher válasza devil-k (#2317) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ugyan itt volt, de pont ezt nem. Kipróbálom. Valami régebbi lehetett, mert ott pont azt taglalták, hogy még ne lehet ilyet, azt hiszem kb. 2 éves volt. Ezek szerint ez a frissebb. Megnézzük, köszi.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2319) TazLeacher válasza devil-k (#2317) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ezzel se letttem előrébb...most Úgy van, hogy X -> Season 1 -> 1. évad -> fájlok. Ez se sokkal jobb, hogy a Season 1-be csinál magától egy 1. évadot....hmmm.

De van egy kicsit komolyabb gondom is: a sorozat része mellé rakott .srt fájlt nem találja (vagy csak nem tudom hogy lehet elővarázsolni). Amikor elindítom a filmet, a feliratfülön nincs magyar opcó, csak az égetett angol. Hasonlóképen jártam a borítócserével is. Az írták, hogy a film címével megegyező nevű képet rakok a film mellé, akkor az lesz a borítóképe a filmnek. Oda raktam, semmi nem lett.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2320) blakey válasza TazLeacher (#2319) üzenetére


blakey
titán

Blakeyjr@gmail.com Valószínűleg alapjaiban rossz az elrendezés, megnevezés. Bár az Infuse is hibázik de azért mindent megtalál és normálisan rendszerez. Filmek külön mappába legyenek, sorozatok szintén, itt fontos, hogy az évadok is normálisan legyenek elnevezve, én azokat is külön mappába teszem. Az adatbázis szkennelés egy picit érdekesen működik Infuse-nál, főleg a sorozatoknál. Akkor lesz teljes a szkennelés ha belépsz az adott mappába mert akkor elkezdi azt gyorsan beszkennelni és pár másodperc alatt végez. Minden sorozatnak külön mappája lesz és az évadok is külön fognak megjelenni, sőt a speciális részek is külön mappát kapnak. Amikor egy évadot nézel akkor a speciális rész is megjelenik ha oda tartozik.
Feliratokat is jól kezeli, ha nem akarsz problémát akkor ua. legyen a neve illetve ha szeretnéd latni, hogy milyen nyelvű a felirat akkor tedd a név után pl. a . hu-t és akkor magyarnak írja ki. Kodi leírásai tökéletesek minden programhoz igy ehhez is.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2321) Snoop-y válasza TazLeacher (#2319) üzenetére


Snoop-y
veterán

Az srt fileokat mappabol nem kezeli az infuse. Ha elinditod a filmet akkor ranyomsz a keresesre a sub menuben. Ha szerencsed van talal feliratot.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2322) blakey válasza Snoop-y (#2321) üzenetére


blakey
titán

Az srt fileokat mappabol nem kezeli az infuse. - ezt fejtsd ki, hogy milyen mappából.
Rengeteg külső srt feliratom van és mindegyiket látja. Mappában van a film mellett.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2323) Alex91 válasza blakey (#2322) üzenetére


Alex91
félisten

A filmet tartalmazo mappaban van a film mellett, vagy a film mellett van egy kulon mappa, es abban?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2324) blakey válasza Alex91 (#2323) üzenetére


blakey
titán

Írtam, hogy hol van: "Mappában van a film mellett." Nincs külön mappája a feliratoknak, annak nincs értelme, a legtöbb program így nem tudja automatikusan értelmezni és lusta vagyok keresni.
Külön tallózó funkciója nincs az Infuse-nak ahogy lementeni sem tudja a film mellé.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2325) Snoop-y válasza blakey (#2322) üzenetére


Snoop-y
veterán

Igaz rosszul emlekeztem. Arra kell odafigyelni, hogy ugyanaz legyen a neve mint a filmnek.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2326) Alex91 válasza blakey (#2324) üzenetére


Alex91
félisten

Csak a multkor toltottem le, es ott volt egy SUB mappa is. Es abban a magyar felirat is, de itt nem talalta meg az Infuse. Igaz, nekem meg a 4-es verzio van, de ezek szerint az ujabbak se viszik innen. En erre gondoltam...

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2327) devil-k válasza Alex91 (#2326) üzenetére


devil-k
nagyúr

Miért kell a feliratot egy külön mappát a gyűjteni?

- mozi bolondéria -

(#2328) Alex91 válasza devil-k (#2327) üzenetére


Alex91
félisten

Van a filmmel egy mappa, es ebben a mappaban van egy SUB nevu almappa a feliratokkal. Igy jon le, gondolom van ami kezeli igy is, vagy mit tudom en... :)

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2329) TazLeacher válasza blakey (#2320) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm a választ.

A filmjeim most ömlesztve vannak egy "Filmek 1" mappában. Szépen elnevezve: "angolcím (évszám).mkv". A sorozatiam alapjában így voltak: "angolcím/season 01/angolcim.s01.e01.mkv" Miután itt egy kicsit összekavaradotott, kivettem őket a mappákból, és az összes sorozat összes fájlját egy mappába raktam be. Ekkor tökéletesen beolvasta, csak itt volt az a gondom, ha rákattintottam a sorozatokra, ott minden sorozat minden évada egymás mellett volt, ráadásul sorozatonként egy borítóval. Ezért próbaképpen áthelyezetem így: "Sorozatok/angolcím/season 1/angolcím.s01.e01.mkv". Na, erre külön szedte, de sem a sorozat-nak, sem az évadoknak nem rakott be borítót, ellenben amikor belépek a "Season 1" mappába, ott nem a részek fogadnak, hanem egy borítóval ellátott "1. évad" mappa, amibe belakattintva már látom a részeket.

A sorozatokat megpróbálom akkor nulláról "újraépíteni", átnevezek, bemappázok midnent, aztán meglátjuk mi lesz.

Illetve e szerint a leírás szerint ha a film nevével ellátva berakok egy képet a mappába, akkor arra lecseréli borítót. Na, ez sem jött be. Erre lehet, hogy valóban az lenne a megoldás, amit említettél, hogy ilyen "med8er-esen" minden film kap külön mappát, és abba kerülnek a filmhez tartozó fájlok?! Mert akkor eljátszom vele, és kipróbálom.

Egyébként minden ilyen apróság ellenére teljesen meg vagyok elégedve a cuccal, főleg az Infuse-al.

Az ATV-vel kapcsolatban azért van egy kis negatívum: ez a távirányító egy katasztrófa. Nagyon olyan érzésem van vele kapcsolatban, hogy a dizájn és a "mindenképp csináljunk valami szokatlant" oltárán feláldozták a használhatóságot, DE ez annyira nem zavar, mert kb. 10 éve Logitech Harmony-t használok. Ellenben viszont ezzel kapcsolatban akadt egy kis kellemetlenségem: a távirányító nem tudja kikapcsolni az ATV-t, mert ugye az eredeti távon sincs erre gomb. Van itt más is, aki Harmony-t használ? Nála ez hogy van?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2330) Snoop-y válasza TazLeacher (#2329) üzenetére


Snoop-y
veterán

"ez a távirányító egy katasztrófa. Nagyon olyan érzésem van vele kapcsolatban, hogy a dizájn és a "mindenképp csináljunk valami szokatlant" oltárán feláldozták a használhatóságot, DE ez annyira nem zavar, mert kb. 10 éve Logitech Harmony-t használok. Ellenben viszont ezzel kapcsolatban akadt egy kis kellemetlenségem: a távirányító nem tudja kikapcsolni az ATV-t, mert ugye az eredeti távon sincs erre gomb"

Nalunk ezt megoldottak mert az emberek nem szerettek igy svajci tudosok kifejlesztettek a sajat Apple tavkapcsot :D

Annyira bevallt, hogy Apple support is van ra :K

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2331) devil-k válasza Snoop-y (#2330) üzenetére


devil-k
nagyúr

Jó, ez annyira zseniális, hogy mára bezárom az internetet. :D

- mozi bolondéria -

(#2332) TazLeacher válasza TazLeacher (#2329) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kezdem feladni... ha külön mappába teszem a filmeket egydnként, akkor se jó, sőt odarak egy borító nélküli mappát (amit ugye én hoztam létre), és abba rakja a filmet ugyan azzal a borítóval, amivel lescannelte, és nem vesz tudomást a mellé rakott jpg-ről. Ugyan ez a helyzet a sorozatoknál is. Ha külön mappázom őket, akkor a sorozatok listázásánal megjeleníti az áktalam létrehozott mappát...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2333) Alex91 válasza TazLeacher (#2332) üzenetére


Alex91
félisten

Ne legyen tul nagy a mappa melyseg, es a filmet tartalmazo mappaban ne legyen belul lehetoleg masik mappa...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2334) blakey válasza TazLeacher (#2332) üzenetére


blakey
titán

Szerintem valamit mégis rosszul csinálhatsz. Vannak filmek amit nem talál meg, de azokat ki lehet javítani. Nem kell minden filmnek külön mappa, a sorozatoknál fontosabb, gondolj egy saját könyvtárra ahol a könyveket tárolod, ott sem teszel minden könyvet külön dobozba csak a sorozatokat, így kell eljárni a filmekkel, sorozatokkal is. Valamint két heélyen tudod megnézni a beszkennelt tartalmakat, egyik a mappa amit felveszel és azt fogja "betárazni", ott a mappákat fogod látni általában borító nélkül majd a ha belépsz akkor látod a borítókat. Illetve van az Infuse által létrehozott Filmek és Sorozatok (TV-műsorok, nem emlékszem) rész a foldalon, ott viszont egyből jukeboxként jelenik meg minden. Megmutatni és megcsinálni könnyebb, mint leírni. Nem bonyollt csak valamiért úgy indítottál és ez lehet a gond.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2335) RobexX10


RobexX10
aktív tag

Ti zenét (FLAC) milyen programmal játszotok le?

(#2336) blakey válasza RobexX10 (#2335) üzenetére


blakey
titán

MrMC képes rá de ha jól emlékszem akkor a Plex/Emby is valamint a Synology DS Audio app-ja is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2337) RobexX10 válasza blakey (#2336) üzenetére


RobexX10
aktív tag

MrMC próbáltam az jó. A többit is megnézem.

Köszönöm! :)

(#2338) Snoop-y válasza RobexX10 (#2335) üzenetére


Snoop-y
veterán

En Jriver MC -vel.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2339) TazLeacher válasza blakey (#2334) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tényleg nem érzem, hogy ennyire nyominger lennék. Az egyik vinyón 1 db mappa van, a "Filmek 1" Ebben találhatóak a filmjeim.

Ezt írja a borítócserére:

File Cover Art
To display your own image for a particular file place an image with the same name alongside the media file.





Ez most tényleg ennyire bonyolult?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2340) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

És akkor a felirat:

1. Locate the SRT file you wish to use.
2. Rename the SRT file to match the name of the video you wish to use it with. (E.G. Inception.2010.mkv and Inception.2010.srt)
3. Place the SRT file in the same location as the video file.





Túl vagyok egy Popcorn-on, egy Med8er-ön és egy Dune-n. Azért egy külső felirat átnevezése nem okoz gondot. De lehet valamit rosszul csinálok, de akkor MIT?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2341) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Megvan a probléma...ami eddig semmi gondot nem okozott, az most előjött. UPnP/DLNA során nem tud külső fájlokat kezelni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2342) blakey válasza TazLeacher (#2341) üzenetére


blakey
titán

Alap, hogy nem DLNA-t használunk komolyabb médialejátszásra, ezt nem is feltételeztem, ez nem az Infuse hibája hanem a DLNA kiszolgálóé. De ha egyszerűsíteni akarsz az életeden akkor használd a Plex-et adatbázisnak, kapcsold ki a DLNA funkcióját és az Infuse tudja kezelni a Plex-et. Amúgy SMB vagy NFS. DLNA-t maximum Blu-ray lejátszóval használok.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2343) devil-k válasza blakey (#2342) üzenetére


devil-k
nagyúr

Vagy még ott sem. Nem is értem, hogy minek találták ki. :(

- mozi bolondéria -

(#2344) MasterMark válasza TazLeacher (#2341) üzenetére


MasterMark
titán

Maga a DLNA szabvány nem engedi a külső feliratot egyébként.

Switch Tax

(#2345) blakey válasza devil-k (#2343) üzenetére


blakey
titán

Néha használom, Emby-vel átküldöm a zenét a Blu-ray lejátszóra és szépen kezeli, ezzel a részével nincs bajom.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2346) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Mindenesetre köszönöm, hogy eltűrtétek a nyavajgásom, sikerrel átállítottam, és midnen zsiványul működik. A sorozatokkal még eljátszom egy kicsit, de ez legyen a legnagyobb nyűg. (Ha van itt modi vagy HG, nyugodtan törölje az érintett hozzászólásaimat, én kérek elnézést...)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2347) Alex91 válasza MasterMark (#2344) üzenetére


Alex91
félisten

Akkor a TV-m hogyan jatsza le dlna-n a kulso feliratot...

Milyen NAS?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2348) MasterMark válasza Alex91 (#2347) üzenetére


MasterMark
titán

Mert transzkódolással rá lehet égetni.

Illetve van ahol a szabványt bővítve tudja ezt a kliens illetve a DLNA szerver.

Switch Tax

(#2349) Alex91 válasza MasterMark (#2348) üzenetére


Alex91
félisten

Ok, de milyen nas-rol nem ment a felirat?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2350) TazLeacher válasza Alex91 (#2349) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Syno.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.